LPUUU - lubi

 • LPUUU lubi Komentarz

  Oczywiście w wielu aspektach masz rację.Na pewno ,,Nie od razu Rzym zbudowano"
  .To nie jest tak że po przyjściu nowej miotły,Puławy od razu będą grać na poziomie Płocka czy Kielc,trzeba dać czas trenerowi,a jestem przekonany że zespół będzie robił systematyczne postępy pod jego ręką.Bardzo podoba Mi się wizja budowy drużyny z Puław w oparciu o nową halę, Cadenasa ,Azoty,z tej mąki może być dobry chleb.Pytanie brzmi,czy znajdą się w budżecie odpowiednie środki? Bo wzrost jakości musi kosztować. Wierzę że się uda,a liga zyska na atrakcyjności i poziomie.Póki co to na razie są to nasze domysły,trzeba czekać na potwierdzenie tej wiadomości.

 • LPUUU lubi Komentarz

  Nawet tak nie żartuj!

 • LPUUU lubi Komentarz

  Raczej przyjdzie z Bałkanów :)

 • LPUUU lubi Komentarz

  Ktoś kto pisał o Szybie "gryzącym parkiet" najwyraźniej już nie pamięta czasów, kiedy Szyba w Azotach grał. W ogóle to był dość specyficzny zawodnik, z jednej strony grał jakby mu nie zależało, ale z drugiej pamiętam jak kilka razy faulował taktycznie na końcu, dostawał czerwoną kartkę, ale ratował wynik drużynie; podobnie z rzutami - jak miał perfekcyjne okazje to wybijał się z dwóch nóg i rzucał z połowy boiska w bandy reklamowe, ale jak wchodził w strefę, na zewnątrz i miał bardzo mały kąt to trafiał.


  Ja tam się jakoś specjalnie nie cieszę, ale przynajmniej będzie to inna specyfika zawodnika niż Przybylski, więc będzie okazja, żeby trochę zróżnicować style gry. Mogło być lepiej, mogło być gorzej jak dla mnie.


  Jeżeli chodzi o powroty, jedyny powrót na którym mi zależy to Kus...

 • LPUUU lubi Komentarz

  Pytanie, jakie sportowe ambicje ma Mariusz na kolejny rok czy dwa. Bo z całym szacunkiem, Wybrzeże i Zagłębie na ten moment nie są nawet pewne utrzymania.
  A mimo całkiem niezłego potencjału (sponsorskiego i hali w Lubinie, a okołosportowego w Gdańsku) nic dobrego się w lubińskiej i gdańskiej piłce ręcznej nie dzieje, w przeciwieństwie do Puław. Ja przynajmniej mam nadzieję, że wygrają sportowe ambicje.

 • LPUUU lubi Komentarz

  Widać że Puławy myślą przyszłościowo,nowa hala w budowie,teraz bardzo dobry trener( jeśli się to oczywiście potwierdzi), który na pewno nie zadowoli się trzecim miejscem w lidze.Można się też spodziewać w związku z tym ciekawego transferu.W przyszłym roku liga może być jeszcze bardziej ciekawsza.

 • LPUUU lubi Komentarz

  Fajnie, że takie trenerskie nazwisko może trafić do Puław, ale trener nie gra i ja bym nie wróżył Azotom jakiegoś skoku jakościowego. Cadenasa z Płocka pamiętamy jako trenera, który miał bardzo silny personalnie skład, ale też jako tego, u którego nieźle rozwijała się młodzież - a tej w Puławach praktycznie nie ma.
  No i wreszcie transfery Cadenasa z Hiszpanii też były różnie - Coralles wyrósł na bardzo dobrego bramkarza, ale już o Montoro, Keviciu i Tiumieńcevie wszyscy chcieliby zapomnieć...
  W kolejnym sezonie Azoty będą miały bardzo fajny zespół, bo opaty na naszych kadrowiczach (Łangowski, Jarosiewicz, Szyba, Przybylski, być może Kowalczyk), do tego bardzo solidni jak na nasze warunki Rogulski czy Łyżwa, no i bramkarze jak zawsze na najwyższym krajowym poziomie. Ale przydałby się jeszcze z jeden as, ktoś ponad to wszystko - idealnie pasowałby tutaj Jurkiewicz - ktoś na środek, kto i w obronie da jakość. A ta obrona z Grzelakiem, Przybylskim, Łangowskim i takim Jurkiewiczem mogłaby by być w tej lidze jedną z najtwardszych. Zresztą przyjście Jurkiewicza jest chyba bardzo logiczne, bo gdzie on ma grać? Jeśli ma (a pewnia ma) jeszcze sportowe ambicje, to Puławy wydają się być idealne.

