kierowca pociągu - lubi

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    Zestaw spotkań do 11 kolejki (4/5.12)
    1. 4.12. 15:30 Hoffenheim - Eintracht Fr.
    2. 4.12. 16:00 Newcastle - Burnley
    3. 4.12. 16:00 AS Roma - Inter
    4. 4.12. 20:00 Lechia - Raków
    5. 5.12. 12:15 Waalwijk - Nijmegen
    6. 5.12. 15:00 Venezia - Verona
    7. 5.12. 15:00 Reims - Angers
    (R) 5.12. 15:30 VfB Stuttgart - Hertha B.
    -
    11 kolejka (4/5.12)
    wielkarybka - jerrypl
    abak - kierowca pociągu
    Penhall - Ilona14
    RAMBO - dastin
    Maciula87 - Kasyx
    Black Wars - PrzemekM11
    Nalo27 - RR25Toruń

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    UWAGA !!!
    Spotkanie Piast - Górnik Z. w Pucharze Polski jest odwołane z powodu covid w Piaście a że spotkanie Piasta jest w zestawie i nie czekając czy będzie ono odwołane to zamieniam spotkanie na Venezia - Verona.
    Dobrze , że jeszcze nikt nie podał swoich typów więc zamiana będzie bezbolesna. :)

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    Generalka:
    53 Black Wars (Kane, Burnley-Spurs)
    52 Dastin
    49 Kasyx
    41 Kierowca Pociągu
    40 Rambo
    37 Penhal
    32 Przemek
    18 Moplik

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    Już jutro nowa kolejka!
    Penhall, Dastin podali zestawy.
    Na resztę i siebie czekam:)
    Uciekam do pracy, blog z wyborem piłkarzy poprawię jutro do południa (ale chyba każdy widział kogo na ten weekend wybrał)
    Pozdrawiam.

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    1. Kasyx
    Ox/LFC
    Odegaard/Arsenal
    Kilman/Wolves
    King/Watford
    ==========================
    2. Kierowca Pociągu
    A Mane Liverool
    B Smith Rowe Arsenal
    C Hee-Chan Hwang Wolves
    D Gaagher Crystal
    ===========================
    3. Black Wars
    A. Mane / Liverpool
    B. Kane / Tottenham
    C. Hee-Chan Hwang / Wolves
    D. Gallagher C. / Crystal P.
    ==============================
    4. Rambo
    TAA /LIV
    Digne / EVE
    Dallas / LEE
    Ollise /CP
    ===============================
    5. Moplik
    A Henderson / LIV
    B Albert Mboyo Sambi Lokonga / ARS
    C Dunk / BHA
    D Canos / BRE
    =================================
    6. Przemysław
    A TAA/Liverpool
    B Smith Rowe/Arsenal
    C Neves/Wolves
    D Canos/Brentford
    =================================
    7. Penhall
    A. Mane[Liverpool]
    B. Digne [Everton]
    C Jimenez [Wolves]
    D Gallagher[Crystal]
    ==================================
    8. Dastin
    A Iheanacho (Leicester)
    B Townsend (Everton)
    C Podence (Wolverhampton)
    D Rashica (Norwich)

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    Jutro do południa wyniki, bo mam 2 zmianę od jutra.

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    Michał gratuluję.

