Simon Nazar - lubi

 • Simon Nazar lubi Komentarz

  Russel powinien być ostatni w tabeli bo ma 0 punktów

 • Simon Nazar lubi Komentarz

  Zwyzywal ???????????????????????????????

  Panie Kuczera, o czym Pan mowi ???

  To co powiedzial Max dotyczylo zespolu, nie Kubicy !!!

  Prosze jeszcze raz ogladnac zalaczony klip i posluchac dokladnie co powiedzial Max !!!

 • Simon Nazar lubi Komentarz

  Przecież mają kilka przednich części, niestety kolejny sezon są beznadziejni i wątpię by zmiana przepisów coś im pomogła. Powiedzmy sobie szczerze nawet Hamilton nic by nie zdziałał tym bolidem.

 • Simon Nazar lubi Komentarz

  Chyba Orlen musi zrobić szybki przelew, żeby autko dla kierowcy zdążyli przygotować.... :P

 • Simon Nazar lubi Komentarz

  Szefowa chciała jak najwiecej testów zrobić na 2020 a tu niespodzianka jeszcze to samo powinien zrobić w Abu Zabi

 • Simon Nazar lubi Komentarz

  W końcu Robert przestał się cackać z kolegą zespołowym, a może w garażu pomylili auta? Szkoda, że tak późno.

 • Simon Nazar lubi Komentarz

  Coś się musi wydarzyć i Kubica zasiądzie w lepszym bolidzie. Niech tak się stanie.

 • Simon Nazar lubi Komentarz

  Teraz wszystko układa się w całość. Jak potrzebowali kasy Orlenu, to Robert był ok, ale jak ktoś w trakcie sezonu zaproponował więcej, to trzeba zrobić wszystko, by pozbyć się RK i wcisnąć nowego paydrivera. Dali Robertowi nędzny bolid, i nie ma wątpliwości, że znacznie gorszy od bolidu pięknego Jurka - doskonale było to widać w deszczowym wyścigu, gdzie RK zdobył 1 punkt (fartem, ale zawsze). W tym wyścigu liczyły się umiejętności, a nie osiągi bolidu, a Robert udowodnił, że umie jeździć. Dodatkowo Mercedes nigdy nie pozwolił by jego wychowanej GR był gorszy od "kaleki" Roberta. Wszyscy wiedzą, że Mercedes ustawia silniki i nikt, nawet Williams nie ma na to wpływu (a może i nawet ma, ale nie chce dać Robertowi pełnej mocy). Osiągi silników ustawiane są na bieżąco w trakcie wyścigu i czasami było widać, jak na początku dobrze mu idzie, a później nagle bolid nie jedzie, po prostu wlecze się. Zwróćcie uwagę na serie treningowe. Najczęściej pierwsze treningi Robert zostawia daleko w tyle Georga. Dalej, kwalifikacje, coś zaczyna się dziać - Robert "zapomina" jak się jeździ, a w wyścigu, to już totalna klapa - tak jakby w weekend wyścigowy jeździły dwie różne osoby. Niby dwa takie same bolidy, ale Georg wyprzedza Roberta bez najmniejszego problemu - na prostej gdzie umiejętność korzystania z opon nie jest konieczna, bo wciska się pedał gazu w podłogę i "jedzie ile fabryka dała". Ale ta fabryka nie ma mocy. Dla mnie to jest bardzo dziwne i zastanawiające. Williams nawet Robertowi nie potrafi kierownicy przygotować. Ta, którą dostał nie jest taka, jaką Robert potrzebował. Komuś bardzo zależało, by Robert nie miał wyników, szczególnie lepszych od GR. Inna sprawa, że tymi bolidami nie można zrobić wyniku - chyba, że finansowy, bo tylko na tym Williamsowi zależy.
  Oczywiście mnóstwo hejtu za chwilę się wyleje, że szerzę jakieś teorie spiskowe, ale ja wierzę w Roberta i mam nadzieję, że Robert jeszcze pokaże na co go stać - oby w F1.

