W II lidze jest fajnie :) cz.2

autor: PB1920 - TOMEK JESTESMY Z TOBA | 2017-08-07, 18:26 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
W.Kułakow < E.Krcmar
? - K.Jabłoński

Podsumowując seniorów nie mamy gorszych, jednak jeśli chodzi o juniorów tak różowo to już nie wygląda. W.Gollob widząc problem zespołu na nowy sezon postanowił zatrudnić dwóch nowych jak mówił lepszych młodzieżowców. Sam jestem ciekaw jak ich znajdzie, ale jeśli już to jednym z nich będzie wychowanek Polonii Bydgoszcz, aktualnie na wypożyczeniu w Starcie Gniezno Damian Stalkowski. Damian jak dobrze wiemy dobrze radzi sobie na zapleczu Nice ligi i z średnią biegopunktową 1,395 plasuje się jako drugi junior całej ligi. Przytoczę może wszystkie 9 jego meczy z tego sezonu.

- U siebie -
1) 3,0,1
2) 0,1,1
3) 2*,1,1
4) 2*,0,1,2*
5) 2*,2*,2*,2*,1
6) 2*,1,1

- Na wyjeździe -
1) u,1,1,1,u
2) 3,0,0,1
3) 1,1,0


Jak widzimy radzi sobie całkiem nieźle i gdyby trafił w najbliższym sezonie do Bydgoszczy to 3:3 w juniorskim z góry byłoby już zapewnione. Jak widzimy Poloniści są w stanie być przynajmniej w czołowej dwójce II ligi i wydaje mi się, że przy dobrych rezultatach, wszystkimi wygranymi meczami u siebie, np. jakoś efektownie z Kolejarzami i zwycięstwie choćby w Krośnie czy Rawiczu oraz Opolu to stadion na Sportowej może wypiełnić ok. 2,5-3-3,5 tyś. kibiców co mecz :D Ale kto ma wygrać tą ligę jak nie siedmiokrotny mistrz Polski :)
Pozdrawiam wszystkich kibiców naszej Polonii ;)


BKS&OKS&GKM


Jeszcze chciałbym wspomnieć o zbiórce pięniężnej dla Kolejarza Rawicz, aby ten mógł wystartować w lidze. W końcu z kimś musimy za rok wygrać dwa razy :)
https://zrzutka.pl/yt2d5g

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.