Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Wojciech Wojdat Lichocki napisał/a komentarz do Żużel. Długa kolejka chętnych po Hampela. Jeśli Fogo Unia go puści, to będziemy mieć licytację

  Czy nikt już nie pamięta co powiedział po wygranym finale w 2018 roku prezes Piotr Rusiecki ??

 • Wojciech Wojdat Lichocki napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kolejne powinno być Gniezno

 • Wojciech Wojdat Lichocki napisał/a komentarz do Spięcie w Gorzowie! Pedersenowi i Janowskiemu puściły nerwy

  Marcin gdybym Ci tu napisał "spier....aj" albo "pier....ol się " ,bo o to chodzi , to uważał byś to za nic złego ... taki lajcik ???
  Tu gdzie jestem w tej chwili jest to karalne , bo jest to obraza . I tak powinno być .

 • Wojciech Wojdat Lichocki lubi Komentarz

  Kto oglądał to widział kto spowodował ta ciasna sytuację na prostej tuż przy bandzie. Są fani Maćka i Nickiego i każdy z nich może ocenić to na korzyść swojego ulubieńca. Chciałbym jednak zwrócić uwagę na żenujący poziom komentarza tej sytuacji przez panów Cegielskiego i Dryłę. Jak można powiedzieć, że Janowski pokazał kciuk za dobrą walkę? Czy pan Dryła ma żart wyostrzony niczym Karol Strasburger? To miało być zabawne? Żenujące wg mnie było to, że nie skrytykowali tego zachowania bo gest zasługuje na krytykę. Odnoszę jeszcze wrażenie, że bardzo ale to bardzo zależało im na podbudowania wizerunku Janowskiego. Superlatyw o jego refleksie po kraksie z Emilem to trochę przesada. Ogólnie ten pan który popchnął Pedersena to powinien słono za to zapłacić a właściwie to powinien po mordzie za to dostać. Kozak który wykorzystuje zamieszanie a założę się że 1na1 to by pampersa zmienił bo Nicki roz#ebalby go ta dłonią w której ma brak palców.
  Brawo Martin, Tajski też swoje zrobił tak jak myślałem no i liczyłem że Dudek powalczy i powalczył. Nie liczyłem na zwycięstwo Bartka bo pisałem, że za bardzo chce i to mu nie da zwycięstwa. Jestem kibicem Stali ale ślepo w swoich nie wierzę.

 • Wojciech Wojdat Lichocki otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Wojciech Wojdat Lichocki otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • Wojciech Wojdat Lichocki lubi Komentarz

  „Nicki nic mu nie zrobił. Zostawił na tyle miejsca że przejechał bez kontaktu w przeciwieństwie do Zmarzlika, który Dudka przeciągnął pod bandą ale tutaj komentarz, że twarda walka. Janowski powinien beknąć za tego paluszka, a jego tatuś dostać zakaz przebywania w parkingu. Wiele razy takimi sytuacjami byliśmy oburzeni wielce, a teraz się z tego śmiejemy. Hipokryzja nie z tej ziemi. Poza tym zamiast potępić tą sytuacje i ten gest to jeszcze śmiechy komentatorów. Żenada. Janowski dno i chamstwo.”
  Jak najbardziej prawidłowo podsumowane zdarzenie na torze,straci Janowski w oczach kibiców bardzo dużo jak nie przeprosi za swoje zachowanie,a tłumaczenie takich zachowań całokształtem Nikiego jest żenujące,od komentatorów wymagamy obiektywizmu i napiętnowania takich zachowań jak Janowski pokazuje środkowy palec,nie można udawać że to kciuk i nic się nie stało,sprawa powinna zakończyć sie wysokimi karami.

 • Wojciech Wojdat Lichocki napisał/a komentarz do Spięcie w Gorzowie! Pedersenowi i Janowskiemu puściły nerwy

  Pismaku , człowieku co piszesz ten artykuł , obejrzyj wjazd do parku maszyn , kto i dlaczego w kogo wjechał , a nie jedziesz od razu na Dzika . Pismaku nie ma to jak szybko kogoś oczernić !!
  nie to że bronie Dzika , bo każdy wie jaki jest , ale to co zrobił Janowski na torze i jego ekipa podczas zjazdu z toru zakrawa to dobra kare !! Chamstwo , słoma z butów ...

 • Wojciech Wojdat Lichocki lubi Komentarz

  Popełniła błąd, pozbyli się koła zapasowego zanim dojechali do celu.
  Kariery Oskarowi nie złamali bo ten regularnie jeździł w barwach Lublina, kto wie czy więcej nie zyskał startując jako senior w niższej lidze (więcej biegów niż słaby junior w ekstralidze). Oczywiście co dla Wrocławia jest błędem jest bardzo dobrym ruchem dla Lublina. Oskar wprowadził ich do finału i kto wie czy nie do pierwszej ligi, 10 pkt zaliczki to dużo.

 • Wojciech Wojdat Lichocki napisał/a komentarz do Grand Prix Czech w Pradze oczami SportoweFakty.pl

  Typy slabo trafione , Janowski byl najlepszy , tylko cisnienia finalu nie wytrzymal . Dla mnie wczorajszy nr1 zawodow !!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.