Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • dkfranek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pomysł jest genialny! Jak ten z oduczaniem konia jeść by zaoszczędzić.. tylko że koń głupie bydle nie zrozumiał intencji i zdechł..
  Obawiam się że nie inaczej bedzie z "najlepszą ligą świata"..

 • dkfranek napisał/a komentarz do Żużel. Sajfutdinow czy Pawlicki? Kogo powinna zatrzymać Unia, jeśli nazbiera kasę tylko na jednego z nich

  @Nie dla wirusowego zamordyzmu: widać że nie masz pojęcia o tym o czym piszesz. Pracodawca mie obniża pensji z powodu wirusa, ale z powodu braku obrotów. Jeśli tego nie rozumiesz to nie ma o czym gadać. Z pustego i salomon nie naleje.

 • dkfranek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli Unia zgodzi się na żądania Pawlickiego, to będzie to policzek dla pozostałych zawodników. Nie podejrzewam by proponowano mu mniej niż Kołodziejowi czy Hampelowi, a jeśli chciał więcej od nich, to jest to wyraz zadufania z jego strony. Niech Unia zainwestuje lepiej w Smektałe czy Kubere, a lepiej na tym wyjdzie w przyszłości.

 • dkfranek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wyglada na to, że redaktor Ostafiński czyta komentarze, bo wczoraj napisałem dokładnie to samo, tylko że szybciej..

 • dkfranek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie wiem czemu, ale mam takie dziwne wrażenie, że jedynym przegranym będzie Drabik. Liga ruszy, z Drabikiem, może nawet odjedzie cały sezon, ale co potem? Sończy mu się kobtrakt z Wrocławiem, a kara będzie wisiała nad głową. W takiej sytuacji nikt nie podpisze z nim kontraktu, nawet wrocek. Zostanie sam, na lodzie.
  Niech mu ktoś podpowie, że tylko na tym traci. Gdyby poddał się karze, już miał by część za sobą, a tak wszystko ciągle przed nim.

 • dkfranek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dla pierwszego tysiaca zawodni... a nie, tu chodzi o pojedyncze osoby, które każdego roku po kilka miesięcy są poza domem. Nie róbmy z tego takiej szopki! Jeśli Pedersen nie chce startować to trudno. Jego prawo. Ucieszy się Romek Lachbaum, a i my każdy jego punkt będziemy przyjmować z radością. Za pieniadze jakie inkasuje Nicki, będziemy wymagać punktów, a te będą przyjmowane jako coś oczywistego, więc nie przyniosą takiej radochy. Bardziej boje się o Artema, bo jego milczenie jest niepokojące. Mam nadzieję że Artem jak i Przemo zdecydują się na jazdę i że znowu zobaczymy fajne ściganie. Jeśli Pedersem odstąpi miejsce w Romanowi, to nie będzie dramatu. Zostanie też kasa, za którą będzie można ewentualnie wypłacić jakieś premie pozostałym zawodnikom. Tak więc nie ma tego złego..

 • dkfranek lubi Komentarz

  Mogę się założyć o flaszkę, że jakby GKM mu dał to co mieli umówione to problem rodziny szybko by się zakończył :)

 • dkfranek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jedno trzeba przyznać, ma jaja. Mówi co myśli, jak zawsze i trzeba to docenić. Mimo wszystko uważam że tak jak większość gwiazd, coś tej lidze zawdzięcza. Wszyscy robimy to co robimy dla pieniędzy, to oczywiste. Fakty są takie, że to pieniadze z ELigi pozwoliły im na realizację celów, bo sam talent nie wystarcza. To Eliga sponsorowała w dużej mierze możliwość startów w innych ligach, więc jeśli ktoś chce teraz startować w tych innych, mając gdzieś głównego sponsora, to jego sprawa. Niech jednak nie ma pretensji o konsekwencje swojego wyboru. Rozłąka też nie jest wytłumaczeniem. Trzy miesiące w Polsce nie są aż tak straszne. Przecież co sezon nie ma go w domu przez pół roku! To Szwecja, to Anglia, to GP tu i tam.. Nagle trzy miesiące stają się więzieniem? Ok, troche go rozumiem, bo nikt nie lubi gdy stawia się go pod ścianą, ale chyba zauważył że sytuacja nie wynika z widzimisię ELigi. Trzeba przemyśleć sprawę i podjąć decyzję, a odrobina pokory i zrozumienia sytuacji, nawet gdy jest się Nickim Pedersenem, napewno nie zaszkodzi wizerunkowi. Trzeba poprostu przypomnieć sobie kto tak naprawdę pozwalał mu finansować przygodę zwaną żużlem.
  "Czasem lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć"
  Ten sezon to krok w tył, ale czasem potrzebny by nie utknąć w ślepej uliczce.

 • dkfranek napisał/a komentarz do Żużel. Nicki Pedersen może zrezygnować z PGE Ekstraligi!

  @-ZKSUniaTarnów-: mylisz się w jednej kwestii.. Do opodatkowania jest przychód, nie dochód. Czyli podatek płaci od całości, a nie od tego co zostanie. (Czyli jest jeszcze gorzej). Taki mamy klimat..

 • dkfranek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jest jeden plus, bo może się okazać, że objawienie z poprzedniego sezonu wykorzysta swoją szansę. W poprzednim zastąpił Antona, w tym może zastąpić na cały sezon Dzika..

