Kosi87 - lubi

 • Kosi87 lubi Komentarz

  I super. Niech mu się wiedzie. Całą karierę pracował na nazwisko, a na jej koniec czerpie z tego powodu duże profity. Można rzec idealna kariera. Udane występy w lidze niemieckiej i polskiej, medale z reprezentację, a na koniec finansowy raj w Katarze. Kariera marzenie. Oby tylko żadne kontuzje go nie dopadły.

 • Kosi87 lubi Komentarz

  kolego, jest taka zasada, że warto się wypowiadać o rzeczach, które się samemu widziało -wtedy osąd jest rzeczywiście obiektywny; wygląda na to, że oceniasz ten mecz z perspektywy wypowiedzi Marcina, który zresztą nie mówi o przegranej z powodu sędziów, a jedynie zwraca uwagę, że namieszali, z czym się zgadzam; zresztą, gdyby głos zabrał tutaj Damian Wleklak, który latał przy linii i wyklinał sędziów, to potwierdziłby, ze sędziowanie było katastrofalne; oczywiste jest, ze ludzie z Olsztyna (i zawodnicy) będę wypominali błędy krzywdzące ich zespół, a takich było mnóstwo... nadinterpretację sarkazm pozostaw dla siebie, bo Wybrzeże zaprezentowało się przeciętnie na tle mocno osłabionej kadrowo Warmii i zadziwia mnie ten hurra-optymizm bo jeszcze długa droga przed ta zasłużoną drużyną, co pokazał "piknik" przeciwko Vive

 • Kosi87 lubi Komentarz

  A kogo miał powołać? Jak to są tylko piłkarza grający za granicą. Tutaj nie ma większego wyboru, a u mnie ma plusa, że nie wziął Boenisha i Matuszczyka. Zobaczymy kogo powoła z polskiej ligi, tu już będzie większe pole do popisu.

 • Kosi87 lubi Komentarz

  Brawo Marek! Zgadzam się w 100%...

 • Kosi87 lubi Komentarz

  A gdzie Kuba [bilety dla rodziny] Błaszczykowski?

 • Kosi87 lubi Komentarz

  Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało.... I faktycznie, nic się nie stało, a mogło. Mogło stać się coś wyjątkowego, niestety wyszło jak zwykle. Ale są też dobre strony odpadnięcia - najważniejsza to taka, że pożegnamy Smudę. I bardzo dobrze! Kto to słyszał, żeby w tak ważnym meczu, które trzeba wygrać za wszelką cenę wyjść JEDNYM napastnikiem i TRZEMA DEFENSYWNYMI pomocnikami? Smuda już na początku popełnił tutaj błąd. Zmiany też robione mam wrażenie tylko po to, żeby ludzie nie gadali, że nic nie zmieniał. Więc na plus na pewno pozbycie się Smudy.
  Kolejną sprawa to zawodnicy, którzy w moim odczuciu dali z siebie wszystko. Były szanse na wygraną z Grecję, były też na wygraną z Rosją no i oczywiście wczoraj na początku. Dlaczego nie wykorzystane? Czyżby zabrakło szczęscia? Umiejętności? A może czegoś zupełnie innego? Z pewnością wszystkiego po trochu. Niemniej jednak zawodnicy dali nam również chwile - piękne chwile i emocje, takie, których nie było od dekad! W końcu przełamali schemat, który przypinaliśmy sobie systematycznie od wielu, wieli lat -> Mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor.
  Nasza przygoda z EURO się zakończyła, ale to nie koniec samej imprezy. Już niedługo eliminacje do MŚ. Patrzę na to optymistycznie, gdyż zespół mamy młody, zdolny i zdecydowanie ambitny, Potrzebujemy jednak kogoś, kto będzie potrafił ten potencjał wykorzystać! Potrzebny jest trener z prawdziwego zdarzenia. Trener zecydowanie ODWAŻNIEJSZY niż Smuda.
  Na zakończenie tego "eseju" mam prośbę. Nie miejmy pretensji do samych piłkarzy. Oni naprawdę dawali z siebie całe serducho, żeby nam sprawić radość. Patrzmy optymistycznie w przyszłość i miejmy nadzieję, że Leśne Dziadki tego nie zepsują.
  Pozdrawiam

 • Kosi87 lubi Komentarz

  Prawdzimy Polak :D Oby tylko rzeczywiście napier... , to będzie dobrze.

 • Kosi87 lubi Komentarz

  I tak nie gorsi sa napinacze z Plocka dostali po 500 zlotych mandatu i teraz beda bac sie przyjezdzac do Kwidzyna a tak wogole J....c nafciarzy

 • Kosi87 lubi Komentarz

  komentarze sfrustrowanych przegrańców z płocka - bezcenne.

