Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • da-r-ko napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Emcanu : masz racje z tymi błędami, ale mocno wiało i mam nadzieję że to był główny powód. Zresztą Kasatkina tez miała podobną ilość

 • da-r-ko lubi Komentarz

  @emcanu: Jeżeli Iga będzia popełniała tyle błędów ile dzisiaj - masz rację. Nie pomogą w tym żadne minusowania. Dlaczego Polacy cały czas żyją i bujają w obłokach? Dlaczego nie patrzą realnie na sprawy. To nie Iga wygrała dzisiejszy mecz. To rosjanka dała jej wygrać poprzez pepełnienie większej ilości błędów. Ten KTO się interesuje i zna na tenisie niech przejrzy statystykę dzisiejszego meczu - patrz np ile niewykorzystanych break point miała rosjanka.

 • da-r-ko napisał/a komentarz do Iga Świątek nie dała się zaskoczyć. Poskromiła pogromczynię Magdy Linette

  Z tą precyzyjnością u Igi redaktorze trochę przesadziłeś. Było 35 błędów niewymuszonych i ujemny bilans winnery/błędy. Ale wiał wiatr i może dlatego. Natomiast widać poprawę serwisu i mądrą grę przy ważnych punktach - chyba wszystkie gemy grane na przewagi wygrała Iga, często broniąc break-pointy serwisem. Niebezpiecznie było w 2 secie przy 2:2, ale Iga zdołała zastopować lepiej grającą Rosjankę. Generalnie pozytywny mecz, czekamy na kolejne.

 • da-r-ko lubi Komentarz

  @ando: Przecież Novak miał papiery (wyjątek medyczny) i to wypełnione przez TA i potwierdzone przez rząd Wiktorii. Oczywiście miał swój udział i niewykluczone że coś tam kołował i
  nagannie się zachował z tym wywiadem, ale formalnie miał te papiery. W końcu rząd tak długo szukał na niego paragrafu, aż znalazł i zrobił z niego przywódcę antyszczepionkowców. Nagle te papiery przestały grać rolę. Moje stanowisko jast takie, że oczywiście źle to rozegrał, chyba na chybcika, ale pozwolenie od TA i Wiktorii miał i gdyby nie był Djokovicem, zostałby bezszelestnie wpuszczony. Na końcu sprawa stala się wyłącznie polityczna, bo już nie formalnie, lecz tylko politycznie argumentował rząd, odbierając mu prawo wjazdu.

 • da-r-ko lubi Komentarz

  Tak trzymac.

 • da-r-ko lubi Komentarz

  Szacun, Witać Serbowie mają cochones... A co Polska robi w sprawie wstrzymania tranzytu kolejowego przez Ukrainę, czemu pozwoliła na przerzut broni nad naszym obszarem,, Może jeszcze beziemy walczyć za urkraińców, żeby nam potem łby odcinali? A co robi z Czechami którzy blokują Turów, czemu nie robi tego samego z czeską kopalnia we Niemczech. A jakie działania robi wobec niemiec za NordStream 2? A co z inwestycja KGHM w Kanadzie? Kompletka porażka i brak zezwolenia na wydobycie, a w tym czasie kanadyjska spółka uzyskałą koncesję w Polsce na wydobycie miedzi obok złóż KGHM. My mamy po jaja i mamy tchórzliwych ,albo zdradzieckich przywódców!

 • da-r-ko lubi Komentarz

  I słusznie. Jeżeli Australia segreguje sanitarnie ludzi (a w świetle badań na temat wiremii oraz emisji wirusa która u zaszczepionych trwa 6 dni zamiast 8 u niezaszczepionych - segregacja ta nie ma żadnego sensu i niczego nie wnosi) to Serbia segreguje inwestorów. Bardzo dobre posunięcie. To co robi Australia to jest totalitaryzm i zamordyzm więc musi się spodziewać że spotka się z tym samym po drugiej stronie.

 • da-r-ko lubi Komentarz

  Bardzo dobrze. Następnym razem jakiś jednoosobowy minister zastanowi się dwa razy czy warto. Novak no mega gwiazda tenisa, Wystarczyło robić mu testy co 2 dni i po sprawie. Sponsorzy by byli zadowolenie, a i impreza miała by wyższą rangę. Podobny błąd zrobił US w hiszpani. Na pozbyciu się dwóch najlepszych piłkarzy świata liga hiszpańska spraciła miliony euro

 • da-r-ko lubi Komentarz

  Brawo Serbia !

 • da-r-ko lubi Komentarz

  Brawo!!!
  Sport umiera przez to całe szaleństwo, za chwilkę okaże się, że większość faworytów nie poleci na IO, bo będzie pozytywny wynik pseudo- testu. Później będą kolejne imprezy sportowe, mistrzostwa świata, europy.
  I pytam, co to będzie za rywalizacja skoro często bez najlepszych!???