 • dkfranek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ban na dwa lata!! Nie chcą Eligi? Tym którzy nie chcą jechać w tym roku, dać bana na dwa następne sezony!! Eliga niech sie szanuje!! Nie pozwolić na przeplacanie i dokładanie pod stołem!!

 • dkfranek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Takie ich prawo..
  Na miejscu ELigi wprowadził bym zapis, że ten kto rezygnuje -czyt. wypina się na naszą ligę wctym roku, będzie mógł wrócić do niej po dwuletniej karencji..
  Takie ich prawo..

 • dkfranek lubi Komentarz

  A taki był "leszczyński"......

 • dkfranek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Hm.. panie na kasach w biedronce mają wieksze jaja i i nie placzą ze strachu że umrą lub kogoś zarażą, a przecież u nich ryzyko jest po stokroć większe!
  Co do strachu utraty pracy, to weź sie chłopie w garść! Dotyka to całej masy ludzi! Też nie mam zamowień, opłaty są te same, a i rodzina czasami głodnieje.. Nie rób chłopie wstydu i weź sie w garść!

 • dkfranek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pojedzie czy nie pojedzie, cokolwiek zrobi, to pieniadze już wydał. To po pierwsze. Czytałem wypowiedzi i wyliczenia różnych zawodników i uderzyła mnie jedna rzecz. "Trzy nowe motocykle to 150tys zł, silniki".. ileś tam. Znaczy co, stare nie przeszły przegladu na stacji czy jak? Zupy z nich już pogotowali? Na złom wywieźli?
  Nie chwytam.. Niech może Emil, przy całej sympatii do niego, wsiądzie łaskawie na stary motocykl i włoży nowy silnik i oszczędność już jest.. Nowe niech sobie zatrzyma na przyszły sezon.
  Największą tajemnicą i dramatem jednocześnie jest to, że wiele z tych GWIAZD może okazać się całkiem przeciętna gdy przyjdzie im startować na tańszym sprzęcie. Dlatego prawdopodobnie nie tylko Emil bedzie wolał odpuscić sobie sezon, niż obnażyć smutną i niewygodną prawdę.
  Tu nawet nie chodzi o te wspomniane wcześniej przez kogoś srebrniki, czy brak deklarowanej wcześniej "milości" do klubu, tu chodzi o reputację.. Może oceniam zbyt surowo, ale wiele z tych gwiazd, to tylko ich "furmanki".

 • dkfranek napisał/a komentarz do Żużel. Kluby podzielone w sprawie zawodników. Niektórzy chcą mocnych cięć i drastycznych kar

  @Nie dla wirusowego zamordyzmu: Kluby nie zaryzykują takiego rozwiązania, bo za chwile okazało by się, że aby zatrzymać zawodników będą licytować jeszcze wyżej niż to co płacą obecnie.. ;)

 • dkfranek napisał/a komentarz do Żużel. Koronawirus. Zwolnienia w firmie prezesa i sponsora Wybrzeża. Klub nie dostanie obiecanej podwyżki

  @Chernyy: zakaz zwalniania.. i tylko tyle wiesz na ten temat? Zauważ że tam nie rządzi pis.. Pojęcia nie masz czym jest własny biznes i jakie to są koszty, ale usłyszałeś że w hiszpanii jest zakaz zwalniania więc już sobie dorobiłeś ideologię.

 • dkfranek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  To nie klin w POLADE tylko zabijanie czystość sportu. Mamy "męskie" biegaczki, pandemie astmy w Norwegii, a teraz chorowitego Drabika.. Nie nadaje sie do lotow kosmicznych więc nie latam, to samo dotyczy Drabika. Nie jest w stanie startować niech nie startuje. Nie wolno dopuscić do sytuacji tak jak w narciarstwie biegowym, gdzie jedyna zdrowa Justyna Kowalczyk walczy Norweskimi astmatyczkami.. Wszyscy wiedzą jak wykorzystuje się choroby dla osiągania korzyści, a bardziej odważni nazywają rzeczy po imieniu.. to oszustwo.
  Dla ludzi majacych problem ze zdrowiem są paraolimpiady, gdzie mogą konkurować z równymi sobie. Sport ma być czysty! Wolny od dopingu w jakiejkolwiek formie! Przyzwolenie zniszczy ducha sportu i wypaczy jego sens.
  Odpuścicie Drabikowi, a otworzycie drogę kombinatorom.

 • dkfranek napisał/a komentarz do Koronawirus. Fabio Cannavaro tłumaczy, jak Chińczycy uporali się z pandemią

  @Marek Hnatów: jak tam u Ciebie z logiką..?
  Skoro nie wiesz czy jesteś zarażony to noszenie maski chyba ma sens..? Nie sądzisz?
  Przecież zarażać mogą nie tylko ci którzy wiedzą że są chorzy. Zarażają głównie ci którzy o tym nie wiedzą. Oczywistym jest więc to, że noszenie masek przez wszystkich jest logicznie uzasadnione.

 • dkfranek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  "starzy z braci Pawlickim".. czy ktoś może mi to przetłumaczyć?

 • dkfranek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No nie wierzę.. napisał "nuż" zamiast "nusz"..

 • dkfranek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Okoliczność łagodzaca..?
  Jeśli już to przeciwnie. Przemilczał ilość mając nadzieję że sie upiecze..
  Na marginesie dodam że jestem stronniczy bo Drabika zwyczajnie nie lubie. Ot takie moje prawo.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.