Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • fazzzi napisał/a komentarz do Dwa transfery jednego dnia! Znamy szczegóły transakcji

  Oby było to prawdą, że finanse prostujemy. Tanie soldy na miarę możliwości Klubu. Pażywiom... uvidin;) Zastal w tym sezonie musi spuścić z tonu i te transfery to potwierdzają. Zluzowana kasa za Fraziera dała dwóch tańszych którzy będą szukać swoich szans. Jeden młody (rozwojowy?) drugi po kontuzji. Nie sztuką wywalić kasę na klasowego grajka tylko wyniuchać talent który jeszcze sodówki się nie nałykał. Czas pokaże... może i tym razem pozytywnie zaskoczą. W ZG mają szansę się pokazać i popracować na lepsze kontrakty. "Rząd zrobił co chciał... co z tego wyjdzie zobaczymy" jak mawiał nieodżałowany Roman Wilhelmi;) Ważne by gen Dzika mieli;)

 • fazzzi napisał/a komentarz do Szalona końcówka w Ostrowie! Wielki powrót beniaminka!

  Stal wygląda na papierze jak "milion dolarów" czyt. Dżesika ze zrobionymi wargami na przebitce z trybun. Dajcie Igorowi wincej kasy (każdą wam przepali). Macie ciężki skład jak na warunki PLK i nie macie drużyny tylko zbór indywidualności. Nie chcę się wyzłośliwiać bo to raczej moment na głęboki Szacunek dla tego co stworzył Mentos. I trudno wyczuć gdzie kres możliwości tej ekipy. To nie oni zostali zweryfikowani tylko stali się weryfikującymi innych. Nie pamiętam tak skutecznego powrotu(?) czy jak zwał co wykonano w Słupsku. Z pewnością trafione transfery i poukładana gra. Gonili cały mecz i dogonili... można powiedzieć... bywa. Ale to zdecydowanie za mało bo nadęty Ostrów powinien odświeżyć sobie termin "pokora". Czarni bez szumu robią swoje i są przy tym skuteczni! Brawo!

 • fazzzi napisał/a komentarz do "Nemanja jakby z Marsa spadł". Enea Zastal BC wrócił do gry i... czeka go przerwa

  A skąd ma być? Z Wenus?;)

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  Witojcie eM;) co za siurprajs. Już misie myślało, że wstrętu dostałaś do syfów co z łatwością bym zrozumiał bo trudno się w tej kleistej mazi odnaleźć. Niemniej cieszę się szczerze żeś się Odnalazła. Św. Arek od kosza sorki wróć koszAREK 38 urodziny raczył w stolycy a nam pozostała koszulka na strychu CRS-u. Trza dbać o swoje ikony by nie stały się ikonami innych. Szkoda, że Go nie przytrzymano bo persona warta zachodu i nawet po karierze zawodniczej warto korzystać z jego doświadczenia. Ale jak sama zauważyłaś to melodia przeszłości. Tegoroczny Zastal wymyka się z opisu;) nie czuję ich gry, trenera i kierunku gdzie to wszystko zmierza. Być może to sezon na wyzerowanie grzechów (tak sugerowano). Fajnie gdyby ten temat został okiełznany i nie gruchotało w szafie. Jesteś warta pamięci więc to żadna ekstrawagancja;) Odzywaj się częściej;) Miłego... gdziekolwiek jesteś...

 • fazzzi lubi Komentarz

  Fazziku najlepszego dla Ciebie:)))
  Obiecuję, że będę zaglądać częściej.
  Jak mi Koszarek wykoszarował naszego kosza, to sraciłam wenę do oglądania hehe;)
  Wymejzował nam się jakiś czas temu Zastal i zbieramy tego owoce, a raczej brak jakichkolwiek owoców;(
  Fazzziku dziękuję za pamięć:)))

 • fazzzi napisał/a komentarz do Miłoszewski wrócił do Zielonej Góry, ale jego King miał za mało armat