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    Zestaw spotkań do 10 kolejki (27/28.11) - WYNIKI
    1. 27.11. 14:00 Alaves - Celta 1:2
    2. 27.11. 15:30 FC Koeln - Borussia Mglb 4:1
    3. 27.11. 16:00 St.Johnstone - Hibernian 1:2
    4. 27.11. 18:45 Fortuna Sittard - Groningen 1:4
    5. 28.11. 12:30 Wisła Płock - Cracovia 2:1
    6. 28.11. 13:30 Genk - FC Brugge 2:3
    7. 28.11. 14:30 Austria Wiedeń - Sturm Graz 2:1
    (R) 28.11. 15:00 Spezia - Bologna 0:1
    -
    Ilona14 - Nalo27 2:4
    jerrypl - RAMBO 3:3
    kierowca pociągu - Penhall 4:3
    RR25Toruń - Maciula87 2:1
    Kasyx - Black Wars 3:2
    dastin - abak 3:3
    PrzemekM11 - wielkarybka 1:2
    -
    10 kolejka (27/28.11)
    Ilona14 - Nalo27 2:4
    Ilona14 - 2
    1. 27.11. 14:00 Alaves - Celta 1
    2. 27.11. 15:30 FC Koeln - Borussia Mglb X
    3. 27.11. 16:00 St.Johnstone - Hibernian 1
    4. 27.11. 18:45 Fortuna Sittard - Groningen 2 Gol
    5. 28.11. 12:30 Wisła Płock - Cracovia 1 Gol
    (R) 28.11. 15:00 Spezia - Bologna X
    Nalo27 - 4
    2. 27.11. 15:30 FC Koeln - Borussia Mglb 1 Gol
    4. 27.11. 18:45 Fortuna Sittard - Groningen X
    5. 28.11. 12:30 Wisła Płock - Cracovia 1 Gol
    6. 28.11. 13:30 Genk - FC Brugge 2 Gol
    7. 28.11. 14:30 Austria Wiedeń - Sturm Graz 1 Gol
    (R) 28.11. 15:00 Spezia - Bologna 2 Gol
    =
    jerrypl - RAMBO 3:3
    jerrypl - 3
    1. 27.11. 14:00 Alaves - Celta 1
    2. 27.11. 15:30 FC Koeln - Borussia Mglb 2
    4. 27.11. 18:45 Fortuna Sittard - Groningen 2 Gol
    6. 28.11. 13:30 Genk - FC Brugia 2 Gol
    7. 28.11. 14:30 Austria Wiedeń - Sturm Graz 1 Gol
    (R) 28.11. 15:00 Spezia - Bologna X
    RAMBO - 3
    1. 27.11. 14:00 Alaves - Celta 2 Gol
    2. 27.11. 15:30 FC Koeln - Borussia Mglb 2
    3. 27.11. 16:00 St.Johnstone - Hibernian 1
    5. 28.11. 12:30 Wisła Płock - Cracovia 1 Gol
    6. 28.11. 13:30 Genk - FC Brugge 2 Gol
    (R) 28.11. 15:00 Spezia - Bologna 1
    =
    kierowca pociągu - Penhall 4:3
    kierowca pociągu - 4
    1. 27.11. 14:00 Alaves - Celta 1
    4. 27.11. 18:45 Fortuna Sittard - Groningen 2 Gol
    5. 28.11. 12:30 Wisła Płock - Cracovia 1 Gol
    6. 28.11. 13:30 Genk - FC Brugge 2 Gol
    7. 28.11. 14:30 Austria Wiedeń - Sturm Graz 1 Gol
    (R) 28.11. 15:00 Spzia - Bologna x
    Penhall - 3
    2. 27.11. 15:30 FC Koeln - Borussia Mglb 2
    3. 27.11. 16:00 St.Johnstone - Hibernian 2 Gol
    4. 27.11. 18:45 Fortuna Sittard - Groningen 2 Gol
    6. 28.11. 13:30 Genk - FC Brugge 2 Gol
    7. 28.11. 14:30 Austria Wiedeń - Sturm Graz x
    (R) 28.11. 15:00 Spezia - Bologna 2 Gol
    =
    RR25Toruń - Maciula87 2:1
    RR25Toruń - 2
    1. 27.11. 14:00 Alaves - Celta 1
    2. 27.11. 15:30 FC Koeln - Borussia Mglb 2
    3. 27.11. 16:00 St.Johnstone - Hibernian x
    4. 27.11. 18:45 Fortuna Sittard - Groningen 2 Gol
    5. 28.11. 12:30 Wisła Płock - Cracovia 1 Gol
    (R) 28.11. 15:00 Spezia - Bologna x
    Maciula87 - 1
    1. 27.11. 14:00 Alaves - Celta x
    2. 27.11. 15:30 FC Koeln - Borussia Mglb 2
    5. 28.11. 12:30 Wisła Płock - Cracovia 2
