Paweł Fajdek, kolejny polski brylant w koronie Królowej Sportu.

autor: użytkownik usunął konto | 2015-08-09, 21:54 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Minął tydzień od fenomenalnego rekordu świata Anity Włodarczyk w rzucie młotem, a światowej klasy rekord Polski w tej samej konkurencji tym razem wśród mężczyzn ustanowił Paweł Fajdek; Rezultatem 83,93 Paweł wyprzedza 2-go na tegorocznych światowych listach mistrza olimp. Krisztiana Parsa o... 4 metry(!!!) co czyni go dominatorem w tej konkurencji i murowanym faworytem do złotego medalu podczas MŚ  w Pekinie... to samo dotyczy Anity Włodarczyk :)
Po niesamowitym wyczynie Anity przed tygodniem rozgorzała na forum SF gorąca dyskusja poparta licznymi blogami, statusami i postami wyrażającymi pragnienia fanów sportu, a lekkoatletyki w szczególności oraz apele do redakcji o należne traktowanie Królowej Sportu i wydobycie informacji z czeluści peryferyjnych zakładek "Inne" na światło dzienne i umieszczanie ich na tytułowej stronie SF, pośród zakładek z wiodącymi dyscyplinami sportu.
Szanowna Redakcjo SF
Czas najwyższy na refleksję i rozpatrzenie apelu miłośników lekkoatletyki, którzy w ogromnej liczbie na forum SF domagają się docenienia wiodącej roli jaką w polskim sporcie odgrywa lekkoatletyka, której przedstawiciele przywożą medale ze wszystkich najważniejszych światowych imprez... przed nami MŚ w Pekinie podczas których wielu naszych reprezentantów będzie wśród faworytów do tytułów i medali, za rok podczas IO w Rio nasi lekkoatleci prawdopodobnie zapewnią Polsce większość zdobytych medali... czy w Sportowych Faktach informacji o tych wspaniałych dla fanów sportu wydarzeniach będziemy nadal wyszukiwać w zakładkach "Inne" , między takimi pasjonującymi polskiego kibica dyscyplinami, jak Squash, Alpinizm, Snooker...???
Redakcjo SF...
...fani lekkoatletyki czekają na ponowną intronizację Królowej Sportu!

...do rozpoczęcia lekkoatletycznych MŚ w Pekinie pozostało... 12 dni...
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.