Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Neseser napisał/a komentarz do Obrońca Chelsea: Kibice Arsenalu są zadrośni

    Zouma lepiej niech będzie ostrożniejszy w słowach, chyba ten rajd w jego wykonaniu pod koniec meczu spowodował taką wylewność. Zazdrość Arsenalu? Z miejsca w tabeli oczywiście. Taka sama wrogość jak każdej innej drużyny niżej notowanej w tabeli. Zazdrość płynąca ze sposobu gry Chelsea? Ze skuteczności napewno, ale na mecze piłki nożnej nie idzie się wyłącznie po to by oglądać autobus postawiony w poprzek ciasnej płyty boiskowej. Chyba, że ktoś ma naprawdę dużą wade wzroku i widzi nic poza cyframi które zamieniają się w tytuł mistrzowski.

  • Neseser napisał/a komentarz do Ligue 1: Paris Saint-Germain wygrało zaległy mecz i jest liderem

    J.Pastore kolejny ponadprzeciętny mecz w Ligue 1. Przed rewanżem z Barceloną strzela dwie bramki, nastepnie dokłada dwie asysty w kolejnym meczu ligi francuskiej i ostatnia kolejka, trzy asysty. Ale nie wiem co było przyczyną tak fatalnej dyspozycji w dwumeczu z Barceloną. Główny kreatywny gracz swojego zespołu, a procent celnych podań miał jeden z najniższych wśród piłkarzy przebywających na boisku. W Lidze Mistrzów w każdym meczu zachowywał się jakby nie mógł doczekać się prysznicu ze swoimi boiskowymi, paryskimi panienkami. Dlatego nie obsługiwał ich na boisku.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.