• Zapowiedź Serie A 2017/18

  Pierwsze trofeum padło łupem Lazio, dla kogo kolejne? 1. Juventus FC Kolejny sezon, kolejne mistrzostwo, tylko w ten sposób można ocenić plany Starej Damy na przyszły sezon. Nikt związany z Juventusem ani myśli o przerwaniu passy zdobytych Scudetto z rzędu, jednak klub z Turynu dopadła dużo silniejsza (…)

  Więcej

 • Typer Pucharu Konfederacji 2017

   Zasady - typujemy wynik meczów: 1. Za trafiony typ - 3 pkt 2. Za trafienie zwycięzcy lub remisu - 1 pkt Typujemy również zawodnika który: 1. Za asyste da nam - 1 pkt 2. Za gola - 2 pktBonus: Wytypuj triumfatora i króla strzelców. Za każdy trafiony typ można uzyskać dodatkowo 2 pkt I KolejkaGrupa A: (…)

  Więcej

 • Typujemy IX kolejkę PlusLigi sezonu 2016/17

    Zasady punktacji: 1. Za trafienie wyniku meczu - 3 pkt 2. Za trafienie zwycięzcy meczu - 1 pkt 3. Za trafienie wyniku fuksa kolejki - 5 pkt 4. Za trafienie zwycięzcy fuksa kolejki - 3 pkt Fuksem kolejki określamy mecz, w którym jest tylko jedno trafienie (wynik lub zwycięzca). ------------- Poprzednia (…)

  Więcej

 • TYPER Pucharu Świata w Skokach Narciarskich 2016/17 - Blog Główny

  Witam w drugiej edycji Typera Pucharu Świata w Skokach Narciarskich. Zapraszam serdecznie do udziału w zabawie. Jak można zauważyć na celowniku jej jest PŚ 2016/17, czyli trzydziesta-ósma edycja rywalizacji o Kryształową Kulę. Drugą edycję zabawy poprowadzą Falubaz40 i Borysek ROW . Postanowiliśmy bardziej (…)

  Więcej

 • Typer V kolejki PlusLigi sezonu 2016/17

    Zasady punktacji: 1. Za trafienie wyniku meczu - 3 pkt 2. Za trafienie zwycięzcy meczu - 1 pkt 3. Za trafienie wyniku fuksa kolejki - 5 pkt 4. Za trafienie zwycięzcy fuksa kolejki - 3 pkt Fuksem kolejki określamy mecz, w którym jest tylko jedno trafienie (wynik lub zwycięzca). BONUS: Typujemy drużynę (…)

  Więcej

 • Typer Ligi Europejskiej 2016/17

   WITAM WSZYSTKICH W TYPERZE LIGI EUROPY Typujemy systemem: 1-X-2 W każdej kolejce można zastosować max. 4 podpórki. Za poprawny typ dostajemy 2 punkty, z podpórką 1 punkt. W meczech HITOWYCH 4 punkty bez podpórki, 2 punkty z podpórką. Zasady - Faza Pucharowa Typujemy systemem: 1-X-2 Za poprawny typ (…)

  Więcej

 • Najwięksi Polscy przegrani Igrzysk RIO 2016

   Paweł Fajdek Dwukrotny mistrz świata oraz mistrz europy wydawałoby się, że tylko kataklizm zatrzyma go przed zdobyciem medalu a jednak stało się to co 4 lata temu Paweł Fajdek odpadł w eliminacjach i tym samym stracił szanse na medal. Czyżby to klątwa Igrzysk czy aby zwykła trema niewiadomo ale niestety (…)

  Więcej

 • Rio 2016 - Typer piłki ręcznej IO 2016

    Witam i zapraszam do udziału w zabawie :) Zasady: 1. Za każdy poprawny typ uczestnik otrzymuje - 2 pkt 2. Za poprawne wytypowanie wyniku - 5 pkt 3. Za trafienie fuksa kolejki - 10 pkt ( nikt inny nie obstawi zwycięzcy ) 4. Za wytypowanie prawidłową różnicę bramek - 1 pkt 5. Typujemy HIT za który punkty (…)

  Więcej

 • EURO 2016 - Zapowiedź w pigułce - Grupa A,B,C

  Juz zaledwie kilka dni do euro we Francji dlatego chciałbym wam dzisiaj prezdstawić  faworytów oraz reprezentacje które wystapią na euro ;)   Grupa AFrancja - Faworyt grupy A Francuzi to nie tylko faworyci grupy ale także głowny kandydant do zdobycia mistrzostwa europy. Narazie reprezentacja trójkolorowych (…)

  Więcej

 • Typer Copa America - USA 2016

      Zapraszam wszystkich chętnych i uczciwych do wzięcia udziału w typerze ;)Zasady - typujemy wynik meczu: 1. Za trafiony wynik - 3 pkt 2. Za trafiony remis lub zwycięzca - 1 pktW fazie pucharowej typujemy równiez zawodnika który: 1. Za asyste da nam - 1 pkt 2. Za gola - 2 pktW finale i meczu o trzecie (…)

  Więcej