Sławomir Pietz - lubi

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  że też go żona z domu w tym wypuściła :D

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  od dwóch lat jestem zdania że Antiga powinien być zmieniony. Nie ma szans żeby go trzymać bo gość nie ma charyzmy i doświadczenia. Potrzeba nam kogoś innego z bagażem doświadczeń. Julio Velasco czy Bernardo Rezende ....... no i koniecznie Leon

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  3 facetów na podium. Żadna startująca kobieta nie miała z nimi szans

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  Antiga może zostać jak Leon dołączy jeśli nie to trzeba poszukać jakiego fachowca z zagranicy,ewentualnie sam Blain.

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  Jakie powody do niepokoju? Ugraliśmy tyle na ile nas stać. Z całej czołówki to chyba Polacy, zwłaszcza u nas w kraju, są najbardziej przereklamowanym zespołem. Nie jesteśmy potęgą. Jesteśmy druzyną, która od dawna balansuje gdzieś w okolicach miejsc 3-7. Czasami zdarzają nam się bardzo miłe odpały jak 2 lata temu, jak w 2006 czy 2009, ale to są jednorazowe wyskoki, po których zwykle na nastepnym turnieju jest rozczarowanie, chociaż wg mnie po prostu wracamy na swoje miejsce. Po prostu popatrzcie na sklady i porownajcie potencjał półfinalistów, a nasz.Gdzie Christenson, Anderson, Grankin, Michajlow, Gianelli, Zajcew, Bruninho, Wallace, a gdzie Lomacz i Kurek. Kubiak to swietny gracz, ale troszke mu brakuje umiejetnosci i warunkow fizycznych do bycia liderem. Gdybysmy mieli jeszcze jednego dobrego przyjmujacego to by bylo ok, ale z takimi tuzami jak Buszek czy Mika to wyglada to jak wyglada. Doróbmy się lepszych siatkarzy to będziemy oczekiwać lepszych wyników. Natomiast teraz jesteśmy tam gdzie być powinniśmy, czyli na 5 miejscu.

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  Polska była w takiej sytuacji, w 2010 roku.
  A Włosi to kombinatorzy. Jeśli Francuzi spodziewali się czystej gry makaroniarzy, to im współczuję naiwności.

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  Jak próbujecie zbierać kokosy choć reprezentacja gra słabo to tak jest. Organizatorzy z rozpędu chcą grubą kasę. Ponieważ są wakację i dla dobra naszej siatki ceny powinny być o 50% niższe a młodzież do lat 18 powinna wchodzić za symboliczną sumę 10zł!!!!

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  Proponuję jeszcze podwyższyć ceny biletów, to w końcu nikt nie będzie chodził na mecze siatkówki. Dla czteroosobowej rodziny to nie lada wydatek udział w meczu. Gratuluję PZPS i innym, którym zależy tylko na nabijaniu sobie kieszeni. A ponoć jesteśmy najlepszymi kibicami na świecie

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  Za nierząd pana Cygana błyskawicznie zwolnili z kicia....... być może z młodocianych prostytutek korzystali sędziowie, prokuratorzy........ nie wiem, ale jakiś mocny argument musiał za tym stać.

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  Bandyta byl zanim zostal pseudo boxerem .

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  Wydaje mi się, żeby zasadnym było, aby Prezes wspomnianego Sądu wytoczył proces temu szmatławcowi, bowiem tak ordynarnego zmanipulowania wypowiedzi, jak żyję jeszcze nie czytałem, a przeciętny zjadacz chleba łyknie to jak pelikan i narazi się na śmieszność, choć z winy tej pseudogazety...
  Po pierwsze, żaden Prezes Sądu nie pozwoliłby sobie na mówienie do podejrzanego po imieniu (bo już to ociera się o utratę poważania w środowisku prawniczym).
  Po drugie mógłby śmiało szykować się do rezygnacji ze swojego stanowiska, bowiem, gdyby wyjechał z tekstem "33 lata łącznie" za wszystkie przestępstwa, to ośmieszyłby się nawet wśród świeżych studentów prawa...
  Imbecylom prawniczym z SE warto przypomnieć, że po ostatniej nowelizacji maksymalna kumulacja kar wynosi 20 (słownie DWADZIEŚCIA) lat...

