Turniej eliminacyjny IO 2016 piłkarek ręcznych - Typer

autor: ßaςtian | 2016-02-28, 12:03 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Po Mistrzostwach świata kobiet nastał turniej kwalifikacyjny do IO, który rozpocznie się 18 marca a zakończy sie 20 marca, zapraszam wszystkich do typowania !!!

 

Punktacja
1. Za trafiony wynik spotkania 5 pkt
2. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy a nie wyniku 2 pkt
3. Za wytypowanie kompletu wyników dnia 30 pkt
4. Za wytypowanie kompletu zwycięzców dnia 10 pkt
5. Za wytypowanie prawidłową różnicę bramek plus 1 pkt

Terminarz:
Dzień 1
Turniej I
18 marca 2016 JaponiaTunezja
18 marca 2016 Francja – Holandia
Turniej II
18 marca 2016 UrugwajCzarnogóra
18 marca 2016 DaniaRumunia
Turniej III
18 marca 2016 SzwecjaMeksyk
18 marca 2016 RosjaPolska

Dzień 2
I Turniej
19 Marca 2016
16:45 Holandia vs Japonia
19 Marca 2016
19:00 Francja vs Tunisia
II Turniej
19 March 2016
17:45 Rumunia vs Urugwaj
19 March 2016
20:00 Dania v Czarnogóra
III Turniaj
19 March 2016
16:00 Polska v Szwecja
19 March 2016
18:30 Rosja v Meksyk

3 Dzień
I Turniej
20 March 2016
17:45 Tunisia v Holandia
20 March 2016
19:30 France v Japan
II Turniej
20 March 2016
17:30 Czarnogóra v Rumunia
20 March 2016
20:00 Denmark v Uruguay
III Turniej
20 March 2016
16:00 Russia v Sweden
20 March 2016
20:30 Mexico v Poland

Klasyfikacja Generalna
1. Falubaz40 - 30 pkt

2. Unia Leszno DMP 2015 - 22 pkt
3. Wielkarybka - 18 pkt

4. Wislok - 14 pkt

5. Kacper Pazio - 10 pkt
5. Claudia10 - 10 pkt


Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Falubaz40

Wyniki 3 Dnia
1. Wielkarybka - 8 pkt
1. Unia Leszno DMP 2015 - 8 PKT
1. Falubaz40 - 8 pkt


Tego krotkiego typera wygrywa Falubaz40 drugie miejsce zajmuje Unia Leszno DMP 2015, a trzecie miejsce Wielkarybka !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

3 Dzień
I Turniej
20 March 2016
17:45 Tunisia v Holandia 18-32
20 March 2016
19:30 France v Japan 26-27
II Turniej
20 March 2016
17:30 Czarnogóra v Rumunia 24-29
20 March 2016
20:00 Denmark v Uruguay 33-24
III Turniej
20 March 2016
16:00 Russia v Sweden 28-26
20 March 2016
20:30 Mexico v Poland 22-32

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

3 Dzień
I Turniej
20 March 2016
17:45 Tunisia v Holandia 24:33
20 March 2016
19:30 France v Japan 32:21
II Turniej
20 March 2016
17:30 Czarnogóra v Rumunia 25:29
20 March 2016
20:00 Denmark v Uruguay 32:20
III Turniej
20 March 2016
16:00 Russia v Sweden 25:26
20 March 2016
20:30 Mexico v Poland 21:37

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Falubaz40

3 Dzień
I Turniej
20 March 2016
17:45 Tunisia v Holandia 13-35
20 March 2016
19:30 France v Japan 32-19
II Turniej
20 March 2016
17:30 Czarnogóra v Rumunia 24-26
20 March 2016
20:00 Denmark v Uruguay 34-16
III Turniej
20 March 2016
16:00 Russia v Sweden 23-24
20 March 2016
20:30 Mexico v Poland 13-32

