Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • fancio34 lubi Komentarz

  Pomaganie, zwłaszcza dzieciom jest bardzo szlachetne i piękne, ale wyżej opisane sposoby już nie, bo: "strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie.
  Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie."

 • fancio34 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A może by tak do Jurka Owsiaka uderzyć, przecież orkiestra zebrała ponad 220 mln zł to nie może dołożyć 4ml ?

 • fancio34 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A Leszno oddało Domina kosztem cieniutkiego Lidseya i męczyło się z Toruniem. Tak to jest jak się kasy nie chcę swojemu zawodnikowi zapłacić, dzięki któremu między innymi 3 tytuły zdobyli . Leszno beż juniorów i po tytule.

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. Tomasz Bajerski wskazał bohatera Apatora. Wyjaśnił też problem Żupińskiego

  Widzisz nighcik gdyby Musielak został za Miedzińskiego to śmiem twierdzić, że Toruń mógłby powalczyć o 4 .

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. Przebudzenie Fredrika Lindgrena. Eltrox Włókniarz męczył się, ale cel osiągnął [RELACJA]

  @AveMotor: od juniorów można wymagać tylko tego by łapali doświadczenie, a cieszyć się z każdego punktu . Ale jak się widzi szkolne błędy takich gości jak Dudek i Protas to oczy bolą . Mają niby te telebimy w parkingu a na torze potem jadą tam gdzie nie ma prędkości. Drugi łuk w Częstochowie wjeżdżasz do zewnętrznej a w połowie łuku zjeżdżasz do połowy toru , a Protas po dużej , Dudek kurczowo krawężnik, lub pod sam płot a Lindgren to koło nich przejeżdżał jak chciał.

 • fancio34 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tylko Zagar i Fricke pojechali dobre zawody . Patryk jak na lidera to pojechał słabo , początek dobry ale końcówka dramat o Protasie to brak słów . Nie liczcie punktów zdobytych tylko stracone w głupi sposób na trasie . Patryk albo zacznie jeździć z zębem albo będzie ligowym średniakiem , szkolne błędy. A Protasiewicz to niestety już zawodnik na 1 ligę.

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. Tomasz Bajerski wskazał bohatera Apatora. Wyjaśnił też problem Żupińskiego

  Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Ja napisałem, że wtedy będzie można ocenić siłę drużyny. A nie ,że będzie inny zespół.

 • fancio34 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Lewandowski pojechał bardzo dobre zawody i widać że chłopak się nie boi , i myśli na torze będą z niego ludzie . A co do Apatora to na tle takiego rywala jak falubaz ciężko oceniać siłę drużyny . Zobaczymy po 3 kolejkach jak to się ułoży.

 • fancio34 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie można nikogo lekceważyć . Gkm jest drużyną ekstraligową i każdy wynik jest możliwy. Trzeba jechać swoje i nie patrzeć się na innych . Wynik poznamy wynik po 20 w Piątek. Oby cało i zdrowo

 • fancio34 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bez jaj , zaraz tam sensacja . Stał Gorzów jest mocną drużyną, dziś pojechali równo i wygrali . Zresztą Stał zawsze jest niewygodną drużyną dla Uni . Dziś jechały dwie ekipy które w tym roku będą się bić o medale więc nie określałbym tego mianem sensacji . Unia może trochę zlekceważyła rywala i poniosła tego konsekwencje. Taki mały kubek zimnej wody na pewno im nie zaszkodzi . A mecz sam w sobie mógł się podobać . Mi się podobał.

 • fancio34 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Piter skończ pan jego mości wstydu oszczędź. Ewidentnie wjechałeś w Karczmarza i to Ewidentnie była twoją wina . Czasami trzeba mieć trochę wewnętrznej odwagi i się przyznać do błędu, przeprosić i po sprawie . To cechuje prawdziwego faceta .

 • fancio34 napisał/a komentarz do Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów

  @stalowy paprykarz: Pycha przed upadkiem kroczy . Gratulacje dla Stali , pojechali z zębem , dobrze spasowani i wynik jest jaki jest . Pawlicki dziś to co odstawiał to jak dla mnie to czerwona kartka . Był sfrustrowany to widać było gołym okiem . Leszno moim zdaniem błąd popełniło oddając Smyka i Kubere. Ja bym wolał zapłacić swoim jak pchać kasę w kangurów .

 • fancio34 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bez jaj . Gdyby nie upadek Zagara w 13 przy prowadzeniu 5:1 dla Zielonej to pewnie by Falubaz to wygrał . Więc ten optymizm trochę naciągnięty .

