Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  teatrzyk pod nazwą gdzie pojedzie Robercik trwa. Kogo to tak naprawdę interesuje. W tym sezonie tragedia i to za 100 baniek peleenow. Koszmar jakiś

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  Kubica to ewenement... . Piszą o nim nieustannie.. Sławę zdobył za to że drugiego takiego jak on w Polsce nie ma A w sporcie sukcesow niemal że nie osiągnął żadnych...

 • Jerzy Dudziński napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Meksyku. "Gdyby wszystko było jasne, powiedziałbym wprost". Robert Kubica o swojej przyszłości

  Eureka! Gdyby Kubica pokonywał trasa wyścigów F1 pieszo, zajmowałby takie samo miejsce jak bolidem Williamsa.

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  Chciałbym przypomnieć że w latach 72-82, 5 razy pod rząd byliśmy na wielkich imprezach.W 72 Złoty medal Olimpijski,w 74 -3 miejsce na Mistrzostwach Świata,76 srebro na IO ,78 MŚ w Argentynie i 82 MŚ w Hiszpani 3 miejsce.l

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  Z tym trenerem reprezentacja Polski nie ma po co jechać na mistrzostwa europy.

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  Jeśli chodzi o rankingi, to pamiętamy te cyrki sprzed MŚ 2018. Pamiętamy jak nabijaliście nas w butelkę tekstami "jesteśmy potęgą". W związku z tym Panie Skwierawski, daj waść spokój, nerwów oszczędź!

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  to jest całkowicie najwyzsza z mozliwych miejsc, na jakie zaslugujemy swoja gra. najwyzsze. Bo jesli chodzi o całokształt, z gry not sędziowskich za telemark, to mysle ze nasze miejsce jest gdzies w granicy 30-40 miejsca.

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  Przyjedzie reprezentacja Zanzibaru... i nam wpierdzieli. Taka jest reprezentacja pseudo "selekcjonera" niejakiego pana Brzęczka.

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  CZYM TU SIĘ CIESZYĆ AWANS TO BYŁ 2 LATA TEMU NA 7 LOKATĘ TERAZ TO TRZEBA PŁAKAĆ BO TO DEGRADACJA NIE AWANS

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  Jak można źle pisać o prawie 26-letnim, wielkim talencie Piotrze Zielińskim?
  A tak na serio to młody Szymański który gra swój drugi mecz w kadrze pokazał w ostatnich dniach że to on a nie Zieliński jest bliżej gry w reprezentacji...
  No ale co tam może jutro jak się Piotrek obudzi to coś mu przeskoczy i będziemy mieli drugiego Lewandowskiego...

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  @DERBY: Może jakby p.boniek posłuchał,,głosu ludu,,to może nie będzie wstydu na mistrzostwach.Bo chłopaki grają dobrą i nawet bardzo dobrą piłkę ale nie z takim trenerem bez planu bez pomysłu na nich. Ale to jest polityka i na 99%zmiana trenera będzie po 3meczach na mistrzostwach. Tylko ja nie potrafię tego zrozumieć dlaczego musimy czekać i się wstydzić...A p.boniek znowu powie że chłopakom nie wyszło!!!!

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  Panie Boniek, może byłeś dobrym piłkarzem w swoich czasach lecz piłka nożna się zmieniła.Teraz jesteś marnym szefem PZPN, więc czasami posłuchaj jednego z najlepszych dziewiątek na świecie, bo to co LEWY robi dla kadry i Bayernu to coś niesamowitego, już na zawsze pozostaniesz w cieniu Roberta na wieki. Więc czasami warto go posłuchać co ma do powiedzenia o grze naszej reprezentacji, a ty dalej popierasz i potwierdzasz w jego pracy tego marnego trenerka Brzęczka, albo zajmij się pzpn-em albo Polonią Bydgoszcz, bo jedno nie służy drugiemu.

