Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Franek Dolas napisał/a komentarz do Miał być pierwszym wychowankiem Wilków, a licencję zdał w barwach Orła. Teraz dostał fakturę na 2,5 tys. zł

  Sprawa jest prosta i oczywista.
  Młody bez zbędnego pitolenia do opinii publicznej.
  Dwa lata treningów na torze w Krośnie ( no przecież nie nauczyłeś się jeździć w 4 treningi obecnego sezonu.)
  Zanim przystąpiłeś do treningów powinieneś mieć podpisane wszelkie kwity.
  Z racji niebezpieczeństwa jakie niesie sport żużlowy twój ojciec wykazał się kompletnym brakiem odpowiedzialności. Jeszcze większym wykazali się działacze i trener KSM Ireneusz Kwieciński . Jak rozumiem wykorzystane zostały tu znajomości z toru. Bez podpisów uczyłeś się NIELEGALNIE. Ciekawe czy ktoś za to już nie powinien odpowiadać np. utratą jakiś licencji np. trenerskich.
  Ciekawe co by zrobiły wspomniane osoby gdyby ci się coś stało. Kto poszedł by siedzieć?
  W tym czasie KSM staczał się na dno. Twój ojciec ale też Irek Kwieciński kiedyś opuścili Krosno uznając że aby rozwinąć się trzeba z Krosna uciekać .Może i mieli rację. A jak się rozwinęli to chyba wszyscy wiedzą i oni również.
  Z twojego pkt widzenia wystarczyło tylko nic nie podpisywać aby nie związać się z klubem. Nowy klub ale i KSM bez twojego podpisu nie miał do ciebie żadnych praw. Wszystko odbywało się na zasadzie znajomości a klubowi działacze naiwnie wierzyli że bez podpisów będziesz dla nich kiedyś jeździł.
  Rozumiem że uwiązanie się z biednym KSM nie wróżyło dobrze dla twojego rozwoju. Klub nie miał na nic a jednym z powszechnych kłopotów jakie spotykają nowych adeptów jest kiepski sprzęt. Twój tata dobrze to rozumie dlatego kieruje waszymi poczynaniami tak jak kieruje.
  Orzeł który nie wydał na ciebie ani złotówki tym samym nie ma nic do stracenia. Może podpisać ci przynależność klubową by możliwe było zdawanie licencji. Możecie im nawet postawić warunek że umowa będzie tylko na sezon bo to również nie wiąże się dla nich z żadnymi kosztami. Ale to czy będzie również skłonny wywalić na ciebie kupę kasy na sprzęt jaki byście chcieli jeśli umowa miałaby być na sezon to już moim zdaniem będzie wątpliwe. Każdy inwestujący inwestuje wtedy kiedy widzi szansę że efekty przyjdą a nie uciekną bez żadnej gwarancji. Innymi słowy klub skłonny jest inwestować w zawodnika jeśli ma gwarancję że ten będzie jego zawodnikiem. Wam się zamarzyło takie kwasizawodostwo . Z waszej strony umowa na sezon a klub ma płacić i podstawiać dobry sprzęt i jeszcze dawać jeździć. Wymagania to możecie stawiać jeśli sami przyjedziecie ze swoim sprzętem i będziecie gwarantować dla klubu wartość w postaci odpowiedniej ilości punktów tak jak wszyscy dorośli zawodnicy. Przywozisz zero to idziesz w odstawkę.
  Jakiekolwiek pitolenie o braku konstruktywnych rozmów możesz sobie wsadzić miedzy bajki . Jak rozmowy miały być konstruktywne jak waszym warunkiem miała być umowa na sezon? I to na zasadzie wypożyczenia. Przecież to jest oczywiste że jak wypożyczenie to z innego klubu by mieć pewność że nie jest się uwiązanym.
  Dwa lata nie wystarczyły ci na podpisanie umowy z KSM ? Dlaczego? Odpowiedź jest oczywista. Bo taki był plan twojego ojca. Zastanawiam się tylko czy Kwicina który cię szkolił został również wykorzystany i narażony na bardzo poważne konsekwencje czy może wam w tym wszystkim pomagał. Niestety wygląda na to drugie. Ale to jego problem.
  Tak czy siak . Już widzę jak Orzeł wystawi cię do składu :):). Jeśli nie u siebie to kto cię weźmie nawet w 2 lidze, świerzaka po licencji i jeszcze podstawi sprzęt? Na rynku jest nie mało zawodników którzy nie jeżdżą w swoich klubach ale ich poziom objeżdżenie jest nieporównywalnie większy od twojego. Kogo więc taki potencjalny drugoligowiec weźmie ? Ciebie ? I jeszcze ma ci podstawić sprzęt? No nie żartujmy sobie. Twoja kariera dzięki twojemu tacie właśnie zawisła na włosku. A Wilki dokonały takiego wyboru. Co byś wybrał ? Ty na sezon czy Rolnicki na gościu?
  hahahaha .
  Myślicie że wszystkich zrobiliście na szaro? Nie sami zrobiliście się na szaro. Jeszcze przyjdziecie na kolanach za sezon, dwa albo skończycie z żużlem. Mam nadzieję że w Krośnie potrzebni nie będziecie.
  Mam też nadzieję że kluby wyciągną z waszego postępowania nauczkę i nikt więcej naiwny nie będzie nawet jeśli jest się synem miejscowego byłego żużlowca.

