Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • spawn lubi Komentarz

  Jak widać autor artykułu mógłby sprawdzić się jako KAPO. Donosiciel pierwsza klasa. Panie Ostafinski myślenie nie boli. Nie ma żadnego wirusa to wszystko jest medialne oszustwo koncernów farmaceutycznych.
  Nawiązując do przedmówcy owe 2100 zgonów to naprawdę naciągane, wg ministerstwa zgonów bez chorób współistniejących było 239 a i to jest wątpliwe, bo NIE można robić sekcji zwłok, dlatego nikt nie weryfikuje tego nawet czy to prawda, czy te osoby miały nie wykryte choroby... Tak jak kolega powiedział bajka o COVIDZIE służy tresurze, zwłaszcza młodego pokolenia, bo to nasze dzieci po tej całej akcji będą traumatycznie bały się wirusów.

 • spawn lubi Komentarz

  Jak widać poniżej śmierć Jędrzejaka, Kurmańskiego, Dadosa i innych niczego ludzi nie nauczyła. Hejtem i ciśnieniem na wynik można zniszczyć zawodnika. Ale co wy i ten denny portal możecie o tym wiedzieć. Obrażają poniżej zawodnika , wyszydzają a moderator ma wszystko tam gdzie jeździ brązowe metro. Hańba i wstyd. Trzymaj się Krzychu! Co by nie mówić jesteś medalistą IMŚ, Mistrzem Polski a ci goście po niżej do pięt ci nie dorastają.

 • spawn lubi Komentarz

  GKSŻ--bando jedna skonczcie w koncu z tym gosciem,bo to jest dno

 • spawn lubi Komentarz

  Kapitalne emocje już na początek żużlowej niedzieli.
  Dobrze, że te widowiska robią już o 11:45, można wejśc powoli na wyokie obroty żużlowych emocji i o 16:30 w pełni emocjonować się zawodami gęsiego i festiwalem startów w Ekstralidze.

 • spawn lubi Komentarz

  Kompromitacji speedweya ciąg dalszy. Nie tak to powinno wyglądać. Przed sezonem federacje powinny wymienić się zawodnikami uprawnionymi do startów i tylko w przypadku utraty licencji powinno być info, a tak w systemie powinni być zawodnicy mogący jeździć. I taki sędzia dostaje listę i widzi, że jak ma zawodnika z listy to może startować, a nie, że zapomni z domu papierka i już po zawodach, transmisji, kibicach, sponsorach, itd. Tak niewiele a tyle zmienia...

 • spawn lubi Komentarz

  Tysiące zapowiedzi, reklamy, marketingi, sponsorzy, bannery, telewizja po raz pierwszy na żywo na meczach II ligi, a jak przychodzi co do czego to tor nieregulaminowy i Niemcy nie wiedzą jaką licencje trzeba posiadać, aby jeździć w polskiej lidze.

  Wizerunkowe dno i wodorosty.

 • spawn lubi Komentarz

  Mogli dać Niemcom termin do poniedziałku na uzupełnienie dokumentów i mecz odjechać. W przypadku nie uzupełnienia dokumentów - walkower. Zyskałby sport, kibice, zawodnicy i popularyzacja speedwaya. Ale chyba za dużo wymagam od tępych biurokratów reprezentujących władze polskiego żużla.

 • spawn lubi Komentarz

  Czy jaśkowiak doniósł o tym skandalu do brukseli?

 • spawn lubi Komentarz

  Niemcy zawalili, zapachniało amatorką, ale czy naprawdę nie dało się mimo wszystko tego meczu odjechać? Był na miejscu Szymański, oba kluby, dla Poznania ryzyko przegrania raczej zerowe. Domyślam się, że brakowało papierów przez niedbalstwo, gapiostwo albo i brak wiedzy, ale nie przez całkowity ich brak. Zatem może jakoś warunkowo można było ustalić odjechanie meczu, z uzupełnieniem formalności jutro? Tylko pytam... Straciła wizerunkowo liga, cały żużel, straciła telewizja, zawodnicy, oba kluby, kibice przyjechali na darmo. Nowy klub w lidze, z zagranicy, może jeden wyjątek warto było rozważyć zamiast twardego trzymania się regulaminów. Tak po prostu dla dobra sprawy.

