Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • fazzzi napisał/a komentarz do Kolejny wielki powrót. Thomas Kelati zagra w Stelmecie Enei BC

  "Wtedy" Thomasa i Jarka zabrakło. Były za to kwasy... teraz są Obaj... na bogato rotacja. Oby stawy wytrzymały;) Trudno nie dostrzec chaosu w naszych kontraktach... mam nadzieję, że przemyślane te ruchy;)

 • fazzzi napisał/a komentarz do Wielki powrót stał się faktem. Michał Ignerski zagra w Anwilu Włocławek!

  Pogratulować wyrwania z Nysy gwiazdy... nie ma co teorii dorabiać. Anwil dmucha na zimne i po prostu się zabezpiecza. Prawdopodobnie nie inaczej z Kelatim w ZG. Rotacja zabezpieczona, PL pass jest kilka minut da radę... do rusznikarza nie musi iść. Do 16.00 jeszcze co nieco się wydarzy;)

 • fazzzi lubi Komentarz

  Rzeczywiście nikła wygrana w pojedynku druzyn o takiej różnicy potencjałów może dziwić. Niby o niczym to nie świadczy a już z pewnościa niczego nie przesądza ale faktycznie Słowo "dziwnie" bardzo tu pasuje. Mam swoje lata i tkwię w koszykówce w róznych wymiarach od lat i powiem szczerze, że obserwując Stelmet nie mogę za nic wyrobić sobie zdania co ten zespół może w tym sezonie osiągnąć. Męczy się, sapie ale w koncu jakoś wygrywa. Jesli miałby zdobyć Mistrza to byłby to najdziwniejszy / znów to słowo / Mistrz w historii polskiego basketu, Przy okazji pozdrawiam.

 • fazzzi napisał/a komentarz do EBL: wzmocniony Trefl postraszył Stelmet. Kolejny świetny występ Planinicia

  Można długopis wypisać i nie rozkmini się tego "fenomenu"... niby każdy widzi (z grubsza) jaki jest dzik... to "moja" drużyna więc co oczy wista powściągam języka. Magiczne dwa duże zapisane więc utyskiwanie nie do końca zasadne;] Nie mniej problem jest widoczny. Obraz zamazuje vtb (nie wnikam teraz co tam osiągają). Drużyna jest posunięta w latach i doświadczenie tego nie kompensuje. Zaraz mają wypad do N. Nowgorodu (mecz w niedzielę ponad 2 tysie w jedną stronę) by we wtorek podejmować w arcyważnym meczu Pierdniki... nieprzychylni nie widzą w tym problemu a misie wydaje, że im te gierki powoli bokiem wychodzą. Ta drużyna nie dość, że zmęczona to i niechętna do walki (może po prostu sił brak)... skutkuje to ślizganiem się w meczach ligowych. Póki co wyniki są w miarę zadowalające ale martwi postawa w meczach wyjazdowych z górą tabeli. Dopóki nie zrzucą z siebie tematu vtb to się nie dowiemy na ile to ich obciąża. Młodą drużynę takie wyzwania mogą nakręcać i być cennym doświadczeniem. Obawiam się, że pod tym trenerem tak już nie będzie... nie mamy póki co woli walki a PO się o to upomni. Łatwo wyobrazić sobie mecze na styku i do zwycięstwa potrzebny będzie ktoś kto pociągnie towarzystwo w chwili zwątpienia... trudno dostrzec kogoś takiego w ZG. To jakiś konglomerat rutyny z nie wybitnym młodym zaciągiem. Determinuje to kasa i pewnie lepiej tak niż kolejne baty na tyłek. Liczymy, że w PO ta drużyna jednak zyska na jakości. Co do dzisiejszego meczu;]... niby wygrana ale to Dziki powinny nadawać ton a łatwo oddają instrument;] Jest to szersze zjawisko bo Anwil się męczy, Pierdniki... sprawia to wrażenie, że przekonanie tych drużyn o swojej sile je usypia a ci z nożem na gardle determinacją potrafią napsuć krwi. Nikt przed nikim się nie położy i trzeba po prostu mieć respekt przed każdym przeciwnikiem bo można się zdziwić na koniec... co poniektórym się przytrafiło. Każdy mecz to nowe otwarcie i można b. chcieć i nie móc;] Również pozdrawiam i gratuluję pokonania "psim swędem" Gliwic;)

 • fazzzi napisał/a komentarz do EBL: wzmocniony Trefl postraszył Stelmet. Kolejny świetny występ Planinicia

