Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ragnar Gniezno napisał/a komentarz do Żużlowa sobota. Zmarzlik broni w Pradze pozycji lidera. Hit eWinner 1. Ligi w Łodzi

  @CZARRNY: W takim razie Tarnów ma okazję pokazać swoją moc i wygrać w Toruniu i co za tym idzie uatrakcyjnić końcówkę sezonu.Ale uważam,że Toruń nawet gdyby przegrał u siebie z Tarnowem,to w Gnieżnie mogą minimalnie wygrać lub zremisować.Torunianom pasuje tor w Gnieżnie.Bynajmniej tym którzy już nieraz mieli okazję jeździć po Gnieźnieńskim torze i szło im to dość dobrze.

 • Ragnar Gniezno lubi Komentarz

  Ufffff! Bogu dzięki! Norbi trzymaj się! Pozdrowienia dla Startu i Jego kibiców! Wierzę w emocjonujący mecz w Rybniku i mam nadzieję, że w tym roku pogoda nie przeszkodzi w przygotowaniu toru dobrego do ścigania. Pozdrowienia dla Was, a szczególnie dla obydwu poszkodowanych w 14-tym wyścigu. Powodzenia!!!

 • Ragnar Gniezno napisał/a komentarz do Norbert Kościuch opuścił szpital, Adrian Gomólski przeszedł badania

  Jak kliniki nie ma a chociażby dziekannka to co?

 • Ragnar Gniezno lubi Komentarz

  Powodzenia.... meczy przed wami jeszcze wiele ..zdrowie jest najważniejsze

 • Ragnar Gniezno zaczął obserwować Łomot

 • Ragnar Gniezno napisał/a komentarz do PŚ w Erfurcie: Artur Waś przegrał podium

  Szkoda że pauzował aż 4 zawody pucharu świata,jakby startował w 2-ch więcej to 2 miejsce byłoby bankowe. Ciężko być na podium gdy nie startuje się 1/3 zawodów.Trudno, ale stać Artura na czołowe lokaty i to jest pocieszające,praktycznie był numerem 2 na tym dystansie.Oby na IO wypadał tak dobrze jak w tym sezonie to jeden medal przywiezie.

 • Ragnar Gniezno napisał/a komentarz do Ostatnie wyzwanie polskich panczenistów

  Zgadza się kontynuacja jest cały czas,na MŚ się nie udało ale: panowie kontuzje,panie też 2 medalistki IO w ogóle nie występowały Kasia Bachleda-córuś i Natalia Czerwonka,wiec i tak MŚ były niezłe bo było kilka 6tych miejsc mimo kontuzji i absencji.

 • Ragnar Gniezno lubi Komentarz

  Oczywiście, ze cos takiego może zdarzyć się każdemu. Jednak zdarza się to często i rzeczywiście Magda powinna zacząć spokojniej, nie uciekać juz na pierwszym odcinku przed strzelaniem Włoszkom, tylko pobiec spokojnie, wystrzelać wszystko, lub z 1/2 maksymalnie dobieraniami. Później miedzy strzelaniami tez trzymać się czołówki, znów postarać się dobrze strzelać. A bieg na maksa do upadłego zrobić po 2 strzelaniu, kiedy po oddaniu pałeczki może paść zmęczona na ziemię. I nadrobić maksymalnie czas lub tez uciec ile się da. Dodatkowo powinna ona biec na 1 zmianie, bo sam trener przyznaje, ze nie wytrzymuje presji, gdy staje na 1 stanowisku i wszyscy na nią patrzą. Dziwie się dlaczego trener, skoro wie jak to wygląda z jej nerwami, to wstawia ją na 2 zmianę. Powinny pobiec w kolejności - Gwizdoń, Guzik, Nowakowska, Hojnisz, która dobrze radzi sobie z presją.

 • Ragnar Gniezno lubi Komentarz

  No co ty nie interesujesz się biathlonem? IO w Kanadzie Magda Gwizdoń na drugiej zmianie 6 pudeł i koniec marzeń, ME w Nowym Mescie -Krysia Pałka na pierwszej zmianie jest pierwsza, druga na trasę wybiega MG i 7 pudeł... nie chce mi się pisać dalej

 • Ragnar Gniezno lubi Komentarz

  Te wyniki zapowiadają lepszą przyszłość.

