bastisz - lubi

 • bastisz lubi Komentarz

  No tak bo Ty Vitold Brzat jestes rodowitym polakiem xD a w ogóle jakim kiepem trzeba byc zeby na ukrainca mówic banderowiec. To tak jak na Niemca mówić hitlerowiec. Co oni odpowiedzialni za to co bylo kilkadziesiat lat temu ?

 • bastisz lubi Komentarz

  No wreszcie jakiś bokser jeszcze myśli!!!!!!!!!!!Brawo za decyzję !!!!!!!!!!!!

 • bastisz lubi Komentarz

  Witalij, masz rację !
  Zamiast ryzykować obijanie niemłodej już głowy, zajmij się lepij przekazywaniem swojego jeszcze zdrowego profilu DNA.

 • bastisz lubi Komentarz

  Szkoda.

 • bastisz lubi Komentarz

  Ciebie natomiast na nic nie stać, nawet na napisanie czegoś sensownego. Jesteś zwykłym durnym zawistnym tumanem i tyle. Skąd się biorą takie wredne typy, jak ty. Obrzydliwość!

 • bastisz lubi Komentarz

  Kuba najlepszy , a reszta gwiazd spacerek czekają jak piłka wpadnie lub nie wpadnie pod
  nóżki. Nawałka to chyba tylko w solarium siedzi.Kiedy zagrają mecz prawdziwy bez horroru.

 • bastisz lubi Komentarz

  ...hmm... wczorajszy, kompromitujący mecz pokazał, iż tak zwana "polska drużyna piłkarska" po prostu nie istnieje. Sam Robert Lewandowski meczu nie wygra. Poza Panem Robertem - cała reszta - to zwykli kopacze. Dać im łopaty do kopania rowów. Najlepiej przeciwpowodziowych. Wkrótce mogą się przydać... Ot, i wszystko...

 • bastisz lubi Komentarz

  daleki jestem od krytykowania decyzji sędziowskich(całej obsady),wydaje mi się jednak obserwując ten mecz że sędziowie robili wszystko aby Arka nie przegrała meczu.Przy tak bezpardonowych wejściach zawodników Arki powinno być żółto w notesie sędziego ,zagrania ręką w polu karnym dwukrotnie czego sędzia nie chciał widzieć.Faulami zawodników Arki obdzielił by dwa spotkania.

 • bastisz lubi Komentarz

  facet, zagraliście jak panienki, słoweńcy byli silniejsi. Za bardzo liczysz na technikę, zamiast najpierw przybić przeciwnika do parkietu a potem się zabawiać. Drzyzga rozgrywał fatalnie. Panowie nie macie wytłumaczenia. Jesteśmy z wami na dobre i na złe. Do roboty i wracac do formy.

 • bastisz lubi Komentarz

  Mam nadzieję że Świątek przeżyje... to jest absolutny skandal, mam na myśli zachowanie sędziego, ale również narożnik, jak można dopuścić do takiej masakry... ta wa.ka powinna się zakończyć w drugiej, góra w trzeciej rundzie, ale to co działo się w czwartej już zakrawa na skandal; to że doszło do piątej jest przykładem skrajnej bezmyślonści, idiotyzmu, nie wiem jak to nazwać, ale oglądało się to tragicznie; współoczuje Świątkowi takiego narożnika, jak można było dopuścić do jego wyjścia na piątą rundę, nigdy tego nie zrozumiem...