 • Franek Dolas lubi Komentarz

  No właśnie o to chodzi, że nie masz racji tylko siejesz gó*noburze niepotrzebnie

 • Franek Dolas lubi Komentarz

  Twoim największym argumentem jest to że jesteś bezmózg.m hu..m. Tyle w temacie . Zostaje ci skrobanie trybunki po gołebiach bo cos słabo teraz u ciebie z żużlem. Szalik kupiłeś Tarnowa lub Wandy ? Czy do Krosna jeździsz i udajesz kibica ? Choć szczerze myśle że z pod klawiatury nie wychodzisz .

 • Franek Dolas lubi Komentarz

  Wychowany za krośnieńskie pieniądze a będzie jeździł w Łodzi. WTF!!!!! Co na to ten idealny regulamin!!!!!!!

 • Franek Dolas napisał/a komentarz do Orzeł Łódź chwali się nowym juniorem. Lech Kędziora wiąże z nim duże nadzieje

  Nowy klub nie ma do młodego Grygolca praw ( czytaj nie wyszkolił go) więc sprytny tata wymyślił sobie że postawi warunki jakie będzie chciał. Z jego punktu widzenia w sumie trochę mu się nie dziwię , chce dla syna jak najlepiej , a pamiętamy jak KSM się miał szczególnie ostatnio. Sam zresztą jak również Kwicina kiedyś z Krosna uciekł . Z efektami dla obu mizernymi.Może chcieć wszystko a klub albo spełni oczekiwania albo nie.
  Jak się jest chłopakiem z domu niemajętnym to nie ma się wyjścia i liczy się na klub. Podpisuje się umowę i jest się "własnością" klubu który w niego inwestuje .KSM który chłopaka wyszkolił nie ma ,więc chłopak jest wolny a tata nie chce dać się uwiązać.
  Kibice którzy płacili za bilety i którzy tym wkładem przyczynili się do wyszkolenia młodego Grygolca zostali zrobieni w jajo.
  Jak można się domyślać ze słów pana Kędziory temat został przygotowany już dawno pewnie jeszcze zanim Wilki powstały. Orzeł który ma za darmo licencję zawodnika zadowolony nie ma nic do stracenia bo nic w niego nie włożył więc każdy by w to wchodził. Tata dalej kombinował bo wie że młody zawodnik powinien zaczynać w drugiej lidze , wiec stawia warunki na które klub zgodzić się nie chce .I jeszcze mimo że wie że nie będzie w Wilkach chce korzystać z możliwości trenowania na koszt klubu z Krosna!!! No trzeba mieć tupet.
  Jakiekolwiek pretensje w tej sytuacji do Wilków są śmieszne.
  Klub ma podstawić najlepszy motor dzieciakowi który jeszcze nic nie pokazał i będzie go miał na sezon na zasadzie wypożyczenia. Będzie mu dawał jeździć i dalej rozwijać swoje umiejętności .Po tym żadnych gwarancji że inwestycja się nie ulotni... trzeba być idiotą żeby na to pójść.
  Z tych samych powodów bracia Curzytek nie jeżdżą dla Wilków tylko tam było wszystko jasne , że po sezonie wrócą do Rzeszowa bo chyba nikt nie ma wątpliwości że tam klub za rok będzie.
  Podsumowując . Prowadzisz Pawełku Grygolec bardzo ryzykowną grę która równie dobrze może się udać albo nie. Póki co twój syn to nie jest starszy Curzytek który już coś pokazał . Czy jego brat będzie miał szansę w Poznaniu ? Czy twój syn będzie miał szanse w Łodzi ? Myślisz że wybierzesz sobie dowolny klub w drugiej lidze i że tam podstawią ci super sprzęt a ty wykorzystasz wszystkich i zwiniesz się dalej? Oby się nie skończyło tak że takimi kombinacjami spowodujesz że twój syn nawet nie zacznie jeździć o karierze nie wspominając


  ps ocenianie nowego klubu i jego szkolenia po 4 tygodniach kwietnia ???:):):):) jestem pod wrażeniem :):):)

