Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • krisdeska lubi Komentarz

  Masz rację. Wydaje ci się

 • krisdeska lubi Komentarz

  W lipcu bym nie poszedł bo ekstraliga zabrania ale już można . Liczę na łatwe i przyjemne zwycięstwo i wynik ustalony po 1 biegu . Play off i tak nie zależy w tej chwili od nas więc paczę w telewizor .

 • krisdeska lubi Komentarz

  Marcin super chłopak , bardzo ambitny i waleczny , a najbardziej cieszy to jak po meczu podchodzi do nas kibiców , podaje rękę , rozmawia . Super chłopak

 • krisdeska lubi Komentarz

  Owszem nikt nie twierdzi że Toruń nie ma swoich wychowanków ,którzy jada winnych klubach oraz lidze.Robią doskonałe wyniki,dla klubów w których jadą.Należy też powiedzieć że nie pierwszy sezon Toruń dołuje jedynie sprzyjało szczęście że inni wypadali Toruń siedział .Szczęście się skończyło nic nie robiono w tym temacie teraz są rezultaty.

 • krisdeska lubi Komentarz

  Zawodnicy jak i trenerzy dlaczego są poza Toruniem?
  Sami tak zdecydowali ,czy po prostu klub się na nich wypiął?

 • krisdeska lubi Komentarz

  I Rzeszów do dziś nie może się wygrzebać z kłopotów.

 • krisdeska lubi Komentarz

  hahaha. Marzę o spadku drużyny z Torunia od pamiętnej ucieczki z finału MP w Zielonej Górze w 2013 roku. Wszystko wskazuje na to, że moje marzenia spełnią się. Super. Od tej ucieczki w 2013 roku klątwa wisi nad tym klubem (a może poprostu karma wraca). Oby tak dalej :-)

 • krisdeska lubi Komentarz

  Nara! Nie będziemy tęsknić. Cała E-liga czeka na normalną drużynę, która awansuje z I-ligi!

 • krisdeska lubi Komentarz

  Toruniaki się teraz oburzają . heheheeh . Ale jak miażdzyli , wciskali w tor i bandę to było wszystko ok . Jak mówili na formum kibicom z NICE ( wypad na swoje forum) to było ok . Teraz spadajcie na ryj do Nice ligi . Nikt za wami nie bedzie tęsknił .

 • krisdeska lubi Komentarz

  Zgadzam się, że po 2015 roku GKM miał spaść ponieważ zajął ostatnie miejsce w tabeli. Z twierdzeniem, że układy załatwiły utrzymanie jest kłamstwem. To Stal Rzeszów oszukiwała cały sezon jadąc bez pokrycia finansowego i stała się klubem niewypłacalnym. Nie układy, a głupie i naiwne podejście do sprawy działaczy Stali Rzeszów. Widzisz różnicę?

 • krisdeska napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga: Betard Sparta w trudnej sytuacji. "Teraz można polować na czarownice"

  Masz rację ..... teraz to będziecie mieć problem wygrać z Toruniem u siebie.Bez Janowskiego to kolejne dwa lub trzy mecze możecie mieć w plecy. PO bardzo się oddalają .

 • krisdeska lubi Komentarz

  Koncepcja Rusko w budowaniu drużyny się nie sprawdza od lat a mimo to brnie w to z uporem maniaka.Otrzezwienie może przyjdzie wówczas gdy Sparta nie wejdzie do PO.

 • krisdeska lubi Komentarz

  Powodzenia Denis w nowym sezonie.

 • krisdeska lubi Komentarz

  Dobra, dobra, przestań pieprzyć Wolff. Sra w gacie i tyle

 • krisdeska napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Toto nie szkoda Kimiego, tylko boi się Leclerka. Francuz może okazać się lepszym od Sebastiana i problem ma Mercedes.

 • krisdeska lubi Komentarz

  Czyli co ? Spisek przeciwko Nawrockiemu ? Jednym słowem Irek miał rację , on ma wszystko popłacone, a brak licencji to rzucanie mu kłód pod nogi i spisek całego środowiska żużlowego przeciwko Stali . Ktoś mu chowa faktury , salon Skody źle wystawił fakturę itd itp . Co , żoną ŚP Ogóra ? Przecież miał ją ostatecznie spłacić do końca października ?
  PS . z tym " chłopcze " to sobie daruj bo ja Cie nie obrażam .