    6. 28.11. 13:30 Genk - FC Brugge 2 Gol
    7. 28.11. 14:30 Austria Wiedeń - Sturm Graz x
    (R) 28.11. 15:00 Spezia - Bologna x
    =
    Kasyx - Black Wars 3:2
    Kasyx -
    1. 27.11. 14:00 Alaves - Celta 2 Gol
    2. 27.11. 15:30 FC Koeln - Borussia Mglb 2
    3. 27.11. 16:00 St.Johnstone - Hibernian 1
    4. 27.11. 18:45 Fortuna Sittard - Groningen 2 Gol
    6. 28.11. 13:30 Genk - FC Brugge 2 Gol
    (R) 28.11. 15:00 Spezia - Bologna x
    Black Wars -
    1. 27.11. 14:00 Alaves - Celta 2 Gol
    3. 27.11. 16:00 St.Johnstone - Hibernian 1
    5. 28.11. 12:30 Wisła Płock - Cracovia X
    6. 28.11. 13:30 Genk - FC Brugge 1
    7. 28.11. 14:30 Austria Wiedeń - Sturm Graz 1 Gol
    (R) 28.11. 15:00 Spezia - Bologna 1
    =
    dastin - abak 3:3
    dastin - 3
    1. 27.11. 14:00 Alaves - Celta x
    2. 27.11. 15:30 FC Koeln - Borussia Mglb 2
    4. 27.11. 18:45 Fortuna Sittard - Groningen 2 Gol
    5. 28.11. 12:30 Wisła Płock - Cracovia 1 Gol
    6. 28.11. 13:30 Genk - FC Brugge 2 Gol
    (R) 28.11. 15:00 Spezia - Bologna X
    abak - 3
    1. 27.11. 14:00 Alaves - Celta 1
    3. 27.11. 16:00 St.Johnstone - Hibernian 2 Gol
    5. 28.11. 12:30 Wisła Płock - Cracovia 1 Gol
    6. 28.11. 13:30 Genk - FC Brugge 1
    7. 28.11. 14:30 Austria Wiedeń - Sturm Graz 1 Gol
    (R) 28.11. 15:00 Spezia - Bologna 2 Gol
    =
    PrzemekM11 - wielkarybka 1:2
    PrzemekM11 - 1
    2. 27.11. 15:30 FC Koeln - Borussia Mglb 2
    4. 27.11. 18:45 Fortuna Sittard - Groningen 1
    5. 28.11. 12:30 Wisła Płock - Cracovia X
    6. 28.11. 13:30 Genk - FC Brugge 2 Gol
    7. 28.11. 14:30 Austria Wiedeń - Sturm Graz X
    (R) 28.11. 15:00 Spezia - Bologna X
    wielkarybka - 2
    1. 27.11. 14:00 Alaves - Celta 1
    3. 27.11. 16:00 St.Johnstone - Hibernian x
    5. 28.11. 12:30 Wisła Płock - Cracovia 1 Gol
    6. 28.11. 13:30 Genk - FC Brugge x
    7. 28.11. 14:30 Austria Wiedeń - Sturm Graz 1 Gol
    (R) 28.11. 15:00 Spezia - Bologna 2 Gol
    ------
    TABELA (10)
    1. abak ...................18 23:19 .. 5-3-2 (+4)
    2. kierowca pociągu ....17 23:18 .. 4-5-1 (+5)
    3. Nalo27 .................17 22:17 .. 5-2-3 (+5)
    4. Kasyx ...................17 21:18 .. 4-5-1 (+3)
    5. RAMBO ................17 23:21 .. 5-2-3 (+2)
    6. Maciula87 .............14 20:18 .. 3-5-2 (+2)
    7. Wars ....................13 22:19 .. 3-4-3 (+3)
    8. dastin ..................13 21:20 .. 2-7-1 (+1)
    9. PrzemekM11 .........12 15:17 .. 3-3-4 (-2)
    10. wielkarybka ........12 18:19 .. 3-3-4 (-1)
    11. jerrypl ................9 19:22 .. 2-3-5 (-3)
    13. RR25Toruń ..........9 14:20 .. 2-3-5 (-6)
    12. Ilona14 ...............9 16:24 .. 2-3-5 (-8)
    14. Penhall ...............6 16:21 .. 0-6-4 (-5)
    ---
    (+25/-25)
    =====
    5(R) - abak
    4(R) - Nalo27, Penhall
    3(R) - dastin, kierowca pociągu, Maciula87, Wars
    2(R) - Ilona14, jerrypl, PrzemekM11, wielkarybka
    1(R) - Kasyx, RAMBO, RR25Toruń
    =====
    Trafiony (R) : Nalo27, Penhall, abak i wielkarybka
    -
    MVP - Nalo27 - 4 gole i gol (R)

