Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ores lubi Komentarz

  @KarlisSG: Bo jest obecnie wypożyczony , do PSŻ Poznań

 • ores lubi Komentarz

  Cegła płaczę, bo wie, że Koldi na trudnym torze nie pojedzie.

 • ores lubi Komentarz

  Rozumiem, że dopuszczenie do zawodów Czugunowa ze złym wynikiem EKG po tym, jak źle się poczul po próbie toru skandalem już nie jest? Nikt Puka nie przejechał po głowie. Polecam powtórki. Głowę zdążył schować a Cegielskiemu polecam tyle troski o Koldiego, gdzie wali głową o tor tracąc przytomność moim zdaniem i jedzie dalej. Jak w ogóle można dopuszczać do studia w roli bezstronnego eksperta menadżera zawodnika, który z kilka dni będzie jechał w finale na tym torze? Raz mówi, że nie był na torze i
  widział z daleka, to się nie będzie wypowiadał a wczoraj jakoś się wypowiadał i płakał cały mecz. Janek sobie na takim nie poradzi? To jest farsa. Tor ma być regulaminowy i to jedyne wymaganie o spełnieniu którego decyduje komisarz, sędzia i jury.

 • ores napisał/a komentarz do Żużel. Prezes PGE Ekstraligi mówi o kompromitacji lekarza i zapowiada zmiany!

  @Jean Marie Koputko: tylko że jechał nie na swoim motorze

 • ores lubi Komentarz

  A kto posadził na motor Czugunowa? Przecież ten chłopak meldował że źle się czuje, robione EKG a jednak pojechał, w żużlu jest wiele takich historii, Gollob, Loktajew, Doyle i wielu, wielu innych...... reakcja dopiero teraz? Brawo Wy!

 • ores lubi Komentarz

  Wczoraj Cegielski wyjątkowo marudził. Po prostu mecz się nie ułożył dla Wrocławia, zresztą ich szanse były nikłe przy tak dobrze jeżdżących gospodarzach. Upadek Czugunowa, jak się okazuje, z jakichś bliżej nieznanych przyczyn pozatorowych, a walka Woffi z Iversenem była przecież zwykłą sytuacją torową zakończoną niefortunnym upadkiem. Thomsen w lidze jest świetny, coś stało się z Woźniakiem, a ponadto Zmarzlik. Leszno będzie miało problemy.

 • ores napisał/a komentarz do Żużel. Prezes PGE Ekstraligi mówi o kompromitacji lekarza i zapowiada zmiany!

  @tiger Stal Rzeszów: jadąc nie na swoim sprzęcie. Nie masz tego czucia sprzętu. poza tym sam powiedział, ze to była jego błąd

 • ores lubi Komentarz

  Wczoraj w pomeczowych wypowiedziach mieliśmy odpowiedź dlaczego jeden jest dwukrotnym mistrzem świata a drugi wiecznie czwarty.Troche żałuję wczorajszego meczu bo liczyłem na jeszcze jedne derby w tym roku ale cóż.Powiem wam jedno kobylaki, że nie zazdroszczę wam tego waszego ziomka Cegielskiego. Zastanawiam się tylko za co on was tak nienawidzi.Nawet Zengi jest wam bardziej przychylny podczas komentowania meczów jak on.A co do toru to może nie był idealny ale nie był aż tak tragiczny jak to przedstawiał Cegielski.A Janowski to gwiazdorzy przed kamerą jakby miał co najmniej 4 tytuły IMŚ

 • ores napisał/a komentarz do Żużel. Stal - Sparta. Maciej Janowski rozczarowany stanem toru. "Nie wiem, jaki sens ma komisarz toru"