  Jak Dziki we mgle 1kw. Ciężko się dostroić emocjonalnie do Zastalu. Mimo, że Nemanja b. chciał zmazać ostatni obciach jest to trudna do okiełznania osoba. Wilki osłabione zaskakująco postawiły się w czym Dziki miały swój "udział". Tak bywa gdy mecze potencjalnie łatwe okazują się jazdą po grudzie. Brutalnie mówiąc trzeba zabiegać przeciwnika mając przewagę kadrową. Zastal pokonał swoje słabości i finalnie przekonująco wygrał za co graty. Wilki jeszcze w 3kw. potrafiły wygrywać za co szacunek pamiętając o krótkiej ławce. Nic o sędziach;) Jarzyna ze Szczecina;))) ZAAASTAL!!!

 • fazzzi napisał/a komentarz do Hala Mistrzów odleciała! Wielki mecz i wielkie zwycięstwo Anwilu

  Łał... ała. Nie jestem fanem Franza ale to było KO na Igorze (prawie euroligowy). Nie chcę o okolicznościach pozasportowych (bo jedni warci drugich). Kontrolujcie trochę te emocje bo psujecie fajne widowisko. Mathews (zajekocur i widzi funfli a nie myśli o rekordach) tym razem zrobił mecz który z przyjemnością (zakłóconą wiadomo czym) oglądałem. Graty Anwil bo wyglądacie mocno. Mecz miał już playoffową temperaturę... tylko litości dla postronnych. Umówcie się na jakiej łące i wyjaśnijcie sobie animozje.

 • fazzzi napisał/a komentarz do Gorąco w polskiej lidze. Szykują się transfery!

  @KARPIO74: WH... zaawansowane(?) rozmowy... zrobił koło nad babim mostem i zawrócił;)

 • fazzzi napisał/a komentarz do Gorąco w polskiej lidze. Szykują się transfery!

  Odleciał nim wylądował...

 • fazzzi napisał/a komentarz do Kolejny rekord kariery Andrzeja Pluty! Zawodnik Astorii grał jak natchniony

  Genów nie oszukasz. Fajnie, że zgłasza się kolejny Polak na poziomie;) Graty gronkowcy.

 • fazzzi napisał/a komentarz do Wielcy Łączyński i Szewczyk! Anwil dał radę

  @Helik: Nie ukrywam, że nie jestem fanem OV... Franza zresztą też. Choć to On ma lepiej ustawioną drużynę co potwierdza tabela. Też czasami się zastanawiam co oni trenują na treningach. Nemanja nie jest jedynką. Ma rzadką umiejętność swobodnego kozłowania przy tym wzroście (ale to nie są papiery na rozgrywacza). Trudna sytuacja zmusza go do rozgrywania. A, że sobie radzi raz lepiej raz gorzej to wczoraj wykonał index za -16 czym nawet OV poirytował. Niestety jeżeli nie będzie wzmocnień na jedynce i ktoś sensowny pod kosz to trzeba zweryfikować oczekiwania wobec Dzików w tym sezonie. Wczoraj pozytywnie zaskoczył Mazurczak. Widać, że ma rezerwy ale jest trochę stłamszony. Potrzebuje nabrać pewności i może być z Niego pociecha. Plus jest taki, że ponoć się spłacamy i idzie to we właściwym kierunku... pewnie jest to cena którą teraz przychodzi zapłacić. Też uważam, że PO będzie ale będzie trudno tam zawalczyć o coś więcej bez wzmocnień. Pożyjemy zobaczymy... może coś uskrobią przed zamknięciem okna transferowego.

 • fazzzi napisał/a komentarz do Koronawirus nie daje za wygraną. Kolejny mecz PLK odwołany!

  Małe przyuważonko... Zyzio Śląskowi sprzedał 26pkt... Zastalowi Łączka 26pkt... wychodzi, że Anwilowi może kurdeFlorek tysz zrobi 26?;) Oczy wiście nie życzę Łączce by podzielił los Zyzia.

