Najwięksi Polscy przegrani Igrzysk RIO 2016

autor: zilla | 2016-08-22, 02:03 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
 
Paweł Fajdek
Dwukrotny mistrz świata oraz mistrz europy wydawałoby się, że tylko kataklizm zatrzyma go przed zdobyciem medalu a jednak stało się to co 4 lata temu Paweł Fajdek odpadł w eliminacjach i tym samym stracił szanse na medal. Czyżby to klątwa Igrzysk czy aby zwykła trema niewiadomo ale niestety trzeba będzie poczekać na medal do 2020 roku.

 
 Siatkarze
Polacy musieli rozegrać aż 23 spotkania aby znaleźć się w turnueju Olimpijskim byli jedną z największych szans medalowych. Gra w fazie grupowej pokazała że siatkarzy stać na medal ale wszystko skończyło się na ćwierćfinale gdzie przegrali 3:0 wydaje się że USA stało się największym koszmarem Polski na wielkich turniejach tak samo było na MŚ w Polsce gdzie Polska przegrała jeden mecz właśnie z USA.

 
Radosław Kawęcki
Dwa razy z rzędu zdobywał mistrzostwo Europy i wicemistrzostwo świata na 200 metrów stylem grzbietowym. Jego osiągniecia mówią że powinien zdobyć medal a przynajmniej wystartować w finale lecz niestety nawet nie wystąpił w finale odpadł  już w eliminacjach.

 
Agnieszka Radwańska
Kolejne nieudane Igrzyska Agnieszki Radwańskiej tak samo jak w Londynie odpadła w 1 rundzie. Przemęczona podróżą Agnieszka nie mogła wygrać z klasyfikowaną na 63 miejscu chinką. Po niepowodzeniu w singlu ostatnia szansą Agnieszki był mikst w którym również odpadła w pierwszej rundzie z Łukaszem Kubotem.

 
Adam Kszczot
Wicemistrz świata i dwukrotny mistrz Europy murowany kandydat do medalu Olimpijskiego a jednak wszystko skończyło się na półfinale w którym zajął 3 miejsce nie dające udziału w finale na 800 metrów.
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.