Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • max_1 napisał/a komentarz do Żużel. Nie będzie powrotu do Abramczyk Polonii. Krzysztof Buczkowski woli Falubaz?

  @Rysio-z-Klanu: Kopiecie w prehistorii,widzę jest paroosobowe komando nienawidzące Kanclerza....przejmijcie klub od niego...RN będziecie sami nominowali...bedzie fajnie i wyniki będą....

 • max_1 lubi Komentarz

  Tak, poszedł się rozwijać do Grudziądza - bajeczka dla naiwnych, przeważyła kasa za podpis i tyle - żegnam go bez żalu.

 • max_1 lubi Komentarz

  Czyli Tarasienki zamiast Bjerre. Raczej PO bym się nie spodziewał w przyszłym roku.

 • max_1 lubi Komentarz

  Tarasienko to typowa złotówa jak przystało na Ruskich, leci tam gdzie zawieje gotówka. Nie przywiązują się do tego gdzie jeżdżą, byle sianko było. 4 lata, 4 kluby mówi samo za siebie, a sytuacja z uściskiem dłoni a potem zmianą decyzji pokazuje, jakim jest typem człowieka.

 • max_1 lubi Komentarz

  Skoro cokolwiek wcześniej Wadim dogadał z Polonią, to znaczy że jednak aspekty sportowe nie miały takiego znaczenia jak menago twierdzi. Czyli ktoś po prostu dał odpowiednio więcej. I tak oto pieniądze nie mają znaczenia :)

 • max_1 lubi Komentarz

  Aspiracje sportowe... no a juz sie balem ze to o pieniadze chodzilo.

 • max_1 lubi Komentarz

  Tylko diengi diengi,po co owijać w bawełnę .

 • max_1 lubi Komentarz

  To słaby ten manager... Taki drugi Wolff od Curyły. Panie Menago a próbował Pan rozmawiać z Wadimem i uświadomić Go, że jeszcze jest za słaby na jazdę w Ektralidze ? Występ w GP nie dał Wam do myślenia ? Nie podniecałbym się wynikiem z Jancarza bo to trening był. Brak startów, brak chłodnej głowy, kalkulacji, współpracy na torze i nieznajomość ekstraligowych torów szybko Was sprowadzi na ziemię. Rakiet od Kowala też nie dostaniecie bo nadal jest chłodno między Nim a Grudziądzem. Powody Waszego odejścia do Gołębi są dwa - bezczelny skok na kasę bo nadarza się wyjątkowa okazja w postaci nowego kontraktu C+ oraz wmanewrowanie się w brudną gierkę byłych sponsorów Polonii (Zooleszcz & DPV) z Jurkiem. Postanowili zagrać Mu na nosie i zabrać zawodnika w Wy się cieszycie z kontraktu życia. Po sezonie obudzicie się z ręką w nocniku - bogatsi o nowego Merca ale sportowo 2-3 lata do tyłu bo robienie po 3-4 punkty to mocny krok w tył. Wtedy przyjdzie refleksja...

 • max_1 lubi Komentarz

  Popatrzcie gdzie jest Motor... Zagraniczni seniorzy to nie jest podstawa sukcesu.Michelsen 8 średnia Laguta dopiero 17 średnia w lidze.Zagraniczni seniorzy nie muszą mieć 5 pierwszych średnich w lidze aby była dobra drużyna.Opowiednie zbilansowanie ekipy to podstawa sukcesu.Jak jechaliśmy w pierwszej lidze mieliśmy Andreasa Jonssona który miał 1 średnią w całej lidze,i mało brakowała a awansu by nie było.Za Tarasienkę przyjdzie Klindt i nie będzie różnicy,ważna jest juniorka i u24 oraz w miarę punktujący polscy seniorzy.

 • max_1 lubi Komentarz

  Dokładnie,dlatego od początku nie ufałem Wadimowi,to był taki cwaniaczek,a to zwykła złotówa.z Rosji,niech spada,Polonia nie potrzebuje więcej tskich Judaszów..Tak panie Jurku sie kończy pana zwykła dobroć i zaufanie do zawodników,w zeszłym roku Grajczonek,teraz Tarasenko...

