Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Adrian Niedzwiecki lubi Komentarz

  Byłem na meczu, AJ dość dlugo leżał na torze, przyjechała karetka i było widać, ze coś ma z nogą, mocno kulał, ale to twardziel i w owacjach kibicow, z pomocą kolegi pokustykał do parku maszyn. U nas z pierwszego łuku, to kawałek. Dlatego też jego zdobycz punktowa dziś nie powinna dziwić. Sam fakt objechania zawodow do końca to juz coś. Był też niegroźny upadek Rempały i bardzo milym akcentem było wołanie kibiców po imieniu i nazwisku razem z brawami dla zawodnika, ktory tez chwile leżał. Warto promować takie zachowania wsrod kibiców. Osobiscie liczylem na więcej, mam nadzieje, ze wynik to wysoka dyspozycja Rzeszowa, a nie nasza słabość. Jarek z Grześkiem szaleli na torze, Pepe tez rajder jak zawsze, Saszka słabszy poczatek, później juz lepiej ale walczak jak zawsze. AJ usprawiedliwiony. Juniorzy odrobine zawodzą..... Jednak widać było walke na torze i za to dziękuje wszystkim zawodnikom.

 • Adrian Niedzwiecki lubi Komentarz

  Na K nie ma miejsc numerowanych ;) Kto pierwszy ten lepszy. Na słonecznik oficjalnie jest zakaz,bo przecież jeszcze dwa lata temu każdy dłubał i wszędzie było pełno syfu.
  Co do palaczy, to w takim tłumie zawsze znajdzie się blisko ktoś kto po każdym biegu musi zapalić.Więc tego nie unikniesz :)
  Rozumiem, jeśli mecz jest z kimś z kim się nie lubimy, gdyby leżał ktoś z np Torunia lub Gorzowa to gwizdy byłyby zrozumiałe,ale z Rzeszowem mamy dobre stosunki, zwłaszcza że widać było że obie drużyny traktują się po dżentelmeńsku więc dla mnie sytuacja niezrozumiała.

 • Adrian Niedzwiecki lubi Komentarz

  Bardzo fajne zawody. Pogoda dopisala kibice stworzyli swietna atmosfere a biegi pelne mijanek i walki do ostatnich metrow. Tylko wynik mogl byc lepszy bo praktycznie kilka punktow zgubilismy na torze przez wlasne bledy

 • Adrian Niedzwiecki napisał/a komentarz do Żużlowe emocje rozgrzały zmarzniętych kibiców - SPAR Falubaz Zielona Góra - PGE Stal Rzeszów (relacja)

  Jako kibic Falubazu z chęcią muszę pochwalić kibiców, którzy przybyli z Rzeszowa, 20-30 osób, które wiernie wspomagały swoją drużynę, jak i naszych zawodników, którzy brali udział w wypadkach, odwdzięczaliśmy się. ;)
  Pozdrawiam z okolic Zielonej. ;)

 • Adrian Niedzwiecki lubi Komentarz

  Gorzów przy okazji ...

 • Adrian Niedzwiecki lubi Komentarz

  Dziekuje za post. Dzieki takim postom kazdy od razu wie, ze ma do czynienia z laikiem i nie marnuje niepotrzebnie czasu. THX

 • Adrian Niedzwiecki napisał/a komentarz do SPAR Falubaz Zielona Góra - PGE Stal Rzeszów

  Kolego.. Chyba śnisz..

 • Adrian Niedzwiecki napisał/a komentarz do WRACA MŁYN!!!

  Ha-ha 2013 Finał w Zielonej, Pamiętamy. :)
  Dla rozjaśnienia: TYLKO FALUBAZ

 • Adrian Niedzwiecki napisał/a komentarz do [post usunięty]

  Fogo Unia Leszno - GKM Grudziądz 44:46
  Unia Tarnów - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów 45:45
  KS Toruń - Betard Sparta Wrocław 50:40
  SPAR Falubaz Zielona Góra - PGE Stal Rzeszów 54:36

  Lokomotiv-Ostrovia 45:45
  Start-Polonia 45:45

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.