Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • spawn lubi Komentarz

  Wprowadźmy obowiązek jazdy trzech polskich seniorów i wiele drużyn jest osrana po pachy. Tak to u nas dbamy o rozwój dyscypliny że daje się szansę obcokrajowcom. To nie liga szwedzka że mają mało rodaków jeżdżących na żużlu i robią zaciąg zagranicznych jeźdźców. Później tylko aby psim swędem wystawić skład zgodny z regulaminem a kevlar i tak nie będzie jeździł.

 • spawn lubi Komentarz

  W mojej skromnej ocenie jesteście tam w redakcji nienormalni.

 • spawn lubi Komentarz

  Wiecie co SF, wszelkiej maści Borki, Galewskie, Ostafińskie? Mam to gdzieś...

 • spawn lubi Komentarz

  "Na Jacka Holdera wylała się fala krytyki"
  Borek, nazwij rzecz po imieniu. Wylała się fala hejtu na plotkarskim portalu SF. Na portalach żużlowych tego nie ma. Owszem, dziennikarzom się nie spodobało, ale tego nie można nazwać falą krytyki. Może gdyby na SF byli jacyś dziennikarze też by skrytykowali, a nie hejtowali i ciągle podgrzewali klimat.

 • spawn lubi Komentarz

  Powinniscie napisać, ze wylalismy falę hejtu a nie, że "wysłała sie fala hejtu"

 • spawn lubi Komentarz

  Bez przesady, cały Toruń będzie teraz odpowiadać za jednego naxebanego małolata, który chciał się popisać przed kolegami ? Ostafiński już widzę zwariował do reszty, dzisiaj rano szukam portfela, patrzę, młody Holder ucieka w krzakach z moimi 40 PLN. Wchodzę do łazienki, zamknięte, młody Holder bierze prysznic. Chcę jechać do pracy, schodzę na dół, nie mogę, bus z napisem "GET WELL" blokuje podjazd. Dajcie już z nimi spokój, ile można kręcić sensacje. Nie ma Frątczaka to znaleźli inne ofiary.

 • spawn lubi Komentarz

  Kibice pluli to skandal. Jednak w żużlu jest o wiele większy problem i o wiele większy skandal. Prawdziwe chamstwo. Ten problem to grupa Ostafińskiego. Oni bez zastanowienia plują na kibiców, żużlowców i całą dyscyplinę. Wykorzystują pozycję SF zbudowaną przez Gapinskiego do powolnego niszczenia tego sportu.Ciągłe ataki, hejt i nienawiść. jawne dążenie do unicestwienia krajowego żużla w imię chwilowego zysku. Szczucie i bezczelne ataki i oszczerstwa. Oby to nie skończyło się jakąś tragedią.

 • spawn lubi Komentarz

  Strata punktu bonusowego w dwumeczu z Apatorem pokazuje, jacy jesteśmy w tym roku słabi. Na szczęście są w lidze Toruń i Lublin - to daje nadzieję na 6. miejsce na koniec sezonu. GKM widzę w PO kosztem Czewy. Jacuś Holder - dno i metr mułu. Gówniarzowi przydałby się konkretny liść od któregoś z dziesięciu 'menedżerów' toruńskich.

 • spawn lubi Komentarz

  Panie Morris nie ośmieszaj się pan jak pański kolega Armando.

 • spawn lubi Komentarz

  Niestety, pan Morris nie dopilnował wielu rzeczy w Pradze, poczynając od przygotowania toru, nie chodzi tylko o start, a na obsadzie sędziowskiej kończąc.
  Czyżby taki fachowiec sam krytykujący, jak to nazwał "fanów sprzed kanapy" gdzie wielu ma pewno wielokrotnie większe doświadczenie, był wiarygodny?
  Nie wiedziałem, że na świecie brakuje sędziów i dlatego jest powoływany ciągle ten sam, który popełnia błędy i ma małe pojęcie o żużlu. Chyba powinien się uczyć na mniejszych imprezach a nie na tej o statusie najwyższej rangi.
  Cóż, panie Morris w Pradze to występ na 2 (w skali od 2 do 5).

 • spawn lubi Komentarz

  Panie Morris dla kogo pan ustawiasz to SGP?