 • fazzzi napisał/a komentarz do Był bohaterem, a mógł... nie zagrać. Wiemy, dlaczego

  Taaa... Łączka "na oposa";) On tak ma, że ciągle się za coś trzyma... szczególnie po nieudanym rzucie... a to łokieć, bark, kolano... takie odruchy somatyczne;). Rano "umierał" wieczorem wykonał "życiówkę". Jednemu żre drugiemu "zdechło"... szkoda tego meczu, że nie było gry w pełnych składach. Nie ma co gdybać bo to już historia... choć mecze akurat tych drużyn zawsze mają podwyższoną temperaturę. Wczoraj Łączka dał popis i wygrał Anwilowi mecz bo mu paskudnie siedziało;)

 • fazzzi napisał/a komentarz do Wielcy Łączyński i Szewczyk! Anwil dał radę

  @яzemiosło To prawda... chaos był z nimi;) Nie licytujmy się kto bardziej sfaflunił. Tu był Zastal lepszy. Słyszę, że korona w Zastalu czyli pewnikiem sprzedał nam ją Śląsk... a Zastal Anwilowi co sprzedał?;] Szkoda, że tak się to układa. Każdy z czymś się zmaga a wirus nie odpuszcza. Trudno o mądrego bo każdy "ekspert" i opinie od sasa do lasa. A procedur nie ma związek wypracowanych mimo, że drugi rok temat wisi...

 • fazzzi napisał/a komentarz do Wielcy Łączyński i Szewczyk! Anwil dał radę

  Bez Zyzia i Józefiaka... Apić się chce. Na miętkich nogach Dziki i blado wyglądało pudrowanie braków. Zastal odbijał się od mocno stojącego rywala. Anwil solidnie bronił ale z czasem Dziki i na to znalazły sposób. I kilka blików: Krzysio bez lepiszcze w łapach pod koszem za to akcja za -3 bo Mazurczak bezproduktywnie przytrójczył... trzech naszych pomiędzy sobą nie mogą ustalić kto zbiera (piłka na aucie). Akcje jakich wiele ale na koniec brakuje tych punktów. Łączka trzymał Anwil fenomenalną skutecznością. O faulu Szewca nie wspomnę bo nie był "zwykły". Unikam pisania o sędziach ale trudno nie odnieść wrażenia, że Dziki są "pod szkłem". Do szatni mecz punkt za punkt cały czas na styku. 3kw kuriozum w 30s. dwa bezproduktywne faule Nenadićia. Łączka w transie... nasz Krzysio tysz;] Półdystans dzisiaj nie leżał Dzikom. Za dużo farfocli dzisiaj było. Zastal niekompletny i do tego w zbroi chlupało. Anwil graty byliście mocniejsi i tabela to potwierdza. W pełnym składzie Dziki meczu by nie oddały. Konieczne brawa dla Andy'ego. ZAAASTAL!!!

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy ֆzαкαlucћ

  Ciężki ten rok. Oby Nowy był lepszy. Dzięki Szaki i powodzenia w Nowym. Niech Ci się darzy w czym Potrzebujesz;) Dobrych Ludzi wokół.

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  Mocno zaniknęłaś eM;) Oby ten Nowy był lepszy od starego. Udanej zabawy (gdzie byś nie była... chyba daleko Jesteś). Odważnych planów i oby się ziściły. Zdrowia i optymizmu w tych trudnych czasach. Rozwagi w rozróżnianiu tego co Ważne od tego co niewarte zachodu. Dobrych Ludzi z Dobrymi Sercami... pamiętający fazzzi życzy;)

 • fazzzi lubi Komentarz

  :)
  Szczęśliwego Nowego Roku Motylku :)*

 • fazzzi lubi Komentarz

  kontrolnie ;[
  Szczęśliwego Nowego Roku Fazzziku :)))

 • fazzzi napisał/a komentarz do Co ze wzmocnieniami w Enea Zastalu BC? "W Polsce jest moda, żeby gadać głupoty"

  Za Romańskim: "ja ci zbiję gońca ty mi konia"... wojna na figury dopowiedział. Prawda jest taka, że Don Wasyl wżenił Don Furioso garnki Zeptra na promocyjnych warunkach;)

 • fazzzi napisał/a komentarz do To było święto! Emocje były tak duże, że mecz nie chciał się skończyć