  Emocje to jednak żenada do kwadratu. Z konsumenckiego punktu widzenia należało by taką firmę w zadek kopnąć (tak działa monopol... ceny w górę jakość w dół). Drą kasę i wstydu nie mają by zadbać o jakość przekazu. Irytujący brak paska do przerwy. Fonia w niebycie... śnieżyca w Zoppot? Posiłkowanie się Białogłowym też udręka bo poślizg pomiędzy radiem a netem zbyt duży. Co do meczu... szkoda, że tej "frekwencji" nie da się usłyszeć. Kłinton swoim grabarzom;) pokazał, że jeszcze żyje. Ufam, że jeszcze się doczekamy playoffowego trybu. Darko wskoczył na poziom jakiego długo oczekiwaliśmy. Był niepotrzebny przestój od 3kw który trwał do końca meczu;] Graty Dziki za dowiezione duże dwa. Mimo wszystko trochę dziwnie wygląda drużyna aspirująca do walki o Misia męcząca się z drużyną walczącą o byt ligowy (choć rozumiem jej determinację w czym Stelmet "pomagał" brakiem wyrachowania).

 • fazzzi napisał/a komentarz do Koniec wzmocnień w Stelmecie Enei BC. Kolejnych ruchów nie będzie

  Może zamiast Pana Boga kłopotać to lepiej do Św. Judy... ten jest właściwy na tę sytuację;) Saso nie przyjdzie mimo, że wolny... nie mówię, że wiem ale wydaje misie, że już gra w innych rejestrach;]

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  Dzień dobry eM;) wielka feta kaszubska w Coppot. Skrzykują wszystkich na halę i biją rekord frekwencji w PLK. Czy Dziki to udźwigną swoim "profesjonalizmem";) Za tydzień to już Pierdniki gościmy i tu pełna powaga bo będziemy po wycieczce niedzielnej do Niżnego Nowgorodu (2 tysie z okładem) co z pewnością w oczach torrruńskich trolli nie jest żadnym usprawiedliwieniem. A może być ciężko bo mecz tam w niedzielę a u nas we wtorek... przygotowanie taktyczne "w locie". Coś nieszczególne treści docierają z naszego obozu. Na rzg możesz poszerzyć wiedzę... jak zechcesz;) Miłego eM... nie trza tłumaczyć, że nie stać nas na gubienie punktów... taka sytuacja... KIszka braders...


  ;)

 • fazzzi napisał/a komentarz do Połączyli rozgrywki chłopców i dziewczyn. Wyszła jedna, wielka katastrofa

  Dżender swęder... ktoś w tym towarzystwie powinien mieć elementarny pomyślunek. Chyba, że idzie o happening... to nie mam pytań... bo mocno "średnio" udany... jak wszystko co jest na siłę robione;] Tak to jest jak się na siłę próbuje zatrzeć oczy wiste różnice... spojrzałem w kalendarz i upewniłem się czy marzec minął... masowanie pod koszem wkracza w nowy wymiar. To jeszcze "sport" czy już polityka?

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  Dobry wieczór eM;) uczmy się na błędach... byle szybko bo sezon nie z gumy. W środę gramy w Sopocie z Treflem i szykuje się rekord frekwencji... mają zapełnić Halę. Nie ma co wspominać, że walczymy ciągle o pierwszy plac więc wygłupy nie wskazane;)

 • fazzzi lubi Komentarz

  Cześć Fazzziku....jednym słowem niczym nie zaskoczyli;)
  Wzajemnie miłego i nie nerwujsja, bo to nerwować ma się JJ!

 • fazzzi napisał/a komentarz do Niesamowity powrót AZS-u! Strzelanina w Koszalinie, kapitalny Torey Thomas

  AZS jest na ścieżce i to kolejny mecz który to potwierdza... kurła Torey 45 min na parkiecie... ale słabo zbierał;) Co za cyferki pacjent wykręcił... prawdziwy X-factor. Ładny strzał Koszalin wykonał... trochę cyferki podglądałem i wariowały szczęśliwie dla AZS. Inna sprawa co Lublin odpalił... gra się do końca... i dlatego graty AZS.

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  Dobry wieczór eM;) bęcki odebrane w CRS-sie od Zenitha... konsekwencje marzeń... c.d.n.;] Miłego łikendu...