 • Kosi87 lubi Komentarz

  Anastasi ma "jaja" a Wlazły nie i tak ma być

 • Kosi87 lubi Komentarz

  w domu pewnie

 • Kosi87 lubi Komentarz

  Przyjdzie dobry trener to i z młodszym pokoleniem da sobie radę


  Z tym pokoleniem, którego nikt nie chce np. w Bundeslidze? Z g... bata nie ukręcisz. Może i mocne słowa, ale prawdziwe. Jeśli ktoś myśli, że z przeciętnych grajków polskiej ligi zrobi się zespół, który będzie na równi bił się z Serbami, Chorwatami i resztą śmietanki to oszukuje sam siebie. Tacy zawodnicy jak Marcin Lijewski, Grzesiek Tkaczyk to gracze klasy światowej. W Polsce są następcy, ale na pewno nie tego formatu. Odczujemy to na wynikach i to bez dwóch zdań. System szkolenia w Polsce leży i nic nie wskazuje na to, żeby to się miało zmienić. Nie z takim betonem w ZPRP.

 • Kosi87 lubi Komentarz

  Widać, że nie jesteś na bieżąco bo Jurasik i Bielecki zaraz po Alicante zrezygnowali i jak już Tomczaka wysyłasz na reprezentacyjną emeryturę to widać podyktowane jest już to typową płocką złośliwością... nie wspomnę już o Szmalu!

 • Kosi87 lubi Komentarz

  chcieliscie wiślaki rezygnacji wenty to ją macie, a jezeli się nie spodziewaliście tego że ta decyzja przyśpieszy koniec kariery w reprezentacji kilku zawodników to chyba zaciągacie się prosto z orlenowskiego komina. jeśli macie nadzieje na jakiekolwiek sukcesy reprezentacji w następnych 10ciu latach to bierzcie większe wdechy, może się cos przyśni. jaki nowy trener? jakimi młodymi ma grać?

 • Kosi87 lubi Komentarz

  Jeśli ktoś rezygnuje z gry w kadrze to jest jego i tylko jego wola. Ty masz tutaj g.... do gadania. Jak Grzesiek grał w reprezentacji to się darli, że 'kaleka', 'powinien ustąpić młodszym' i 'kumpel Wenty' a jak zrezygnował to znowu 'wina' Wenty i kieleckiego klubu, bo...jest w nim zatrudniony. Sekciarstwo i tyle.

 • Kosi87 lubi Komentarz

  Bez napinki proszę.

 • Kosi87 lubi Komentarz

  A co za różnica, i tak po takiej nagonce jaka była i reakcjach związku. To Bogdan Wenta zapewnił im pieniądze od sponsorów i to tylko dzięki niemu, ten związek funkcjonuje. Ale tak to już jest w Polsce. Polski kibic krótkowzroczny, zawistny, wymagający, jest przy sukcesie, przy porażce nie ma nikogo, potrafi opluwać, gdy zawodnicy potrzebują wsparcia..Gra dobrze, jest super, zły mecz, wszystko co najgorsze. I tak jest w każdej dyscyplinie. Nie potrafią docenić starania człowieka i zawodników, którzy oddali zdrowie i całe serce dla Reprezentacji Polski.

 • Kosi87 lubi Komentarz

  Dobrze, że wiesz gdzie się stawia przecinki

 • Kosi87 lubi Komentarz

  Jeśli Wenta sprowadził reprezentacje na samo dno, to co zrobił smuda? Ogarnijcie się ludzie, taki jest sport, raz się wygrywa w ostatnich sekundach a raz się przegrywa, ja nie widzę innego kandydata jak Wenta, najlepiej jest siedzieć w kapciach i komentować, idźcie do pseudokopaczy, zobaczycie co za 2 miesiące będzie, wtedy będziecie krzyczeć "nic się nie stało".

 • Kosi87 lubi Komentarz

  Załóżmy że Wenta odchodzi i przychodzi ktoś inny za niego. Za rok czy dwa okazuje się, ze zespół gra jeszcze gorzej, bo teraz chociaż potrafią nawiązać walkę z Niemcami, Serbią czy Danią a za jakiś czas może się okazać, że z żadną z tych drużyn walki już nie nawiążemy. Co wtedy? Zmiana trenera?
  Tylko co to da? Z niczego nie da się zrobić czegoś wielkiego. Nasza liga w Polsce jest amatorska a powinna być zawodowa i profesjonalna. Młodzi zawodnicy grając w tej lidze przez jakiś czas nie będą w stanie dorównać na przykład młodym Niemcom, którzy od 18-20 roku życia ogrywają się w Bundeslidze gdzie poziom jest 10 razy lepszy niż w Polsce. Czy kogoś dziwi fakt, że młodzi zawodnicy z Francji, Niemiec czy Danią są dużo lepiej wyszkoleni technicznie niż nasi młodzi zawodnicy? Nie istnieje w Polsce coś takiego jak system szkolenia z prawdziwego zdarzenia. Będziemy zmieniać trenerów co 1-2 lata tak jak to jest w piłce nożnej uznając, że to ich wina tylko że w piłce nożnej mamy po prostu przeciętnych zawodników i oni nigdy nie będą w stanie wygrywać z Hiszpanią, Włochami, Anglią i resztą najlepszych. Uważam, że zmiany są potrzebne, ale jeśli nie zmienimy też naszych rozgrywek ligowych i nie unowocześnimy systemu szkoleniowego w Polsce to i tak nic do nie da na dłuższą metę.