Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Kamila Kula lubi Komentarz

  Gollob nie jest i nie będzie już zadnym antidotum na grudziądzkim tor i powró do wielkiego ścigania na tym torze. Dowieziono, z tego co się nie mylę, ponad 800 ton nawierzchni, zmieniono łuki, tor jest szerszy na prostych i na łukach i chyba kąt nachylenia łuków jest mniejszy niż w poprzednich latach, jest po prostu bardziej płasko. Przez to pewnie też trochę gorzej,albo i w ogóle nie lata ściezka pod bandą. Tak to jest w pierwszym sezonie po dosypaniu nawierzchni, sporej ilości, nie tak jak w poprzednich latach jej uzupelnieniu. Trzeba odczekać niestety pewien czas, po sezonie zresztą, tor znów będzie zwężony, bandy będą przesunięte o metr do wewnątrz. Może wtedy wróci odpowiedni kąt nachylenia łuków i wróci ściganie jak w "Gollobowych" sezonach. Zresztą jak wierzyć artykułowi sprzed kilkunastu dni, Tomek jakieś swoje uwagi przekazał co do toru, ale taki tor mimo sporej wiedzy Tomka, trzeba by zobaczyć po prostu "na żywo" a chyba nie ma co Tomka teraz wieźć z Bydgoszczy do Grudziądza i z powrotem. Druga sprawa, to z tym torem myslę, ze lepiej by sobie poradził już niestety śp. poprzedni wieloletni toromistrz Bałtrukowicz. Szkoda,ze go nie ma już z nami. Szymko jakąś wiedzę ma, bo już działa trochę w żużlu, ale jednak nie taką jaką o grudziądzkim torze miał Bałt.

 • Kamila Kula lubi Komentarz

  Pani Marta niech sobie przypomni jaki tor był za jej czasów jak była prezesem w Rzeszowie To ten w Grudziądzu był idealny w poruwnaniu z tym rzeszowskim by mogła się nie wypowiadać wogule w tej sprawie

 • Kamila Kula lubi Komentarz

  komentowanie meczów w nsport+ to w tym roku prawdziwa żenada, nie wiem co się stało , ale panowie zachowują się jak dzieci w przedszkolu, najpierw był Jabłoński ze swoim głupawym śmiechem, wczoraj komentowanie w Grudziądzu sięgnęło dna

 • Kamila Kula lubi Komentarz

  I wszystko w temacie. Pozamiatana ta "nierdzewna". Trzeba być kompletnie zaślepionym (jak wielu w komentarzach na SF, czy w mediach społecznościowych) by doszukiwać się kombinatorstwa gospodarzy. To pan Chomski płakał w rękaw sędziemu. Na przedwczesnym zakończeniu meczu stracił GKM.

 • Kamila Kula napisał/a komentarz do Żużel. ROW - Stal: Co za dreszczowiec w Rybniku! Beniaminek wyszarpał pierwszą wygraną! Stal na kolanach [RELACJA]

  Gratulacje dla Rybnika.Bardzo emocjonujące spotkanie , no i w końcu kawał rasowego żużla.Podziękowania dla obu drużyn za przepiękne mijanki. Brawa!

 • Kamila Kula napisał/a komentarz do Żużel. Prezes oburzony: Jaki bunt? Nie po to budowałem drużynę, żeby ją wysłać na urazówkę

  Opady deszczu, przekładane mecze to najwięksi wrogowie żużlowej rywalizacji. Moim zdaniem wszystkim działaczom powinno zależeć na tym żeby rozgrywki odbywały się planowo i oby nie tracić kibiców i nikogo nie narażać na niepotrzebne koszty. Już dawno należało postawić na sprawdzony, porządny system przykrycia zabezpieczającego tor przed deszczem. W dobie radarów meteorologicznych chyba łatwo można wcześniej przygotować stadion do rozegrania meczu. Każdy klub powinien o to zadbać, wówczas żużel urośnie do rangi najlepszego, ba najbardziej pożądanego sportu w naszym kraju. A satysfakcja kibica nieoceniona.

 • Kamila Kula napisał/a komentarz do Żużel. Przemysław Pawlicki: GKM był na pierwszym miejscu. Wierzę, że za rok pojedziemy w play-off (wywiad)

  Jak kibic Ekstraligi może pisać, że jakakolwiek drużyna jest słaba-piramidalne nieporozumienie? Będąc autentycznym kibicem czarnego sportu abstrahując od lokalnego patriotyzmu każdy wie, że w czasie trwającego sezonu dzieją się rzeczy nieprzewidywalne( kontuzje, defekty, słabsza forma, załamanie pogody tym samym utrata atutu toru, tudzież nowe odkrycie, czyli niesamowicie utalentowany junior, którego w ogóle nie wkalkulowano w dorobek punktowy) to tylko niektóre czynniki , które stanowią o porażce czy sukcesie drużyny. Można mieć nie wiadomo jaki "super pakiet", ale jak ktoś wcześniej powiedział nazwiska nie jeżdżą. A w Grudziądzu mijanki przy bandzie to cała kwintesencja rasowego speedwaya i ten wyżej wspomniany właśnie atut toru, ale chyba o to chodzi w tym cudownym sporcie. I już na koniec odnosząc się do artykułu, cieszę się, że Przemek zostaje w GKM-e.