  No i wjechał kombajn do zbierania skalpów po wioskach... Zyzio za sterem który dzisiaj przeszedł samego siebie. Krzysio pokazał... za stary wróbel jestem... nie chce być inaczej... rower. Sorki za tak indywidualne potraktowanie ale nie mam już cierpliwości do podziwiania tych popisów;] Nawet rola statysty jest zbyt wymagająca. Szkoda, że Andy nie wykorzystuje (może potrzebuje czasu) zluzowanego terenu po Frazierze (doceniam zimną krew na osobniakach). Meczyk walki i fajnie, że Dziki kroku dotrzymywały. Nawet dojenie zegara przez Trice'a nie pomogło i dogrywka pogodziła strony. Oddał Dzikom pudło osobiste i na remis tysz sfaflunił. Jestem pełen szacunku dla tego co robi i trudno przecenić jego rolę w Śląsku. Tym razem nie dał meczu ale jestem pewien, że nie jeden jeszcze Śląskowi wyklepie. Brawo Dziki za zwycięstwo na trudnym terenie. Zastal potrzebuje podbudowy i taki mecz doda wiary. Mecz wyjazdowy z mocnym rywalem w historycznie nobliwym miejscu ma swoją wartość. Na moje widzenie za dużo u nas gorącej krwi bałkańskiej co niestety nie sprzyja widzeniu innych na lepszych pozycjach. Trudno grymasić skoro mecz wygrany. Niemniej trzeba szukać zespołowości bo finalnie da to więcej niż indywidualne popisy. Za dzisiaj brawo! ZAAASTAL!!!

 • fazzzi napisał komentarz na tablicy motylek...

  Droga eM:) Błogosławionych Świąt i przyjęcia do Serca Syna Bożego. Wielu Łask których każdy potrzebuje. Życzę Ci by ten Czas przyniósł w twoim życiu pokój, uśmiech i Wiarę, że wszystko nawet to co trudne ma Sens. On jest Drogą, Światłem i Nadzieją... Tobie i Twoim Bliskim (kiedyś już było tym razem inaczej)... jeżeli by wyparowało to sama znajdź: Jesus of Man's Desiring - Steve Morse


  pamiętający fazzzi;)

 • fazzzi napisał/a komentarz do "Podwieszony" Koszarek, pożegnany Frazier. Enea Zastal BC będzie bronić trofeum

  Błędów tyle, że zgrzytanie zębów. A kuriozalne zakończenie 2kw. to endemicznie (za Makłowiczem). Za dużo plot wokół Pana Zyzia;] Kapitan Brembly niech podpatruje i notuje bo miał "darmowe" korki od ex-KAPITANA. Pan Łukasz chyba coś postanowił, że tak
  potraktował Zastal "na grubo" przedświątecznie. Z pewnością zespół potrzebuje spokoju wokół siebie bo dużo i różnie się mówi;] Zastal ma niefajną przypadłość trwonienia tego co wypracował. Nonszalancja, bezsensowne faule, rozkojarzenie Legia wykorzystywała nie czyniąc zabiegów bo Dziki same piłki na talerzu podawały. Coś tam musiało do Vidina dotrzeć bo był jakiś pobudzony dzisiaj. Dla mnie to główny problem Dzików, że nie potrafią utrzymać koncentracji i wynik faluje. Akurat dzisiaj fala w 3kw poszła w korzystnym kierunku i udało się meczyk punktowo na tłusto zabezpieczyć. Legia po prostu pękła...
  mniej więcej jak Zastal z CSKA;) Apel do Vidina: więcej minut dla Szymańskiego! To jest inwestycja. Skoro jest awans do PP to pamiętajcie kto go dzierży;) I tylko co ten mecz powiedział o grze Zastalu? Bo można na głowę dostać jak patrzę na dabl-dabl Krzysia S.;))) za DZISIAJ gromkie brawo! ZAAASTAL!!!