 • fancio34 napisał/a komentarz do Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów

  @KamcioGKM: unia się skończyła

 • fancio34 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Na zdjęciu znajduje się Paweł Przedpełski a nie jak podaje quiz Fredrik Lindgren . Kasków monstera używał Paweł nie Fredii

 • fancio34 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Widzę niesie tutaj redaktora ułańska fantazja , Dudek gdyby nie zmiana przymuszona tunera byłby rywalem dla Bartka numer 1 . Pawlicki ma talent , jest solidnym zawodnikiem ligowym ale indywidualnie to on w gronie seniorów zdobył Imp u siebie w Lesznie i wygrał jeden turniej GP także daleko mu do Bartka który zamiata i będzie zamiatał od momentu przejścia do stajni Kowalskiego pod numerem 1. Nikt nie ma takich silników jak on i wszystko w temacie .

 • fancio34 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Szkoda chłopa , pamiętam Gomólskiego co prawda jakieś sylwetki to on nie miał na motorze ale był jednym z liderów Poloni . Wyrazy współczucia dla Adriana , Kacpra i reszty rodziny. R.I.P

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. Tomasz Dryła: Lewandowski naprawdę jest przeciętny [FELIETON]

  @ZXV: Ja ci powiem czemu . I nie dlatego że Bartka nie lubię, bo bardzo go lubię. Ale trochę nie wydaję ci się dziwne że do 2018 roku Taj rządzi i dzieli w czasie gdy Kowalski dochodzi z ostatnimi szlifami praktycznie do perfekcji . Od 2019 zaczyna współpracę już jako tuner numer 1 na świecie, Bartek robi się jedynką u niego w zamian za Taja i robi majstra raz , potem w tym Polskim Grand prix to powtarza . Bartek ma takie dojście do sprzętu że inni mu mogą pozazdrościć. Dudek do póki był jedynką u Andersona też pięknie jeździł 2 razy z rzędu wygrał Jancarza rzekomo na torze Bartka . Imp W Lesznie z kompletem, i srebro w debiucie Grand prix. Teraz mu idzie słabiej bo zapomniał jak się jeździ na żużlu ? . Po prostu nie ma na czym jechać po odejściu Janka na emeryturę. Z całym szacunkiem do talentu Bartka on ma wszystko co najlepsze jeżeli chodzi o sprzęt i nikt mu nie jest w stanie podskoczyć. W tym sporcie teraz 70 % to sprzęt i taka jest prawda. Wesołych świąt.

 • fancio34 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie no to co napisał Pan teraz to to już jest robienie idiotów z nas kibiców. Kompromitacja po całości . Ale ja zawsze uważałem , że Pan jakiś delikatnie sfiksowany jesteś i klepiesz Pan bzdury . Proszę jeszcze napisać o fenomenie żużla , tego teraźniejszego bo ja niczego w nim fenomalnego nie widzę, a na żużel chodzę od 35 lat . Kiedyś owszem , była to dyscyplina wyjatkowa a teraz takie samo bagno jak wszędzie tam gdzie są pieniądze a Pan tu jakieś smuty pisze. Niech Pan powie ilu wychowanków w tym pana ukochanym Lublinie jeździ ?

 • fancio34 lubi Komentarz

  Dryła po prostu sobie bezczelnie zrobił clickbait z nazwiska Lewandowskiego. No comment

 • fancio34 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To ja może kilka słów na ten temat. Przykro mi to stwierdzić ale poziom żużla w Polsce obecnie jest tak kiepski jak myślenie pana Dryły . Trzeba być naprawdę totalnym ignorantem i lajkiem by gadać taki stek bzdur . Zacznę od tematu Lewandowskiego. Robert Lewandowski wygrał to co w historii tego sportu w Polsce nigdy się nie wydarzyło, czyli został wybrany najlepszym piłkarzem globu , a przy popularności tego sportu i zasięgu oraz jakich miał bezpośrednich rywali w starciu o ten laur czyli (Messi i Ronaldo ) to jest to mega wyczyn . I za to wielki szacunek mu się należy. I na litość boską nie porównujcie stylu Roberta do Messiego i Ronaldo bo Robert jest tak zwaną najlepszą 9 a Messi gra na innej pozycji i ma inną rolę podobnie jak Ronaldo. A teraz kilka porównań dla zaczadzonego Pana Dryły jeżeli nie rozumie fenomenu piłki a zajarany jest przepoconym żużlem . Otóż panie Dryła Lewandowski swój sukces wybiegał sobie swoimi nogami gdzie głównie w tym sporcie decyduje , przygotowanie fizyczne , myślenie na boisku , itd . W żużlu natomiast można bardzo łatwo zweryfikować fenomen Bartosza Zmarzlika , wystarczy np zamienić motocykle i dać np Patrykowi Dudkowi sprzęt Bartka a Patryka Bartkowi . I nadal pan sądzi że wteżdy Bartek pokona Patryka? . Żużel spadł na psy . Teraz niby mamy bezpieczniej , równe tory, jakieś mikrosekundy na starcie obliczają, komisarzów sto tysięcy, i zawodników którzy lśnią obklejeni reklamami a jak spytasz na jakich przełożeniach jedzie to mówi że trzeba spytać mechanika . I do tego ci tunerzy w zasadzie dwóch. Kiedyś było mniej bezpieczniej ale zawodnik musiał się liczyć z tym że jak przedobrzy to takie spotkanie z bandą drewnianą może być dla niego bardzo bolesne, tory były bardziej wymagające i to weryfikowało umiejętności zawodnika . A ruszanie pod taśmą itd to było też to tak zwane zdrowe cwaniactwo w tym sporcie , kluby głównie składały się z wychowanków, a ilu teraz wychowanków jezdzi w pana ukochanym Lublinie ? No właśnie sami najemnicy a co za tym idzie ? Brak chętnych do jazdy na żużlu a po drugie nawet jak już ktoś się pojawi to jak go prowadzić przez tą młodość jak kasę ładuje się w gwiazdy które dziś kochają Lublin a jutro już np Falubaz . Szanuje i lubię Bartka bo to bardzo sympatyczny i dobrze wychowany chłopak ale jego sukcesach pomaga mu w 70 % numer 1 u Pana Kowalskiego i każdy dobrze o tym wie . Bartek wygrał walkę technologiczną w tym sporcie i będzie wygrywał bo obecnie sprzętowo nikt nie jest w stanie mu zagrozić. Kiedyś wśród mechaników panowało takie przesłanie ,, nigdy nie da się zrobić dwóch takich samych silników " pan Kowalski dzięki tym maszynom ma powtarzalność, potrafi zrobić dwa takie same silniki i tym wygrywa. I choć też nie przepadam za piłką to tam wystarczą para butów i tyle siły ile masz w sobie oraz to jak rozumiesz tą grę, trochę myslenia i już. A w żużlu proszę policzyć . Więc uważam że trochę Trzeba się odczadzić panie Dryła . Wesołych świąt dla wszystkich.

