Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • PolskiWojak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "Kierowcy zwalniali"? Z czego?? Byłem ostatnio w Kielcach przejazdem i szybciej niż 30km/h nie dało się tam jechać, bo groziło to poważnym uszkodzeniem zawieszenia.
  Myślałem, że Krakowa nic nie przebije... sporo się pomyliłem, bo w porównaniu z Kielcami to tam drogi równe jak stół.

 • PolskiWojak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Po chwilowej euforii zaczyna sie, stara dobra polska reprezentacja. Czyli piłka źle napompowana, nierówna murawa i sędzia kalosz. Tylko my piłkarze cali na biało, grający bezbłędnie i pełni poświęcenia.

 • PolskiWojak napisał/a komentarz do Liga Narodów. Polska - Włochy. Michał Kołodziejczyk: Szybka droga w dół (komentarz)

  Polska piłka to dno. Kto grał chociażby w juniorach, wie o czym mówię. Wielu chłopaków z mojego rocznika 80-83, dało sobie spokój z zawodostwem i poszło na studia. Wtedy nie liczył się talent i praca na treningach, tylko wujek lub tatuś, który załatwiał grę w pierwszym składzie. Zakładam, że tak jest do dziś, gdzie promuje się przeciętniaków, często bez ambicji, a prawdziwe talenty odsuwane są na boczny tor (chyba, że trafia na dobrego menadżera). Jakim cudem człowiek, który przez całe życie gra w piłkę, nie potrafi jej przyjąć, czy podać celnie z klepki do kolegi na 10m. Do tego reprezentanci Polski, którzy nie potrafią strzelać z obu nóg, z 10m nie trafia w bramkę, a dribling to tylko w Fifie potrafią zrobić.

 • PolskiWojak otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • PolskiWojak napisał/a komentarz do MŚ 2018: dyskusja na Twitterze podczas meczu Polska - USA. Wziął w niej udział Spiridonow

  Po co w ogóle za każdym razem piszecie o tym błaźnie? Każdy już wie, kto to jest, a jak wiadomo troli się nie karmi.

 • PolskiWojak lubi Komentarz

  Ja nie jestem zdziwiony, żeby jechać na MŚ do Włoch i mieć miejsca nad środkową częścią parkietu stać tylko Kodziarzy, którzy dorobili się na krwawicy Polaków. Wystarczy sprawdzić kim jest człowiek machajacy ta szmatą.

 • PolskiWojak lubi Komentarz

  „Naród wspaniały tylko ludzie k...”- niestety zawsze się znajdą. Taka akcja nie jest „nie wygodna dla PiS”, tylko WSTYDEM dla całej Polski. Szkoda, że walka o koryto przeniosła się już na trybuny sportowe, które były ostatnim miejscem gdzie Polacy byli jednością. Artykuł na sportowych faktach też pięknie pokazuje do kogo te media należą.

 • PolskiWojak lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • PolskiWojak napisał/a komentarz do "Konstytucja" dotarła do Turynu. Napis zobaczył cały świat

  Jakim trzeba być przegrywem życiowym, żeby w półfinale MS machać jakimiś politycznymi sloganami zamiast kibicować polskiej drużynie? Emocje w każdym secie, a ten tłuścioch ma jedynie parcie na szkło i przez cały mecz tym się zajmuje. Jak dla mnie żenada i wstyd.

 • PolskiWojak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Do autora. Ta "potęga" z którą wygrała Francja, to gdzie dotarła na MS, bo jakoś nie mogę ich znaleźć?

 • PolskiWojak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Łatwa kasa u buka. Za 1000zl na Włochów, wygrywa się 1450zl.

 • PolskiWojak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Płacilibyście chłopakom wyższe diety na delegacjach, bo poszli do restauracji, zajęli stolik i oczywiście kupili najtańsza pozycje z menu, żeby ich nie wygonilii, czyli szklankę wody niegazowanej. Ciekawe czy po nagraniu wyjęli swoje kanapki z konserwą;)

 • PolskiWojak napisał/a komentarz do Jacek Stańczyk: Ave Jagiellonia! (komentarz)

  Boże, jak ta polska piłka nożna nisko upadła, że ludzie podniecają się wynikiem REMISOWYM z jakąś anonimową drużyną w 2 rundzie PREELIMINACJI do LE. Co to za liga, gdzie mistrz przegrywa dwumecz z jakimiś ogórkami, a wicemistrz ma zwycięski remis z 5 drużyną ligi portugalskiej. I jeszcze ludzie płacą pieniądze i chodzą na mecze oglądając tę błazenadę (czyt. ekstraklapę), która poziomem nie odbiega od 2 ligi (dawna 3 liga), nie mówiąc o zaangażowaniu zawodników. Grałem kiedyś w piłkę i na szczęście w porę dałem sobie spokój. Niestety ale w polskim bagnie ważniejszy jest "dobry" (czyt. z kontaktami) manager, niż talent. Wielu chłopaków z którymi grałem (w drużynie i przeciwko) przewyższało techniką i dynamiką wielu obecnych grajków ekstraklasy. Jednak nigdy nie mogli się przebić, bo znajomi królika i tym podobni im synalkowie mieli plecy. Dlatego polska piłka wygląda jak wygląda. Pcha się miernoty na siłę w wielką piłkę, zamiast łowić prawdziwe talenty. Najwyższe pora zrobić czystki w tym betonie, bo inaczej nie prędko wrócimy do czasów, gdy mistrz Polski jak równym z równym walczył w LM (czasy Leszka Pisza), a wyniki drużyn w eliminacjach LE były z przewagą kilku bramek.