 • fazzzi napisał/a komentarz do "Iffe! Iffe!" i owacja na stojąco. Lundberg wrócił i pokazał klasę

  CSKA przywiozło pieniek i katowskie uniformy. Zastal dostarczył szlifierkę do ostrzenia topora. Ex-kapitan Krzysio S. nie będzie się rozdrabniał w takim meczu gdy go do all-stars delegują. Rower wydaje się właściwym pomysłem na dalszą karierę. Oby w jakimś urokliwym miejscu typu Łańcut czy Wałbrzych. Nie ukrywam, fanem nie jestem;] Dziki mocno stremowane z gigantycznym respektem potrzebowały trochę czasu by zmienić katastrofalne początkowe wrażenie. CSKA gra na takiej intensywności, że jest to ruski kosmos. Każda pozycja raziła przewagą o jakiej w ZG mogą tylko pomarzyć. Pozostaje satysfakcja ze wspomnień po Iffe, że tu grał i Tam wylądował. Fajny skromny Człowiek ciągle rozwijający się i znający swoją wartość. Respekt Iffe za twój profesjonalizm. Taki mecz nie dość, że srogą lekcją jest to do tego walczy się by nie skończyło się ciężkim oklepem. B. ciężko o wypracowanie pozycji rzutowej. 15min w miarę Dziki dotrzymywały kroku potem z łoskotem lawina kamieni ich przysypała. Nikt rozsądny cudu nie wyglądał ale chwilami wyglądało to tragicznie i nie dlatego, że CSKA wymiatało tylko ciążyła Dzikom zbroja wiadomo czym wypełniona. Mnóstwo piłek zamiast w koszu to jakieś pokraczne niedoloty. Tak się gra jak przeciwnik pozwala. Można tylko ten zespół przyrównać do ekipy Jovo... czy się broni? Nawet nie o to idzie ile punktów CSKA średnio traci... dzisiaj Dziki walczyły ze swoją niemotą. Czy to była lekcja? Raczej tyłek powinien boleć po takiej bolesnej lekcji. W zasadzie ciężko cokolwiek pozytywnego napisać. Liczyłem na mniejszy wymiar kary. Nie pokazały Dziki poza ciążącą zbroją;] szeptem... ZAAASTAL???!

 • fazzzi napisał/a komentarz do Kapitalne widowisko w Bydgoszczy dla Astorii. Faworyt stracił ponad 100 punktów

  Graty Asta. Enea jednak więcej prądu dostarczyła Bydgoszczy. Fenomenem (?) gry Asty jest agresywna obrona i łapane faule przez Dziki... i jeżeli ktoś nie zrozumiał to piszę z ironią. Właśnie faule ograniczają pole manewru Vidinowi. Ze statystyk jasno wynika, że Asta jest "broniąca". Patrzyłem z politowaniem jak to Dziki rozczytały. Sprawiali wrażenie zaskoczonych niejednokrotnie. Teoretycznie Zastal powinien grać dojrzalej a Asta musi sobie wybiegać wynik. Niemniej gdy robi się to na uczciwym zaangażowaniu to można "faworytowi" zagrać na nosie. Jakości to nam brakuje zbyt często co skutkuje falowaniem wyniku. Łatwo oddawane "łatwo" zdobyte przewagi. Dzisiaj Dziki grały bez głowy za to w endoprotezach co by tłumaczyło nienadążanie za rywalem;) Zapomnieli że walczą o udział w PP? Podziwiam stoika OV. Człowiek sprawia wrażenie, że jest permanentnie obok meczu. Pokazał mu Gronek czym jest obrona, za to Oli pokazał Gronkowi, że tego nie kupuje;] Wynik w kompromitujący sposób oddaje kto tu kogo wyskautował. Nie będę się b. wyzłośliwiał bo zdarzają się każdemu gorsze dni... i może tyle by nie tracić związku z kulturą;] Gra Zastalu zaczyna przypominać ruską ruletkę. Ciągle mielimy o tym samym... tylko czy z tym trenerem Dziki są wstanie pójść dalej? Drobimy w miejscu i coraz trudniej
  o optymizm. Za Tabaka Zastalowi zdarzało się przegrać... za Vidina Zastalowi zdarza się wygrać. Odwrócono bieguny. ZAAASTAL???!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

carlossss

Panie Fazzzi, jest jakiś sposób, żeby się z Panem skontaktować? Myśle, że maiałbym dla Pana ciekawą propozycję :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ayama

