Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Wojciech Grabiec lubi Komentarz

  Ciekawe w jakim trybie Duńczycy mogą nie wpuścić na trybuny obywateli UE, którzy legalnie kupili bilety?! PZPN powinien od razu trąbić o dyskryminacji, rasizmie itp. bzdurach, a te duńskie cieniasy od razy narobią w portki i pochowają się po kątach.

 • Wojciech Grabiec lubi Komentarz

  "Wkrótce więcej informacji" .Rewelacyjna relacja z jednego z największych sukcesów w historii żeńskiej siatkówki w Polsce! Dziękuję bardzo szanowna redakcjo, bo nie mogąc obejrzeć meczu w TV przynajmniej wiem, jak do tego sukcesu doszło. A teraz idę szukać gdzie indziej dokładniejszych informacji.

 • Wojciech Grabiec lubi Komentarz

  Gdyby , gdyby, gdyby... Gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była, przegraliscie i tyle po co gdybac...

 • Wojciech Grabiec został fanem Szczecin

 • Wojciech Grabiec lubi Komentarz

  ....jak nisko upadla..

 • Wojciech Grabiec lubi Komentarz

  To by była petarda! :D

 • Wojciech Grabiec lubi Komentarz

  W wywiadzie po ostatnim meczu z Atomem Maja mówiła, że chce nadal grać w Chemiku i ma opcję kontaktu 1+1. W tym tygodniu będzie rozmawiała z włodarzami klubu o swojej przyszłości w Chemiku. Zatem zobaczymy co będzie dalej. Jej odejście z Chemika to nic pewnego.

 • Wojciech Grabiec lubi Komentarz

  Owszem, miało być szybko,miło i przyjemnie, ale, że aż tak miło, tak szybko i tak przyjemnie to pewnie nawet w Szczecinie i Policach niektórzy powątpiewali. Brawo Chemik, przyjemnie było patrzeć ;-)

 • Wojciech Grabiec lubi Komentarz

  Taaa...są lepsze ale przegrały ;-)) To ciekawe na czym ta "lepszość" ma polegać ;-)) Tytułów nie daje się za piękne mecze lecz za skuteczność..póki co wolę brzydkie zwycięstwo od pięknej tragedii. Jutro koronacja mistrza?...Hmmmm....;-)))

 • Wojciech Grabiec lubi Komentarz

  Impel też zaczął dobrze, potem już było gładko ;))))

 • Wojciech Grabiec lubi Komentarz

  Dla mnie osobiście bardzo się podoba, że w finale spotkają się zespoły z Polic i Sopotu. Bo to są obecnie dwie nasze najsilniejsze ekipy w OL i bardzo dobrze się stało, że w przyszłym sezonie będą nas reprezentować w LM.
  Jestem również wielkim fanem trenera Miciellego. Uważam go obecnie za najlepszego fachowca w OL i naprawdę bardzo żałuję, że moich poglądów nie podziela w tym względzie PZPS i nie powołał Miciellego na trenera kadry dziewczyn. Choć ponoć taka możliwość była i sam Micielli był tym zainteresowany.
  Tym nie mniej potencjał zespołu z Polic oceniam trochę wyżej niż Atomu i daję im większe szanse zwycięstwa w meczach finałowych. Tak też mówią ostatnie statystyki z meczów półfinałowych i tak:
  Atom blokiem zdobył 24 pkt., Chemik 60.
  Środkowe atakiem zdobyły:Atom-36,Chemik-46,
  przyjmujące:Atom-64,Chemik-86,
  atakujące:Atom-76,Chemik-54.
  asy:Atom-21,Chemik-23
  Zatem do boju Atom do boju Chemik i niech wygra lepszy. :)

 • Wojciech Grabiec otrzymał brązowy medal w kategorii Fan Dnia

 • Wojciech Grabiec został fanem tagów: Grupa Azoty Chemik Police, Sandra Spa Pogoń Szczecin, Pogoń Szczecin, King Szczecin, SPR Pogoń Szczecin

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.