Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Minusuja mnie ludzie z Leszna bo ich zawodnik nie ma ambicji .Dobre

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Niech zyje król Bartek.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Ta pseudo-wojenka jest jak burza w szklance wody. Ostrovia i tak buduje skład na I ligę, więc baraż jest tylko i wyłącznie sprawą ambicjonalną. Zresztą nie zawodników, a działaczy.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  @omlet: niech Ruscy Tobą i Twoją rodziną się zaopiekują. Nawet Emil pogardziłby twoim wpisem.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Sędzia Marciniak to wczoraj nie tylko w tej sprawie interweniował, ale w sprawie mistrzostwa.
  Zauważcie, że w każdym meczu on musi być gwiazdą. Nikt na żadnym stadionie za nim nie przepada. Na każdym meczu, gdzie się pojawia to są wyzwiska w jego stronę. Przypadek?

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Ciekawe jak będzie wyglądał mecz z żydami? Za każdym będzie biegał po boisku uzbrojony ochroniarz?

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Pawlicki i Woźniak. Pełne poparcie dla obu.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Pawlicki i Janowski

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  brawo zawodnicy.Zato temu durniowi i co poniektórym tu piszącym przydałoby się pier... w ten wystający krawęźnik. Ale wątpię czy to by cośkolwiek na brak mózgu pomogło .

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  ty rolny lepiej kase od lotosu oddaj

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Chłopacy to są w agencjach towarzyskich. To są młode wilki.
  To że Polniak jest niepoważnym typem, wiadomo od wielu lat. To że jest cwaniaczkiem, który wie z kim się układać, też wiadomo od wielu lat. Ale to że jest aż takim bęcwałem, to tego w zasadzie na taką skalę, nie wiedziałem. Jechanie po zawodnikach, czytam że po Pawlickim i Woźniaku, jest żałosne. Nie chodziło o tor, o parę dziurek, tylko krawężniki pod płotem. Nikt mi nie powie, że to nic takiego. Ruszcie głowami i wyobraźnią. Kumpel z Piły pisze, że Pawlicki i Woźniak po prostu to zauważyli i zgłosili niezgodność. Komisarz i sędzia nie chcieli skandalu, więc klepnęli, że tor jest git. Jeśli ktoś uważa zawodników za panienki niech wsiądzie na motocykl i popyla na prostych po 100km po sypkiej nawierzchni i złapie nagle przyczepność betonową i jednocześnie utrzyma kontrolę. Powodzonka. Widzicie co się dzieje z zawodnikami, gdy przy krawężniku złapią czasami beton? Jak ich wyrywa w górę? Tu mielibyście to co chwilę. Naprawdę ogarnijcie berety i odsuńcie na bok to, że dziś, w wolny dzień, chcieliście zobaczyć żużel. A kibiców z Grudziądza, czy ZG =, którzy krytykują zawodników, pozdrowiłbym ciepło, gdyby się okazało, że Buczkowski albo Protasiewicz odnieśli kontuzje po upadkach z uwagi na problem z bandami.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Tak dla jasności to Polny jest z tych co raczej wyciągają kasę z tej dyscypliny niż ją wykłada.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Przykład kretyna. Klasyczny.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Tobie akurat kontakt z krawężnikiem dobrze by zrobił , co za xretyn

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Polny który to już raz skompromitowałeś się? Wstydu nie masz..

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Kiedyś, to zawodnicy byli zatrudnieni w zakładach pracy lub w klubach milicyjnych a teraz inwestują miliony zł w ten sport i z niego żyją, wiec wymagają torów bezpiecznych. Pamiętaj, że dla kibiców i działaczy są tak długo ważni jak są sprawni. Kalekami nikt się nie interesuje imogą liczyć tylko na publiczne zbiórki pieniędzy

