Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Zbeer napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Cóż za fikołki Marta wyczynia! "Każdy ma prawo do swojego zdania". - Tyle że jeśli Djoković jest przeciwnikiem szczepień, to takie zdanie może prezentować w domu". W domu... a ona mając prawo do swojego zdania może je głosić publicznie? Coś za bardzo wchodzi ta proszczepionkowa propaganda. Dużo za bardzo. I żeby nie było, nie jestem antyszczepionkowcem. Mam komplet szczepień, rozumiem słuszność ich stosowania, ale tego akurat preparatu nie przyjmę. Jeśli coś jest dobre i skuteczne, nie wymaga nagonki, aby to stosować. "Sprzedaje się" samo.

 • Zbeer lubi Komentarz

  Tak wygląda subiektywny wywiad. Dlaczego? 1. Powrót do starej nazwy Apator. 2. Powrót wychowanka P. Przedpełskiego. 3. Mając do wyboru Doyle-Holder, zarząd zostawia Holdera. 4. Wzmocnienie tylko na pozycji u24, Lambertem bo Jack Holder nie spełniał kryteriów. 5. Trenerem zostaje T. Bajerski. Czy jest jakaś drużyna, która aż tak wiele zrobiła wracając do "korzeni" klubu? Lublin? Hmm, jaki zawodnik jest związany dłuższy czas z tym klubem? Trenera Kuciapy też nie można nazwać "swoim". Zgodziłbym się co do p. Ziółkowskiego i nazwy Motor. Co do opinii nt Ostrowii. A czy nawet jakby chciał klub kogoś kupić, byłby w stanie wygrać tą rywalizację? To nie jest w 100% pomysł na speedway, tylko w jakiś sposób sytuacja na rynku wymusiła takie działanie. Grudziądz próbuje od wielu lat kogoś kupić oferując duże pieniądze i efekt widzimy... Zakup Holdera wynika tylko z tego, że żaden klub z ekstraligi nie złożył propozycji a zawodnik chciał nadal jeździć w najwyższej klasie. Żebym źle nie został zrozumiany to proszę zwrócić uwagę na inne kluby. Częstochowa, zakup rok temu trzech nowych seniorów. Miśkowiak, Karczewski i do niedawna Kowalski to również nie wychowankowie. Wrocław poza Janowskim i ewentualnie Wofindenem również kupuje, łącznie z juniorami.

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Tomasz Dryła zauroczony strategią Ostrovii. Podaje powody, dla których Apator nie jest królem polowania [WYWIAD]

  @WO: Pełna zgoda. Dobrze to podsumowałeś. Dryła ma wprawdzie prawo do subiektywnego komentarza, jak i do ośmieszania siebie. Nie zabraniajmy mu wachlarza możliwości ;)

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Tomasz Dryła zauroczony strategią Ostrovii. Podaje powody, dla których Apator nie jest królem polowania [WYWIAD]

  W temacie Apatora, to pozwolę się nie zgodzić. Doskonale zdaję sobie sprawę kim byli dla Torunia Adrian i Chris, wiem ile im zawdzięczamy, że stanowili poniekąd symbol, ikonę Apatora. Niemniej, jeśli myślimy o odrodzeniu się sportowo, włączeniu po kilku latach do walki o wyższe cele (może strefę medalową wreszcie) to zmiany są potrzebne. Myślę, że już czas wielki przestać drżeć o ekstraligowy byt, tylko dać trochę wiary i nadziei kibicom. Tego w składzie z Adrianem i Chrisem by się nie udało. Ok, można by teoretycznie trzymać ich na ławce, traktować jak swego rodzaju maskotki klubowe. Tylko czy o to w tym chodzi? Czy to jest odpowiednia dla nich rola? Taki jest ich poziom ambicji? Myślę, że obaj mają jeszcze coś do udowodnienia, dlatego mocno trzymam za nich kciuki. Taka rozłąka może im dać kopa, a i Apator zyska na sile na tych zmianach. No i to gadanie, że "z zasady staram się nie zgadzać z powszechną opinią, jeśli to tylko możliwe" mocno słabe. W tym przypadku raczej mało możliwe jest nie zgadzać się z powszechną opinią, bo chyba każdy przyzna, że siła rażenia i wartość sportowa Apatora wzrosła. Na ile, to się oczywiście przekonamy w trakcie sezonu lub po jego zakończeniu, ale Patryk jak i Emil to jednak trochę inny poziom. Można oczywiście iść w zaparte i z zasady się nie zgadzać z faktami, ale to zachowanie rozkapryszonej dziewczynki, a nie komentatora sportowego.

