STARRAD - lubi

 • STARRAD lubi Komentarz

  Panie Wasiek, napisz Pan o kimś innym trochę. Mi jako fanowi Anwilu już nie w smak, że po derbach to już 3 albo 4 artykuł tutaj. Inne kluby też mają kibiców i coś by przeczytali o swoich drużynach.

 • STARRAD lubi Komentarz

  jak byśmy wyciągneli ten mecz( gdyby nie technik Campfora) Winnicki by nogi z d.... powyrywał swoim chłopakom

 • STARRAD lubi Komentarz

  za 20 lat nikt nie będzie pamiętał nazwiska Curry a nazwisko Jordan....

 • STARRAD lubi Komentarz

  Curry (przy całym szacunku dla jego talentu) nie dorasta Jordanowi do pięt! Statystyki to nie wszystko! Jeszcze trzeba mieć "to coś"! Jordan miał tego "czegoś" najwięcej i dlatego był jest i będzie najwybitniejszy i jedyny w swoim rodzaju!
  Curry nie sprawia, że młode łepki po obejrzeniu jego meczu ubierają buty i idą go godzinami naśladować na boisko! Jordan taką moc miał.

 • STARRAD lubi Komentarz

  Buahahahaha.
  Suli - dolary się zgadzają ;)

 • STARRAD lubi Komentarz

  Almeida wracaj! Od jutra cały Włocławek zbiera we wszystkich kościołach na Almeidę.

 • STARRAD lubi Komentarz

  Patrząc na Graversa i jego staty z innych krajów europejskich w których grał to będzie dużym wzmocnieniem drużyny ze Stargardu razem z cowelsem będą mogli namieszać w lidze! 2 gwiazdy i reszta chłopaków do walki Brawo dla Trenera i prezesa, w końcu ruchy transferowe dobrze wyglądają walka o top 8 na MAXA !! Walczymy Spójnia Stargard na całego!!

 • STARRAD lubi Komentarz

  Bardzo dobra decyzja skład musi zostać wzmocniony skład typowy Center bardzo potrzebny aby mógł podjąć walkę pod tablica dorzuci trochę punktów i zrobił zbiórki wzmocni siłę ataku i obrony na pewno jeszcze 1 rzucający by się przydał bo narazie dla cowelsa nie ma nawet zamiennika aby nasza gwiazda mogła troszkę odpoczynku złapać p. S liczę że Spójnia rozwiąże kontrakt z Peter Oli bo koleś nic nie daje a miejsce w składzie zajmuje!! Brawo dla Trenera i prezesa, że w końcu zaczęli działać w temacie wzmocnienia drużyny BRAWO

 • STARRAD lubi Komentarz

  Meczu nie widziałem więc się nie wypowiem...ale nagłówek artykułu mocno mi przypomina PISowska telewizję...co z tego że żarcie drogie...lokomotywy staniały...to że starcie zespołu z aspiracjami na misia z zespołem walczącym o utrzymanie musiał się skończyć jak skończył było pewne od czasu gdy jeszcze rozgrywki nie ruszyły...z prawdziwą siłą Anwilu poczekajmy do prawdziwych meczy.....

 • STARRAD lubi Komentarz

  Brawo dla Trenera i chłopaków za walkę do końca i co najważniejsze że jest wygrana super mecz zagrał cowels fenomenalny zawodnik,! Mały munis dla zawodnikow podkoszowych Mało punktów i zbiórek Brawo Spójnia Stargard 1 zwycięstwo odchaczone!!!

 • STARRAD lubi Komentarz

  W zasadzie komu teraz są potrzebne rozgrywki PP. Zamiast odpoczywać między kolejnymi meczami w lidze trzeba, trzeba jeździć i grać jakieś mecze na peryferiach polskiej piłki. Kasy też z tego nie ma, a w nagrodę jest oklep od dowolnej drużyny w eliminacjach do LE.

 • STARRAD lubi Komentarz

  Czy to wydarzenie zepsuje nieco dobre samopoczucie włodarzy naszego klubu i kołcza? Zostało 3 tygodnie do ligi a my nie mamy pełnego składu! Kiedy będziemy gotowi??!! Trzymaj się Kacper, zdrówka życzę!!!

 • STARRAD lubi Komentarz

  z Hiszpanią mielibyśmy jeszcze jakieś szanse, bo z Serbią nie ma co się łudzić, że będziemy w stanie wygrać.

 • STARRAD lubi Komentarz

  Ręce opadają jak się czyta takie komentarze... A czy to PGE jako sponsor narobilo długów w Zgorzelcu... czy zarządzający klubem... myślenie nie boli

 • STARRAD lubi Komentarz

  Mamy 70 lat tradycji, mamy piękną historie klubu, mamy posplacane długi, mamy fajną halę. mamy sportowo wywalczony awans do ligi, mamy we wspaniały sposób utrzymaną ligę, mamy zajefajnych kibiców i wreszcie mamy sponsora. Nie szukajcie dziury w całym. Pozdrawiam normalnych kibiców.

 • STARRAD lubi Komentarz

  To nie jest zlekceważenie przeciwnika. Po co Arka miała brać ze sobą kluczowych zawodników na mecz o pietruszkę i ryzykować jakąś kontuzją przed kluczowym momentem sezonu dla nich? Po prostu odpuścili ten mecz, a Spójnia to perfekcyjnie wykorzystała rozgrywając najlepszy mecz w sezonie. Sądzę, że gdyby Arka zagrała dzisiaj w optymalnym składzie to też musieliby się nieźle napocić, bo Spójnia zagrała perfekcyjne zawody i godnie się pożegnała z kibicami :)

 • STARRAD lubi Komentarz

  Gdzie Ci pseudo znawcy którzy twierdzą że NBA w tych czasach nie jest interesująca? Meldowac sie trolle. Kozak meczyk.

 • STARRAD lubi Komentarz

  MKS załatwi jeszcze ARKE po drodze a później z górki i mistrza mamy .

 • STARRAD lubi Komentarz

  Wszystko wskazuje na to, że Start jako jeden z moich trzech kandydatów (pozostali to King i MKS), którzy uzupełnią stawkę uczestników play-off, tą porażką najprawdopodobniej już na dobre przekreślił sobie szansę udziału w tej fazie, szkoda. Gratulacje dla Spójni, nie tylko za dzisiejsze zwycięstwo, ale także - a może raczej przede wszystkim - za utrzymanie się w PLK. Tak, Spójnia pozostaje w ekstraklasie, i już dzisiaj śmiało można to stwierdzić, bo nie wierzę w żadne kombinacje, różne możliwości, czy też jakieś "cuda-wianki", że będzie inaczej. I tym oto sposobem pozostało już tylko trzech kandydatów do spadku.

 • STARRAD lubi Komentarz

  Brawo Spojnia! Cel - UTRZYMANIE - praktycznie spelniony. Zespol ze Stargardu to zupelnie inna jakosc niz ta z pierwszej czesci sezonu. Sprawilo to przede wszystkim dojscie do zespolu Taylora i Cartera. Wygrane nad Polpharma czy Lublinem swiadcza o tym, ze jest to juz druzyna bardziej srodka tabeli niz jej dolow. Z niecierpliwoscia czekam na nowy sezon z hucznie zapowiadanym nowym sponsorem...!