 • Simon Nazar lubi Komentarz

  Jak ma jechać jak to inżynier wyścigowy każe mu wybierać taki czy inny tryb jazdy. Inżynier Kubicy każe jechać mu w trybie oszczędzania,a Russela w trybie ataku. Niech sobie ten dziennkiarzyna obejrzy onboardy i wtedy pisze te bredenie bo się nie zainteresował się nawet co przekazywał mu jego inzynier. Więc jakie to jest ściganie skoro jeden jedzie w tybie ataku przez 32 okrążenia, a drugi oszczędzania. Pewnie oglądając sam wyścig i czssy to tak wygląda. I chyba tego oczekuje Williams żeby tak ludzie to widzieli.

 • Simon Nazar lubi Komentarz

  Hmn...no coś jest w tym co piszesz - może zmienię zdanie ale co do Williamsa , Roberta i Russela to niestety sprawa wygląda co najmniej dziwnie. Wyprodukowanie kilku części nawet dla Williamsa nie powinno stanowić problemu, przecież Oni nie zapomnieli nagle jak to się robi. W związku z powyższym mam wrażenie , że działa tam w ekipie jakaś przedziwna sytuacja , w której to Robert ma ewidentne braki w "uzbrojeniu". Można akceptować kiedy traci do kolegi 0,1s na okrążeniu ale nie 5x tyle bo to już ewidentnie kwestia sprzętu... I tutaj nie chodzi też o to jak czuje się kibic ale jak to odbiera sam Robert. Współczuję mu tej sytuacji.
  Co do zbierania punktów dla konstruktorów to trochę bym dziegciu dodał bo o ile każdy punkcik się przyda to niemożliwym jest żeby wygrać wszystkie wyścigi w sezonie. Dlatego balans pomiędzy podziałem punktów pomiędzy własnymi kierowcami a punktami dla teamu też ma swoją granicę i zwyczajnie bratobójcza strategia się nie opłaca. Można zatem wygrać klasyfikację konstruktorów z wysoką przewagą ale jednocześnie przegrać wysoko mistrzostwo indywidualnie.

 • Simon Nazar lubi Komentarz

  Robertowi zależy na zrozumieniu maszyny, a nie na przypadkowym ustawieniu bolidu i fuksem zdobyciu lepszego czasu. Jak zrozumie czym może pracować, to jego praca przyniesie efekty. Już przed sezonem mówił, że zespól będzie potrzebował czasu, więc wiadomo było że pierwsze dwa, trzy wyścigi nie mamy na co liczyć. Poczekamy zobaczymy. A z opiniami poczekałbym najlepiej co najmniej do połowy sezonu.

 • Simon Nazar lubi Komentarz

  Było by super ale do końca sezonu do takich spekulacji trzeba się przyzwyczaić . Póki nie usłyszę nie uwierzę. Trzymam kciuki

 • Simon Nazar lubi Komentarz

  Jakie Torro Rosso. Kubica za rok w Realu Madryt.

 • Simon Nazar lubi Komentarz

  Ale z Ciebie słaby troll... Gdyby nie wypadek, byłby już dawno mistrzem świata. To i tak jest mega osiągnięcie, co zrobił po tylu latach, po takim wypadku...

 • Simon Nazar lubi Komentarz

  Nie do końca można być pewnym czy Kubica będzie reprezentował się na tle konkurentów. Aby tak było cała trójka musiałaby jeździć na tych samych ustawieniach, paliwie, mieszance opon lub każdy z nich indywidualnie bolid pod siebie i porównania.. W każdym razie gdyby kierowcy dostali za zadanie ustawić bolid pod siebie i zespół zrobiłby testy to jestem pewien (zresztą podobnie pewnie jak i Williams), że Kubica mógłby takie porównanie wygrać, więc raczej zespół nie dopuści do takiej czystej rywalizacji między zawodnikami. Mimo wszystko z ciekawością będę śledził relacje :)

 • Simon Nazar lubi Komentarz

  dużo szumu... i nic,trzeba nad psychiką popracować, bo umiejętności są..

 • Simon Nazar lubi Komentarz

  Pani Justyna wiedziała i wszyscy którzy choć trochę się znają na sporcie i co? nic! po fakcie zaczynają udawać głupich i sie dziwią jak to mogło być?, koniec świata normalnie. Dyskwalifikacja powinna być dożywotnia ich zawodników i zawodniczek, chore na astmę a biegają koniec świata.

 • Simon Nazar lubi Komentarz

  Chyba czas zacząć chodzić na wiejskie zawody. Tam jedyny doping to wino marki wino i ryk pijanego kibica.