Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • spawn lubi Komentarz

  Prawda jest taka, że widz lubi sport, ale czysty. W żużlu jednak więcej kombinowania jakby przechytrzyć przeciwników, jak samego sportu. Kluby prześcigają się jak wykorzystać niejasne przepisy. W żużlu tego sportu już niewiele.

 • spawn lubi Komentarz

  Łatwiej jest ogłupiać ludzi, niż przekonać, że zostali ogłupieni.

 • spawn lubi Komentarz

  Straszenie w mediach bezobjawowym wirusem, to jedno, ale kiepskie godziny rozgrywania meczy to drugie. Ciągłe przenoszenie spotkań na środek tygodnia. Poza tym niektóre kluby na początku nie sprzedawały biletów w kasach przed meczem, kolejna głupota. Za wysokie ceny biletów, bo prezesi myśleli, że można łupić kibiców a ci zrobili im wała.

 • spawn lubi Komentarz

  heheh Maciek mnie rozwala. Tak narzekającego faceta to nie widziałam. Gorzej niż my "baby".
  Co ten koleś robi w tym sporcie? Foch na Zmarzlika, jakby to on tor przygotowywał. To jest żużel. I albo masz jaja albo nie. Weź się chłopie do roboty, bo nic nie dostaniesz za darmo, bo Ty Maciuś jesteś. Ani Haj w parkingu ani Hancock jako przyjaciel nie sprawią, że bedziesz najlepszy. Sam musisz to osiągnąć. Masz wszystkie papiery aby tak było, ale przestań narzekać i szukać winnych. Cieślak winny bo go odstawił od kadry ( i słusznie!!), Bartek bo go wczoraj nie puścił, tor nie nadaje się do jazdy... No na miłość Boską, nawet Cyrzutek w wywiadzie powiedział, że tor jest wymagający ale można się ścigać. Teraz będzie szukał winy wszędzie ale nie przyzna, że zwyczajnie zawalił. Taka prawda i już.

 • spawn lubi Komentarz

  Curzytek sam powiedział że wywalił się po swoim błędzie a nie przez tor . Iversen spowodował kraskę też po błędzie a nie przez tor. Teraz Janoś bedzie narzekał bo przegrali ciekawe co bym powiedział jak by wygrali

 • spawn lubi Komentarz

  mistrzostwo Polski troche w główce namieszało..... a już najbardziej niesmaczny ten foch w stronę Bartka Zmarzlika.... tak jak kiedyś bardzo lubiłem janosia, tak zaczyna mi częściej działać na nerwy..... i coraz częściej się na coś skarży i narzeka.... nie wróży to nic dobrego.....

 • spawn lubi Komentarz

  Niesmaczne są płacze "celebryty", bez magicznych "gumek" mocno przeciętnego zawodnika... Zamiast farbować piórka i zdobić się tatuażami, weź się chłopie do roboty, masz talent ale gwiazdorzysz, a to do niczego nie prowadzi. Tai, Niels, Gleb - dużo zdrowia.

 • spawn lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • spawn lubi Komentarz

  Oczywiście, że tor najłatwiejszy nie był, ale Janowski z jego krytyką przesadził. Zdaje się, że dzisiejsi żużlowcy zanadto przyzwyczaili się do jazdy po torach idealnych.

 • spawn lubi Komentarz

  Szkoda, że nie oddał MP za niedozwolone opony. Płaczek i czołgacz.

 • spawn lubi Komentarz

  Pseudomistrzowie. Wszystko na tor zwalić jak nie idzie. Wypadki zawsze były i będą w tym sporcie niezależnie od jakości toru. Iversen już w Toruniu nie opanował motocykla bo zwyczajnie kiepsko jest przygotowany do sezonu bądź kontuzje odebrały mu trochę siły. Z resztą już 2 sezon jedzie do tyłu.Stan toru nie był przyczyną jego upadku a w konsekwencji kontuzji Taia. Hejter Cegielski dobrze o tym wie ale najlepiej szczuć całą Polskę na Gorzów. To ten pseudoekspert potrafi najlepiej. W tym sezonie w wielu meczach były cięższe tory i jakoś nie było rabanu. Ścisk zwieracza jak Gorzów leje tych "zawodowców" pokroju Janowskiego. Niby taki luzak ale ciężko się przyznać do słabszej jazdy w tym dniu. Frustracja sukcesami Bartka jest bardzo widoczna.