 • krisdeska lubi Komentarz

  Jak można nazwać spiskiem przeciwko Nawrockiemu .Jeżeli czyta,słyszy się jakie ma problemy ze skarbówka ,ZUS em, Nie spłaconymi zawodników z sezonu ligowego, turniej z brylantem do końca nie rozliczony, salonem samochodowym , oraz nieszczęsna wdowa czeka dalej na kasę, Nie ma czym być zaskoczony że licencji nie ma na kolejny sezon.Podanie sprawy do sądu o nieprzyznanie licencji przez PZM klubowi ,Nawrockiego raczej na tym nie wygra ,Regulaminie pisze wyraźnie,Poniżej pisze fan z Piłą było też nie wesoło.Zgoda tylko Włodarze tego klubu szybko zrobili audyt wewnętrzny w klubie przed audytem z PZM . Podpisali odpowiednie porozumienia zawodnikami oraz osobami o spłacie w ratach. Media też o tym pisało sprawa ucichła gdyż problem zażegnano .Nie było już o czym pisać kolego Stal Rzeszów od małego. Współczuje wszystkim fanom z Rzeszowa to co się stało z klubem .Fajny obiekt po modernizacji też nie źle się prezentuje bywałem nie jeden raz w tym mieście.Pozdrawiam fanów z Rzeszowa

 • krisdeska lubi Komentarz

  Nie chcę wchodzić w Wasze wzajemne relacje na lini Stal Rzeszòw - Marta Pòłtorak - kibice , ale ciągle czytam o niej , jako całe zło rzeszowskiego żużla i że od niej jest ròwnia pochyła w dòł aż do słowa - Amen .
  Wcale jej nie zamierzam bronić, ani ganić , bo to Wy kibice Rzeszowa możecie robić .
  Według mojej oceny ( jak już ) to zaczęło się wcześniej w Rzeszowie po tym jak wycofał się ze sponsorowania Van Pur .
  KKER i następnie Rafineria Jasło nic wielkiego nie wskòrały i gdyby nie weszła Marta Pòłtorak ze swoją Marmą , to być może już od 2004/2005 mogło by nie być żużla w Rzeszowie jak jest od 2002 r w Świętochłowicach .
  Ruda Grażyna, Caryca , czy jak ją tam jeszcze nazywają, rządziła po swojemu , robiła błędy, ale Stal Rzeszòw była stabilnym klubem finansowo, miała przyzwoity skład i pomimo braku medali i Mistrza Polski , była liczącym się klubem w Polskiej lidze przez 11 lat jej prezesury .
  Potem Łabudzki spuścił Stal Rzeszòw w trzy sezony do 2 Ligi , a dobił klub na Amen zbawca Nawrocki w 1 sezon .
  Niestety stało się jak się stało i oby szybko znalazł się ktoś , kto podniesie tę dyscyplinę w Rzeszowie na nowo i zapewni spokòj na 10 lat jak to kiedyś czyniła ta zła Caryca Grażyna . Tego życzę kibicom Stali Rzeszòw, a na czas niebytu sąsiadòw z za miedzy, zapraszam kibicòw z Rzeszowa na mecze Wilkòw Krosno w sezonie 2019 .

 • krisdeska lubi Komentarz

  nikt za tym złodziejem płakać nie będzie

 • krisdeska lubi Komentarz

  To co piszą dziennikarze to tylko wierzchołek. Ty nie widzisz, że Nawrocki to kłamca bez zahamowań i człowiek bez honoru? Przekroczył wszystkie granice i winę zwala tak jak wy na cały świat. A mój klub nie ma długów i nie miał.

 • krisdeska lubi Komentarz

  A w Rzeszowie nadal są tacy co bronią Nawrockiego a winą za upadek obarczają resztę świata.

 • krisdeska lubi Komentarz

  Większość mówi że Nawrocki wsadził do rollercostera Stal, a tak naprawdę do owej kolejki Stal wsadziła Ruda Grażyna pompując ogromne pieniądze w klub po to aby wylądować w lidze niżej, reszta to już była jazda z górki, a Nawrocki przyszedł i wdusił zielony guzik po to aby kolejka pojechała jedno okrążenie więcej, wszystkim przez chwilę było fajnie miło i przyjemnie i nastał koniec, niestety koniec żużla w Rzeszowie, bo potrzeba naprawdę fanatyków z kasą aby ten sport powstał tam na nowo .

 • krisdeska lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • krisdeska lubi Komentarz

  Zdecydowana większość ma mdłości jak czytają takie teksty jak Twój. Jak chcesz wyrazić opinię to nie wyrażaj jej za innych, a tym bardziej za anonimową grupę „ludzie”. Nie wiadomo co masz na myśli to pisząc. Wszyscy, połowa, 10% ? Słabe to. Po to masz mózg, żeby omijać tematy, które Cię nie interesują. Tylko czasami trzeba korzystać z tego organu. U Ciebie widzę z tym problem.

 • krisdeska lubi Komentarz

  Niezależnie co się wydarzy, Robert już przeszedł do historii.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.