 • Ragnar Gniezno napisał/a komentarz do MŚ w sprincie: Faworyci nie zawiedli, Polacy zgodnie z planem

  Wyniki bardzo dobre zważywszy że oboje są młodymi zawodnikami,oboje przebijają wciąż swoje wyniki życiowe,mają 20 i 24 lata to młodzi obiecujący zawodnicy.Uważam że bez najlepszego Polskiego sprintera Artura Wasia dwoch Polaków w 20 tce to bardzo dobry wynik. A Artur Nogal i Piotr Michalski będą jeszcze znanymi sportowcami,to kwestia czasu tylko.Michalski w ogóle debiutował na mistrzostwach świata,jak na debiutanta to wynik rewelacyjny,jeszcze będą stanowić o sile Polskich panczenów za kilka lat.

 • Ragnar Gniezno napisał/a komentarz do Młode gwiazdy panczenów jeździły na Stegnach. Teraz czas na dach

  Aż tak mało to ich nie, jest ich tylko o połowę mniej niż Polaków i w łyżwach szybkich się im najlepiej powodzi bo masowo to uprawiają.Zauważyłem że często Polacy sami umniejszają sobie(nie mówię że Ty) sukcesy czy w sporcie czy w innej dziedzinie życia w porównaniu z zachodem a nie jest tak do końca.Czym więcej czasu upłynie tym lepiej będziemy stali raczej w każdej dziedzinie.

 • Ragnar Gniezno napisał/a komentarz do Młode gwiazdy panczenów jeździły na Stegnach. Teraz czas na dach

  W łyżwiarstwie figurowym mieliśmy super parę sportowa Dorota Zagórska i Mariusz Siudek.Medale zdobywali w mistrzostwach świata i Europy.Ale Byli tylko oni na takim poziomie.Po za figurowym łyżwiarstwem co sukcesy się właśnie skończyły z końcem kariery Grzegorza i pary sportowej,to inne sporty zimowe święcą triumfy. A wracając do Holandii to może wymień mi w jakim innym sporcie zimowym istnieją oprócz łyżw szybkich no i może short tracku kogoś tam mają. Tylko w łyżwach szybkich rządzą no i w short tracku istnieją w reszcie leżą jak stoją.tak że uparli się na jedną dyscyplinę praktycznie i koniec.Zresztą w letnich sportach tez szału nie robią,a puki co maja lepsze warunki treningowe.Zobaczymy za 5-10 lat jak to będzie wyglądać,bo Polska idzie do przodu.

 • Ragnar Gniezno został fanem Aleksandra Kapruziak

 • Ragnar Gniezno napisał/a komentarz do Polki po sztafecie: super wynik! Kowalczyk: jestem dumna

  Przepiękny wywiad,świetnie się dziewczyny zgrały.Optymizm wielki i teraz trzeba te wszystkie składniki dograć żeby dziewczyny razem mogły trenować i mieć super sprzęt.

 • Ragnar Gniezno lubi Komentarz

  Justynko, masz pełne prawo - wraz z koleżankami - być dumną z 5-go miejsca polskiej sztafety, a my kibice jesteśmy dumni z Was - KORNELIO, JUSTYNO, EWELINO SYLWIO! :)) Jesteście wspaniałe! :D

 • Ragnar Gniezno napisał/a komentarz do Czternaste złoto MŚ dla Marit Bjoergen - Norweżka dogoniła Jelenę Wialbe

  Jeszcze powinni rozgraniczyć ile która indywidualnie zdobyła.

 • Ragnar Gniezno napisał/a komentarz do Najlepszy występ polskiej sztafety na mistrzostwach świata od... 1962 roku

  Czyli tradycje mamy w biegach.Sporty zimowe bardzo się w Polsce podniosły co powinno dalej nakręcać się na popularność i dalszy rozwój.Będzie więcej sportowców i będzie też szersza kadra w sportach zimowych,to tylko plus.Bardzo dobrze,sport się będzie nakręcał.