  tor nie był idealny mamy już jesień, częste opady deszczu, niskie temp. Natomiast upadki -Gleba czy zawodnik, który nie najlepiej się czuje ma robione EKG tuż przed meczem które wychodzi tak sobie powinien jechać w ogóle w meczu. Upadek Iveresna kolejny zawodnik który znowu dzień wcześniej zaliczył dzwona czy tez powinien jechać, zresztą to już któryś upadek z kolei, natomiast upadek Woffindena to już następstwo upadku Iversena niestety pech. Curzytek też się przewrócił jadąc nie na swoim sprzęcie to tez robi różnice , z kolei on sam się przyznał do błędu. swoja drogą Janowski na końcu wyliczając te wszystkie bolączki wspominał Drabika no tu już nie jest chyba wina toru , sami skrzywdzili chłopaka robiąc jakieś odwołania tak chłopak miałby już po karze i tak ten sezon jest inny, a tak chłopak już i tan nie jeździ od polowy sezonu do kogo pretensje Janowski. Ciesz się, ze na nie regulaminowym ogumieniu zostałeś mistrzem kraju i dorzuciłeś tyle pkt do GP, bo jak Cie pytali o ową sprawę to taki wyszczekany nie byles.

 • ores lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • ores lubi Komentarz

  Dlaatego taki Janoś,Pawlicki itp.płaczki nigdy nie będą MŚ. Im ciagle coś śmierdzi pod nosem. Bierzcie przyklad z mistrzów. Czy oni płaczą na tor? Wszedzie jadą i potrafią sie przystosować. Ale to dotyczy wielkich sportowców. Może to cos da do myślenia Janowskiemu.

 • ores lubi Komentarz

  Chciałbym zwrócić uwagę na inny problem niż tor. Mianowicie na to co powiedział Curzytek.Dla niego tor nie stanowił problemu, tylko umiejętności, a raczej ich brak.To co powiedział ten młody zdolny chłopak powinno dać do myślenia prezesom i działczom klubów,a co pokazuje jak traktowani są juniorzy w klubach. Chłopak korzystał z motocykli Czugunowa czyli juniora nr 1 i stwierdził że różnica w sprzęcie to kosmos.Więc jak ci młodzi, zdolni chłopcy mają się rozwijać jak każe im się jeździć na jakimś szajsie,a trenerzy i mechanicy twierdzą, że problem jest w technice, albo w tym, że nie trzymają gazu.Jak Curzytek dostał dobry sprzęt to potrafił wygrywać z najlepszymi. Niestety, jadąc pierwszy raz na takim sprzęcie nie był w stanie go ogarnąć. Dlatego uważam, że nasi juniorzy nie są gorsiod młodych Duńczyków czy innych Szwedów, mają tylko biedniejszych rodziców i kluby które wolą zatrudnić obcokrajowca z własnym dobrym sprzętem niż inwestować we własnych wychowanków

 • ores lubi Komentarz

  Kiedyś nawet lubiłem Janowskiego, ot pokorny i normalny chłopak. Po aferze z reprezentacją i Cieślakiem zwyczajnie go nie trawię. Okazał się wyrachowanym i krnąbrnym cwaniaczkiem. Dzisiejsze płaczki w jego wykonaniu tylko utwierdzają mnie w tym co o nim myślę. Znalazł się inteligent szpagatowy z bożej łaski.

 • ores lubi Komentarz

  Oczywiście, że tor najłatwiejszy nie był, ale Janowski z jego krytyką przesadził. Zdaje się, że dzisiejsi żużlowcy zanadto przyzwyczaili się do jazdy po torach idealnych.

 • ores lubi Komentarz

  heheh Maciek mnie rozwala. Tak narzekającego faceta to nie widziałam. Gorzej niż my "baby".
  Co ten koleś robi w tym sporcie? Foch na Zmarzlika, jakby to on tor przygotowywał. To jest żużel. I albo masz jaja albo nie. Weź się chłopie do roboty, bo nic nie dostaniesz za darmo, bo Ty Maciuś jesteś. Ani Haj w parkingu ani Hancock jako przyjaciel nie sprawią, że bedziesz najlepszy. Sam musisz to osiągnąć. Masz wszystkie papiery aby tak było, ale przestań narzekać i szukać winnych. Cieślak winny bo go odstawił od kadry ( i słusznie!!), Bartek bo go wczoraj nie puścił, tor nie nadaje się do jazdy... No na miłość Boską, nawet Cyrzutek w wywiadzie powiedział, że tor jest wymagający ale można się ścigać. Teraz będzie szukał winy wszędzie ale nie przyzna, że zwyczajnie zawalił. Taka prawda i już.

