Coś pięknego... Warszawa Stadion

autor: wuja | 2012-03-02, 07:49 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Chociaż samo Euro 2012 jakoś niespecjalnie mnie kręci, to z wielkim zainteresowaniem przyglądam się modernizacji naszego kraju. Stadiony, drogi, lotniska, kolej. Ostatnio z zafascynowaniem przyglądam się modernizacji dworców kolejowych. Efekt końcowy jest w niektórych przypadkach piorunujący. Bo o to nagle okazuje się, że "wytwory komunistycznej architektury" wcale nie są takie złe. Warszawa Centrum, tylko po czynnościach porządkowych, zmieniła się nie do poznania. Dziś na gazeta.pl przyglądałem się remontowi dworca Warszawa Stadion. Okazuje się, że to perełka architektoniczna.

http://euro2012.gazeta.pl/eurowarszawa/51,115133,11261205.html?i=23

Pod tym linkiem dostępne są zdjęcia. Sami przyznacie, że mamy naprawdę świetny dworzec, na którym w czasie Euro będą wysiadały dziesiątki tysięcy kibiców. Mam nadzieję, że monitoring skutecznie wypłapie ewentualnych wandali. Bo szkoda, żeby taki piękny obiekt znowu został zniszczony.

Może w waszych miastach też zodernizowano dworce, z podobnym efektem końcowym? Zachęcam do dyskusji.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Gall

Może to nie moje miasta, ale dwa pięknie odremontowane dworce są w Przemyślu i Tarnowie polecam poszukać jakichś zdjęć w internecie bo prezentują się naprawdę okazale

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.