Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • tatarzyn napisał/a komentarz do Duże zmiany w Gwardii, przychodzi Mindaugas Tarcijonas

    Szejku z Karatu czuję, że Masz sympatyczny dystans do siebie więc przerobiłem sobie Ciebie na SZWEJKA!To dobry czeski wojak!Wiesz dużo, styl przekazu lekki ale dosadny BRAWO!!!Dzisiejszego meczu nie komentujmy.Bo po co??Nuda.Znowu wygrany.Bez emocji.Bez dopingu.Bez kibiców.Nic się działo.Nikt się nie bawił.Nikt się nie cieszył.Trener kamienna twarz /Winnetou/.Zawodnicy pęknięte balony /bez powietrza/.Wieje nudą i brakiem poweru.Może zabrakło "energetycznego" sponsora? PETROL ENERGY dodałby wszystkim sił! Ale gdzie się podział?Co się z nim stało?Jak ktoś zna odpowiedź to proszę o podpowiedź.

  • tatarzyn napisał/a komentarz do Duże zmiany w Gwardii, przychodzi Mindaugas Tarcijonas

    Dzięki Wojaku Szejku. o_biekty... żyje we własnym świecie i nie zrozumiał mojego przekazu. To się zdarza. Wiem, że nazwiska pisze się z dużej litery ale nazwisko kuptel i nazwę własną o_biekty... zawsze będzie u mnie z małej bo trochę mnie poniosło i bez zastanowienia rzucam takie teksty. W główce mi się przewróciło. A propos "Poczytaj kolego innych na tym forum i zastanów się następnym razem 5 razy zanim coś takiego napiszesz." o_biekty nie jestem twoim kolegą. Więc jeśli szukasz kolegów to gdzie indziej. To tak na marginesie. Bez obrazy. :)

  • tatarzyn napisał/a komentarz do Duże zmiany w Gwardii, przychodzi Mindaugas Tarcijonas

    Jak zwykle w "cudownym" stylu Gwardia awansowała do SL.Scenariusz się powtarza: każdy menedżer, trener chce ugrać coś dla siebie. W głębokim poważaniu maja panowie zapał, poświecenie, ducha drużyny. Liczy się bezwzględna mamona. Toż to skandal aby król strzelców wielki dosłownie i w przenośni LASOŃ dostał wilczy bilet. Trenerowi powaliło się w główce albo jest bezwzględną szują żeby gościa najbardziej bramkostrzelnego najzwyczajniej w świecie wypier.....! Jeszcze za nim zatęskni i odbije się mu to czkawką. Pan kuptel rok temu miał być lekiem na całe zło, który miał uzdrowić postkomunistyczną skamielinę ale nowe okazało się obrzydliwie interesowne, za wszelką cenę preferujące swoje małe układziki. Obrzydlistwo!!! Miał być to młody, prężny spoza różnych układów a okazał się trenerem forsującym swoje interesy.Szkoda, że rok temu zarząd nie pomyślał o trenerze, opolaninie Piotrze Przybeckim. Jako trener byłby porównywalny, kierowałby nim regionalny patriotyzm, który by nie pozbawił Gwardii rzeszy rodzimych piłkarzy. Początek rządów kuptela pozbawił Gwardię wieli dobrych zawodników /Romantowski zamieniony na Buchcica - porażka!!!/ Na końcu też się nie popisał bo wspomniany Lasoń i Płócienniczak wystawieni na aut to nie fair.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.