 • Franek Dolas lubi Komentarz

  A w Rzeszowie ilu ich było przed Panem Irkiem??? Miasto niemalże czterokrotnie większe od Krosna i nie dużo brakowało, żeby światło zostało u Was zgaszone. Bydgoszcz? Prawie dziesięć razy większa populacja niż w Krośnie i ilu możnych sponsorów ma Polonia? Kraków? Miasto dwudziestokrotnie większe od Krosna i co roku jaja z licencją. Łódź? Gdyby nie Skrzydlewski to o żużlu już dawno by tam zapomnieli. W mniejszym od Krosna Rawiczu żużel "rawicki" właśnie umarł... Można by na ten temat referat napisać, ale większość ma świadomość jak to wygląda. Jeśli, jak w większości ośrodków, dużej kasy nie dosypie miasto, lub nie znajdą się ekscentrycy jak Skrzydlewski albo Nawrocki, to na żużel na wysokim poziomie nie ma szans. Oczywiście można pojechać jeden sezon na krechę i liczyć na cud (jest kilku orędowników tego pomysłu), ale co będzie jak cud się nie wydarzy? Kto to będzie spłacał? Zza klawiatury wszyscy są kozakami i menago ligi żużlowej, ale jak na każdym podsumowaniu zarząd zaprasza do współpracy i przedstawienia swoich pomysłów, chętnych jest brak. Aaaaaaaaaaaaaa szkoda klawiatury. Idę na browara. A może trafi mi się stolik pod "żużlówką", to mi się może humor poprawi. Pozdrawiam

 • Franek Dolas napisał/a komentarz do Dmitrij Muserski o wizycie w Katyniu. "W naszych szkołach się o tym nie mówiło"

  No i masz babo placek ( Pani Joanno)
  Dmitryj do Katynia jechać nie musiał. Pojechał .Może z potrzeby serca, może by oddać hołd. Nie nam to oceniać choćby z powodu że jest napisane żeby "nie oceniać ,nie osądzać:" Zamiast chwalić taką postawę to go tu zaraz zjadą na maxa. Ot polska patriotyczna a nade wszystko pseudokatolicka postawa osądzania. Tak pseudo bo to z katolicyzmem nie ma nic wspólnego. Tak samo faryzeusze robili nakręcając wszystkich wokoło. Nie zwykli ludzie tylko ci "ważniejsi" A potem to już poszło. Zabij, zabij.
  Jak czytam tu niektórych to się zastanawiam czy to co zarzucają tak ochoczo w innych sobie przypisywać nie powinni. Dobrze jest wywoływać wstyd u innych tak jakbyśmy sami nigdy za co wstydzić się nie mieli. Ale oni tego nie zobaczą.....
  Szkoda języka strzępić , tylko o nawrócenie się modlić trzeba ....

 • Franek Dolas napisał/a komentarz do KSM - Kolejarz Opole: Sprawdzony skład gospodarzy, goście bez Woelberta (składy)

  Bzdury piszesz i jakieś fantazje. Ale to twoja sprawa. Nie będę cię prostował bo jak widać odporny jesteś.

 • Franek Dolas lubi Komentarz

  A co ma kombinować? Ile punktów zrobił Jakobsen w Krakowie? Lyager co sobą prezentuje? To nie są zawodnicy na 10+ tak jak Bellego. Wzieli ich w razie gdyby Czałow bądź Bellego jechali kompletnie słabo bądź doznali jakiejś kontuzji. Tak się nie stało więc po co zmiany? Czałowa przygarneli nasi działacze, mieszka w Krosnię, dostał pomoc i gwarantowane starty by mógł wrócić do żużla w Europie. Nie widzę tutaj podstaw do rotowania składem bo mijało by się to z celem i tymbardziej mogło by źle wpłynąć na Czałowa.

 • Franek Dolas napisał/a komentarz do KSM - Kolejarz Opole: Sprawdzony skład gospodarzy, goście bez Woelberta (składy)