 • spawn lubi Komentarz

  Janowski zrobił z siebie płaksę. Tor był trudny. Były miejsca, na które każdy musiał uważać, ale był równo trudny dla wszystkich. Komisarz to nie cudotwórca, chyba, ze Janowski potrafi wskazać co ten komisarz zrobił źle - to inna bajka. Czepić się można układających kalendarz, w którym zwyczajnie nie zarezerwowano miejsca na złą pogodę i teraz trzeba było mecz przepchnąć w jako takich warunkach. Duży szacunek dla Curzytka! Ten nie zwalał na tor, ale jak chłop z jajami przyznał się do szkolnego błędu. PUK tyle razy w tym sezonie leżał, że nie jest sobą i już w tym sezonie do siebie nie dojdzie. Robi błędy - w każdych zawodach to widać. Tai... miał chłop pecha. Jaki by nie był tor, nic by nie zrobił w tej sytuacji. Czugunow... to dla mnie zagadka. Dlaczego on w ogóle jechał w tych zawodach? I tu dochodzimy do kwestii, na którą J.M. nie narzekał, a która mnie oburzyła. Lekarz zawodów! Dlaczego dopuścił Czugunowa? Jak mógł uznać, że PUK jest gotów do jazdy po dzwonie, skoro nawet redaktor (od wywiadów) widział, że kontakt z zawodnikiem jest ograniczony? Bulwersujące!!!

 • spawn lubi Komentarz

  Tor był trudny hm Taki będzie zawsze jesienią. Komisarz wydawał polecenia. Jaki płacz, pogubili się i tyle. Ten tor oddziela chłopców od mężczyzn.

 • spawn lubi Komentarz

  Mieszkam 1 km od stadionu .Janowski dzisiaj przejrzałem jaki z ciebie kłamczuch.
  Powiedziałeś że byłeś w Gorzowie o godz. 9 i nie padało.
  O godzinie dziewiątej to padało i to nieźle .Padało do godz. 11. Słońce wyszło około 14/15.
  Wczoraj jak cię Bartek wywiózł też się na niego obraziłeś. Z tą zawiścią to idź chłopczę
  lepiej do psychologa.

 • spawn lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • spawn lubi Komentarz

  Kiedyś nawet lubiłem Janowskiego, ot pokorny i normalny chłopak. Po aferze z reprezentacją i Cieślakiem zwyczajnie go nie trawię. Okazał się wyrachowanym i krnąbrnym cwaniaczkiem. Dzisiejsze płaczki w jego wykonaniu tylko utwierdzają mnie w tym co o nim myślę. Znalazł się inteligent szpagatowy z bożej łaski.

 • spawn lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • spawn lubi Komentarz

  Po przegranej we Wrocławiu nie przyszedł na konferencje, teraz po przegranej zamiast pogratulować Mistrzowi tytułu i awansu to burczy pod nosem, marudzi coś o komisarzach... Na GP we Wrocławiu na pytanie o opony śmiał się z pytania... ehh.. można wyliczać...

 • spawn lubi Komentarz

  Janowski - śmieszny i taki pogubiony mentalnie. Ale to tor był jego największym wrogiem - pewnie nie pierwszy i ostatni raz: jak to u juniora.

 • spawn lubi Komentarz

  macius płacze jak panienka przed okresem.do roboty placzku bo ci myszowaci jeszcze poprawią;)

 • spawn lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • spawn lubi Komentarz

  Trochę to słabe Maćku.Tor albo trener słaby? Zawsze coś wujowego? Chyba raczej Rusko Cie za bardzo nakręca. Z resztą nie tylko Ciebie. M. Cieślak wyjątkowy koleś. Sam wiesz, a grasz obrażonego królewicza. Pzdr!

 • spawn lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • spawn lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • spawn lubi Komentarz

  Oj! Oszukali Spartę te oszusty z Gorzowa. I Lublin też oszukali i Częstochowę też. I ja znowu czwarte miejsce dopiero zająłem a przecież jestem Mistrzem Polski. Spytajcie Piotra Pawlickiego. A jak jadłem śniadanie to nie padało a Gleb się wywrócił i co? Co ja teraz powiem Krysi i Andrzejowi? No co?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.