Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Zamiast bawić się w lekarzy domowych , sami się powinni przebadać u lekarzy od głowy ! Kluby stają przed historyczną szansą awansu , zawodnicy starają się w ekspresowym tempie podleczyć kontuzje a tu ktoś wymyśla wielki turniej o mistrzostwo ligi która jeszcze nie ukończyła rywalizacji ! Mądre , naprawdę mądre panowie !

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Czepiają się Grega bo sie nie gryzie w język jak trzeba. Masakra

 • Aztek Krosno napisał/a komentarz do Żużel. Problemy Walaska przed finałem eWinner 1. Ligi Żużlowej. W czwartek przebada go lekarz PZM

  Turnieje o "Puchar Sołtysa", na których większość zawodników jedzie tylko dlatego, żeby kary nie dostać, powinny odbywać się po finałach. Panu Grześkowi życzę dużo zdrowia. Niech obie drużyny pokażą fajny żużel w pełnych składach. Do zobaczenia w Ostrowie i zapraszamy do Krosna...

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  5.5.13.9+1.4+2. 8+2.11+1.8+2.6.3.5+1.1. ___ (Bydgoszcz)8.12+1.13+1.13+2. To są zdobycze Mateusza w tym roku. Od meczu w Bydgoszczy wyraźny skok w jego jeździe. A przypomnę że do tej pory to był zawodnik nr 4-5 w drużynie pod względem skuteczności. I teraz pytanie. Do którego Mateusza jest mu bliżej ? Tego z ostatniego okresu, czy tego z większej części sezonu? Wiadomo że to zawodnik który w 1 lidze od paru dobrych lat bywał raczej w czołówce. Drużyna wygrała RZ więc nikt nie jest zdziwiony że zawodnicy Wilków chętnie widziani byli by przez innych pracodawców w swoich drużynach, szczególnie gdy 4-5 zawodnik robi 12-13pkt.:):):)
  Czy klub powinien szukać kogoś innego na jego miejsce? A czy na rynku jest ktoś kto nie byłby niewiadomą i gwarantowałby postawę zbliżoną do Mateusza z ostatnich meczy? Mateusz przez sezon miał okazję poznać tor , każdy nowy zawodnik dopiero by go poznawał. Myślę że to ważna kwestia. Sądzę że Mateusz ma potencjał na jazdę bardziej zbliżoną do obecnej formy a więc na dobrym gruncie powinien iść do góry. Stabilizacja mu służy a myślę że w Wilkach taką Mateusz znalazł. Teraz drużynie i jemu i kibicom można tylko życzyć by taką stabilizację Mateusz osiągnął również na torze.

 • Aztek Krosno napisał/a komentarz do Żużel. Kolejny klub wszedł mocno do gry o Bartłomieja Kowalskiego. Junior ma duży dylemat!

  A ja myślę, że Bartek czeka na to co wydarzy się w Krośnie 03.10.2021...

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  panowie w studio typu Cegielski Dryła i reszta debatują godzinami nad tym czy był mikro ruch na starcie czy nie ale takiego poważnego tematu nie zaczną bo im nie wolno. Sprawiedliwości to nawet już w sporcie nie ma

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Najlepsza Liga Świata jest już przed rozgrywkami ustawiona. A beniaminek zostaje tak potraktowany bo panowie na wysokich stanowiskach nie chcą tak naprawdę nikogo z zewnątrz. Pasuje im to jak jest jedynie Lublin dał rade przełamać ich zagrywkę dlatego powinien być Mistrzem !

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  W piłce nożnej jest nie do pomyślenia żeby ktoś chociaż przez 5 minut przed okienkiem transferowym się kontraktował. A w Psełdo najlepszej lidze świata Sajfutdinow który walczy o medale z Lesznem jest już zakontraktowany w Toruniu. To jest jakaś komedia i co z tego że nie ma oficjalnego podpisu jak oni są już na tyle beszczelni ze nawet się już z tym nie kryją. I teraz kibic z leszna ma przyjść na stadion i kibicować Emilowi wiedząc że za chwile będzie jeździć u konkurencji. NA tym ma polegać sport ?

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  hmm od dawna pewnie na każdy stadionie bywały zbiórki kasy na sprzęt , najczęściej dla juniorów. Wystarczy spojrzeć kto wytyka taką akcję snując domysły o nędzy w Wilkach. No chcieliby by tak było :) Już nie wspomnę że przecież nikt nie wiedział kiedy licencję zdadzą adepci w Krośnie. Osobiście dla mnie ta akcja to jeszcze jedna forma integracji kibiców nad projektem by wspólnymi siłami działać na jeszcze lepszy efekt. No ale to za wysoki poziom do pojęcia przez niektórych.
  Brawo dla Ostrowa i ich kibica. Oby takich było więcej.Pozdr

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Masakra Tragedia brak określenia na to co się wydarzyło. Mirek współczuję tobie z całego serca nie ma nic gorszego jak potrzenie na cierpienie swojego dziecka i być bezradnym :-( trzymam kciuki i pomodlę się oby było wszystko dobrze i głęboko w to wierzę że będzie dobrze.

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Oj, jeszcze się zdziwicie wszyscy gdzie Bartek wyląduje w końcówce tego sezonu ;)

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  W Krośnie poszło info, że w tym roku nie pchamy się do awansu i wyniki widać. :) ')

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Brawa dla obu stron za zdrowe i sportowe podejście do tematu.

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Brawo.Oba kluby zachowaly sie fair play. Wnioskuje o nominacjew do tej nagrody za sezon 2021.

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Szacun dla obydwu Panów i ich Klubów.
  Rywalizacja rywalizacją, ale fair play i respect to coś, czego w obecnych czasach już zbyt wiele nie ma.