  Hmm różnie? A wiesz jak.
  Mecze w Krośnie
  Z Lublinem
  Mariusz Fierlej - 5+1 (u,3,2*,-) więcej nie wystartował potraktowany przez Kuciape
  Mariusz Puszakowski - 9 (1,2,3,2,1)
  Z Gnieznem
  Mariusz Fierlej - 7 (d,w,3,2,2)
  Puszakowski nie jechał
  Z Rawiczem
  Mariusz Fierlej - 11+1 (2*,3,d,3,3)
  Mariusz Puszakowski - 7 (2,1,3,1)
  I ostatnio Rawicz na wyjeździe ten sam....
  Puzon zrobił znowu 9/5
  Porównując dyspozycję obu tych zawodników jak również zdecydowanie większą znajomość toru i nowej nawierzchni wybór Fierleja zdecydowanie zasadny. Już prędzej można by się zastanawiać nad Czałowem ale on też miał różne starty których już przytaczał nie będę.
  Co do testowanych zawodników. Oczywiście można by to zrobić tylko jeśli jeżdżący zawodnicy mogą jechać bo nigdzie indziej nie jeżdzą np. Bellego to dlaczego nie dawać im zarabiać. Tym bardziej że na to zasługują. Odsuwać ich w "nagrodę" za dobrą jazdę ??? Na szczęście w KSM po jednym słabszym występie chłopaków się nie odsuwa tak jak powszechnie się to robi w innych klubach. Ot po prostu inne podejście do zawodników.

 • Franek Dolas napisał/a komentarz do KSM - Kolejarz Opole: Sprawdzony skład gospodarzy, goście bez Woelberta (składy)

  Kwestia obcokrajowców jest oczywista. Może wystartować dwóch w meczu. Uważasz że Czałow lub Bellego są do odsunięcia żeby innych sprawdzać?
  A jeśli chodzi o Fierleja to efekt osiąganych przez niego ostatnio wyników. Ponad to Mariusz jest na każdym treningu w Krośnie dokładnie odwrotnie niż Puzon. Dla przypomnienia ostatni mecz 3.3.3.2 na wyjeździe.

 • Franek Dolas lubi Komentarz

  Zauważyłeś że 3 bonusy ma???czy wiesz co to może oznaczać???

 • Franek Dolas napisał/a komentarz do Popełniono błąd, ufając Stali? Z KSM-em wstydu by nie było

  Z trudem przebrnąłem przez artykuł i komentarze. Szkoda nerwów na ekspertów.
  Co do tematu.
  Nawet w sławetnej EE spotykamy każdego roku wyniki typu
  Fogo Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
  64 : 26
  bez względu na budżety , na ksmy i inne pierdoły. To jest sport i można robić wszystko cacy , jak się komuś wydaje i dostawać mecz za meczem wp....l jak drużyna jednego tutejszego eksperta.
  Co do Stali .
  Wszyscy wiedzieli jak będzie wyglądał mecz w Tarnowie nawet gdyby Stal pojechała w komplecie. Podany przykład z EE pokazuje że wcale nie musi być w klubie tak źle z finansami jak w Stali by wynik był gorszy.

 • Franek Dolas napisał/a komentarz do Grupa Azoty Unia Tarnów - Stal Rzeszów

  no nie chciało mi się sprawdzać :)

 • Franek Dolas napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Takich derbów Tarnowsko-Rzeszowskich to chyba najstarsi górale nie pamiętają

 • Franek Dolas napisał/a komentarz do Grupa Azoty Unia Tarnów - Stal Rzeszów

  Dokładnie, na razie Jędrzejewski wyprzedził juniora reszta za gospodarzami

 • Franek Dolas napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ktoś pisał 60-30 , obawiam się że to mocno optymistyczny wariant dla stalowców

 • Franek Dolas napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  i znowu 1-5?

 • Franek Dolas napisał/a komentarz do Naturalna Medycyna PSŻ Poznań - Kolejarz Opole

  Bo to jest za słaby skład , bardzo nierówno jeżdżący , A trzeba wkalkulować ze liderzy tez nie maszyny nie zawsze będą mieć 3ki .efekt już widać

 • Franek Dolas napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Al. masz jakiś kompleks? Nie używaj słów których znaczenia nie pojmujesz

 • Franek Dolas napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No Poznań chyba olał ten mecz , tym składem mogą się przejechać

 • Franek Dolas napisał/a komentarz do Znamy składy na mecz KSM Krosno - Kolejarz Rawicz. Adam Skórnicki wraca do ścigania w lidze polskiej!

  Al. zluzuj stringi łosiu bo się os....sz
  I tyle dla ciebie bo się pobrudzę .....

 • Franek Dolas napisał/a komentarz do Znamy składy na mecz KSM Krosno - Kolejarz Rawicz. Adam Skórnicki wraca do ścigania w lidze polskiej!

  Eee tam :) bawimy się. A czy porównywalne? A do czego porównujesz?

 • Franek Dolas napisał/a komentarz do Znamy składy na mecz KSM Krosno - Kolejarz Rawicz. Adam Skórnicki wraca do ścigania w lidze polskiej!

  Albo i więcej

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Murek

Wesołego królika co po stole bryka,
spokoju świętego i czasu wolnego,
życia zabawnego w jaja bogatego
i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.