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    Zestaw spotkań do 11 kolejki (4/5.12)
    1. 4.12. 15:30 Hoffenheim - Eintracht Fr.
    2. 4.12. 16:00 Newcastle - Burnley
    3. 4.12. 16:00 AS Roma - Inter
    4. 4.12. 20:00 Lechia - Raków
    5. 5.12. 12:15 Waalwijk - Nijmegen
    6. 5.12. 15:00 Radomiak - Piast
    7. 5.12. 15:00 Reims - Angers
    (R) 5.12. 15:30 VfB Stuttgart - Hertha Berlin
    -
    11 kolejka (4/5.12)
    wielkarybka - jerrypl
    abak - kierowca pociągu
    Penhall - Ilona14
    RAMBO - dastin
    Maciula87 - Kasyx
    Black Wars - PrzemekM11
    Nalo27 - RR25Toruń
    =========
    W wyborze do tej kolejki pomagał mi dastin :)
    UWAGA !!!
    W dalszym ciągu obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy w oddawaniu typów. :)

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    Zestaw spotkań do 10 kolejki (27/28.11) - wyniki w niedzielę 7/7
    5. 28.11. 12:30 Wisła Płock - Cracovia 2:1
    11 uczestników typowało w tym spotkaniu ale gole strzela aż 8 : Ilona14, Nalo27, RAMBO, kierowca pociągu, RR25Toruń, dastin, abak i wielkarybka
    6. 28.11. 13:30 Genk - FC Brugge 2:3
    12 uczestników typowało w tym spotkaniu ale gole strzela aż 9 : Nalo27, jerrypl, RAMBO, kierowca pociągu, Penhall Maciula87, Kasyx, dastin i PrzemekM11
    7. 28.11. 14:30 Austria Wiedeń - Sturm Graz 2:1
    9 uczestników typowało w tym spotkaniu ale gole strzela 6 : Nalo27, RAMBO, kierowca pociągu, Wars, abak i wielkarybka
    (R) 28.11. 15:00 Spezia - Bologna 0:1
    Typ (R)ezerwowe trafili - Nalo27, Penhall, abak i wielkarybka
    -
    Ilona14 - Nalo27 2:4
    jerrypl - RAMBO 3:3
    kierowca pociągu - Penhall 4:3
    RR25Toruń - Maciula87 2:1
    Kasyx - Black Wars 3:2
    dastin - abak 3:3
    PrzemekM11 - wielkarybka 1:2
    ------
    Reszta wieczorem w domu :)

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    Witam.
    Do tej pory typy do 10 kolejki podało 11 uczestników i wszyscy zgodnie z zasadami typera.
    Jutro wolne więc nikogo nie poganiam z typami do tej kolejki.
    BRAK typów : Nalo27, RR25Toruń i wielkarybka.
    Wyniki całej kolejki po powrocie z pracy ok 22.00 w niedzielę.
    Tak dla przypomnienia po 13 kolejce będzie rozstawienie do RUNDY FINAŁOWEJ (7 kolejek) według klucza. Wszystko widać jak i co powyżej.
    Miłego weekendu :)