 • PolskiWojak napisał/a komentarz do Japonia - Polska

  Japonii się nie dziwię, nie mieli po co ryzykować... a Polacy jak grali o honor, widać :/

 • PolskiWojak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Żenada. Miał być gra o honor, a jest gra na wynik za wszelką cenę. Kpina z kibiców, którzy kupili bilety.

 • PolskiWojak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Lewandowski powiedział, że na Euro dali od siebie 110%, ale oczywiście rzetelne "dziennikarstwo" musi dodać cos od siebie, a takie 150% lepiej wygląda.

 • PolskiWojak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oj tam oj tam. Najważniejsze, że ten ośrodek ma wiele atrakcji, ciepły klimat i plażę. W końcu nie często zdąża się jechać na wakacje za darmo, więc trzeba korzystać. A piłkarze? Kto by się tym przejmował, przecież i tak nie wyjdą z grupy.

 • PolskiWojak lubi Komentarz

  To są widać dalej chłopcy w krótkich spodenkach, a nie prawdziwi mężczyźni. Prawdziwi fajterzy za polskich kibiców i ich bezgraniczne oddanie dali by się pokroić. Bo nawet jeżeli masz mniejszy talent niż rywal to sercem, walką i oddaniem nadrabiasz braki i za to się kocha takich piłkarzy. Spójrzcie na Islandię talentu mają wielokrotnie mniej od nas ale walką i zaangażowaniem robią cuda. Jeżeli nam by przeszczepić islandzką wolę walki i ich mentalność, to bylibyśmy mistrzami świata. A nasi kadrowicze wygląda, że albo im to kalafiorem, zaraz wakacje, a potem pojadą do swoich klubów i cześć pieśni lub jeszcze gorzej nie mają predyspozycji psychicznych by toczyć zwycięskie boje o dużą stawkę tak jak potrafił to robić Adam Małysz i dzisiaj robi to Kamil Stoch. A przy tej mizerii są dla Polaków jak bogowie. Śmiali się z trenera Engela a wygląda na to, że nawet mogą nie wygrać meczu o honor z Japonią. Ale też czy taktyka na Kolumbię ultra defensywna, bronimy i murujemy licząc, że talent Lewego pozwoli nam przy zerze z tyłu coś wcisnąć rywalowi zda egzamin ? Oj jak ja bym chciał by moje żale po niedzielnym meczu były funta kłaków warte.

 • PolskiWojak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dajcie chłopakom już spokój. Harowali jak woły i dzięki temu możemy ich teraz oglądać w różnorakich reklamach. Teraz mają zasłużone wakacje, na których trzeba się zrelaksować i odpocząć, bo przecież za kilka tygodni rusza już liga. Co do Milika, to zachowuje sie na boisku niczym rozpieszczony chłopczyk w krótkich spodenkach z gilem wystajacym z nosa, do tego umiejętności ZERO.

 • PolskiWojak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "W szatni było im smutno"... Brak mi słów. Co to za pokolenie panienek? Gdzie zwykła sportowa złość? Najwyższa pora zatrudnić psychologow, bo z takim "męskim" podejściem do meczu, to po każdej straconej bramce będą płakać, zamiast zagryźć zęby i atakować z furią.

 • PolskiWojak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak mnie to wkurza, jak mowi/pisze się, że ostatni mecz będzie o honor. Czyli co, wszystkie pozostałe mecze grają o co? Przecież oni reprezentują Polskę, wiec w każdym meczu powinni gryźć trawę, bo grają o jej honor i dobre imię. Zobaczcie na zespól Rosji, 85 minuta, wynik 3:1, a ci dalej walczą, robią niebezpieczne wślizgi, biegają ile mają sił, by przejąć piłkę. Nasi w takich samych okolicznościach poprawiają fryzurę, ewentualnie wymachują rękoma. Ot różnica. Dawać młodych (wyjątek Milik, ten niech już da sobie spokój), bo starym zwyczajnie się nie chce, a nuż któryś odpali.

 • PolskiWojak lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • PolskiWojak lubi Komentarz

  POWTARZAM OD ZAWSZE, że Dyzma to tchórz. Facet selekcję zakończył 4 lata temu. A WYSTARCZY stosować zasadę: ci co nie grają w klubach, kontuzjowani, bez formy - NIE GRAJĄ . TAKIE TRUDNE? ??? DLA Dyzmy tak.

 • PolskiWojak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ileż do Ch.. Można wystawiać tego Milika?? On w dzisiejszym meczu nawet nie potrafił zagrać do kolegi, który stal 5m dalej, a o strzalach na bramkę, to od Euro nic się nie zmieniło. DNO! Kownacki od razu zrobił różnicę. Druga sprawa, ZERO taktyki. Ciągle grana ta sama akcja, czyli laga na lewe skrzydło. Osobiście naliczyłem ok 10 takich zagrań, oczywiście efekt znany. Zamiast grać po ziemi, to wrzutki na rosłych Senegalczyków. Mistrz taktyki. Pewnie na konferencji powie, ze jak zwykle ma material i wyciągnie wnioski... Dramat.

 • PolskiWojak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Neymar, to powinien przerzucić się na balet jak piłka nożna jest dla niego zbyt "brutalna". W wielu przypadkach przewracal go podmuch powietrza, bo często nie było nawet kontaktu fizycznego z innym zawodnikiem, a ten padał i wił się z bólu jakby mu noge urwało. A jeszcze do tego ta fryzura... W pierdlu byłby miss bloku.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.