 • fazzzi napisał/a komentarz do VTB: Stelmet rozgromiony przez Zenit. 15. porażka polskiej drużyny

  Nie chce misie tego komentować... sorki można odnieść wrażenie, że Dziki grają za karę;] Jak już w tym vtb gracie to chociaż wyciągnijcie z tego jakieś wnioski... dobrze, że zmierza to ku końcowi i ważne byśmy tego w PLK nie odchorowali. Mocno kiepsko wyglądamy na tle vtb... żeby chociaż jakieś korzyści np. szkoleniowe z tego były;] Trochę zawracanie gitary te nasze ostatnie "potyczki"... zaryzykuję tezę, że ten zespół nie gra tego co by mógł... nie jest "wybitnie" prowadzony... resztę zmilczę;]

 • fazzzi napisał/a komentarz do Zaskakująca sytuacja Markela Starksa i tłumaczenie Igora Jovovicia. "Wszystko jest pod kontrolą"

  Pytałem u źródła... znajomy kucharz mówił, że jak są kwasy... to trochu śmietany powinno pomóc... zabielić (co ma już miejsce). Na poważnie bo jakieś wykwity się dzieją: nie ma tam mądrego z olejem w głowie? PO za pasem a gdzie ta legendarna wedle trenejro "zespołowość"? Jak nie wie bo może "świeżak" to niech się dowie dlaczego Misia nie było w zeszłym sezonie;] Kurna jest Post... ale podróżni mają dyspensę... idźcie na jaką dużą pizzę popijcie wiadrem dobrego piwa i przestańcie kabaret odstawiać... Myślałem, że tylko IM nie ogarnia własnego "systemu". Ktoś zaczyna nie panować nad własną konstrukcją? Zamknąć się w czterech ścianach i siedzieć do skutku! Kurna przedszkole "sportowe".....;]

 • fazzzi napisał/a komentarz do EBL: Stelmet ograł Kinga. Gwiezdne wojny Paliukenasa z Planiniciem

  Bo nie stawiamy na gwiazdy tylko na zespołowość... Darko dzisiaj się "wygłupił" i przygwiazdorzył na szczęście;)

 • fazzzi napisał/a komentarz do EBL: Stelmet ograł Kinga. Gwiezdne wojny Paliukenasa z Planiniciem

  Darko dzisiaj nawydziwiał niczym słoń (za Romańskim) na rabatce;) Dla kibica za wiele nie było. Mecz brzydki. Sporo niedokładności... Panie Kłintonie (na standbaju... nie poznaję Człowieka... choć trzeba oddać, że gdy trzeba to się odnajduje);], że tak ręce załamię... takiego babolenia dawno nie widziałem. Ciężko Dziki się przemieszczały... jak już się przemieszczały to podania na vivat... pod tablicą też zwidy. Ogólnie jakby z ciśnieniem coś było. W końcu Darko zademonstrował swoją przydatność w meczu sezonu... gra może mało efektowna, za to tym razem do bólu efektywna. Wilki nie miały dzisiaj odpowiedzi na Darko. 4kw dała w końcu emocje i Dziki dowiozły 2 duże... gratki.

 • fazzzi lubi Komentarz

  Hubi gra jutro, ale jeszcze nie wiem, o której!

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  80:87 wygrały dziki... Darko 36;) yayca jak berety... dowieźli ale w mękach. 2 duże się liczą. W sobotę podejmujemy Zenith. Hurkacz kiedy gra?

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  3kw Darko nadziabał 27... póki co;) 59:65. Oby się nie rozkojarzyli...

 • fazzzi lubi Komentarz

  Pisz mi tu Fazzziku, bo ja lukam tenis teraz;)

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  ;) taki jest plan... Planinić ma dzisiaj zawody sezonu... póki co 23 pkt natrzepał ciągle +7 52:59

 • fazzzi lubi Komentarz

  Dobry wieczór Fazzziku.....dopiero zlądowałam...nie widziałam i nie słuchałam;)
  Skoro jest +7 do szatni, to chyba jakoś dotrwają na +, choć potrafimy gubić przewagę;)

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  37:44 do szatni... kilka trójek i udaje się zbudować +7... gra daleka od przyjemnej dla oka... obie drużyny na zaciągniętym "ręcznym";]

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  po 1kw po 20... kiepsko Dziki zaczęły... potem nawet +4 prowadzili... co na koniec kw. oddali... mulimy trochu;]

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ayama

Cześć ciasteczkowy potworku :) wpadłam się przywitać, przypomnieć o sobie i życzyć duuuuzo zdrówka. Dobranocka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

