Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Best

  O jakiej dyskusji? Tu nie może się wpisać każdy ze swoim komentarzem?

 • Best

  GKSŻ i komisarze za każdym razem odbierający tor powinni podać się do dymisji. Polonia Piła nie jest nic winna. Jest to ciąg dalszy skandalu niszczącego pilski klub.

 • Best napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Takie są skutki braku kasy w klubie, nie płacenie zawodnikom zgodnie z podpisanym kontraktem. Najlepsi nie pojadą, jeżeli nie będą mieli środków na tuning silników. Dla mnie to ewidentnie wyglądało na protest zawodników Polonii, ale... racja jest po stronie żużlowców a nie klubu.
  Życzę ostrowskiemu klubowi powodzenia w pierwszej lidze. Boję się, że Pile żużel zniknie.

 • Best

  Powinien w tym starciu z drużyną ostrowską pojechać Paweł Łaguta. Nie wierzę, że Lyager jest zdolny wzmocnić Polonię.

 • Best napisał/a komentarz do Polonię i Wandę trzeba było wyrzucić z ligi. PZM i GKSŻ mają nauczkę

  Trzeba było wyrzucić Piłę, Kraków Rybnik. Następnego roku wyrzućcie następne zespoły z lig żużlowych i na końcu zostanie trzy maksymalnie cztery zespoły i będzie jak w Rosji, i jeden lub naprzemiennie dwa będą co rok zdobywały tytuł mistrza Polski i będą szczęśliwe. W Pile za ten stan ponosi prezydent miasta. Ten człowiek musi być odsunięty od rządzenia miastem w najbliższych wyborach samorządowych. Nie wierzę w żadne lewe faktury czy inne przekręty. Żużlowa Polska już wie, że były; wydała wyrok nim zrobiły to prokuratura i sąd

 • Best napisał/a komentarz do W Polsacie wiele musi się jeszcze zmienić. Nie o taką promocję żużla chodzi

  Z Ekstraligą jest ok!
  Z Nice 1 LŻ już znacznie gorzej. Vectra ma ELEVEN płatny, a to znaczy, że go nie ma. Mieszkam w Pile. Przez żużel Vectra chce zwiększyć dochody. Choć ściska mnie z żalu - a jestem kibicem żużla od 57 lat - nie zgodzę się na dodatkowe opłaty.

 • Best napisał/a komentarz do Polonia Piła chce wystartować w Nice PLŻ. "Czekamy na telefon w tej sprawie"

  Chociaż jestem kibicem Polonii Piła od 54 lat z przerwą na czas zawieszenia występów klubu w lidze, jestem zdecydowanie przeciwny temu, by klub z mojego miasta wystąpił w NICE PLZ w sezonie 2016. W konfrontacji z Gnieznem przegraliśmy i w tej lidze miejsce wywalczyła sobie gnieźnieńska drużyna. Jak nie spłaci długu, obie drużyny powinny występować w II lidze. Źle bym się czuł jako kibic, gdybyśmy jeździli w I lidze tylko dlatego, że gnieźnieński klub nie ma pieniędzy.

 • Best napisał/a komentarz do Przedstawiciele Ekstraligi Żużlowej spotkali się z mediami w Warszawie

  Zarządzający Ekstraligą Żużlową systematycznie, rok po roku, systematycznie niszczą żużel w Polsce. Już wymyślili limit do jednego zawodników Grand Prix w drużynie przez co mamy tylko dwóch Polaków w cyklu, teraz limit zarobków (będzie to martwy przepis), zabierają powierzchnie na reklamy. Dlaczego, jeżeli nie ma kasy jakiej żąda zawodnik, po prostu z niego nie zrezygnują?

 • Best został fanem Polonia Piła

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.