Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • ma_ja napisał/a komentarz do PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel

    żałosna jest ta relacja. ale jak sie nie ma transmisji to się lubi takie relacje

  • ma_ja napisał/a komentarz do Prezes PZPS o obywatelstwie dla Leona: Nie modlimy się o niego, to my jesteśmy mistrzami świata

    " Ja jestem gotowy na to, żeby reprezentować Kubę i bardzo chciałbym zagrać w 2016 roku w Rio. Medal olimpijski to jeden z moich głównych celów w życiu. Wrócę do kadry i zdobędziemy medal - wyznał najlepiej zagrywający siatkarz Ligi Światowej 2009." opublikowane w tym serwisie 29.12.14 [3 MIESIĄCE TEMU!!! ](http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/490677/wilfredo-leon-chce-wrocic-do-reprezentacji-kuby)

    Jak dla mnie może mieć żonę Polkę i psa o imieniu Azor. Nie ma to dla mnie osobiście znaczenia, póki co to nic, poza tą dziewczyną i bardzo opiekuńczym menago Grzybem, go z Polską nie łączy. Nie mieszka w kraju, nie pracuje tutaj, nie zna języka. Graczem jest już wybitnym, a będzie jeszcze lepszy. Rozumiem ambicje, ale moim zdaniem to jest gracz sukcesu - chce grać u nas, bo nie mamy innych naturalizowanych zawodników i reprezentację na odpowiednim poziomie sportowym i organizacyjnym. Z Kubańską reprezentacją szans większych na medal olimpijski nie ma póki system będzie zabijał ten sport.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.