Cześć ciasteczkowy potworku :) wpadłam się przywitać, przypomnieć o sobie i życzyć duuuuzo zdrówka. Dobranocka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

;) menuecik to żarcik... choć gdyby przyjąć konwencję rokokoko to może i miałoby to swój urok;) Pani jest Profi w tej materii i z całą pewnością Pani rady będą adekwatne do Miejsca i Czasu. Wiem, że Młodzi przywiązują wagę do formy (to też jest ważne)... ale warto nadstawić uszy na Słowa które zapewne popłyną z kapłańskich ust do Młodych... i oby Im zamieszkały w Sercach;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Ustaliliśmy, że będzie raczej tradycyjnie, tak żeby ludzie mogli pośpiewać w Kościele, a nie koncertowo, tylko będzie "Warto dla jednej miłości żyć" i "Ave Maryja" Szuberta. Co do menuecika na kwartecik,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi

Ustaliliśmy, że będzie raczej tradycyjnie, tak żeby ludzie mogli pośpiewać w Kościele, a nie koncertowo, tylko będzie "Warto dla jednej miłości żyć" i "Ave Maryja" Szuberta. Co do menuecika na kwartecik, to pomysł przedni ale na wesele, tylko tam to nie moja odpowiedzialność.... i nie wiem, czy oprócz mnie ktoś to jeszcze by umiał zatańczyć....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Szanowna Pani Viv... kiepski ze mnie kościelny didżej. Nie znam "Młodych" więc trudno zgadywać jaką mają wrażliwość. Ja jestem nie dość, ze tradycjonalista to do tego konserwatywny;) W przypływie "wyobraźnia...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

To prawda Motylek, szczęścia dziś ogrom mnie spotkało:)
Do usłyszenia Wam;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Szaki się gdzieś tu czai widzę......., chyba zaniemówił z wrażenia;) Ja się ubrałam, Fazzzik wrócił....tyle szakalowego szczęćia naraz....trudno udźwignąć;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Miło było... ale się zrywam bo brzusio coś tam do mnie burczy... fajnie, że coś się ruszyło bo jakieś takieś przesilenia wakacyjne;) Znikam do realu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Rozbawiłeś mnie... bo mam taką małą robótkę w postaci odmalowania... kaloryfera Bracie;) nie ściemniam... hi hi hi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

No nabroiła, ale co zrobisz....trza wybaczyć ;) No to już ino ino, to mówisz, że do muslimów się wybierasz haha Miłego wam idu schłodzić się, bo zaczynam się przypalać...jeszcze kaloryfer wylezie jak...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

No nabroiła, ale co zrobisz....trza wybaczyć ;)
No to już ino ino, to mówisz, że do muslimów się wybierasz haha
Miłego wam idu schłodzić się, bo zaczynam się przypalać...jeszcze kaloryfer wylezie jak za dużo się wytopi ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Ja jeszcze tydzień z okładem i też odpalam ałto i fahren na zachód;) krajoznawczo i nie tylko... Co tu będziemy wiele gadać... eM nabroiła bo myślało misie, że dłużej pomilczymy;)))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Ja jeszcze tydzień z okładem i też odpalam ałto i fahren na zachód;) krajoznawczo i nie tylko... Co tu będziemy wiele gadać... eM nabroiła bo myślało misie, że dłużej pomilczymy;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Haha...czołem Fazzzik:) Jaki tam paszport, teraz smażę boczki nad jeziorkiem, ale nie opowiadam, bo Ty pewnie urobiony po łokcie;) Fajnie, że się odezwałeś! :))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