  • kierowca pociągu lubi Komentarz


    2. 27.11. 15:30 FC Koeln - Borussia Mglb 2
    3. 27.11. 16:00 St.Johnstone - Hibernian 2
    4. 27.11. 18:45 Fortuna Sittard - Groningen 2
    6. 28.11. 13:30 Genk - FC Brugge 2
    7. 28.11. 14:30 Austria Wiedeń - Sturm Graz x
    (R) 28.11. 15:00 Spezia - Bologna 2
    Powodzenia Michał.

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    Zestaw spotkań do 10 kolejki (27/28.11)
    1. 27.11. 14:00 Alaves - Celta
    2. 27.11. 15:30 FC Koeln - Borussia Mglb
    3. 27.11. 16:00 St.Johnstone - Hibernian
    4. 27.11. 18:45 Fortuna Sittard - Groningen
    5. 28.11. 12:30 Wisła Płock - Cracovia
    6. 28.11. 13:30 Genk - FC Brugge
    7. 28.11. 14:30 Austria Wiedeń - Sturm Graz
    (R) 28.11. 15:00 Spzia - Bologna
    -
    10 kolejka (27/28.11)
    Ilona14 - Nalo27
    jerrypl - RAMBO
    kierowca pociągu - Penhall
    RR25Toruń - Maciula87
    Kasyx - Black Wars
    dastin - abak
    PrzemekM11 - wielkarybka

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    Trafiłeś na najlepszą ze wszystkich z nas. abak nie tylko jest najlepsza w generalce ale i najlepsza jest w typowaniu spotkań (R)ezerwowych i też jest najskuteczniejsza (20 goli) oraz jako jedyna zdobyła "pięciopak".
    Fakt , że sam jej "pomogłeś" wygrać bo nie zdobyłeś nawet gola ale gdyby abak zagrała z kimś innym co zdobył przynajmniej 2 gole już nie wygrałaby. :) Teraz trafiasz na RAMBO, który też jest wysoko w generalce i tak samo skuteczny jak abak i też lubi wygrywać (5 zwycięstw).
    A co do usuwania komentarzy to SyFy są w tym naprawdę skuteczni.
    U ciebie w typerze LP przesunąłem się z 8 na 2 miejsce.
    Pozdrawiam.

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    Witam.
    Teraz czas na małe podsumowanie 9 kolejki.
    abak na czele !!! Po wygraniu z jerrypl (1:0). W tym spotkaniu było najmniej goli (1) w całej kolejce.
    RAMBO po przegraniu z PrzmekM11 (3:1) spadł na 2m a kierowca pociągu po remisie z Ilona14 (2:2) awansował na najniższy stopień podium w generalce.
    -----
    abak i RAMBO mają najwięcej zwycięstw w stawce po 5
    abak, RAMBO i Wars jako pierwsi zdobyli 20 goli
    abak ma najwięcej trafionych goli (4) (R)ezerwowych
    -----
    PrzemekM11, abak, Maciula87 i Wars to wygrani w 9 kolejce :)
    Bez zwycięstwa dalej jako jedyny Penhall.
    Najdłuższe serie nieprzegranych spotkań :
    - kierowca pociągu , 3 zw i 3 rem
    - Maciula87 , 3 zw i 2 rem
    - abak , 3 zw i 1 rem
    - Wars , 2 zw i 2 rem
    ....
    W następnej kolejce dojdzie do ciekawego spotkania nowej liderki abak : dastin - abak :)
    =====
    UWAGA !!!
    W dalszym ciągu obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy w oddawaniu typów. :)

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    Nieistotne kto, odpadniemy już w 1szym wyjazdowym barażu.. Jak do tej pory broniłem Sousy to po takich decyzjach personalnych jest do wywalenia jak nie przejdziemy chociaż do 2ego barażu