 • max_1 napisał/a komentarz do Żużel. Jerzy Kanclerz: 1 września Wadim zaakceptował nasze warunki. Jego nowy klub? Grudziądz [WYWIAD]

  @POLONISTA Z KRWI I KOŚCI: Chyba w żadne słowo Vadima,przecież sam potwierdził,że ma porozumienie

 • max_1 lubi Komentarz

  Współcześni żużlowcy niestety coraz bardziej przypoiminają sprzedajne prostytutki...Smutna prawda,nie tylko o tym sporcie...Niestety dawne czasy i zasady już nigdy nie wrócą i to jest najgorsze..

 • max_1 napisał/a komentarz do Żużel. Jerzy Kanclerz: 1 września Wadim zaakceptował nasze warunki. Jego nowy klub? Grudziądz [WYWIAD]

  @comboje2: Bez jaj ....zawodnik nie może ustalać składu,nie może być większy niż klub....

 • max_1 napisał/a komentarz do Żużel. Czołowy zawodnik eWinner 1. Ligi żegna się z klubem! Chce poszukać nowych wyzwań

  Jeśli dał słowo to nie obwiniajmy za to Jurka,bez przesady...

 • max_1 napisał/a komentarz do Żużel. Jerzy Kanclerz: 1 września Wadim zaakceptował nasze warunki. Jego nowy klub? Grudziądz [WYWIAD]

  Kij mu w pawie oko za takie zachowanie .

 • max_1 napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin

  Remis 21-21...taki wynik powinien być

 • max_1 napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin

  Jaja

 • max_1 napisał/a komentarz do Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin

  Jaja...

 • max_1 lubi Komentarz

  L.Tyllinger ma racje. Gdzie rozliczenia za turniej dla Golloba? Gdzie rozliczenia kwartalne? Coś musi być za uszami. Dlaczego T.Gollob jako rzekomo dyrektor klubu nigdy się tym nie chwali? Nigdy nawet bonka nie puścił, że piastuje jakieś stanowisko. Nosi na ubraniu reklamy canal+, Maszońskiego, Garcarków i Grządziela. Dlaczego nigdy jednak nie zauważono logo Polonii Bydgoszcz? Nie widać tu ładu i składu. Nikt nie garnie się by cokolwiek wyjaśniać. Kiedyś były pretensje do Deresińskiego, dziś stosuje się podobną prywatę. Sponsorzy wolą ładować pieniądze w poszczególnych zawodników niż w klub. Dziwnie to wszystko wygląda. Pzdr!

 • max_1 lubi Komentarz

  Niektórych ponoszą emocje ponad miarę. Vadim jest już dogadany. Chce zostać, lada dzień powinien być podpis. Chyba nikt nie pokpi tej sprawy? Ale to jest obowiązek, by lider został w drużynie, która potrzebuje wzmocnień. Sama deklaracja pozostałych zawodników to trochę mało. Nikt nie zaliczył udanego sezonu. Ma to jednak tę zaletę, że J.Kanclerz ma chwilową swobodę działania. Oby wykorzystał szansę na wzmocnienia, bo czas goni. No chyba, że interesuje Go tylko stagnacja na poziomie Zdunka i Skrzydlewskiego. Jaki jest pomysł na przyszłość żużla w Bydgoszczy? Po okresie transferowym będziemy troszkę mądrzejsi. Pzdr!

 • max_1 lubi Komentarz

  Rozmowy na temat czy ten lub ów jest w formie lub bez formy uważam za śmiechu warte. Ta klika bawi się Wami. Tak jak partyjna, tak i piłkarska. Nie widzicie tego? Od prawie 40-tu lat jest im tak wygodnie, że omamiają Was jak mafia kleru. Wyniki są prawie kompletnie bez znaczenia. Liczy się ślepa wiara i pieniądze. Szkolenie młodzieży opiera się na dojeniu rodziców, a nie systemowym planie nauki. Do tego jesteśmy cały czas karmieni historią sukcesów kadry Górskiego i Piechniczka. Czyli dinozaurów. Zupełnie jak "cudem nad Wisłą" 1920 roku, oraz martyrologią powstańców Warszawy. Przecież to jest chore. Nie ma nic wspólnego z nowoczesnym pojmowania świata. Ale jednak jest to dla większości tego zacofanego narodu ciągle wstecznie prawdziwe. Pzdr!

