Picior - lubi

 • Picior lubi Komentarz

  A Ty kim jesteś?Gościem w Londynie który po 3 miesiącach pobytu mówi "u nas w Anglii"wygląda na to że tak:)

 • Picior lubi Komentarz

  Każdy kibic żużla w Polsce wie , że nawet w dobrze zarządzanych klubach 2 milionowe zadłużenie , po sezonie nie jest czymś wyjątkowym a już na pewno czymś o czym się trąbi w mediach .
  Wniosek który z tego płynie jest jeden , dług Falubazu jest raczej dużo większy . Dla prawdziwego kibica nieważne z której części kraju jest , to przykre zdarzenie , bo uderza w fundamenty ukochanej dyscypliny .
  W przypadku Falubazu mamy ten problem że wszystkim nam dźwięczą w uszach przechwałki pana senatora i jego przybocznych klakierów o nieskończonej doskonałości klubu z którego wszyscy pozostali powinni brać przykład .
  Tak czy inaczej mam nadzieję że Włókniarza numer dwa nie będzie .

 • Picior lubi Komentarz

  A ja mam nadzieję że podzielą los czewy i trochę spokornieją i odjadą sobie w 2 PLŻ dwa turnieje Fair Play ;)

 • Picior lubi Komentarz

  Tak było jak piszesz . Pytanie , jak duża jest moc sprawcza , senatora ugrupowania które tych wyborów nie wygra !? Widać jak na dłoni że Falubaz bierze udział w kampanii wyborczej . W sytuacji gdy ugrupowanie które klub wspiera przegra to po wyborach będzie wrogiem nr.1 dla smutnych panów z PIS-u . Mój KS Toruń finansowo ma się na tą chwilę dobrze , ale mnie już martwi zaangażowanie pana Termińskiego w politykę .
  Kluby z zaangażowania w politykę odnoszą tylko chwilowe profity w dłuższym okresie to zawsze kończy się sporą czkawką .

 • Picior lubi Komentarz

  Powtarza sie ale ma racje. Zakontraktowanie Golloba to byl poczatek konca Unibaxu, wtedy juz nawet plynace miliony nie pomogly bo podzielono kibicow i atmosfera wokol kluba byla nieodpowiednia. Pomogl reset czyli nowy zarzad i mozolne budowanie wizerunku i relacji z kibicami.
  Dokladnie to samo ma miejsce w ZG-Senator chce wjechac ponownie do Wawy na poularnosci i gra vabank. Wszytsko przez atmosfere i cisnienie jakie sie wytworzylo ze kazdy inny wynik niz DMP to porazka. Przerabiano to w Toruniu,takie wiec Panowie - potrzeba Wam troche zmian ale nie wsrod zawodnikow ale w sposobie myslenia i podejsciu do prowadzenia klubu.

 • Picior lubi Komentarz

  Protas jak zwykle po trupach