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    Wziąłbyś się za menadzera na wzor tego co Przemek robił. Lubisz liczyć, podawac statystyki, w kilka osob byśmy pograli:)

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    1. 20.11. 14:00 Celta - Villareal X
    2. 20.11. 16:00 Burnley - Crystal Palace 2
    3. 20.11. 16:00 Newcastle - Brentford 1

    5. 20.11. 20:45 Fiorentina - AC Milan 2
    6. 21.11. 15:00 Metz - Bordeaux X

    (R) 21.11. 15:00 Pogoń - Śląsk 1

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    Witam.
    11 uczestników podało swoje typy zgodnie z wytycznymi typera.
    Czekam jeszcze na pozostałą 3 uczestników : abak, Nalo27 i Kasyxa, żeby podać wszystkie nasze typy w jednym poście.
    Kasyx zapowiedział, że poda dzisiaj. :)

  • kierowca pociągu lubi Komentarz

    Zestaw spotkań do 9 kolejki (20/21.11)
    1. 20.11. 14:00 Celta -Villareal
    2. 20.11. 16:00 Burnley - Crystal Palace
    3. 20.11. 16:00 Newcastle - Brentford
    4. 20.11. 18:30 Union Berlin - Hertha Berlin
    5. 20.11. 20:45 Fiorentina-AC Milan
    6. 21.11. 15:00 Metz-Bordeaux
    7. 21.11. 15:00 Salernitana - Sampdoria
    (R) 21.11. 15:00 Pogoń - Śląsk
    -
    9 kolejka (20/21.11)
    wielkarybka - Kasyx
    wielkarybka -
    2. 20.11. 16:00 Burnley - Crystal Palace 2
    3. 20.11. 16:00 Newcastle - Brentford 1
    4. 20.11. 18:30 Union Berlin - Hertha Berlin 1
    5. 20.11. 20:45 Fiorentina - AC Milan 2
    6. 21.11. 15:00 Metz - Bordeaux 2
    (R) 21.11. 15:00 Pogoń - Śląsk x
    Kasyx -
    1. 20.11. 14:00 Celta - Villareal 2
    2. 20.11. 16:00 Burnley - Crystal Palace 2
    5. 20.11. 20:45 Fiorentina - AC Milan 2
    6. 21.11. 15:00 Metz - Bordeaux 2
    7. 21.11. 15:00 Salernitana - Sampdoria 2
    (R) 21.11. 15:00 Pogoń - Śląsk 1
    -
    jerrypl - abak
    jerrypl -
    1. 20.11. 14:00 Celta - Villarreal 2
    2. 20.11. 16:00 Burnley - Crystal Palace 2
    3. 20.11. 16:00 Newcastle - Brentford 1
    4. 20.11. 18:30 Union Berlin - Hertha Berlin X
    5. 20.11. 20:45 Fiorentina - AC Mediolan 2
    (R) 21.11. 15:00 Pogoń - Śląsk 1
    abak -
    2. 20.11. 16:00 Burnley - Crystal Palace 2
    4. 20.11. 18:30 Union Berlin - Hertha Berlin 2
    5. 20.11. 20:45 Fiorentina - AC Milan 2
    6. 21.11. 15:00 Metz - Bordeaux 2
    7. 21.11. 15:00 Salernitana - Sampdoria 2
    (R) 21.11. 15:00 Pogoń - Śląsk 1
    -
    Penhall - dastin
    Penhall -
    1. 20.11. 14:00 Celta - Villareal 1
    2. 20.11. 16:00 Burnley - Crystal Palace x
    3. 20.11. 16:00 Newcastle - Brentford 1
    4. 20.11. 18:30 Union Berlin - Hertha Berlin 1
    6. 21.11. 15:00 Metz - Borde 2
