Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Małgorzata Januszewicz

  JEŚLI KTOKOLWIEK MIAŁ WĄTPLIWOŚCI CO ZNACZY MICHAŁ KUBIAK DLA REPREZENTACJI POLSKICH SIATKARZY ZOBACZYŁ W MECZU Z SERBIĄ, SZACUNEK DLA KAPITANA I CAŁEGO ZESPOŁU ZA ZWYCIĘSTWO, GRATULACJE.

 • Małgorzata Januszewicz otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Małgorzata Januszewicz otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Małgorzata Januszewicz napisał/a komentarz do Jan Ziobro skreślony z kadry B!

  Widocznie Jan Ziobro myślał, że nazwisko jakie nosi wszystko załatwi. Całe szczęście,że szefowie PZN podjęli suwerenną decyzję.Powodzenia

 • Małgorzata Januszewicz napisał/a komentarz do Belgia - Serbia

  Słucham relacji z Berlina i nie mogę się nachwalić Pana Radosława Panasa, który mówi to co trzeba komentując mecze siatkówki w telewizji. Bez zbędnego przekładu z polskiego "na nasze", co nagminnie czynią eksperci zatrudniani w Polsacie. Przecież ludzie widzą na ekranie co się dzieje i nie trzeba tłumaczyć, że akurat ktoś podrzucił piłkę, zaserwował, przeciwnik odebrał, drugi wystawił, a trzeci zaatakował. Pan Panas przedstawia nam różne ciekawe, nietypowe sytuacje, zwraca uwagę na coś czego bez znawstwa siatkówki nie zauważymy. Panowie eksperci uczcie się od kolegi, a także stosujcie poprawnie język polski. Odzywki typu: cofnął się do tyłu, zagrał tą piłką, półtorej seta, pani sędzina, Ciacho walnęło zwłoki o dechy itd., oraz wątpliwej jakości dowcipy, powodują, że trzeba wyłączać fonię, by spokojnie oglądać mecz.

 • Małgorzata Januszewicz napisał/a komentarz do ME kadetów: Ogromny sukces reprezentacji Polski! Jest złoto!

  Gratuluję Kadetom to wieki sukces, oby go nie zmarnować. Myślę sobie jakby to było pięknie,gdyby któryś z kadetów znalazł się w kadrze Antigi i był konkurencją dla powołanych siatkarzy.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.