Paweł Fajdek, kolejny polski brylant w koronie Królowej Sportu.

autor: użytkownik usunął konto | 2015-08-09, 21:54 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Minął tydzień od fenomenalnego rekordu świata Anity Włodarczyk w rzucie młotem, a światowej klasy rekord Polski w tej samej konkurencji tym razem wśród mężczyzn ustanowił Paweł Fajdek; Rezultatem 83,93 Paweł wyprzedza 2-go na tegorocznych światowych listach mistrza olimp. Krisztiana Parsa o... 4 metry(!!!) co czyni go dominatorem w tej konkurencji i murowanym faworytem do złotego medalu podczas MŚ  w Pekinie... to samo dotyczy Anity Włodarczyk :)
Po niesamowitym wyczynie Anity przed tygodniem rozgorzała na forum SF gorąca dyskusja poparta licznymi blogami, statusami i postami wyrażającymi pragnienia fanów sportu, a lekkoatletyki w szczególności oraz apele do redakcji o należne traktowanie Królowej Sportu i wydobycie informacji z czeluści peryferyjnych zakładek "Inne" na światło dzienne i umieszczanie ich na tytułowej stronie SF, pośród zakładek z wiodącymi dyscyplinami sportu.
Szanowna Redakcjo SF
Czas najwyższy na refleksję i rozpatrzenie apelu miłośników lekkoatletyki, którzy w ogromnej liczbie na forum SF domagają się docenienia wiodącej roli jaką w polskim sporcie odgrywa lekkoatletyka, której przedstawiciele przywożą medale ze wszystkich najważniejszych światowych imprez... przed nami MŚ w Pekinie podczas których wielu naszych reprezentantów będzie wśród faworytów do tytułów i medali, za rok podczas IO w Rio nasi lekkoatleci prawdopodobnie zapewnią Polsce większość zdobytych medali... czy w Sportowych Faktach informacji o tych wspaniałych dla fanów sportu wydarzeniach będziemy nadal wyszukiwać w zakładkach "Inne" , między takimi pasjonującymi polskiego kibica dyscyplinami, jak Squash, Alpinizm, Snooker...???
Redakcjo SF...
...fani lekkoatletyki czekają na ponowną intronizację Królowej Sportu!

...do rozpoczęcia lekkoatletycznych MŚ w Pekinie pozostało... 12 dni...
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.