;) menuecik to żarcik... choć gdyby przyjąć konwencję rokokoko to może i miałoby to swój urok;) Pani jest Profi w tej materii i z całą pewnością Pani rady będą adekwatne do Miejsca i Czasu. Wiem, że Młodzi przywiązują wagę do formy (to też jest ważne)... ale warto nadstawić uszy na Słowa które zapewne popłyną z kapłańskich ust do Młodych... i oby Im zamieszkały w Sercach;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Ustaliliśmy, że będzie raczej tradycyjnie, tak żeby ludzie mogli pośpiewać w Kościele, a nie koncertowo, tylko będzie "Warto dla jednej miłości żyć" i "Ave Maryja" Szuberta. Co do menuecika na kwartecik,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi

Ustaliliśmy, że będzie raczej tradycyjnie, tak żeby ludzie mogli pośpiewać w Kościele, a nie koncertowo, tylko będzie "Warto dla jednej miłości żyć" i "Ave Maryja" Szuberta. Co do menuecika na kwartecik, to pomysł przedni ale na wesele, tylko tam to nie moja odpowiedzialność.... i nie wiem, czy oprócz mnie ktoś to jeszcze by umiał zatańczyć....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Szanowna Pani Viv... kiepski ze mnie kościelny didżej. Nie znam "Młodych" więc trudno zgadywać jaką mają wrażliwość. Ja jestem nie dość, ze tradycjonalista to do tego konserwatywny;) W przypływie "wyobraźnia...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

To prawda Motylek, szczęścia dziś ogrom mnie spotkało:)
Do usłyszenia Wam;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Szaki się gdzieś tu czai widzę......., chyba zaniemówił z wrażenia;) Ja się ubrałam, Fazzzik wrócił....tyle szakalowego szczęćia naraz....trudno udźwignąć;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Miło było... ale się zrywam bo brzusio coś tam do mnie burczy... fajnie, że coś się ruszyło bo jakieś takieś przesilenia wakacyjne;) Znikam do realu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Rozbawiłeś mnie... bo mam taką małą robótkę w postaci odmalowania... kaloryfera Bracie;) nie ściemniam... hi hi hi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

No nabroiła, ale co zrobisz....trza wybaczyć ;) No to już ino ino, to mówisz, że do muslimów się wybierasz haha Miłego wam idu schłodzić się, bo zaczynam się przypalać...jeszcze kaloryfer wylezie jak...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

No nabroiła, ale co zrobisz....trza wybaczyć ;)
No to już ino ino, to mówisz, że do muslimów się wybierasz haha
Miłego wam idu schłodzić się, bo zaczynam się przypalać...jeszcze kaloryfer wylezie jak za dużo się wytopi ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Ja jeszcze tydzień z okładem i też odpalam ałto i fahren na zachód;) krajoznawczo i nie tylko... Co tu będziemy wiele gadać... eM nabroiła bo myślało misie, że dłużej pomilczymy;)))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Ja jeszcze tydzień z okładem i też odpalam ałto i fahren na zachód;) krajoznawczo i nie tylko... Co tu będziemy wiele gadać... eM nabroiła bo myślało misie, że dłużej pomilczymy;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Haha...czołem Fazzzik:) Jaki tam paszport, teraz smażę boczki nad jeziorkiem, ale nie opowiadam, bo Ty pewnie urobiony po łokcie;) Fajnie, że się odezwałeś! :))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

Haha...czołem Fazzzik:)
Jaki tam paszport, teraz smażę boczki nad jeziorkiem, ale nie opowiadam, bo Ty pewnie urobiony po łokcie;)
Fajnie, że się odezwałeś! :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Czołem Szaki... co Ty o paszport się znowu starasz... fryzurka, że mnie zawstydzasz. Fajnie, że Motylek wrócił do tego avka bo jakoś jest niepodrabialny i b. do Niej przylgnął... z wdziękiem zresztą;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Czołem Szaki... co Ty o paszport się znowu starasz... fryzurka, że mnie zawstydzasz. Fajnie, że Motylek wrócił do tego avka bo jakoś jest niepodrabialny i b. do Niej przylgnął... z wdziękiem zresztą;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Wrócił piękny avik motylka, to może Fazzzik zaraz wróci:)) Fazzzik czekamy tu na Ciebie!!! :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Szanowna Pani Viv... kiepski ze mnie kościelny didżej. Nie znam "Młodych" więc trudno zgadywać jaką mają wrażliwość. Ja jestem nie dość, ze tradycjonalista to do tego konserwatywny;) W przypływie "wyobraźnia poniosła" młodym to bym menuecik na kwartecik... wiem, że nie dowcipów Pani oczekuje sam za czas jakiś stanę przed tymi "problemami" choć raczej z całą pewnością Córa weźmie sprawy w swoje ręce. Czasy takie, że już różne cuda na ślubach widziałem... więc niech Młodzi dostaną Co Kochają;)... najlepiej, że wybiegiem się posłużę... no i musiałbym posłuchać by mieć zdanie... z czasem chwilowo krucho;) Pozdrawiam serrdecznie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Byłabym wdzięczna za garść opinii w wolnej chwili. Pytania na moim blogu (adres poniżej). https://sportowefakty....was-o-rade Miłego weekendu!