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Skoro 2 zawodników nie chciało jechać a reszta chciała to dlaczego nie odjechali tych zawodów? Co za problem puścić rezerwowych za tychże 2 zawodników? Kłamiesz panie Polny jak z nut.
  A po drugie taki krawężnik wystający czy też chwilowo przysypany to ogromne niebezpieczeństwo. Zawodnicy przy prędkości 100km/h na godzinę bardzo często odbijają się od nasypanej przy bandzie nawierzchni żeby na wejściu w łuk dostać jeszcze trochę przyspieszenie więc tym bardziej odwołanie zawodów jak najbardziej słuszne.
  Po trzecie: Czemu gdy odwołują zawody ze względu na stan toru zawsze piszecie że w Anglii by pojechali? Zauważcie że w Anglii ze światowej czołówki już praktycznie tam nikt nie startuje. A dlaczego? Ponieważ bardzo przyczepne tory są bardzo niebezpiecznie do tego sprzętu jakim dzisiaj dysponują zawodnicy. Wielokrotnie już mówiono że sprzęt "dzisiejszy" a ten np. sprzed 10 lat jest całkiem inny i motocykle są trudniejsze w opanowaniu niż kiedyś.
  Także czatowe eksperty trochę zrozumienia dla zawodników bo nikt chyba nie chciałby spędzić świąt w szpitalu szczególnie przez takie coś jak dzisiaj.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Dlatego nie masz swojego klubu i siedzisz w dresie przed telewizorem.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Dokładnie. A jakby stała się jakaś tragedia to kto by za to odpowiadał? Jest piękna pogoda nie ma ŻADNYCH wymówek że pogoda przeszkodziła w przygotowaniu toru

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Właśnie z tego powodu w Anglii już prawie nikt nie jeździ z czołówki. A z Polaków, jest tam tylko Musielak, Pieszczek i Dawid Lampart

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  SpeedwayEvents z tym Polnym na czele, nie maja teraz co narzekac. Skoro on jest odpowiedzialny za organizacje zawodow, to musi dopilnowac tego by tor byl przygotowany. Bo jesli nie, to jaka jest jego rola? Liczyc kase z biletow? Zrobic sobie warkoczyk na glowie? I co dalej?
  Gdyby ZK organizowal PZMot czy jakis klub-gospodarz, nie bylo by o wiele lepiej. Ale przynajmniej pieniadze zostaly by w sporcie zuzlowym a nie wedrowaly do prywatnej kieszeni Polnego.

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  P.Polny jeżeli zawodnicy powiedzieli że tor się nie nadaje do jazdy .Znaczy jedno że ktoś zepsuł robotę ,Pan nie jedzie zdrowia pan nie wystawi na uraz,Już pan pokazał co zrobił pan, Gdańskiem, Więc rada za wiele się nie odzywać .Kibic jest pamiętliwy

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Nie rozumiem całego zamieszania. Chciał bym tylko żeby organizatorzy odpowiedzieli na jedno pytanie. Tor był przygotowany zgodnie z regulaminem? Jeśli tak to trzeba było zdyskfalifikować zawodników odmawiajacych jazdy. Jeśli nie to decyzja o odwołaniu słuszna. Zawodników karze się za każde naruszenie przepisów. Więc niech to działa w dwie strony. Na ludzi odpowiedzialnych za organizację zawodów nałożyć kary i zwrócić zawodnikom koszty przyjazdu. Pan Polny porównuje do Polski którą ma najlepsze i najbardziej rozwinięte ligi na Świecie kraje które nie wiele znaczą w świecie żużla A stadionu są usytuowane wszczerym polu. Żenada. Niech w końcu ludzie odpowiedzialni za ten syf poniosą konsekwencję. Widocznie nie nadają się do tego skoro nie potrafią przygotować toru do regulaminu który sam ustalają. Wiadomo jak zwykle to wina zawodników

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Polny nie zabieraj głosu bo komentarz jest żenujący!

 • Kamil Oczkoś lubi Komentarz

  Jeżeli chodzi o klub to Stali Gorzów.
  Byłem dzisiaj na stadionie już o godzinie 13:30. Komisarz toru Krzyżaniak przebywał w tym czasie na torze, jeździła polewaczka i nic nie wskazywało o kłopotach z przygotowaniem toru. Był czas, godzina i 15 minut, aby doprowadzić kwestionowany odcinek toru do porządku, ale po co.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.