LPUUU - lubi - strona 2

 • LPUUU lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • LPUUU lubi Komentarz

  Kowalczyk postanowił przypomnieć, że jest lepszy od duetu Masło/Łyżwa, proste

 • LPUUU lubi Komentarz

  jesteś pewny? mi się wydaje że jak przychodził miał podpisany na 2 lata ale mogę się mylić... na pewno warto o Niego powalczyć żeby został ale mam wrażenie że nie będzie łatwo... po wypowiedziach widać że to mega ambitny grajek i jak nic nie ugramy w ehf to raczej nie zostanie u nas... a czy jest lepszy od Toledo zostawię bez komentarza :)

 • LPUUU lubi Komentarz

  Z tym hajsem to nie szalej. Odejmij od tej „potęgi finansowej” pieniądze z Puław i okaże się, że czapeczka jest za mała żeby cokolwiek nakryć.

 • LPUUU lubi Komentarz

  Wcale chyba z tą ligą nie przesadził. Niby ta nasza liga z naszej perpektywy mogłaby być znacznie lepsza, ale jednak z perspektywy Bośniaka jest już bardzo dobra. Zresztą które ligi są lepsze...?! Nemcy, Francja, to na pewno. Dalej na zbliżonym poziomie do nas pewnie Węgry, Hiszpania, może Dania. Po prostu za wiele tych silnych lig na świecie nie ma.
  A sam Prce to bez wątpieni gwiazda naszej ligi o by jak najwięcej tej klasy obcokrajowców, nawet w jego wieku.

 • LPUUU lubi Komentarz

  Gratulacje dla Azotów, zarówno na przestrzeni sezonu jak i w dwumeczu o brąz, byli lepsi. Brawa dla Gwardii za cały sezon - miejsce w 4, półifinal PP i 4 runda eliminacji do Pucharu EHF to znacznie więcej niż można by się spodziewać przed sezonem. Myśle, ze wszyscy kibice takie wyniki braliby w ciemno. Duet Kuptel-Skórski stworzył zespół, który walczy z najlepszymi i potrafi pokazać kawał dobrego handballu. Oczywiście dużo jest jeszcze do zrobienia, wiadomo, ze przy ławce dłuższej o 3-4 solidne nazwiska mogłoby być jeszcze lepiej, ale cieszmy się z tego co jest. Życzę chłopakom dużo odpoczynku, wiadomo ze większość zespołu ma jeszcze ważne kontakty, oby trzon zespołu nie został rozkupiony przez bogatszych. Opole to dobre miejsce do życia i do gry, jest atmosfera dla piłki ręcznej, wiec patrzmy optymistycznie w przyszłość.

 • LPUUU lubi Komentarz

  Jak długo jeszcze redaktorzy będą przeczyć sami sobie? Po co dwa lata temu pisaliście/kopiowaliście, że powstał nowy klub nie mający nic wspólnego z poprzednim? Jaki powrót Gwardii na podium po latach? Największym sukcesem klubu założonego w 2016 roku było VI miejsce w Superlidze, więc jak mają wrócić na podium? Kłamstwo powtórzone 100 razy nie stanie się prawdą. Zacznijcie być rzetelni i obiektywni.

 • LPUUU lubi Komentarz

  chyba redaktor z Kwidzyna i prawda zabolała HAHA więc się powtórzę, zajmijcie sie chu*owa grą swojej marnej drużyny wieśniaki a sędziom dajcie spokój, od ilu lat wszyscy przeciwko temu Kwidzynowi ...

 • LPUUU lubi Komentarz

  Zarządzie,najwyższy czas pójść tą samą drogą co OWP jeśli chodzi o trenera. Z meczu na mecz jest równia pochyła

 • LPUUU lubi Komentarz

  Bardzo fajny materiał. Widać, że tv klubowa już trzyma poziom. Gratulacje.

 • LPUUU lubi Komentarz

  Słaba sprawa z tą halą :/ Zapraszamy serdecznie do Kielc, na pewno sporo ludzi by przyszło dodatkowo wspierać Azoty w pucharach, szkoda, że pewnie terminarze kolidują z LM Iskry.

 • LPUUU lubi Komentarz

  Wielkie gratulacje panowie!Super sprawa,pozdrawiam:)

 • LPUUU lubi Komentarz

  Jak tak zagrają we wtorek to moim zdaniem z Puław z Wisłą wyjedzie również Waszkiewicz.ja rozumiem spokój ale u nas na ławce jak na stypie. Zero reakcji życia ławki.nie oszukujmy się z całym szacunkiem do Wybrzeża bo naprawdę podobała mi się ich gra lekkość wrzutki zabawa gra Ale z tak dzisiatkowana drużyna powinniśmy spokojnie wygrywać. Trzeba powiedzieć że fajny mecz:) oby takich jak najwięcej:)

 • LPUUU lubi Komentarz

  Coś się tam dzieje pozytywnego,są transfery.Widać zarząd tam robi dobrą robotę,kibice spokojniejsi o klub.Inna atmosfera przed sezonem.Ciekawy ten skład.
  Powodzenia :)

 • LPUUU lubi Komentarz

  dowaliles w samo sedno Danielu :D

 • LPUUU lubi Komentarz

  Piękna sprawa gdyby doszło do tego transferu. Mateusz fajnie się rozwinął przez ostatnie lata, jak pamiętam ze zgrupowań kadry Mazowsza w rocznikach juniorskich to miał kosmiczny wyskok i był bardzo dynamiczny, teraz oprócz tego nabrał trochę masy mięśniowej i siły, fajnie że chłopakom z którymi jeszcze tak niedawno grałem w jednej drużynie powodzi się w Superlidze (Maciek Tokaj, Wojtek Prymlewicz, Morawski Adaś). Powodzenia Lucy, oby się udało:)

 • LPUUU lubi Komentarz

  Płocczaki wiecie kiedy z Wisły odejdzie Kwiatkowski? Jak rzuci 1000 bramek :)


  #1000goli
  #czasnazniwa
  #niezatapialnyzbyszek

 • LPUUU lubi Komentarz

  Niech Pan zajrzy na "swoje podwórko" a nie zarzuca Azotom ustawianie meczu. Pensje płacone na czas czy znowu się szykuje jakiś przekręt ?

 • LPUUU lubi Komentarz

  Co będzie to będzie, aby nie zabrakło walki i wiary w zwycięstwo do końcowego gwizdka. Reszta przyjdzie z czasem. Powodzenia wieczorem.

 • LPUUU lubi Komentarz

  Życzyłbym sobie całego meczu na styku, oby nie było zbyt długich przestojów i słabego początku. Od początku musi być gol za gol, wtedy będzie szansa. Jak odjadą nam na 4-5 bramek to będzie ciężko. Mam nadzieję, że turniej w Irun był też trochę zasłoną dymną.