Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • tomson95 lubi Komentarz

  Karolinie to za całokształt należy się ten tytuł, będę 3mal kciuki

 • tomson95 lubi Komentarz

  Super wiadomość,Karolina bardzo Ci kibicuję,trzymam kciuki i z całego serca życzę Ci zdobycia pasa,który po prostu należy Ci się za to jaką jesteś zawodniczką. Skromna,pracowita,masz wielką pokorę przed walka ,szanujesz przeciwnika a to najważniejsze cechy prawdziwego mistrza. Kto nie szanuje przeciwnika nie szanuje sam siebie tak jak ta cała "miszczyni" co fartem wygrała.Karolina powodzenia.W UFC jest jedna Polska Mistrzyni Karolina Kowalkiewicz i nic więcej....

 • tomson95 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Joanno super że wygrałas ostanią walke z Torres, ale mam prosbe zamknij wreszcie buzie, bo juz twoich "mądrości" nie da się słuchac.

  Joanno, to ty powinnaś klęknac przed Rose, to ona ci obija dwukrotnie morde.

  Joanno więcej pokory i szacunku do rywalek, a hejterzy nie będą mieli nic do zarzucenia.

 • tomson95 lubi Komentarz

  Nigdy nie polubię takiej postawy zawodnika, który prowokuje,jątrzy,a później oczekuje szacunku do swoich dokonań. Niestety Aśka jest po drugiej stronie bieguna zasad stosowanych w krajach o najwyższej kulturze rywalizacji - Japonii. Tam właśnie pamięta się wielkich mistrzów,oddaje im hołd,ale nowicjuszom oddaje należny im szacunek,skoro zawędrowali tak daleko,żeby zmierzyć się z mistrzem. Cała ta otoczka przed walką i "amerykański" styl podsycania emocji przez bezczelne prowokowanie przeciwnika - mnie osobiście mierzi (czyt. wk....) i kojarzy się z tanimi odpustami...Może to szef UFC zasugerował Joannie,aby tak się zachowywała,żeby podnieść oglądalność,ale ona wykracza poza scenariusz i wychodzi z tego niestety tzw"wiocha" ...
  Żeby nie było jednostronnie dodam,że Jej osiągnięcia uważam za WIELKIE ,natomiast boję się,aby swoją postawą właśnie tego dorobku,(dziedzictwa) nie marnowała i traciła swoich fanów,których ma na dzień dzisiejszy zapewne bardzo wielu.......

 • tomson95 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Karolino, czeka cie piekielnie cieżka przeprawa , ale wierze ze pas UFC wkrótce wyląduje w twoje ręce.

  Ale tez się boje w jaką histerie wpadnie ta przemądrzała Jędrzejczykowa, kiedy zobaczy że Karolina została nową mistrzynią UFC. Nie moge już się doczekac.

 • tomson95 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jędrzejczykowa, ogarnij się do jasnej cholery, bo zachowujesz się jak jakaś wieśniara spod monopolowego !!!!!!

 • tomson95 lubi Komentarz

  O ktorej ta walka bo musze popcorn zrobic i szampana przygotowac aby opić porażke"miszczyni"???

 • tomson95 napisał/a komentarz do Kowalkiewicz skomentowała porażkę Jędrzejczyk. "Asia ostatnio trochę przeginała!"

  Czołową zawodniczką UFC w kategorii słomkowej ( przecież Karolina jest w TOP 5).

 • tomson95 napisał/a komentarz do Jacek Pawłowski: Nawrocki musi odejść. Rozstańmy się jednak w zgodzie (komentarz)

  NAWROCKI DO ZWOLNIENIA!!!!!! Argumentów jest sporo:
  1. Może przegrywać mecze ,ale trzeba mecze przegrywać w jakim stylu.
  2. Co do tegorocznych ME to nasza kadra nie zagrała ani jednego dobrego spotkania (słabe spotkanie z przeciętnymi Niemkami, tragicznie a nawet ŻENUJĄCE spotkanie z Węgierkami, bardzo słabe spotkanie z Azerkami, przeciętne spotkanie z Turczynkami).
  3. Słabe mecze podczas Kwalifikacji do MŚ w Warszawie (męczarnie z Słowaczkami, porażka z przeciętnymi Czeszkami , w tym porażka w 2 secie do 14 ).
  4. Jedynie dobre spotkanie kadry Nawrockiego w 2016 to mecz finałowy WGP z Koreankami.
  5. Ciągła gra pierwszą szóstką nawet w spotkaniach z amatorkami z Kenii
  6. Faworyzowanie niektórych zawodniczek ,głównie tych z Budowlanych Łódź
  7. GABRIELA POLAŃSKA ( pani która ma świetne warunki , dobrze radzi w bloku ,ale nie umie podstawowej czynności siatkarskiej - nie umie serwować) ,grała w K. do MŚ w podstawowym składzie ,gdyby również grała w WGP i na ME to Zuza Efimienko nie powąchałaby w ogóle boiska (raczej z Pleśnierowicz, Tokarską , Twardowską i Bociek by cały czas kisiła w kwadracie).
  8. MAJA TOKARSKA (wg mnie nr 1 na środku jeżeli chodzi o reprezentantki, która w porównaniu do Kąkolewskiej, Polańskiej czy Efimienko nie kisi w przeciętnej polskiej lidze, przecież miała dobry sezon w lidze japońskiej)
  9. Brak powołania do kadry Moniki Ptak (przecież nie atakuje tak anemicznie jak Kąkolewska czy Efimienko)
  10. ME: Po co Nawrocki przestawiał Smarzek z przyjęcia na atak.
  Dlaczego na ME na przyjęciu nie grał sprawdzony podczas WGP duet Grajber / Smarzek ,a na ataku Bociek lub Twardowska lub czemu awaryjnie nie powołał na ME Zaroślinskiej (jak nie miał zaufania do Bociek czy Twardowskiej)
  Duet Grajber / Polak ( przyjęcie OK , ale w ataku TRAGEDIA). Już podczas półfinału z Czeszkami w WGP było widać ,że ten duet to nie jest dobry pomysł ( szybko musiał wprowadzać Smarzek na przyjęcie)

  Jak tak dalej pójdzie to kadra zrobi z Smarzek pacynkę ,którą można przesuwać raz na lewo , raz na prawo . Będzie tak samo jak z Kaśką Skowrońską.

  11. K do MŚ - Mecz z Czeszkami 5 set 11 :9 dla Czeszek - Nawrocki wpuszcza Polańską na zagrywkę- a ta zagrywa w aut.

  JAK tak dalej pójdzie to w 2019 r. dowiemy się ,że jesteśmy sportowo gorsi od Białorusinek czy Ukrainek a może i nawet od Słowenek czy Węgierek.

  Może Nawrocki wykonuje dobrą robotę z dziewczynami na treningach , to podczas meczy niestety w ogóle nie potrafi zareagować i dać żadnej wartości wskazówki ( Tylko DAWAC DAWAC ). Gdyby ocenić w skali szkolnej jak Nawrocki reaguje podczas spotkani to dostałby max. ocenę niedostateczną+


Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.