Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • rafi18 napisał/a komentarz do Cieślak: Jak się ma miękkie serce, to trzeba...

    (Wielki) trener pan Grabowski sra!! w majteczki przed tym meczem boi sie posady trenerskiej w razie meczu przegranego u siebie !!Nasz klub wam poszedł na renkę podczas pierwszego spotkania a tu drużyna która ma aspirację do awansu na czele z trenerem Grabowskim odwala szopki typu dzwonie do innego klubu i prosi Ślączkę żeby Czaja nie jechał jako gość dla Ostrovi bo jak to by było Rzezów trenuje na stadionie Rybnickim to dla czego miałby jechać Czaja jako gość przeciwko Rybnickim zawodnikom !!

  • rafi18 napisał/a komentarz do ŻKS Ostrovia odpowiada. ŻKS ROW Rybnik musiał się liczyć z konsekwencjami posiadania zawodników z SGP

    Panowie z Rybnika klub biorąc zawodników z cyklu GP takich jak Troy Batchelor czy Chris Harris powinni się liczyć z tym że oni występują w elicie światowej i może to kolidować z występami ligowymi .Jakoś inni zawodnicy z cyklu GP nie mają problemu z dotarciem na mecz ! A z drugiej strony ten drugi zawodnik waszego klubu raczej wam zbyt dużo nie pomoże w osiągnięciu dobrego wyniku!!tak więc panie Mrozek nie poddajemy się a walczymy klub z takim aspiracjami do Ekstraligi z pana wypowiedzi poddaje rękawice zamiast motywować zawodników to pan wręcz odwrotnie robi !! Powodzenia i zapraszamy do Ostrowa !!!!!!!!!!!!

  • rafi18 napisał/a komentarz do Lech Poznań - Błękitni Stargard Szczeciński

    Przynajmniej widać jaka ta nasza ekstraklasa jest słaba!!Ciekawe za co oni biorą pieniądze chyba nie za grę ?!! Lepiej im wychodzą gry w reklamach niż gra w piłkę !Wielcy mi zawodowcy .Krowę w łapy dać i na pole.

  • rafi18 został fanem ŻKS Ostrovia

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.