Muszkin - lubi - strona 3

 • Muszkin lubi Komentarz

  Karpov 10 Ljung 10 Watty 10 Kościuch 10 Cyran i Osmólski 7 Hans 5-6 pkt szczerze to chyba nie dostaliście zielonego od miasta, bogdanki i reszty podmiotów na walkę o EE, Jeleniewski, Miśkowiak i Stachyra owszem to silne Polskie nazwiska na I ligę ale Baran, Miesiąc i wasza juniorka już niekoniecznie. To że wygrywaliście wysoko u siebie jest spowodowane braku znajomości waszego toru przez całą dotychczasową I ligę(patrzcie na Loko) przecież tułacie się w II lidze już kilka ładnych lat od 2007 roku tak? A teraz gdy do niedzieli do godziny 19 jesteście przed nami w tabeli to pajacujecie. Zauważcie że Gniezno od początku nie było w gazie a teraz jak jedzie? To samo miał mój GKM w środkowej części rundy zasadniczej, teraz będzie już inaczej i bójcie się gdy w w rundzie finałowej do was przyjedziemy bo o kolejne zwycięstwo na swoim torze będzie wam trudno zarówno z nami jak i z Gnieznem! To że przyjeżdżacie w takim składzie na ważny mecz do Grudziądza świadczy o tym że walka o EE to fikcja, jeśli wasz zarząd z Marianem na czele uważa że jesteśmy tak słabi i można nas objechać na własnym torze to strzałem w kolano jest wysyłanie na ten mecz takiego składu jaki wysyłacie, chyba nie chcecie jednak liderować w I lidze? O nasz budżet się nie martw od 2002 roku jaki jest taki jest ale zawodnicy mają płacone a przede wszystkim mają o klubie dobre zdanie jeśli chodzi o kwestię finansowe. Co do protestów to nie wiem jak było w regulaminie jest coś takiego więc jest to dozwolone, dziwne że nikt nie piszę o tym jak na deflektor Wattiego złożył protest Start Gniezno w meczu u nas i został odrzucony? Z tym że Stachyra miał nieprzepisowy ten deflektor czyż nie tak? Co do silnika Jelenia ok był wporzo dostał 4 koła i sam zawodnik jest zadowolony!! Mimo wszystko zapraszam do GDZ aby zobaczyć na własne oczy dlaczego takiego wyluzowanego składu się nie wystawia na mecz wyjazdowy!

 • Muszkin lubi Komentarz

  MUREK - opanuj się bo tylko musimy się za Ciebie wstydzić. Juz walą z ciebie jak z Betona albo Nightmare. Zamilcz i wróć na forum jak dojdziesz do siebie.
  A może każdy klub musi mieć swojego nighta?

 • Muszkin lubi Komentarz

  No i to, że robią aferę z niczego. Zawodnicy sami decydują w jakich zawodach chcą wystąpić. Jezeli dla kogoś to za duże obciążenie, rezygnuje z nadmiaru i tyle.

 • Muszkin lubi Komentarz

  Lindback jechał 1500km. Bo z Lonigo jechał do Lublina i jakoś o tym nie pisaliście... Do tego w Lublinie zawody były o 17, a w Gorzowie o 20.

 • Muszkin lubi Komentarz

  najlepsza metoda - nie karmić trola :)

 • Muszkin lubi Komentarz

  Z jakimi drużynami był liderem z Łodzią,Poznaniem,Rybnikiem bo na pewno nie był z Bydgoszczą i oczywiście jego UKOCHANYM klubem gks wybrzeże gdańsk zastanów się co piszesz dlatego trzymam naszego prezesa za słowo że etap tego człowieka w naszym klubie definitywnie się SKOŃCZYŁ !!!!!

 • Muszkin lubi Komentarz

  Jeśli mam być szczery to ja chodze do pracy po to, żeby zarabiać kase a za zarobioną kase, kupić sobie samochod, wybudowac dom, kupic sobie laptopa, jakas gra komputerowa od czasu do czasu, nową płyte z muzyką w empiku. Czy pracuje dla idei? Nie, kur*a, pracuje po to żeby żyć. Jeśli gdzieś dają mi więcej pieniędzy to rozmawiam z aktualnym pracodawcą czy da mi tyle samo lub więcej. Widze, ze sypiecie w strone Piotra minusami, epitetami typu "złotówka". A zaminusujcie mnie nawet na śmierć, Ci z was którzy myślą, że żużlowcy nie traktują tego sportu , pomijajac iz to na 100% ich pasja i ja kochaja, jako pracy to chyba chodza wciąż do szkoły lub nie pracowali przynamniej roku. Każdy z nas zmieni prace na taką, w której dadzą mu o 2 tysiące przykładowo na ręke więcej. Jeśli ktoś mi powie, że nie to go wyśmieje. Dlaczego niby zuzlowcy maja byc gorsi, skoro to ich praca ?

 • Muszkin lubi Komentarz

  Oj tak ten typ pasował by do was jak ulał !!!!!!!