Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Aztek Krosno napisał/a komentarz do Państwo chce przejąć zrujnowany stadion Skry. Premier Mateusz Morawiecki zaapelował do Rafała Trzaskowskiego

  @ZIBI59: Ale dzięki głosowaniu PiS przeciwko dotacji na jego remont, wyremontowany nie jest...

 • Aztek Krosno napisał/a komentarz do Państwo chce przejąć zrujnowany stadion Skry. Premier Mateusz Morawiecki zaapelował do Rafała Trzaskowskiego

  A może ktoś sprostuje w tym artykule, że to PiS głosował przeciwko przekazaniu 200 mln pln na renowację tego stadionu, że przygotowane są plany jego modernizacji, a tym co powstrzymuje tą modernizację jest brak dobrowolnego wydania nieruchomości przez Krzysztofa Kaliszewskiego, który reprezentuje stowarzyszenie RKS SKRA, w której to sprawie toczy się postępowanie sądowe...

 • Aztek Krosno

  Nikogo nie oskarżam, ale dla czystości sytuacji powinien być zakaz kontraktowania zawodników z drużyn z którymi rywalizowało się w barażach...

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Tak czy inaczej jakichś krajowych seniorów musimy mieć i na pewno solidniejszych niż Mazur czy Skupień. Łęgowik szału nie robi ale od Skupienia i tak będzie lepszy i daleko nie ma...Koza czy Rolnicki to dobry kierunek, a jeszcze lepszy byłby Karol Baran, który po nieudanym sezonie powinien być niedrogi (na logikę) a potencjał ma bardzo duży, zwłaszcza na naszym torze. Z obco do wyjęcia jest Woelbert i super byłby Kudriaszov, który w I lidze nigdzie się raczej nie załapie (chyba że w Loko)

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Ja co do składu Wilkòw Krosno, poczekam jednak do dnia rozpoczęcia okienka transferowego . Obecnie to tylko domysły, spekulacje i teorie, bo oficjalnie nie ma żadnych konkretòw . Jeździć do klubu tak jak i dzwonić może każdy zawodnik jaki tylko chce , zaròwno ze swoją propozycją i ceną , a także wysłuchać co ze swojej strony oferuje klub . Widziany ten, czy inny zawodnik na parkingu w Krośnie , wcale nie oznacza, że będzie w nowym sezonie Wilkiem , czy nie będzie . Dziennikarzom takie newsy z kuluaròw pasują bo mają o czym pisać .
  Napewno mamy chłopakòw, ktòrzy mają kilkuletnie kontrakty z Wilkami Krosno podpisane przed startem sezonu 2019 . Reszta jak na dzień dzisiejszy jest zupełnie nie znana i niewiadomo, czy ktokolwiek zostanie ze składu 2019 na nowy 2020 , bo wielu jednak rozczarowało, mając występy w tz kratkę .
  Wiele ròwnież zależy od władz miasta Krosna w sprawie budowy trybuny oraz instalacji oświetlenia, bo wtedy można myśleć o awansie do 1Nice . To jest kluczowe, aby spełnić wymogi ligi wyżej i poważnie myśleć o awansie, a co za tym idzie budować skład na odpowiednim poziomie . Zakładam, że dotychczasowi sponsorzy zostają wszyscy z klubem, a nawet dojdą nowi . ( budżet )
  Fajnie by mieć młody i ambitny skład w ktòrym chłopaki chcą walczyć i się pokazać, wsparty powiedzmy dwoma doświadczonymi zawodnikami . Jak narazie w klubie twardo milczą , prezes też nic nie ujawnia odnośnie prowadzonych rozmòw i z jakimi zawodnikami , a dopuki nie ma podpisu na kontrakcie to zawodnika X czy Y zwyczajnie nie ma . Jest natomiast gdybanie dziennikarskie i " szemranie " wśròd kibicòw na zasadzie plotek .
  Konkret to podpis na kontrakcie .

 • Aztek Krosno napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Składy wyglądają fajnie. Myślę jednak, że zamiast Pickeringa pojedzie młody Sajdulin. Zapowiada się zacięty mecz...

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Wielki Ból przez nawet u otwarte. Janusze pękają ze złości. Roberto zlituj się nad nimi i już nigdy więcej nie zdobywaj punktów tą kupą złomu.

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Podobno ból był tak silny, że nawet hemoroidy niektórym dały spokój bo uznały, że są już niepotrzebne.

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Wielki ból zadałeś Robercie "wąsatym januszom".Samo to,że nie rozbijasz bolidu co wyścig jest nie do zaakceptowania przez hejterów i frustratow,ale ten punkcik to już cios poniżej pasa.