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  Ciekawa ocena Pana redaktora , jednak mam swoje inne zdanie i twierdze ze Nawałka jako taktyk i trener jest słaby..nie zmieniał taktyki i to nas załatwiło z Portugalia, nasza mocna stroną były kontrataki więc Portugalia pozwoliła nam prowadzić gre ofensywną która średnio umiemy realizować a jako przykład radze prześledzić 2 połowe meczu z Portugalia czy Szwajcarią. Co do Milika to dziw bierze ze go nie zdejmował i to raczej chodzi o naciski menedzerów niż brak zastepcy.
  Bolaczką przez ostatnie lata była obrona ale dalej nie mamy bardzo dobrych obrońców , niestety ale Pazdan, Piszczek, nawet Jedrzejczyk czy Glik dawali się czesto ogrywać. Srodek pola cóz Krychowaik i co dalej sorry ale Mączyński na Argentyne, Brazylie, Urugwaj czy Ghane sie nie nadaje.
  Lewandowski cóz w Bayernie jest snajperem a w kadrze zaostał cofniety i udawał playmeykera czyli kogos do czego nie ma warunków.
  Mam nadzieje ze na mistrzostwa świata pojedziemy ale na 100 % bedziemy mieli w grupie druzyne z Europy i Ameryki Południowej lub Afryki. Jesli z Europy trafi nam się ktoś pokroju Niemców, Portugalii to mamy sznase na remis ale jak Francja Włochy to raczej porażka. Z Latynosami (Argentyna, Urugwaj, Brazylia, Chile) nie daje Naszym szans. Z grupy moze wyjdziemy , tylko dlatego ze pewnie trafi nam sie druzyna z Azji lub Ameryki Północnej (chociaz Meksyk moze nas ograć).
  Jest jedno pytanie jak ci zawodnicy teraz beda się zachowywać czy beda dalej dobrymi walecznymi rzemieślnikami czy "gwiazdorami i celebrytami" jesli ten drugi wariant to szybko się ta druzyna rozsypie...Jako przykład niech posłuzy los Holandii cięzko jest wejsc na szczyt ale szybko się z niego spada.
  Swoją drogą jestem ciekaw rozwoju Belgii, Szwajcarii i Walii maja duzo ciekawych i mlodych zawodników.
  Geografia futbolu w Europie się zmienia jeszcze 10 lat temu mocne były : Czechy, Szwecja, Dania, solidna Norwegia, Rumunia a dzis zostały z tyłu

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  Gniewni to są Isladczycy albo Walijczycy ale napewno nie polska reprezentacja grająca do pierwszego gola a później jego obrona.Tak sie nie gra o złoto w turniejach do których czasem tak ciężko sie dostać!

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  Od lat nie oglądałem tak inteligentnie grającej reprezentacji. Od lat w wywiadach z naszymi piłkarzami nie słyszałem tylu płynnych i logicznych wypowiedzi. Nie pamiętam kiedy potrafiłem zachwycić się choćby kilkoma akcjami naszych, tak jak na tym euro. Ale ciągle, od czasów Deyny, nie widzę odważnego, inteligentnego i skutecznego środkowego pomocnika.
  Uważam, że wielkim sukcem jest to co osiągnęliśmy na tym euro. Dojść do ćwierćfinału, praktycznie cały czas grając w dziesiątkę! Środek pola zaludniał bowiem ten, którego nie było... (przez litość teraz nazwiska nie wymienię). W ostanim meczu zamieniony na Jodłowca, dopiero bodaj w 97 minucie! Chciałbym aby trener wyjaśnił kibicom co tak fantastycznego widział w tym, którego nie było. W powtórkach meczów, szczególnie z Niemcami i Portugalią, przyjrzyjcie się co dla drużyny robi niejaki pan Mączyński... Dla mnie zagadka nr jeden tych mistrzostw.