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wielkarybka

o i tutaj cos nowego

1 Dzień 2
I Turniej
19 Marca 2016
16:45 Holandia vs Japonia 28:25
19 Marca 2016
19:00 Francja vs Tunisia 32:22
II Turniej
19 March 2016
17:45 Rumunia vs Urugwaj 31:20
19 March 2016
20:00 Dania v Czarnogóra 27:26
III Turniaj
19 March 2016
16:00 Polska v Szwecja 26:27
19 March 2016
18:30 Rosja v Meksyk 34:21

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

I Turniej
19 Marca 2016
16:45 Holandia vs Japonia30:19
19 Marca 2016
19:00 Francja vs Tunisia 23:18
II Turniej
19 March 2016
17:45 Rumunia vs Urugwaj 30:20
19 March 2016
20:00 Dania v Czarnogóra 28:25
III Turniaj
19 March 2016
16:00 Polska v Szwecja 25:22
19 March 2016
18:30 Rosja v Meksyk 30:23

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
falubaz40

Wyniki Dnia 1
1. Falubaz40 - 11 pkt
2. Kacper Pazio - 10 pkt
2. Claudia10 - 10 pkt

4. Wislok - 6 pkt
5. Unia Leszno DMP 2015 - 4 pkt

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Dzień 2
I Turniej
19 Marca 2016
16:45 Holandia vs Japonia 31:23
19 Marca 2016
19:00 Francja vs Tunisia 27:17
II Turniej
19 March 2016
17:45 Rumunia vs Urugwaj 29:24
19 March 2016
20:00 Dania v Czarnogóra 27:28
III Turniaj
19 March 2016
16:00 Polska v Szwecja 27:27
19 March 2016
18:30 Rosja v Meksyk 37:24

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
falubaz40

Dzień 2
I Turniej
19 Marca 2016
16:45 Holandia vs Japonia 36-18
19 Marca 2016
19:00 Francja vs Tunisia 34-17
II Turniej
19 March 2016
17:45 Rumunia vs Urugwaj 32-12
19 March 2016
20:00 Dania v Czarnogóra 30-28
III Turniaj
19 March 2016
16:00 Polska v Szwecja 25-26
19 March 2016
18:30 Rosja v Meksyk 33-13

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Turniej I
18 marca 2016 Japonia – Tunezja 22:23
18 marca 2016 Francja – Holandia 18:23
Turniej II
18 marca 2016 Urugwaj – Czarnogóra 19:30
18 marca 2016 Dania – Rumunia 30:28
Turniej III
18 marca 2016 Szwecja – Meksyk 30:21
18 marca 2016 Rosja – Polska 25:26

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Dzień 1
Turniej I
18 marca 2016 Japonia – Tunezja 31:30
18 marca 2016 Francja – Holandia 27:27
Turniej II
18 marca 2016 Urugwaj – Czarnogóra 32:22
18 marca 2016 Dania – Rumunia 27:25
Turniej III
18 marca 2016 Szwecja – Meksyk 27:20
18 marca 2016 Rosja – Polska 27:29

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
claudia10

Dzień 1
Turniej I
18 marca 2016 Japonia – Tunezja 24-18
18 marca 2016 Francja – Holandia 25-29
Turniej II
18 marca 2016 Urugwaj – Czarnogóra 18-25
18 marca 2016 Dania – Rumunia 26-21
Turniej III
18 marca 2016 Szwecja – Meksyk 29-14
18 marca 2016 Rosja – Polska 23-26

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kacper Pazio

Dzień 1
Turniej I
18 marca 2016 Japonia – Tunezja 27-21
18 marca 2016 Francja – Holandia 23-26
Turniej II
18 marca 2016 Urugwaj – Czarnogóra 15-29
18 marca 2016 Dania – Rumunia 27-25
Turniej III
18 marca 2016 Szwecja – Meksyk 30-15
18 marca 2016 Rosja – Polska 24-21

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
falubaz40

Dzień 1
Turniej I
18 marca 2016 Japonia – Tunezja 28-22
18 marca 2016 Francja – Holandia 22-24
Turniej II
18 marca 2016 Urugwaj – Czarnogóra 12-32
18 marca 2016 Dania – Rumunia 29-25
Turniej III
18 marca 2016 Szwecja – Meksyk 34-13
18 marca 2016 Rosja – Polska 26-24

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.