 • max_1 lubi Komentarz

  Całe szczęście, że pan Mieczysław zabrał się za trenowanie młodzieży. Lata 70 i 80-te to wysyp talentów i worek medali zdobywanych przez Jego wychowanków. Trzej bracia Ziarnikowie, P.Bukiej, A.Maroszek, W.Patynek, L.Bewicz, K.Głowacki, Z.Bizoń, P.Glucklich, R.Dołomisiewicz, R.Gabrych czy J.Woźniak. Nigdy wcześniej, ani później Polonia nie miała aż tylu wspaniałych juniorów. To niesłychany zbieg niekorzystnych okoliczności sprawił, że doszło do tak kuriozalnego wypadku. Byłem na tych zawodach. Nigdy nie zapomnę tego wydarzenia. To nie był trening szkółkowiczów, tylko sparing młodzieżowych drużyn Polonii i Stali Gorzów. Młodziutki zawodnik gości jechał daleko na końcu stawki. Gdy liderzy wchodzili w 1-szy wiraż kolejnego okrążenia, on mijając okolice startu/mety wpakował się na piłkarską murawę. Wyglądało tak, jakby zacięła Mu się manetka gazu, lub niekontrolowanie trzymał ją dalej na full. Po przejechaniu kilkunastu metrów przewrócił się wypuszczając frunący na tylnym kole motor. Ten całą siłą rozpędu uderzył w pana Mieczysława, stojącego już plecami do nadciągającego zagrożenia. Jego wzrok wbity był w prowadzących ten bieg wychowanków. To nieprawda, że ten młody zawodnik zakończył karierę po tym makabrycznym wypadku. W sezonach '86, '87, oraz '88 dalej rozwijał karierę. Można to sprawdzić o ile pamięta się jego imię i nazwisko. Ja pamiętam. Na szczęście nie miał talentu i po zakończeniu wieku juniora zakończył swoją przygodę z żużlem. Pzdr!

 • max_1 napisał/a komentarz do Żużel. Chciałby zostać w zespole Startu i czeka na ruch ze strony klubu

  UUU..... post wisi drugi dzień...tylko 9 komentarzy( z moim 10),teraz wiem dlaczego pewnien znany parodysta z Gniezna wypowiada pod komentarzami dotyczącymi innych klubów....tu nie ma z kim pogadać...szkoda..nie sądziłem,że jest tak małe zainteresowanie w Gnieżnie.

 • max_1 lubi Komentarz

  KSFZ: Prawdziwi kibice Motoru wiedzą, że kręci ich klubem Sasin i Morawiecki. Prawdopodobnie większości to uwiera(pewności nie ma) , ale Centrala nie może puścić nawet bonka, bo kasa od dyktatora musi się zgadzać. Chociaż sondaże wskazują , że Lubelskie to matecznik obecnej władzy i jej zakłamania. Pzdr!

 • max_1 lubi Komentarz

  Nie rozumiemy się w szerokim tego kręgu rozumienia. Możemy dalej bazować na 8 zespołach mielących największe pieniądze między sobą. Moim zdaniem danie szansy nie tylko ambitnym klubom typu Ostrovia, ROW czy Wilki? To jest tlen dla całego sportu. Wówczas dajemy szansę rozwoju nie tylko tym klubom, ale szerokiej ławie żużlowców typu: Klindt, Kułakow, Tarasienko, Łogaczow, Bellego, Trofimow, Holta, Hansen, Walasek, Jamróg, kto wie czy i nie Gapiński, Gomólski czy Zengota . Rozwój i rozmnażanie zasobów rozumie się zwykle przez powiększanie, a nie ich zmniejszanie. Pzdr!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.