    (R) 21.11. 15:00 Pogoń - Śląsk 1
    dastin -
    1. 20.11. 14:00 Celta - Villareal x
    2. 20.11. 16:00 Burnley - Crystal Palace 2
    4. 20.11. 18:30 Union Berlin - Hertha Berlin x
    5. 20.11. 20:45 Fiorentina - AC Milan 2
    7. 21.11. 15:00 Salernitana - Sampdoria 2
    (R) 21.11. 15:00 Pogoń - Śląsk 1
    -
    RAMBO - PrzemekM11
    RAMBO -
    1. 20.11. 14:00 Celta - Villareal 1
    3. 20.11. 16:00 Newcastle - Brentford 1
    4. 20.11. 18:30 Union Berlin - Hertha Berlin 1
    5. 20.11. 20:45 Fiorentina - AC Milan 2
    6. 21.11. 15:00 Metz - Bordeaux 2
    (R) 21.11. 15:00 Pogoń - Śląsk 1
    PrzemekM11 -
    2. 20.11. 16:00 Burnley - Crystal Palace X
    4. 20.11. 18:30 Union Berlin - Hertha Berlin 1
    5. 20.11. 20:45 Fiorentina - AC Milan 2
    6. 21.11. 15:00 Metz - Bordeaux 2
    7. 21.11. 15:00 Salernitana - Sampdoria 1
    (R) 21.11. 15:00 Pogoń - Śląsk 1
    -
    Maciula87 - Nalo27
    Maciula87 -
    1. 20.11. 14:00 Celta - Villareal x
    2. 20.11. 16:00 Burnley - Crystal Palace 2
    3. 20.11. 16:00 Newcastle - Brentford x
    4. 20.11. 18:30 Union Berlin - Hertha Berlin 1
    5. 20.11. 20:45 Fiorentina - AC Milan 2
    (R) 21.11. 15:00 Pogoń - Śląsk 1
    Nalo27 -
    2. 20.11. 16:00 Burnley - Crystal Palace 1
    3. 20.11. 16:00 Newcastle - Brentford 1
    4. 20.11. 18:30 Union Berlin - Hertha Berlin 1
    6. 21.11. 15:00 Metz - Bordeaux 1
    7. 21.11. 15:00 Salernitana - Sampdoria X
    (R) 21.11. 15:00 Pogoń - Śląsk 1
    -
    kierowca pociągu - Ilona14
    kierowca pociągu -
    1. 20.11. 14:00 Celta -Villareal 1
    4. 20.11. 18:30 Union Berlin - Hertha Berlin 1
    5. 20.11. 20:45 Fiorentina-AC Milan 2
    6. 21.11. 15:00 Metz-Bordeaux 1
    7. 21.11. 15:00 Salernitana - Sampdoria 2
    (R) 21.11. 15:00 Pogoń - Śląsk 1
    Ilona14 -
    1. 20.11. 14:00 Celta - Villareal X
    2. 20.11. 16:00 Burnley - Crystal Palace 2
    3. 20.11. 16:00 Newcastle - Brentford 1
    5. 20.11. 20:45 Fiorentina - AC Milan 2
    6. 21.11. 15:00 Metz - Bordeaux X
    (R) 21.11. 15:00 Pogoń - Śląsk 1
    -
    Black Wars - RR25Toruń
    Black Wars -
    2. 20.11. 16:00 Burnley - Crystal Palace 1
    3. 20.11. 16:00 Newcastle - Brentford 1
    4. 20.11. 18:30 Union Berlin - Hertha Berlin 1
    5. 20.11. 20:45 Fiorentina - AC Milan 2
    7. 21.11. 15:00 Salernitana - Sampdoria 2
    (R) 21.11. 15:00 Pogoń - Śląsk 1
    RR25Toruń -
    1. 20.11. 14:00 Celta - Villareal 1
    2. 20.11. 16:00 Burnley - Crystal Palace 2
    3. 20.11. 16:00 Newcastle - Brentford 1
    5. 20.11. 20:45 Fiorentina - AC Milan x
    6. 21.11. 15:00 Metz - Bordeaux 1
    (R) 21.11. 15:00 Pogoń - Śląsk 1