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Robert nawet jakby wygrał GP jadąc na rowerze to i tak by się znaleźli hejterzy. Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Jeden z najlepszych kierowców w historii świata i tego nie zmieni nic.

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Że tak zacytuję George'a: "Takie piękne wyprzedzanie, a nie pokazali tego w telewizji..." :] Super Robert! Trzymaj tak dalej!

 • Aztek Krosno napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie "prezes", nie wiem co kombinujesz, ale z Krakowem nie da przegrać się z honorem...

 • Aztek Krosno napisał/a komentarz do Żużel. Unia Kolejarz - Polonia P.: festiwal upadków w Rawiczu. Pilanie poza play-offami! (relacja)

  Wygrana młodzieży z Rawicza jest dla mnie i chyba dla wielu zaskoczeniem. Na papierze Piła wyglądała dużo lepiej. Ta wygrana była również zaskoczeniem dla działaczy Wilków, bo Paweł Hlib powołanie na mecz dostał chyba wczoraj wieczorem, bo o 22 nie miał jeszcze czym dojechać do Krakowa i szukał busa dla swojej ekipy. Na szczęście Arkadiusz Pawlak podstawił mu swoje wozidło, za co należą się podziękowania.
  Co do PO,niespodziewanie jedziemy i zobaczymy co uda się przywieźć...

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Śmiech na sali ten skład. Wiadomo że mecz o pietruszkę ale Magosi? Po co i dlaczego? Akurat to byłby dobry mecz by sprawdzić młodych Rosjan chociażby bo po coś podpisywali z nimi wieloletnie kontrakty? Jeszcze pchają tego Skupienia na siłę bo przecież jak z Krakowem zrobi 10 punktów to jeszcze jakiś angaż złapie w następnym sezonie. Kończyć już ten sezon i trzeba budować klub na następny rok.

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Piła wygra w Rawiczu.

 • Aztek Krosno napisał/a komentarz do Żużel. Wilki Krosno wciąż mogą wjechać do play-offów. Wszystko w rękach Polonii Piła

  Zobaczymy jak do meczu podejdzie Leszno ll. Jeśli pojadą składem jak w większości meczów (to było by posunięcie fair play ze strony Unii), to Piła powinna sobie poradzić. Jeśli jednak z przytupem będą chcieli zakończyć sezon wygraną na własnym torze i przyjedzie zaciąg Extraligowy, to Piła raczej polegnie.
  Jeśli chodzi o same play off, to moim zdaniem obie drużyny, Piła jak i Krosno są na tę chwilę bez szans w konfrontacji z Poznaniem czy Bydgoszczą.

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Nie zamierzam dłużej z tobą dyskutować, bo widać, że żyjesz w bańce mydlanej i śnie o potędze Wilków Krosno i ekstralidze za 4 lata i żaden argument nie trafi do ciebie.
  Wierz w co chcesz.
  Bye bye.
  Ps.
  Krosno nie ma adeptów, a szkółka która miała być oczkiem w głowie klubu, w zasadzie nie funkcjonuje.

 • Aztek Krosno napisał/a komentarz do Żużel. Skończyli wiek juniora i przepadli. Nie jadę, nie mam pieniędzy. Nie jadę, bo byłem za drogi

  Od kilku lat o tym piszę. Ligowy żużel powinien opierać się podobnie jak niższych klasach motocyklowych (Moto2, Moto3) na znormalizowanych silnikach. Wtedy było by widać kto tak naprawdę ma talent do jazdy, a kto wygrywa dzięki sprzętowi za dziesiątki tysięcy złotych. Zobaczcie na przykładzie Pawła Miesiąca ile daje sprzęt. Zawodnik, który jeszcze kilka lat temu miał problem ze zmieszczeniem się w składzie KSM Krosno, dosprzętowiony przez klub w extra jedzie aż miło patrzeć. Niech taką żużlową F1 lub Moto GP, gdzie można z silników wyciskać ostatnie soki i pchać setki tysięcy w sprzęt będzie GP na żużlu, ewentualnie Extra liga, a reszta jedzie na znormalizowanych silnikach. W innym przypadku w przyszłości będziemy mieli objazdowy cyrk około trzydziestu zawodników, których będzie stać na uprawianie tego pięknego sportu...

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Żużel się zacznie rozwijać , gdy sprzęt będzie o połowę tańszy. W wielu krajach zawodnicy odstawiają motocykle do "muzeum" bo nie mają na remonty o nowych silnikach nie wspomnę.