 • ores lubi Komentarz

  Zwykły sfrustrowany klamczuch. Padało w nocy, jak rowniez rano, między 08:50 a 10:30. To banalne do sprawdzenia.

 • ores lubi Komentarz

  dobrze ze nie byl taki wyszczekany gdy jechal na ciekawym ogumieniu

 • ores lubi Komentarz

  Szkoda, że nie oddał MP za niedozwolone opony. Płaczek i czołgacz.

 • ores lubi Komentarz

  Pseudomistrzowie. Wszystko na tor zwalić jak nie idzie. Wypadki zawsze były i będą w tym sporcie niezależnie od jakości toru. Iversen już w Toruniu nie opanował motocykla bo zwyczajnie kiepsko jest przygotowany do sezonu bądź kontuzje odebrały mu trochę siły. Z resztą już 2 sezon jedzie do tyłu.Stan toru nie był przyczyną jego upadku a w konsekwencji kontuzji Taia. Hejter Cegielski dobrze o tym wie ale najlepiej szczuć całą Polskę na Gorzów. To ten pseudoekspert potrafi najlepiej. W tym sezonie w wielu meczach były cięższe tory i jakoś nie było rabanu. Ścisk zwieracza jak Gorzów leje tych "zawodowców" pokroju Janowskiego. Niby taki luzak ale ciężko się przyznać do słabszej jazdy w tym dniu. Frustracja sukcesami Bartka jest bardzo widoczna.

 • ores lubi Komentarz

  Janowski zrobił z siebie płaksę. Tor był trudny. Były miejsca, na które każdy musiał uważać, ale był równo trudny dla wszystkich. Komisarz to nie cudotwórca, chyba, ze Janowski potrafi wskazać co ten komisarz zrobił źle - to inna bajka. Czepić się można układających kalendarz, w którym zwyczajnie nie zarezerwowano miejsca na złą pogodę i teraz trzeba było mecz przepchnąć w jako takich warunkach. Duży szacunek dla Curzytka! Ten nie zwalał na tor, ale jak chłop z jajami przyznał się do szkolnego błędu. PUK tyle razy w tym sezonie leżał, że nie jest sobą i już w tym sezonie do siebie nie dojdzie. Robi błędy - w każdych zawodach to widać. Tai... miał chłop pecha. Jaki by nie był tor, nic by nie zrobił w tej sytuacji. Czugunow... to dla mnie zagadka. Dlaczego on w ogóle jechał w tych zawodach? I tu dochodzimy do kwestii, na którą J.M. nie narzekał, a która mnie oburzyła. Lekarz zawodów! Dlaczego dopuścił Czugunowa? Jak mógł uznać, że PUK jest gotów do jazdy po dzwonie, skoro nawet redaktor (od wywiadów) widział, że kontakt z zawodnikiem jest ograniczony? Bulwersujące!!!

 • ores lubi Komentarz

  Tor był trudny hm Taki będzie zawsze jesienią. Komisarz wydawał polecenia. Jaki płacz, pogubili się i tyle. Ten tor oddziela chłopców od mężczyzn.

 • ores lubi Komentarz

  Mieszkam 1 km od stadionu .Janowski dzisiaj przejrzałem jaki z ciebie kłamczuch.
  Powiedziałeś że byłeś w Gorzowie o godz. 9 i nie padało.
  O godzinie dziewiątej to padało i to nieźle .Padało do godz. 11. Słońce wyszło około 14/15.
  Wczoraj jak cię Bartek wywiózł też się na niego obraziłeś. Z tą zawiścią to idź chłopczę
  lepiej do psychologa.

 • ores lubi Komentarz

  Po przegranej we Wrocławiu nie przyszedł na konferencje, teraz po przegranej zamiast pogratulować Mistrzowi tytułu i awansu to burczy pod nosem, marudzi coś o komisarzach... Na GP we Wrocławiu na pytanie o opony śmiał się z pytania... ehh.. można wyliczać...

 • ores lubi Komentarz

  Vaculik to dziwna persona. Niby taki grzeczny i przyjemny, z każdym zagada, a co rok w innym klubie. Zupełnie jak Hancock.

 • ores lubi Komentarz

  Trochę Barbie, ale generalnie OK.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.