 • da-r-ko lubi Komentarz

  @Poot-Cris: No i widzisz, jeśli się to nawet tak miałoby odbyć, i jak już porównujemy sytuację to nie sądzę, by organizator RG czy Wibmbla wraz z lokalnymi władzami Paryża czy Londynu czy whatever praktycznie by zaprosił Djoko i zapewnił mu wjazd, a Macron czy Johnson by go zamknęli w śmierdzącym hotelu, deportowali i zabronili wjazdu na trzy lata.

 • da-r-ko lubi Komentarz

  @bób humor i włoszczyzna: Co ma piernik to wiatraka? Mamy też jakieś wytępienie ludności tubylczej w Australii pod sprawę Dżokera podciągnąć? Może jeszcze wyprawy krzyżowe i Arkę Noego? ;)

 • da-r-ko lubi Komentarz

  Bardzo dobra decyzja Serbii ! Brawo , znajdą się inni chętni bez problemu, a ceny idą w górę. Australia kiedyś najlepsze miejsce do życia , teraz cofają się do czasów Aborygenów i szamanów

 • da-r-ko lubi Komentarz

  Kwalifikacje do AO 2021, były w Dubaju. Tak samo rozważano, zrobić cały turniej,gdyby były za duże obostrzenia, w Australi. Więc AO 2023 może być tylko z nazwy, jak Dakar.

 • da-r-ko lubi Komentarz

  Novak nie jest żadnym antyszczepem kwestionuje (jak wielu ludzi) obecne eliksirowanie. A wy niewolnicy big pharma jak tam, już po 4 dawce?

 • da-r-ko lubi Komentarz

  do to_ja_robot. Przeczytaj co zrobił dla społeczności z częścią swoich zarobków. Może, żre Tobie nie dał, to nazywasz go "arogancki cwaniak. Pokazał światu , że jest niezależnym człowiekiem. Brawo Serbia>
  NOVAK DJOKOVIC:
  1. Przekazał 1 mln euro włoskim szpitalom na walkę z C19
  2. Przekazał 1 mln euro serbskim szpitalom na walkę z C19
  3. Przekazał pieniądze Hiszpanii na walkę z C19
  4. Przekazał Australii pieniądze na walkę z pożarami lasów
  5. Przekazał środki na programy dla biednych dzieci Misji Melbourne City Mission
  6. Kupił tomograf komputerowy dla szpitala w Belgradzie "Dragisa Mišović"
  7. Wynajął prywatny samolot, aby przewieźć dziewczynę z rzadką chorobą na leczenie w USA
  8. Przekazał 1000 000 USD Australian Open na rozwój juniorów
  9. Przekazał 500 000 euro na walkę z powodziami w Serbii
  10. Przekazał 110 000 euro na walkę z powodziami w Bośni i Chorwacji
  11. Zebrał 1500 000 dolarów na uszkodzone przez powodzie przedszkola
  12. Przekazał miliony euro na edukację biednych dzieci trzynastoletnich.
  13. Opłacił zimowy trening 15 serbskim tenisistom
  14. Jest wzorem do naśladowania ze względu na swój zdrowy styl życia i dietę
  15. Jest wzorem do naśladowania w swoim charakterze i wytrzymałości psychicznej
  16. Dał przykład ciężkiej pracy i samodyscypliny
  17. Nie dał się zastraszyć i dla wielu stał się bohaterem.
  Brawo.

 • da-r-ko lubi Komentarz

  ile lobby szczepionkowe płaci syfom za usuwanie komentarzy o plandemii??

 • da-r-ko lubi Komentarz

  wypaczony turniej Wielkiego Szlema . Bez Djokovica to nie Wielki Szlem. / jestem fanem Federera/

 • da-r-ko lubi Komentarz

  Haniebne AO zwane Australian Closed 2022 - tak przejdzie do historii. Razem z wami " redaktorami" szczującymi wespół z nazistami Australii

 • da-r-ko lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • da-r-ko lubi Komentarz

  Czegoś takiego w historii tenisa jeszcze nie było . Najlepszy tenisista świata nie zostaje dopuszczony do turnieju wielkiego szlema , bo nie . 3,14erdolenie o jakimś równym prawie dla wszystkich , możecie sobie wsadzić i nie ośmieszać się . Daleko nie szukając , 30 procent sędziów TSUE okazała się gangsterami o śliskich łapskach . Twarzowiec Boris Johnson ma w .......prawo które egzekwuje od innych .

 • da-r-ko lubi Komentarz

  Teraz już do końca AO cień Dżoko będzie ciążył nad turniejem. Wszystko jedno, kto go wygra, nie będzie w stanie tego cienia zasłonić ....

 • da-r-ko lubi Komentarz

  Nie widzę różnicy między Austalia a Koreą Północna. Od dziś myślę reżim Australijski.

 • da-r-ko lubi Komentarz

  Jestem po dwóch dawkach szczepionki . Trzymałem kciuki za Novaka D. Ten obłęd mnie przeraża.

 • da-r-ko lubi Komentarz

  Na słowo Australia zbiera mi się na wymioty!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.