 • Kamila Kula napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To ostatnie spotkanie dostarczyło kibicom GKM-u wspaniałych emocji, było co świętować. Gdzieś tam z tyłu głowy pozostał niedosyt, ale nie ma powodów do smutku. Brawo GKM! Dziękujemy za ciekawy sezon. Jednakże przy okazji chciałam docenić nie tylko drużynę Motoru(szacunek za walkę) ale nade wszystko Kibiców z Lublina, którzy pokazali klasę w dopingowaniu. Brawo WY! Do zobaczenia w przyszłym sezonie.

 • Kamila Kula napisał/a komentarz do Żużel. Get Well - Falubaz: Falubaz przegrał na Motarenie i stracił Pedersena! Fatalne wieści ze szpitala (relacja)

  I bardzo dobrze, że drużyna z Torunia ten pożegnalny mecz wygrała, z szacunku dla wiernych kibiców. To maleńka iskierka nadziei na odbudowanie tej ekipy, by w przyszłym sezonie z impetem powalczyć o awans do PGE EL. Motoarena zasługuje na to, więc powodzenia!

 • Kamila Kula napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przede wszystkim żal, że to już ostatni mecz. To był sezon pełen emocji, dużych oczekiwań, radości, smutku, ale i też zaskoczeń jak w przypadku dzisiejszych gości, którzy pokazują jak walczy się do samego końca -szacuneczek))) Nie ważne jak się ostatnie spotkanie zakończy, w tym miejscu dziękuję GKM-owi za całokształt. Najważniejsze, że kibice dalej będą mogli cieszyć się żużlem w Ekstralidze. Trzymam kciuki za drużynę i życzę wymarzonych PO w przyszłym sezonie.

 • Kamila Kula napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zasłużone zwycięstwo, gratuluję i zazdroszczę kibicom Częstochowy tych pięknych emocji. GKM najwyraźniej spadek formy pod koniec sezonu. Pewnie, że szkoda chłopaków, znowu otarli się tylko o "fantastyczną czwórkę". Jednak mimo wszystko dziękuję im za dostarczanie nam przez cały sezon wspaniałych doznań. Najważniejszy w tym wszystkim jest sam żużel. Nadzieje znów obudzimy w przyszłym sezonie. A jeszcze na H4 spotkamy się już na luzie na meczu z Motorem.

 • Kamila Kula napisał/a komentarz do Żużel. MRGARDEN GKM - Falubaz: grudziądzanom uciekają play-offy! Vaculik zapewnił wygraną Stelmet Falubazowi (relacja)

  Nie ma co dywagować. Zasłużone zwycięstwo sympatycznych myszek. Gratulacje. U nas dużo rzeczy zawiodło i sprzęt jak było widać i w głowach coś się poprzestawiało- być może za bardzo się starali i nic nie szło, jak to w życiu. Szkoda, bo drużyna do tej pory dostarczała nam wielu wspaniałych emocji i było widać jakiś luz. Dziś w parku maszyn wszyscy jacyś spięci byli. Jest jeszcze szansa i trzeba dalej walczyć. Trzymam kciuki)))

 • Kamila Kula lubi Komentarz

  Falubaz nie wygrał ! ! ! to GKM - przegrał na własne życzenie a to jest różnica

 • Kamila Kula napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Gratulacje Myszki. Tylko pozazdrościć kibicom takiego fetowania. Dla nas nie ma jeszcze świętowania. Coś dziś nie zadziałało, zabrakło " gołębich lotów" Oddalamy się od tej wyjątkowej czwórki. Ale póki co kibicujemy, więcej luzu Panowie.I tor też mi się dziś nie podobał, co to za żużel bez efektownych ściganek?

 • Kamila Kula napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jest dziś zdecydowanie za nerwowo.

 • Kamila Kula napisał/a komentarz do MRGARDEN GKM Grudziądz - Stelmet Falubaz Zielona Góra

  Fakt!Ale tego już nikt nie widzi...Natomiast widać, że na tym torze nie ma dziś w ogóle ścigania.

 • Kamila Kula lubi Komentarz

  GKM też oddał 4 pkt przez defekty....

 • Kamila Kula napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I nagle taki spadek formy? I dziwić się, że później kibice snują różne teorie spiskowe.

 • Kamila Kula napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No, niestety dla kibiców GKM-u to nie jest dobre spotkanie. Jakby wszyscy zapomnieli jak się ściga na własnym torze. Zielonka jedzie na luzie , a nasi jakby kołki im w tyłki powbijali- presja?

 • Kamila Kula napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Trzeba przełknąć tę gorzką pigułkę. Taki jest sport , raz się cieszymy, a następnym razem płaczemy. Ogólnie spotkanie mogło się podobać, zabrakło szczęścia. Gratulacje dla Sparty. Trzymam kciuki za GKM.

 • Kamila Kula napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Z ten bieg należą się gigantyczne brawa. Keniu, majstersztyk)))

 • Kamila Kula napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No, przecieram oczy ze zdumienia- jak niekorzystnie układa się dla nas to spotkanie. O ile w biegu 3 można mówić o pechu, aczkolwiek wykluczenia uważam za słuszne o tyle w 4 dziwi mnie taki błąd Łaguty. Drabik jak dla mnie mistrzowskie ściganie. świetny zawodnik, zawzięty.

 • Kamila Kula napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wiwat GKM.)))

 • Kamila Kula lubi Komentarz

  J. Holder wyniósł się w łuku identycznie jak "Buczek", i co?nnikt psów nie wiesza? Może dlatego że Artiom pojechał mądrzej niż Doyle i nit nie leżał..?

 • Kamila Kula napisał/a komentarz do MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń

  Brawo GKM, oby tak dalej!!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.