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

FAZZZIKU WRACAJ, bo babole walę....to przez Ciebie....na marne moja edukacja pójdzie;)
WRACAJ, bo już mocno tęsknimy....całą zaprzyjaźnioną grupą!:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Haha....może bał się tej nagości/szarości;)
Przywdziałam szaty....chyba najlepiej do mnie pasuje to ubranko;)
No i miło być na powrót motylkiem...., choć przerwa dobrze mi zrobiła:)
Szaki....mósisz też głośno Fazzzika nawoływać, bo On lubi z nami hulać, jak nikt inny:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Wrócił piękny avik motylka, to może Fazzzik zaraz wróci:)) Fazzzik czekamy tu na Ciebie!!! :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

Wrócił piękny avik motylka, to może Fazzzik zaraz wróci:))
Fazzzik czekamy tu na Ciebie!!! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Fazzziku......mam nadzieję, że jesteś na wakacjach.... i nie masz dostepu do wi-fi....i tylko to usprawiedliwia brak Twojej reakcji na moje wołanie;) Teraz to już gardło zdzieram....tak głośno nawołuję;)...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Fazzziku......mam nadzieję, że jesteś na wakacjach.... i nie masz dostepu do wi-fi....i tylko to usprawiedliwia brak Twojej reakcji na moje wołanie;)
Teraz to już gardło zdzieram....tak głośno nawołuję;)


WRACAJ, WRACAJ FAZZZIKU

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

ostatnia odpowiedź: 31 lipca 2017 [17 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

Fazzzik nie ma wyjścia, musisz zmienić przeglądarkę na firefoxa;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [19 komentarzy tej dyskusji]

Nie ma sprawy;) rzecz w tym, że ja nie mam zablokowanej tarczy a nie wyświetlają mi się klipy;] U mnie tarcza jest SZARA... ponoć eM widzi co wkleiłem... zgłupiałem bo nie wiem co blokuje... ale TO nie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Ja mam cały czas tę tarczę w pasku zadań.....i jak chcę zobaczyć vid, to wtedy tam majstruję....a później wychodzę z sf i na nowo wchodzę....bo boję się zmasowanego ataku hihi....wirusów;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [19 komentarzy tej dyskusji]

Ja też siedziałem na Twojej, ja mogę wyłączyć ochronę jedynie jak jestem na stronie z videm, obojętnie czy na mojej tbl czy na Twojej ;) Jak nie ma vidów to mi to nie działa ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

Ja też siedziałem na Twojej, ja mogę wyłączyć ochronę jedynie jak jestem na stronie z videm, obojętnie czy na mojej tbl czy na Twojej ;) Jak nie ma vidów to mi to nie działa ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [19 komentarzy tej dyskusji]

Fazzziku....ale sprawdziłes na swojej tablicy? Może tu jest Twój problem....bo na mojej siedziałeś?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ƭαɱαɍα
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Fazzziku....ale sprawdziłes na swojej tablicy?
Może tu jest Twój problem....bo na mojej siedziałeś?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [19 komentarzy tej dyskusji]

Nie ma sprawy;) rzecz w tym, że ja nie mam zablokowanej tarczy a nie wyświetlają mi się klipy;] U mnie tarcza jest SZARA... ponoć eM widzi co wkleiłem... zgłupiałem bo nie wiem co blokuje... ale TO nie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Nie ma sprawy;) rzecz w tym, że ja nie mam zablokowanej tarczy a nie wyświetlają mi się klipy;] U mnie tarcza jest SZARA... ponoć eM widzi co wkleiłem... zgłupiałem bo nie wiem co blokuje... ale TO nie TO! Dzięki za chęć pomocy... nadal kicha;[

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [19 komentarzy tej dyskusji]

Przepraszam, że nachodzę, ale widziałam na "ogólnym" pana komentarze, a wiem że bardzo lubi pan dobrą muzykę i się nią dzieli. To jest link do mojej galerii, który pokazuje jak wygląda ta tarcza. Zobaczy...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.