Haha...czołem Fazzzik:)
Jaki tam paszport, teraz smażę boczki nad jeziorkiem, ale nie opowiadam, bo Ty pewnie urobiony po łokcie;)
Fajnie, że się odezwałeś! :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Czołem Szaki... co Ty o paszport się znowu starasz... fryzurka, że mnie zawstydzasz. Fajnie, że Motylek wrócił do tego avka bo jakoś jest niepodrabialny i b. do Niej przylgnął... z wdziękiem zresztą;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Czołem Szaki... co Ty o paszport się znowu starasz... fryzurka, że mnie zawstydzasz. Fajnie, że Motylek wrócił do tego avka bo jakoś jest niepodrabialny i b. do Niej przylgnął... z wdziękiem zresztą;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Wrócił piękny avik motylka, to może Fazzzik zaraz wróci:)) Fazzzik czekamy tu na Ciebie!!! :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Szanowna Pani Viv... kiepski ze mnie kościelny didżej. Nie znam "Młodych" więc trudno zgadywać jaką mają wrażliwość. Ja jestem nie dość, ze tradycjonalista to do tego konserwatywny;) W przypływie "wyobraźnia poniosła" młodym to bym menuecik na kwartecik... wiem, że nie dowcipów Pani oczekuje sam za czas jakiś stanę przed tymi "problemami" choć raczej z całą pewnością Córa weźmie sprawy w swoje ręce. Czasy takie, że już różne cuda na ślubach widziałem... więc niech Młodzi dostaną Co Kochają;)... najlepiej, że wybiegiem się posłużę... no i musiałbym posłuchać by mieć zdanie... z czasem chwilowo krucho;) Pozdrawiam serrdecznie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Byłabym wdzięczna za garść opinii w wolnej chwili. Pytania na moim blogu (adres poniżej). https://sportowefakty....was-o-rade Miłego weekendu!

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

FAZZZIKU WRACAJ, bo babole walę....to przez Ciebie....na marne moja edukacja pójdzie;)
WRACAJ, bo już mocno tęsknimy....całą zaprzyjaźnioną grupą!:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Haha....może bał się tej nagości/szarości;)
Przywdziałam szaty....chyba najlepiej do mnie pasuje to ubranko;)
No i miło być na powrót motylkiem...., choć przerwa dobrze mi zrobiła:)
Szaki....mósisz też głośno Fazzzika nawoływać, bo On lubi z nami hulać, jak nikt inny:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Wrócił piękny avik motylka, to może Fazzzik zaraz wróci:)) Fazzzik czekamy tu na Ciebie!!! :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

Wrócił piękny avik motylka, to może Fazzzik zaraz wróci:))
Fazzzik czekamy tu na Ciebie!!! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Fazzziku......mam nadzieję, że jesteś na wakacjach.... i nie masz dostepu do wi-fi....i tylko to usprawiedliwia brak Twojej reakcji na moje wołanie;) Teraz to już gardło zdzieram....tak głośno nawołuję;)...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Fazzziku......mam nadzieję, że jesteś na wakacjach.... i nie masz dostepu do wi-fi....i tylko to usprawiedliwia brak Twojej reakcji na moje wołanie;)
Teraz to już gardło zdzieram....tak głośno nawołuję;)


WRACAJ, WRACAJ FAZZZIKU

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

ostatnia odpowiedź: 31 lipca 2017 [17 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

Fazzzik nie ma wyjścia, musisz zmienić przeglądarkę na firefoxa;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [19 komentarzy tej dyskusji]

Nie ma sprawy;) rzecz w tym, że ja nie mam zablokowanej tarczy a nie wyświetlają mi się klipy;] U mnie tarcza jest SZARA... ponoć eM widzi co wkleiłem... zgłupiałem bo nie wiem co blokuje... ale TO nie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Ja mam cały czas tę tarczę w pasku zadań.....i jak chcę zobaczyć vid, to wtedy tam majstruję....a później wychodzę z sf i na nowo wchodzę....bo boję się zmasowanego ataku hihi....wirusów;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [19 komentarzy tej dyskusji]

Ja też siedziałem na Twojej, ja mogę wyłączyć ochronę jedynie jak jestem na stronie z videm, obojętnie czy na mojej tbl czy na Twojej ;) Jak nie ma vidów to mi to nie działa ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.