 • LPUUU lubi Komentarz

  Człowieku odejdź już z tego klubu, zero z ciebie pożytku

 • LPUUU lubi Komentarz

  Oczy łzawiły i krwawiły od oglądania tej padaki. "Granie wolno" przenieśliśmy na całkowicie wyższy poziom. Już niech się kończy ten sezon, żebym nie musiał na to dłużej patrzeć

 • LPUUU lubi Komentarz

  Jest godz. 9 rano, sobota. W sondzie na temat wyniku meczu oddanych 18 głosów, w tym 33% jest za wygraną Azotów. Czy ja dobrze widzę? Chyba te głosy na Puławy oddał Pan Prezes, trener, Prce i ktoś zdesperowany. Może mają cynk że w Lublinie zagra druga drużyna z 3-ciej ligi niemieckiej, tak jak w ubiegłym sezonie RNL w Kielcach? Nawet wtedy nie byłbym optymistą.

 • LPUUU lubi Komentarz

  Pamiętasz jakie pretensje zgłaszali kibice do Waszkiewicza? Identyczne jak teraz. Wolna gra, beznadziejne wznowienia, zero pomysłów. Kibice Azotów z utęsknieniem czekali na koniec rozgrywek i NOWEGO trenera. Chyba nie było nikogo komu by Jurecki przychodził na myśl. Wtedy napisałem że Pan Prezes Azotów ma trenera od sezonu 2019/2020, a sezon 2019/2020 to taki przejściowy i Jurecki również. Okazało się że z Pana Bartosza to na razie żaden trener i popsuł nawet nie najlepiej działający organizm. Oczywiście nie potępiam Pana Jureckiego, chcę tylko uświadomić że trenerem i to dobrym nie zostaje się nagle, i być może nigdy. Może to brak predyspozycji ?
  Jeśli chodzi o Pana Prezesa to zaczynam wątpić w jego zdolności do kierowania klubem.

 • LPUUU lubi Komentarz

  lijewski poraz kolejny pokazuje że chce być nad wszystkimi. wbiega na boisko bez żadnej kary...

 • LPUUU lubi Komentarz

  To się zresztą tyczy wszystkich zawodników. Wzrost już niektórzy mają, ale masy żaden.


  W każdym razie: kolejny 1-ligowiec odprawiony z kwitkiem, fajny mecz, były emocje. Niech piękny sen II drużyny trwa jak najdłużej!

 • LPUUU lubi Komentarz

  Solidna puławska młodzież ;)

 • LPUUU lubi Komentarz

  To jest nieprawdopodobne jak można ignorować tą sytuację. Nie mieści się ona w żadnych kategoriach moralnych, a szanowny Radek udaje że nic się nie stało. Chciałbym żebyś kiedyś spojrzał w twarz oszukanym zawodnikom i powiedział im: "psy szczekają, karawana idzie dalej". "Psy szczekają karawan idzie dalej". Fajnie nazywasz byłych zawodników klubu, którzy dla Twojej uciechy reprezentowali klub z Opola, bo nie reprezentowali go dla pieniędzy, których nigdy nie zobaczyli. Normalny kibic klubu z Opola przynajmniej z szacunku dla oszukanych zawodników nie komentowałby tego. Przynajmniej to. Twoje słowa tylko pokazują, jak traktowany jest zawodnik w Opolu. Nie chce generalizować, bo jesteś tylko wyjątkową jednostką bez kręgosłupa moralnego, ale takie tezy rzutują na postrzeganie klubu z Opola. Świadczą o tym też oceny Twojego komentarza. Jeżeli nie chcesz robić czarnego PR dla Gwardii to po prostu zamilcz, bo takie słowa są po prostu skandalem.

 • LPUUU lubi Komentarz

  Ciekawe, czy taką frekwencję najlepsi utrzymaja w pierwszej lidze ?

 • LPUUU lubi Komentarz

  Dzisiejsza porażka Kaliszan to w dużym stopniu "zasługa" trenera!
  Niestety nie ma on pomysłu na drużynę. Nie może nic przekazać zawodnikom z tej przyczyny, że nie ma doświadczenia na tym poziomie rozgrywek i żadnego doświadczenia boiskowego. Widać brak trenera bramkarzy, którzy popełniają katastrofalne błędy w bramce! Brak lewego skrzydłowego też nie pomaga, bo to co dziś zaprezentował Czerwiński, to poziom drugiej ligi! W kilka minut sprokurował 3 rzuty karne dla Gdańszczan. W pierwszej połowie większość bramek zdobywali oni właśnie z karnych...
  Patryk Rombel pilnie potrzebny do poukładania drużyny!

 • LPUUU lubi Komentarz

  Bilans spotkań w ostatnim czasie to 42:3,.........ale liga złożona jest z dwóch zespołów :)
  Normanie jakbym oglądał "Wiadomości" w TVP, tam też było 27:1 i ogłoszono sukces :)

 • LPUUU lubi Komentarz

  Nie byłem na meczu ale jakoś ciężko mi uwierzyć w wersję Chrobrego. A parę razy na żywo miałem okazje słyszeć kibiców z Puław.

 • LPUUU lubi Komentarz

  Lalunie z Kalisza myślą, że wszędzie będą kibicować ich drużynie jak swoim :D Na meczach Vive z Orlenem oczywiście jest doping wszystkich taki sam dla obu drużyn.... pfff A na siatkówce to w ogóle nie gwiżdżą przy serwowaniu... :/ No a poza tym gratulacje za wygraną jedną bramką ze Stalą... No kuźwa naprawdę siła! pfff