Pani Marto brawo tylko ciężką pracą można taki sukces osiągnąć
A czego dobrego można się spodziewać po rodwajlerach?
błyszczeć to on lubi..
mamy tyle problemów w kraju a prezydent robi sobie wycieczki po Chinach, należało zasilić NFZ i pandemię
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Żadnego medalu dla Polski nie będzie do czasu gdy Jonasz tam jest. Żałosny facio. Niech narty założy. Kiedy zaczną się dla nas medale?
Wyłączyłem ten głos dla ciemniaków.
czemu nie komentują obraz, który wszyscy widzą? KŁAMCY ALBO IDIOCI.
Komentatorzy komentują inny mecz - ślepaki albo nachlani. ZGROZA.
Jest i jakiś z tego pożytek bo w pierwszym meczu nie zagramy z Czechami
i bardzo dobrze nie bedzie nerwów podczas mistrzostw bo po prosu nie będzie nas tam i Lewandowski będzie oglądał w telewizji mecze
Reprezentację Polska czeka krew, pot i łzy... porażki, niestety!
Nie ma takiej drużyny w barażach, z którą Polacy przy obecności Maliniaka by wygrali...
ślepota, głupota czy prowokacja. - raczej sabotaż
Pomijając wszystkie za i przeciw, mecz z Węgrami pokazał poziom naszej piłki. My bez kilku podstawowych graczy ale Węgrzy też bez jeszcze większej ilości podstawowych graczy. I to oni pokazali jaki mają poziom, a tym samym jaki jest nasz ! Oni grali, biegali, a naszym leniom nie chciało się d..y ruszyć za najbliższym przeciwnikiem. I to nie tylko w tym meczu. Dzieje się to za każdym razem. Na dodatek ten patałach Szczęsny - ile szmat musie jeszcze wpuścić zanim go ktoś wywali ?
Zachodzi pytanie, nawet gdybyśmy cudem awansowali, to po co jechać na Mundial? Wstydu to już chyba dosyć?
Czy nie zauważasz żałosny pismaku, że poziom umiejętności należy pokazać w spotkaniu z każdym przeciwnikiem, a nie liczyć TYLKO na to, że wszyscy inni będą grać tak samo słabiutko jak nasi wysoko opłacani kopacze. Ty prezentujesz taki sam niski poziom myślenia. Żałosny jesteś, też destrukcyjny. Ogarnij się i nie pisz BZDUR.
Przeestaniesz się wymądrzać? ***a a nie komentator.Cwaniaczek?
I co debilu? Smacznie ci w paszczy po bramce ANDORY?
A kobyła i kostek się modlą. co za debile na Rakowie...
***** ***
J**** St**
Czy na pewno usunąć?
Aby wykonać akcję musisz się zalogować.
Błąd żądania AJAX
Możesz używać następujących sposobów żeby zwiększyć przejrzystość Twoich komentarzy lub otagować je tagami zawodników lub drużyn:
@nazwa tagu - umieszcza link do tagu zawodnika, drużyny, itp.
[b]tekst[/b] - pogrubienie tekstu
[i]tekst[/i] - pochylenie tekstu
[quote]tekst[/quote] - formatowanie jako cytat
Ten komentarz widzą tylko osoby obserwujące jego autora, odpowiedzi także będą widoczne tylko dla autora i obserwujących go osób.
Komentarze w tej dyskusji są widoczne tylko dla użytkownika z pół-banem i obserwujących go osób.
Ocena została zapisana.
Dziękujemy za ocenienie komentarza. Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna, pozwala bowiem dbać o poziom dyskusji i promować najlepsze treści dostarczane przez naszych Czytelników.