Lubelak - lubi

 • Lubelak lubi Komentarz

  Ci nasi włodarze to normalnie geniusze.
  Teraz to dopiero będzie cięcie kosztów. Kaźdy chce mieć nowego dobrego U 24. Prezesi juź sypią kwotami ile dadzą za podpis zawodnikom którzy praktycznie są dopiero na dorobku.Wielu już dziś szuka kasę na Lamberta, Kuberę czy innego zdolnego.A co z tymi zawodnikami jak skończą 24 lata? Wypad? Tak bo trzeba będzie płacić następnym?
  Idzie to w złym kierunku.

 • Lubelak lubi Komentarz

  Przepis, który powstał, żeby chronić Unię po tym jak mają w składzie duży wybór między tymi zawodnikami, a inni nie.

 • Lubelak lubi Komentarz

  Jakiekolwiek odgórne regulacje, koncesjonowanie czegokolwiek, jest absurdem, na ogół szkodliwym. Pamiętamy przepis o jednym zawodniku z GP w drużynie i co się wtedy działo. Zielona, w imię regulaminu, zmuszona była całkowicie zmienić skład drużyny. Brniemy w rzeczy niedorzeczne, kompletnie pozbawione racjonalnych podstaw, ponieważ nie rozmawiamy o poziomie sportowym, tylko o numerze PESEL. Równie dobrze można zrobić zapis, że w drużynie powinien występować zawodnik z lat minionych, np. Marek Cieślak, Jan Krzystyniak, Janusz Stachyra, Wojciech Żabiałowicz, Ryszard Dołomisiewicz, Piotr Baron, Adam Skórnicki i wielu, wielu innych. Bzdura? Oczywiście tak, ale jak pójdziemy tym tokiem myślenia, to już niekoniecznie. Jak chcemy dbać o rodzimy żużel, to stawiajmy na polskich juniorów , niech walczą i się uczą od najlepszych. Wszyscy nie będą mistrzami, ale będą mieć przynajmniej szansę...

 • Lubelak lubi Komentarz

  Zmiany na korzyść Unii to prezes chwali... Jeśli młodzi zawodnicy są lepsi, "robią fororę" to każdy normalny prezes wybrałby ich do składku kosztem starych, ergo po co ten przepis? Argumentacja u Rusieckiego leży i kwiczy.

 • Lubelak lubi Komentarz

  Nie wiem czym się niektórzy kibice "upajają", że powstanie nowy klub. Przede wszystkim trzeba pomyśleć o zawodnikach którzy tu startowali i należnościach im przysługujących. Na gruzach nigdy nie stawia się nowego budynku, najpierw teren trzeba odgruzować. To samo w sporcie.

 • Lubelak lubi Komentarz

  @Songo ze Wsi i jego BYKI: Szybko się zdziwisz jeżeli chodzi o Pawła niejednego zrobi z takzwanego TOP.

 • Lubelak lubi Komentarz

  @Songo ze Wsi i jego BYKI: Już przecież w tamtym roku się skończył ! Mogło być lepiej nie ukrywam , ale tak naprawdę swoje zrobił. Paweł to jest zawodnik a przedewszysrkim fantastyczny człowiek który jak niewielu zostawia serducho na torze i nigdy nie odpuszcza. Dlaczego skreslaś chłopaka przed sezonem? Pzdr.

 • Lubelak lubi Komentarz

  " Rok temu, zimą, media biły w Motor niczym w bęben. Z tego czerpaliście motywację. Teraz nikt nic złego nie pisze, więc nie ma co i komu udowadniać."
  Rozwaliłeś mnie redaktorze.Zapewne wiesz dlaczego?

 • Lubelak lubi Komentarz

  Niezły kabaret...prawo nie działa wstecz. Ile i kto posmarował?

 • Lubelak lubi Komentarz

  Janowski zachował się jak dziecko i poniesie tego konsekwencje. Nie ma się co rozklejać tylko wziąć to na klatę Macieju. Śmieszne jest dla mnie, że ktoś dostaje telefon od trenera kadry i prezesa własnego klubu i nie oddzwania, nie sili się chociaż na kilka zdań wyjaśnień. Amatorszczyzna panie Janowski.

 • Lubelak lubi Komentarz

  A tak poza tym, czy kadrze Polski potrzebny jest aż tak zmanierowany zawodnik, który nie chce w niej jeżdzić? Jest młody Smektała w jego miejsce, który aż pali się do jazdy w reprezentacji. Janowski niech wykasuje sobie numer Cieślaka, skoro ma problemy z jego wybraniem i spada na drzewo.

 • Lubelak lubi Komentarz

  No i gitara koziołki macie pakę i walić w czerep tych " betonowych " ekstraligowców jak patrzyłem na wasze mecze to aż serce rosło że potrafiliście wyciągnąć maksimum możliwości z poprzedniego składu drużyny a że nie zawsze wam wychodziło to już nie sprawa pragmatyzmu ale okresowej niemocy niektórych zawodników + kontuzje i zwykły pech . Natomiast teraz jak widzę skład to sądzę iż będziecie jednymi z tych co rozdają karty w spotkaniach i nawet macie okazję udowodnić ROW że jednak jesteście dużo lepszym zespołem niż oni . Powodzenia i trzymam kciuki za Motor .

 • Lubelak lubi Komentarz

  Głosowanie zgodnie z przewidywaniami. A co byłoby, gdyby głosy ułożyły się odwrotnie?
  Byłoby źle...

 • Lubelak lubi Komentarz

  Dobra wiadomość zatriumfował głos rozsądku nad cwaniactwem.

 • Lubelak lubi Komentarz

  Brawo.Piękny liść dla pana R. i jego klubiku:) Może wreszcie się nauczą,że wygrywać trzeba na torze,a nie kombinacjami.

 • Lubelak lubi Komentarz

  Dwóch czubków .....Współczuję kibicom takich Prezesów.Prawo pozostali.Nawet M.Grzyb mając
  świetnego dunczyka i niepewnego Karczmarz czy Falubaz byli za polskim żużlem.Wstyd,wstyd ....................

 • Lubelak lubi Komentarz

  Brawo prezesi. Teraz tak samo zagłosować przy próbie wprowadzenia KSM.

 • Lubelak lubi Komentarz

  Rusko odejdź od żużla bo jesteś zakałą tego sportu i tylko chcesz zniszczyć żużel.
  Lepiej zajmijcie się szkoleniem a nie kupowaniem juniorów

 • Lubelak lubi Komentarz

  Jedynie słuszna decyzja.

 • Lubelak lubi Komentarz

  No i bardzo dobrze! Rusko nie będzie sobie robił prywatnego folwarku, a Wrocław niech zacznie w końcu szkolić juniorów, a nie tylko kupować!