Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kamil Oczkoś napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Prezydent Turcji wystąpił przeciw rasizmowi, poczym wysłał wojsko do eksterminacji Kurdów...

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Jeżeli jest tak pięknie, to jakaś prywatna firma czy korporacja skorzysta z reklamy wydając 4mln, a "zyskując" 26mln. Proste.
  Nie sądzę, że jest to potrzebne publicznemu budżetowi jakim jest miasto, czy spółka państwowa.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Nie wiem co ma Brzęczyszczykiewicz na Bońka ale to muszą być jakieś naprawdę mocne haki. Kadencja tego selekcjonera (bo o trenerze nie może być tutaj mowy, przecież on nie ma pojęcia o trenowaniu kogokolwiek) przypomina niekończącą się reanimację. Za każdym strzałem defibrylatora podskakuje amplituda, i z powrotem płaska linia.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  @pitekzg: Zmień informatora bo Vaculik już klepnięty w Gorzowie

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Mozę tak najpierw wyeliminujmy pseudodziennikarzy z serwisów sportowych , którzy są zblatowani z piłkarzami . menadżerami itd. Kibic to w 99 % amator a dziennikarz to zawodowiec . Taka ogólna uwaga .

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Cóż za laudacja....kolega Błaszczykowskigo czy o co chodzi?
  Wyklepane formułki, mierny i nieobiektywny dziennikarz z ciebie Kmita. Podziękujmy Błaszczykowskiemu w pożegnalnym meczu i tyle. On już swoje zrobił, szanuję i doceniam, ale dajmy szansę młodzieży grać, a nie patrzeć na mecze z wysokości trybun.
  A Brzęczek słabym trenerem jest i nic nie osiągnął w piłce klubowej. Reprezentacja to dla niego za duże buty. To, jak grała reprezentacja w eliminacjach w większości spotkań oglądać się nie dało. I tylko słaba grupa, czasem szczęście oraz popisy indywidualne zawodników dały nam pierwsze miejsce w grupie, a nie błysk taktyczny itd. Brzęczka

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Minusuja mnie ludzie z Leszna bo ich zawodnik nie ma ambicji .Dobre

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Niech zyje król Bartek.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Ta pseudo-wojenka jest jak burza w szklance wody. Ostrovia i tak buduje skład na I ligę, więc baraż jest tylko i wyłącznie sprawą ambicjonalną. Zresztą nie zawodników, a działaczy.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  @omlet: niech Ruscy Tobą i Twoją rodziną się zaopiekują. Nawet Emil pogardziłby twoim wpisem.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Sędzia Marciniak to wczoraj nie tylko w tej sprawie interweniował, ale w sprawie mistrzostwa.
  Zauważcie, że w każdym meczu on musi być gwiazdą. Nikt na żadnym stadionie za nim nie przepada. Na każdym meczu, gdzie się pojawia to są wyzwiska w jego stronę. Przypadek?

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Ciekawe jak będzie wyglądał mecz z żydami? Za każdym będzie biegał po boisku uzbrojony ochroniarz?

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Pawlicki i Woźniak. Pełne poparcie dla obu.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Pawlicki i Janowski

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  brawo zawodnicy.Zato temu durniowi i co poniektórym tu piszącym przydałoby się pier... w ten wystający krawęźnik. Ale wątpię czy to by cośkolwiek na brak mózgu pomogło .

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  ty rolny lepiej kase od lotosu oddaj

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Chłopacy to są w agencjach towarzyskich. To są młode wilki.
  To że Polniak jest niepoważnym typem, wiadomo od wielu lat. To że jest cwaniaczkiem, który wie z kim się układać, też wiadomo od wielu lat. Ale to że jest aż takim bęcwałem, to tego w zasadzie na taką skalę, nie wiedziałem. Jechanie po zawodnikach, czytam że po Pawlickim i Woźniaku, jest żałosne. Nie chodziło o tor, o parę dziurek, tylko krawężniki pod płotem. Nikt mi nie powie, że to nic takiego. Ruszcie głowami i wyobraźnią. Kumpel z Piły pisze, że Pawlicki i Woźniak po prostu to zauważyli i zgłosili niezgodność. Komisarz i sędzia nie chcieli skandalu, więc klepnęli, że tor jest git. Jeśli ktoś uważa zawodników za panienki niech wsiądzie na motocykl i popyla na prostych po 100km po sypkiej nawierzchni i złapie nagle przyczepność betonową i jednocześnie utrzyma kontrolę. Powodzonka. Widzicie co się dzieje z zawodnikami, gdy przy krawężniku złapią czasami beton? Jak ich wyrywa w górę? Tu mielibyście to co chwilę. Naprawdę ogarnijcie berety i odsuńcie na bok to, że dziś, w wolny dzień, chcieliście zobaczyć żużel. A kibiców z Grudziądza, czy ZG =, którzy krytykują zawodników, pozdrowiłbym ciepło, gdyby się okazało, że Buczkowski albo Protasiewicz odnieśli kontuzje po upadkach z uwagi na problem z bandami.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Tak dla jasności to Polny jest z tych co raczej wyciągają kasę z tej dyscypliny niż ją wykłada.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Przykład kretyna. Klasyczny.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Tobie akurat kontakt z krawężnikiem dobrze by zrobił , co za xretyn

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Polny który to już raz skompromitowałeś się? Wstydu nie masz..

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Kiedyś, to zawodnicy byli zatrudnieni w zakładach pracy lub w klubach milicyjnych a teraz inwestują miliony zł w ten sport i z niego żyją, wiec wymagają torów bezpiecznych. Pamiętaj, że dla kibiców i działaczy są tak długo ważni jak są sprawni. Kalekami nikt się nie interesuje imogą liczyć tylko na publiczne zbiórki pieniędzy

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Skoro 2 zawodników nie chciało jechać a reszta chciała to dlaczego nie odjechali tych zawodów? Co za problem puścić rezerwowych za tychże 2 zawodników? Kłamiesz panie Polny jak z nut.
  A po drugie taki krawężnik wystający czy też chwilowo przysypany to ogromne niebezpieczeństwo. Zawodnicy przy prędkości 100km/h na godzinę bardzo często odbijają się od nasypanej przy bandzie nawierzchni żeby na wejściu w łuk dostać jeszcze trochę przyspieszenie więc tym bardziej odwołanie zawodów jak najbardziej słuszne.
  Po trzecie: Czemu gdy odwołują zawody ze względu na stan toru zawsze piszecie że w Anglii by pojechali? Zauważcie że w Anglii ze światowej czołówki już praktycznie tam nikt nie startuje. A dlaczego? Ponieważ bardzo przyczepne tory są bardzo niebezpiecznie do tego sprzętu jakim dzisiaj dysponują zawodnicy. Wielokrotnie już mówiono że sprzęt "dzisiejszy" a ten np. sprzed 10 lat jest całkiem inny i motocykle są trudniejsze w opanowaniu niż kiedyś.
  Także czatowe eksperty trochę zrozumienia dla zawodników bo nikt chyba nie chciałby spędzić świąt w szpitalu szczególnie przez takie coś jak dzisiaj.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Dlatego nie masz swojego klubu i siedzisz w dresie przed telewizorem.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.