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  Żal dupę ściska jak się czyta te malkontenckie wypociny.Jak zwykle Polacy pokazują,że nie potrafią cieszyć się z sukcesów swoich sportowców i zawsze im coś nie pasuje.Dlatego jesteśmy na takim etapie rozwoju na jakim jesteśmy.Wiecznie coś źle,wiecznie coś niedobrze.Ludzie do jasnej cholery,cieszcie się z tego sukcesu naszej drużyny i dajcie w spokoju pracować Nawałce a nie pieprzcie głupot o Engelu,który swoją klasę trenerską pokazał na mundialu w 2002 roku.Co do analizy redaktora Kołodziejczyka,to bardzo trafna.Nawałka wycisnął max z tej drużyny oraz potrzeba nam zmienników.Wszyscy,którzy jadą po naszej obronie i zawodnikach proponuje sprawdzenie statystyk,a nie polaczkowe biadolenie.

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  Powtórzę po raz enty .Nasi grajkowie to nie kelnerzy .Pamiętam jak na zgrupowanie w Bieszczadach latali helikopterami .W kontekście tego mamy prawo być zadowoleni ale nie zachwyceni .Trochę więcej krytycyzmu .Szaleć z radości to może np Macedonia czy drużyny typu San Marino strzelając Niemcom gola .Nasi zawodnicy to ponoć profesjonaliści więc "zwycięskie remisy z Niemcami " czy jak było np na Wembley z Anglią gdzie amatorzy zremisowali z profesjonalistami Anglikami nie powinny wywoływać ogłoszenia święta narodowego . Są powody do zadowolenia bo dotychczasowa padaka jaką grali ... ale bez przesady

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  trochę chłodnej analizy.w tych mistrzostwach zagraliśmy dobrze-1.ale nie rewelacyjnie-bardzo dobry mecz z Niemcami-a reszta norma 2.Polacy dobrze grali do momentu strzelenia bramki,potem,to Irlandia Płn,Ukraina,Szwajcaria,Portugalia nas cisnęły,z Ukrainą,Irlandią Płn się udało.Nie było u nas tak bardzo osławionej gry z kontry-z drugiej strony póki nie strzeliliśmy gola,chłopaki grali fajny atak pozycyjny.3.fragmenty stałe-szkoda że trener nie powołał Mili-bardzo dobrego w rzutach wolnych i rożnych,a tak ze stałego fragmentu strzeliliśmy jednego gola i to dzięki kunsztowi Błaszczykowskiego.

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  Ja twierdzę, że to co uzyskaliśmy na tych mistrzostwach to jest minimum co można było osiagnąć, mają taka drużynę. Problem w moim przekonaniu tkwi w jej ustawieniu i taktyce, które absolutnie nie były tarfione pod kątem mozliwości napastników. POrzecież nie można powiedzieć, że Lewandowski, Milik, Krychowiak nie potrafią grać, bo świetnie grają w swoich klubach, ale tam inaczej sa wykorzystywani i to w taki sposób aby ich możliwości w 100% wykorzystać. Moim zdaniem potencjał polskiej reprezentacji to jest finał ME łacznie ze zdobyciem pucharu. Dlatego czuję się zawiedziony Nawałką.

 • Sławomir Pietz lubi Komentarz

  sprzedanie Pazdana może być największym interesem Legii. Niech zrobią to szybko, zanim ktoś się zorientuje, że to drewno i wykreowano go na super stopera. Zero techniki, strach w oczach przed najlepszymi... Zainteresowanie dużych klubów? czy one wiedzą, że są zainteresowane? wątpię