 • Ragnar Gniezno lubi Komentarz

  Bardzo dobry bieg Polek!! Najlepsze miejsce od 1968 roku. A warto pamiętać, ze jeszcze kilka lat temu nie było z kogo zbudować sztafety, a w Val di Fiemme było 9 miejsce. Kornelia na swoim poziomie, Justynka nie dogadała się z nartami - pod gore bardzo dużo zyskiwała, na poczatku zyskała bardzo dużo do Rosjanek - bigła pod gore, a na każdym zjeździe bardzo dużo traciła. Ładny bieg Eweliny - nie dała się dojść Amerykankom. Super tez Sylwia, szkoda tego momentu na zjeździe, gdy Sylwia strzępiła się z Niemka a Amerykanka uciekła. Jednak bardzo ładny finisz. Nie było szns na brąz, bo bardzo ponad przewidywany poziom pobiegła Saarinen, liczyliśmy, ze Kornelia się jej przytrzyma, a Finka pobiegła niesamowicie. Zawiodły mnie Szwedki - praktycznie nie podjęły walki z Norweżkami - to jednak Kalla powinna pobiec na ostatniej zmienię, a Nilsson na 2. Jednak wielkie brawa dla dziewczyn, niech Tajner się bierze do roboty - widac ze drużyna jest mocna i potrzebuje coraz lepszych warunków. Pojawił się tez pomysł wspólnego serwisu Kowalczyk i kadry - dziewczyny biegają na nartach Justyny. Potrzebujemy zachodniego trenera, który da szanse Ewelinie na lepsze wyniki. Sylwia będzie z każdym rokiem coraz lepsza. Za dwa lata na MŚ i za trzy na IO będzie szansa powalczyć o cos więcej.
  PS Sylwia będzie się śnić Niemkom po nocach :D

 • Ragnar Gniezno lubi Komentarz

  Brawo za walkę. Wynik bardzo dobry. Przydałoby się, żeby jeszcze 2/3 AMBITNE i PRACOWITE dziewczyny dołączyły do Wierietelnego i może na następne igrzyska za 3 lata będzie można powalczyć o coś więcej. Tymczasem brawo.

 • Ragnar Gniezno lubi Komentarz

  Najlepszy od 1968 roku wynik polskiej sztafety, brawo Polki!!!
  Medal okazał się na razie nieziszczalnym marzeniem, ale 5 miejsce przed Niemkami i Rosjankami jest wspaniałym osiągnięciem :))

 • Ragnar Gniezno lubi Komentarz

  Porażek Niemców z Polską ciąg dalszy i teraz kolej na gang Kruczka ;-)

 • Ragnar Gniezno lubi Komentarz

  Bardzo dobry wynik, o włos czwarte miejsce, lecz szans na medal nie było. Dobry prognostyk na przyszłość.

 • Ragnar Gniezno napisał/a komentarz do Młode gwiazdy panczenów jeździły na Stegnach. Teraz czas na dach

  Ale powiedz ile maja krytych torów? Jak będziemy mieli połowę krytych torów Holendrów to medali będziemy mieć tyle samo co oni albo więcej.jakie mamy możliwości trenowania dzieci i młodzieży w porównaniu z innymi państwami? Będą kryte tory będą medale już od najmłodszych wiekowo sportowców Polski.Dobrze że powstanie taki jeden,ale na nim nie można poprzestać.Chętnych na łyżwy jest w całej Polsce masa i to olbrzymia,widać to na lodowiskach nawet w miastach średniej wielkości tak jak Gniezno jak wiele osób chce jeździć na łyżwach. Tylko możliwości treningu chociaż w 10% jakie ma czołówka światowa a będzie tak dobrze na IO zimowych jak jeszcze nie było.Mimo że te zeszłoroczne IO były świetne to z możliwościami trenowania na krytych torach jakie ma czołówka światowa to IO będą jeszcze lepsze, bo same sporty łyżwiarskie dają możliwość zdobywania wielu medali gdyż jest sporo konkurencji.Będzie baza treningowa na światowym poziomie to medale się posypią. Sporty zimowe się w Polsce polepszyły znacznie a może być jeszcze lepiej.

 • Ragnar Gniezno napisał/a komentarz do Szymański: Nauczka na przyszłość

  Ale marudzisz wszystkim zagranicznym tez tak wszystko wyliczasz? Ma chłopak talent jak zresztą spora ekipa Polskich łyżwiarzy i marudzenia tego nie zmienią,medale będą bo szeroka kadra Polski jest na światowym poziomie a medale są kwestia czasu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.