 • spawn lubi Komentarz

  Hehehe, no pewnie że nie.
  Ale takie kombinacje jakie stosują Angole w SGP śmierdzą bukmacherką :/

 • spawn lubi Komentarz

  Wyrzućcie tego frajera z GP. Takie rzeczy może sobie robić u siebie na podwórku w Anglii.

 • spawn lubi Komentarz

  nie wiem co trzeba zrobić ,żeby tego oszusta odsunąć od zawodów tej rangi

 • spawn lubi Komentarz

  wcześniej zasłynął z tego ,że przygotowywał najlepsze pola pod Taia. Powinien dostać takiego kopa ,żeby się w kosmosie obudził

 • spawn lubi Komentarz

  Czyli według Morrisa Maciek Janowski to "krytyk sprzed kanapy". Gratuluję panie Morris, dyrektorze o mózgu kanapy.

 • spawn lubi Komentarz

  Było wiadomo, że takie będzie tłumaczenie pajaca Morrisa, tak jak po GP Krsko miernoty żużlowej Castagny.

 • spawn lubi Komentarz

  Ostafa, orgazm, no nie? W końcu się udało, przyłapali zawodnika. Może to nie Eliga, może nie czołówka światowa, ale zawsze coś. Lepszy rydz niż nic. Twoja misja spełniona, czas skończyć z tematem. Aaaa, nieeee. Przecież teraz trzeba korzystając z okazji wysmażyć ze 30 newsów na ten sam temat niczego nie wnoszących, ale za to klikogennych. Instynkt hieny wygra. Dobra, czekamy na pastwienie się nad chłopakiem. Nie zapomnij o Griszy i jego paliwie z domieszką plutonu.

 • spawn lubi Komentarz

  Za tydzień Polonia jedzie u siebie z Krosnem więc marne szanse na przeskok wyżej. Po za tym zasłużony lider ?? Hmmm. Wypadało by odjąć walkowera za Piłę.

 • spawn lubi Komentarz

  Norbi Piła z Tobą a ja osobiście wierzę , ze odniesiesz sukces w EE. Polonia nigdy nie zginie .

 • spawn lubi Komentarz

  Cysio co ty widzisz w tym Holcie ? Facet jeździ jak by był cały w gipsie, zero balansu, przymykanie gazu, bojaźliwe odpuszczanie pozycji. Założenia Frątczak były zbyt optymistycznie i zaplaci/ł za to posadą. Chłop potrzebuje całego sezonu żeby wrócić w przyszłym na właściwe tory. Pisanie przez Ciebie teraz że w Lublinie Kościuch pojechałby tak samo albo gorzej niż Holta po tym co zobaczyliśmy w Szwecji i wczoraj, jego determinacje, to jakieś zaprzeczanie rzeczywistości albo masz tak duże ego że nie potrafisz przełknąć tej swojej błędnej oceny

 • spawn lubi Komentarz

  Norbi z Woźniakiem wbili gwóźdź do trumny Frątczakowi i pogrzebali go żywcem w studiu Eleven. P.S. Szymon słowa o polakach patriotach - duży szacun.

 • spawn lubi Komentarz

  Ty i te twoje numerki i kalkulatorki. Sam widzisz, że matematyka to tylko efekt końcowy. Zawodnika trzeba dobrze poznać. Kościuch to nie mistrz świata, ale koleś debiutuje właściwie w ekstralidze i trzeba było dodać mu trochę otuchy i zbudować pewność siebie jazdą. Mówiliśmy to w kółko a ty się upierałeś na liczbach. Fakty są niepokojące. Gdyby Norbert jeździł od początku sezonu po 3-4 biegi, stawiam flaszkę, że Toruń wygrałby w Lublinie i kwestia spadku byłaby praktycznie załatwiona.

 • spawn lubi Komentarz

  Zawsze wierzyłem w Norbiego. Dzisiejszy wieczór przyniósł mi wielką radość.Mogłem się delektować moją wiarą w Norberta.Jest to nauczka dla gości pokroju takich jak Cysio,że nie warto tak szybko skreślać dobrych zawodników.Trochę pokory ponowie

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.