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  Prezes PZPN Boniek ' pracuje " na to żeby znający Go jako piłkarza kibice , przestali Go lubić . Przede wszystkim żle dzieje się w klubach , o czym świadczy brak awansów polskich drużyn w Pucharach ! To wynika ze słabego wpływu PZPN na szkolenie piłkarzy ! Więc jeżeli mamy tak dobrego piłkarza jakim jest Robert Lewandowski , należy słuchać co On mówi ! W podobnym tonie wypowiedział się Darek Dziekanowski . Taka gra polskiej Reprezentacji nikomu się nie podoba , bo musimy liczyć na FUKSY a nie na umiejętności , które polscy piłkarze powinni reprezentować na boisku . Czas wziąć się do pracy , bo podobno jedziemy na " WSTECZNYM BIEGU " ?

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  Myślałem, że po Grzegorzu już gorzej nie będzie. Myliłem się, za tamtego chociaż było śmiesznie.

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  Panie Boniek.To nie istotne że jest Pan Prezesem.Nim się tylko bywa.człowiekiem jest się jednak zawsze.Dlatego uważam że słusznie Robert mówi co myśli.Pan widzę ma stare komunistyczne nawyki. Najlepiej pod dywan.Nie On widać to doskonale jako kapitan zespołu mówi to co naprawdę się dzieje w zespole i próbuje uchronić zespół przed równią pochyłą. Otwórz człowieku oczy ,czy o takim selekcjonerze myślałeś?On nawet II ligowego zespołu nie utrzyma w lidze .Natomiast to co wyrabia z Błaszczykowskim woła o pomstę do nieba .Na siłę zalicza mu kolejne mecze ,kibice się śmieją i uważam że tak dobry piłkarz nie zasłużył na takie pomiatanie,A co Pan robi ano nic .Nie widzi pan tragicznej gry kadry ,nie widzi Pan kolesiostwa, układów .Kiedyś sam Pan był łobuzem ,niepokornym piłkarzem nawet potrafił Pan szczekać a dzisiaj Pan udziela lekcji dobrego zachowania Lewemu? Koniec świata.!!!I tak na koniec .Trudno porównywać piłkarzy grających w różnych okresach ale z całą odpowiedzialnością wiem że porównuję dwie gwiazdy .Lewego dokonania są o wiele większe od Pana tak więc proszę swój urząd wsadzić sobie w d.. i rozmawiać po koleżensku w gabinecie..Tego wymaga kultura.

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  Robertowi się już nie chce "symulować" jazdy w F1,to i ma zagwózdkę. Tylko szansa na etat to jest coś w obecnej sytuacji.

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  Wźmie dziadka do orzechów i z łatwośćią go zgryzie ... łojezu co za poziom dziennikarstwa...

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  Kubica nie nadaje się do F1.
  Jak każdy niepełnosprawny.

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  Kuczera kompromitowanie się i dziennikarstwa sportowego ma w genach. Kończ Waść tą paplaninę o Kubicy.

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  Panie Kuczera czy Pan Kubica faktycznie miał jakieś wstępne rozmowy z NASA w związku z ekspedycją na Marsa?.

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  Kubica w potrzasku. Ostatnia walka Kubicy. Kubica i łowcy głów. Kubica na Czarnym Lądzie. Kubica 3: Bez litości, Kubica i Apacze, Tajemnicza wyprawa Kubicy, Kubica i ludzie lasu, Kubica i 20000 mil afsaltu. Coraz bardziej literackie te nagłówki, podrzuciłem kilka, niech pan idzie dalej w tę stronę, panie redaktorze Kuczera, będzie zabawnie chociaż i tak już można boki zrywać :).

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  Jakby jeb... legiunia awansowała na fotel lidera to byście marne pismaki z WP na pół głównej strony WP to trąbili !! - ćwoki warszawskie.

 • Jerzy Dudziński lubi Komentarz

  Trzaskowski was obroni warszawska "elito".

 • Jerzy Dudziński

  Naszych siatkarzy stać na zwycięstwa tylko ze słabeuszami

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.