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. Marek Grzyb: Vaculik nie chciał odchodzić ze Stali. Został do tego nakłoniony i postawiony przed faktem dokonanym

  @Tommy DeVito: już kochasz Martina ? Jednak stara miłość nie rdzewieje . Idealna zwrotka pasująca do stali hehe

 • fancio34 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Vaculik to taki Wałęsa żużla . ,, nie chce ale musze" hehe . Niech idzie , źle mi się kojarzy . To taki uśmiechnięty amerykański burger nr2 . Zresztą od września już wiedział że tam pójdzie. W tym sporcie nie ma już żadnych zasad . Spadł na psy ten sport.

 • fancio34 napisał/a komentarz do Żużel. Zadaj pytanie Martinowi Vaculikowi. Zapraszamy na rozmowę na żywo!

  @gorzowianin z Mazowsza: dlatego taka złotówa idealnie pasuje do waszego klubu . Z naszego klubu nikt w waszą stronę nie poszedł , jeden Walasek ale to też gość bez charakteru.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

stalowy paprykarz

Taki mam zamiar. :) W niedzielę będę wracał z Leszna, Zielonka więc po drodze, kumpli w Zielonce też kilku (byli koszykarze, ale raczej nie fascynują się żużlem), to aż prosi się żeby pomachać tym razem innym szalikiem :D
Tak sobie wymyśliłem, że pokibicuję Falubazowi w żółtej koszulce, ale z zielonym szalem, bo tego chyba jeszcze nie grali, niech jątrzące osobniki (także z redakcji SF) zobaczą że można kibicować sąsiadom :)
I tak na serio trzymam Cię za słowo, że mi ten szalik pożyczysz.
Napisz proszę tylko jak Cię złapać? A w ogóle na który sektor się wybierasz? Bo muszę bilecik kupić, może uda się znaleźć na ten sam. I jeśli to nie problem to proponuję puść info na mój numer telefonu 605315362. Szybciej odczytam. Pzdr i do zobaczenia na W69

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Heheh pewnie że pożyczę a przyjedziesz pokibicować sąsiadom ? :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bodzio-UT

Sorry kolego za minusika przy Twoim poście, dałem go zamiast plusa gdyż czytałem to na smartfonie a tam mały ekran i palec zaznaczył to czego nie chciałem. Nie wiem jak to usunąć, jeszcze raz sorry

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LUK_ROW

ejjjjjjjj pajacu patrzysz na mecz Gorzów - Wrocław 2 bieg nikt nie puszcza moto spod siebie i to nawet w kolegę z drużyny CYMBALE

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maverick RSKŻ

kolego, przestań pierdzielić o torze w Gorzowie, bo nic nie wiesz. Od kiedy to tor przygotowany na beton rwie się, robią się dziury i koleiny? Paluchostrada to był tor mega przyczepny, gdzie co chwila padał nowy rekord toru. Przyczepny to się rwie, dziurawi i koleiny robią, jest to naturalne. Wtedy trzeba naprawdę dużych umiejętności, aby na takim torze jeździć. A to wczoraj, to była czysta preparacja, co stwierdził i jasno powiedział Demski. Na betonie dziury same się nie robią. Zrozum to wreszcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.