 • spawn lubi Komentarz

  Niech ten ośrodek zajmie się lepiej sportowymi faktami, bo dziady dyskryminują usuwając komentarze.

 • spawn lubi Komentarz

  Brawo koledzy z Gorzowa

 • spawn lubi Komentarz

  Czy były szef "Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych" nie jest skazanym przez sąd przestępcą, który uciekł za granicę, żeby nie trafić do więzienia???

 • spawn lubi Komentarz

  "Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych". To nie jest żadna instytucja państwowa, tylko prywatna inicjatywa, która nie ma nic przeciwko szkalowaniu np. chrześcijan czy Polaków jako narodu. Ale napisz na FB "zakaz pedałowania" i już ich masz na karku. A tak poza tematem, to kiedy założyciel owego ośrodka pan Gaweł wróci do Polski, aby odbyć karę więzienia, na którą został skazany prawomocnym wyrokiem sądu za oszustwa finansowe?

 • spawn lubi Komentarz

  cały czas słyszymy o równości i tolerancji, to dlaczego przeciwnicy homoseksualizmu nie są traktowani równo?? tzn. jeśli środowiska LGBT mogą promować swoje poglądy to dlaczego przeciwnicy LGBT nie mogą promować swoich poglądów?? to jest dyskryminacja tych, którzy mają inne poglądy niż LGBT. druga sprawa w odniesieniu do artykuły, ciekawie będzie jak mieszkańcy Gorzowa i kibice poprą stowarzyszenie hehehe...

 • spawn lubi Komentarz

  Większość ludzi nie lubi i nie popiera homoseksualizmu ale tylko garstka mówi o tym głośno

 • spawn lubi Komentarz

  Może i mam "naście" lat. Może i mam staroświeckie poglądy. Ale w moich czasach jak ktoś był "inny", to się z tym nie obnosił. Jestem inny od wszystkich, i mam do tego prawo. Ale dlaczego mam się tym chwalić i propagować to innym? Czy odbiegając od żużla, kibic np.Lecha nosi swoje barwy w Warszawie? Albo odwrotnie? Nie, bo jesteś tam w mniejszości. Także nie mam nic do tego całego lpg ;-) ,ale bądźmy normalni. I nie ma tu znaczenia, którzy kibice mają takie vlepki. Pewnie mają je nawet kibice innych dyscyplin. Nie nawołuję do nienawiści na tle sexualności, ale może warto pomyśleć, że jest to reakcja na tak bardzo rozpowszechnione akcje, marsze i inne publiczne demonstracje swoich poglądów?

 • spawn lubi Komentarz

  Bardzo dobrze. Też chcę takie wlepki.

 • spawn lubi Komentarz

  A czy wiecie, że w Polsce legalnie (sic!) działa Komunistyczna Partia Polski???!!! I nic... I żaden OMZRiK z kulawą nogą nie piśnie ani słówka? Kto im tego zabrania?

 • spawn lubi Komentarz

  Haha.Brawo Stal:) Nie zwracajcie uwagi na krytykanckie komentarze.Po nich widać,że oni chyba lubią sex inaczej :)

 • spawn lubi Komentarz

  Tez jestem zainteresowany jej kupnem. Jesli ktos wie, gdzie mozna ja nabyc prosze o info)

 • spawn lubi Komentarz

  Można jeszcze kupić tą wlepkę?

 • spawn lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • spawn lubi Komentarz

  OMZRiK to lewacki twór który nastawiony jest na piętnowanie prawej strony społeczeństwa! Gdy przestępstw tego typu dopuszcza się lewactwo, te klowny z OMZRiK, odwracają swoje puste lewackie dzbany i udają że nic się nie dzieje!

 • spawn lubi Komentarz

  Organizacja której prezes zwiał do Norwegii przed więzieniem za malwersacje finansowe i udaje tam prześladowanego geja już dawno powinna być zdelegalizowana!

 • spawn lubi Komentarz

  Wykolejone homo ścierwo nie przejdzie! Zawsze będzie tępione!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.