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  uuuu niezle

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Wielu obserwatorów uważa że dziwny był to mecz. Do tej pory przed każdym meczem padał deszcz , nie inaczej było i tym razem. To powinien być atut Ale tor nie zależnie od pory meczu kompletnie inaczej przygotowany. Po szerokiej nie dawało się atakować a przynajmniej tak to wyglądało. To co mnie osobiście najbardziej uderzyło po oczach to dramatyczny brak startów w wykonaniu Wilków. Coś w czym naprawdę do tej pory dobrze się prezentowali. W całym meczu wygrane tylko dwa starty, w 13 i 15 biegu. A przy słabych startach i braku możliwości atakowania po szerokiej to czym tu wygrać? Starty do tego stopnia tragiczne że Stachyra w studiu mówi że Milik chyba zapomniał budzika na start, Musielak startował pod koniec meczu tak samo. Chłopak który do tej pory lał wszystko i wszędzie bez treningu....nagle dostał zaćmienia. Ktoś napisał ze wkraczamy w czas meczy cudów w lidze....kto wie, może. Mecz na styku więc mogło się tak wydarzyć ale....

 • Aztek Krosno napisał/a komentarz do Żużel. Wilki - Wybrzeże. Gdańszczanie obudzili się na dobre. Zespół znad morza wygrał drugi wyjazd z rzędu [RELACJA]

  Gratulacje dla Gdańska. Przy podobnym potencjale seniorów, gdańscy juniorzy zrobili różnice. Jak dla mnie jednak mecz był siakiś taki dziwny. Nie wiem dlaczego, ale coś mi się nie kleiło. Co do komentarza Rysia dotyczącego kibiców. Nikt nie gwizdał na Pieszczka, a na sędziego, który przerwał bieg bez przyczyny, a później mając podstawy do przerwania powtórki, nie zrobił tego. O tym jakimi kibicami jesteśmy i jak się zachowujemy w stosunku do zawodników drużyny przeciwnej (prowadzącej w spotkaniu), niech świadczy sytuacja po upadku Gruchalskiego, gdzie pół stadionu skandowało jego nazwisko. Mając w pamięci ostatni mecz GKM vs Falubaz, myślę, że wielu kibiców Extraligi mogłoby się uczyć kultury stadionowej od nas. Pozdrawiam

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Koledzy kibice z Krosna - póki co to jedyne co mamy, to 16 punktów, które nie mówią o tym, czy zdołamy dojść do finału. Terminarz jest wybitnie korzystny dla Wilków, nie dość, że na starcie sezonu dostaliśmy lanie od Rybnika i to było kluczowe. Inaczej nie byłoby Musielaka w Krośnie. Po drugie mecze domowe z Bydgoszczą i Łodzią nie były wybitne a rywale jechali bez podstawowych zawodników. Dopiero kolejne mecze powiedzą czy możemy myśleć o finale.

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że za 4-5 lat będziemy w Krośnie mieli 5 juniorów na poziomie gwarantującym wygrywanie zawodów MDMP. Jeśli koniunktura na żużel się utrzyma i poziom finansowania będzie należyty, to Kwiecina - który woli pracować z młodzieżą niż prowadzić zespół - powinien nam oszlifować kilku chłopaków. Koniec z pożyczaniem zawodników typu Patryk Zieliński. Fajnie jakby Spartan kiedyś dołączył do rozgrywek seniorskich, można byłoby mieć w Przemyślu klub filialny. Akurat w Przemyślu wielka bieda ze sportem, więc przy wsprarciu Krosna, żużel mógłby przebić się do świadomości mieszkańców i zrobiłaby się moda na ten sport.

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Krosno idzie jak burza, Pan Waliszko na studia telewizyjnego się nie nadaje, ale do zarządzania jak najbardziej. Z takiej ruiny w 2 lata zrobić coś takiego, naprawdę szacun.zobaczymy co dalej.

 • Aztek Krosno napisał/a komentarz do Żużel. Nerwy Emila Sajfutdinowa przed kamerą. "Nie nakręcajcie sytuacji"

  @Ela 28: Niestety sprzęt odgrywa w tym sporcie ogromną rolę. Wystarczy przeanalizować nazwiska zawodników, którzy od lat jeżdżą w Ekstra lidze. Praktycznie ci sami zawodnicy zmieniający tylko barwy klubowe. Kto ma sprzęt, ten robi punkty i zarabia na kolejne silniki na których robi punkty, żeby zarabiać na kolejne silniki... Przeanalizuj sobie jak w drugiej lidze jeżdżą extraligowi juniorzy na extraligowym sprzęcie. Czy są oni lepiej wyszkoleni i bardziej objeżdżeni od zawodników, którzy przez kilkanaście lat zjedli zęby na żużlu???

 • Aztek Krosno napisał/a komentarz do Żużel. Ostrovia - Wilki. Sensacja w Ostrowie! Odmienieni krośnianie górą! [RELACJA]

  Brawo! Brawo! Bravo! Mamy bardzo solidną seniorkę. Teraz jeszcze popracować nad młodzieżą i będzie super.

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Ljung już na pewno nie pojedzie w tym roku. Oszukał Krosno na kasę, wziął za podpis i w ogóle się nie przygotował do sezonu. Przyjechał do Polski tak spasiony, że nawet w uszyty dla niego kevlar się nie zmieścił, trzeba było go powiększać na mecz z Rybnikiem. Stąd takie ruchy transferowe.

 • Aztek Krosno lubi Komentarz

  Dziwna decyzja... Apatora. Musielak wydaje się pewniejszy od Miedzińskiego... Dla Krosna Musielak to spore wzmocnienie. Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że będzie on krajowym liderem Wilków.
  PS. Miłego zwiedzania Bieszczad! :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.