  Dlatego jak najszybciej trzeba powołać "Żużel-Formuła 2" gdzie zawodnicy mogliby rywalizować na fabrycznych silnikach dwu zaworowych.
  Najlepsi mogliby przechodzić do silniejszego i bogatszego grona.
  Ligi tylko najwyższe w kraju mogłyby jeździć na sprzęcie dotychczasowym a pozostałe według oszczędnych zasad.
  Wówczas np. w Polsce mistrz PLŻ byłby DMP -F2.
  Wpłynęło by to na spadek cen sprzętu z najwyższej pułki, wszak spadłoby nieco zapotrzebowanie na te cacka.


  To jedyna szansa na uratowanie lub ożywienie żużla w Czechach, Bułgarii, Rumunii czy Słowenii a nawet Włoszech i Austrii.


  Ligi Duńska i Angielska również odsapły by finansowo ale nie tylko.
  W Polskich ligach na zapleczu też sie nie przelewa.


  Ciekawe co o tym myślicie koledzy kibice ?

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Ale na tym to polega. Gdyby ci chłopcy: Zgardziński, Niedźwiedź i inni, urodzili się z nazwiskiem Zmarzlik, lub Drabik to teraz by śmigali na torach Ekstraligowych jako wygrywający. Niestety, nie ma kogoś, kto będzie wykładał ogromne pieniądze na sprzęt i team. Klubów to nie interesuje - radź sobie sam.

 • Aztek Krosno napisał/a komentarz do Żużel. Skończyli wiek juniora i przepadli. Nie jadę, nie mam pieniędzy. Nie jadę, bo byłem za drogi

  Niech taki zawodnik po przejściu na seniorkę w drugiej lidze dostanie 600 - 800 pln za punkt. Na przygotowanie musi wydać minimum 20-30 tyś pln. Policzcie sobie proszę ile punktów musi uciułać, żeby odrobić same te przygotowania. Nie liczę oczywiście opon, serwisu silników podczas sezonu itp. Patrząc np na takiego Larsa Skupienia. Do tej pory zdobył dla Wilków 29 punktów wraz z bonusami jadąc w 27 biegach. Licząc, że za punkt otrzymuje jakieś 800 pln. Daje to jakieś 23 200 pln. Odejmujac od tego podatki i inne koszty wychodzi na to, że jeszcze nie odrobił swojego przygotowania się do sezonu, a już pasowałoby zrobić serwis silników. Dodajmy do tego, że za coś jeszcze trzeba żyć. Lars jest jeszcze w tej dobrej sytuacji, że przy sprzęcie pomaga mu wujek, a i pewnie Pan Mrozek też coś od siebie "dorzuca". Podsumowując, jeśli młodziak nie ma bogatej rodziny, sponsorów lub klubu, który mocno wspiera go finansowo nie ma szans z żużla wyżyć...

 • Aztek Krosno napisał/a komentarz do Janusz Ślączka: Będziemy walczyć do końca, ale końca świata bez play-offów nie będzie

  Generalnie wczoraj pojechaliśmy tym, czym mieliśmy jechać od początku sezonu (patrz prezentacja drużyny). Liczyłem na max 35 punktów, ale nie spodziewałem się, że Świdnicki, który robi po dwa punkty na mecz będzie z trzynastoma punktami liderem drużyny. Po jego wyniku widać, że Opole było do objechania, ale z jakiegoś powodu przegraliśmy. Niech nikt nie pisze o naszym pechu z kontuzjowanymi zawodnikami, bo we wczorajszym meczu gdyby jechał Rolnicki, to nie mógłby jechać Świdnicki, a Paweł Hlib trafił nam się jak "ślepej kurze ziarno" i jego kontrakt był tym czym są kontrakty Filona czy Marcina i przed sezonem nie był pewnie nawet brany pod uwagę do jazdy. Podsumowując, zbudowaliśmy drużynę jaką zbudowaliśmy i wiele się z tego nie da już chyba wykrzesać. Zobaczymy co będzie dalej... a dla Opola gratulacje...

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  "Nieprawdziwa informacja podana przez Bellego. Dziwne, że w ogóle porusza temat naszej drużyny, a nie skupia się w wypowiedzi na swoim zespole." oraz "Z chęcią odsluchalibyśmy ten wywiad. Ciekawe czy zostało to dobrze przetłumaczone? Z drugiej strony patrzymy do przodu, analiza, wyciągamy wnioski i budujemy dalej."
  ========================================================
  Oficjalna odpowiedź klubu na FB ( a jakże ) na wypowiedź Bellego, no normalnie śmiech na sali, to już się zaczyna robić żałosne. Brakuje jeszcze gróźb ze strony klubu że pójdą z tym do sądu. Oj panie Leśniak, pitolicie takie same farmazony co diamentowy Irek w tamtym roku, a jak się to skończyło ? każdy wie ...

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Stal Rzeszów 2018 bis....

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.