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Plusy i minusy Apatora Toruń. Siła znacznie większa, choć będą za to bardziej nerwowe wieczory z Grand Prix

  Irytuje mnie takie pompowanie balonika. W toruńskim środowisku panuje więcej pokory, niż w innych ośrodkach. Zgadza się, że zmontowano fajny skład i realnie siła rażenia wzrosła, ale na ile to wystarczy będzie wiadomo jesienią 2022 roku. Osobiście liczę na PO i obyśmy tam weszli w komplecie, zdrowi i zmotywowani. Na końcowy sukces składa się jednak poza tym tak wiele czynników, że wszystko jest możliwe.

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Emocjonalne rozstanie Apatora z Holderem. "Niezmiernie nam ciężko"

  @Blaszka Torun: Są też tacy jak ja, którzy uważają, że to smutny, ale konieczny moment. To rozstanie jest potrzebne obu stronom. I tak, to jest emocjonalny moment. Dziwnie będzie się Chrisa oglądało w innym kewlarze, ale nie przeszkodzi mi to w kibicowaniu Holderowi, nawet w starciu z Apatorem. Niech mu się wiedze w nowym klubie. Oby został liderem. To mógłby być punkt zwrotny w jego karierze.

 • Zbeer napisał/a komentarz do Wicepremier ogłosił im sponsora. Robią furorę, a wkrótce mogą być najlepsi w Polsce

  @erik stelmacher: Nie powinno być w ogóle zjawiska sponsorowania konkretnego klubu z publicznych pieniędzy, tym samym nie byłoby kontrowersji. W całej tej sytuacji zaognia stanowisko klubu i kibiców, którzy lansują się jakby mieli nie wiem czym. Podnośnikami? Szkoleniem? A może lokalnym szowinizmem i samo zachwytem? Skrzyknięci przegłosowali swój stadion na najładniejszy... no błagam. W czym? W de mam Motor i jego ubogą historię, ale wkurza takie zachowanie, które można przyrównać do wrzeszczącego i chwalącego się ze wszystkiego dzieciaka "bogatych rodziców", którym sypnięto z jakiegoś powodu sutym socjalem. Skończą się państwowe pieniądze, to będzie spadek jak to było z Tarnowem. I w sumie tego życzę temu nic nie wnoszącemu do rozwoju żużla w Polsce klubikowi. W jego miejsce zdecydowanie bardziej pasuje Bydgoszcz czy Rybnik.

 • Zbeer lubi Komentarz

  Sponsor państwowy ma to do siebie że dziś jest jutro może go nie być.. Wystarczy zmiana władz w Polsce. Przykład Tarnów.. Który wykorzystał sponsora państwowego dwa tytuły z Rzędu.. A dziś 2 liga.. Dziś swoje 5 min ma Lublin.. Wszyscy chwala ten klub dziś tylke że myślę że Tarnów lepiej wykorzystał swoje 5 min Richardson, Gollobowie tych zawodników sprowadzono wtedy najlepszych.. Dziś Lublin jednak tych najlepszych nie potrafi przyciągnąć Zmarzlik itd odmawiają Motorowi.. Tak fajnie wszycy chwalili ten Lublin gdy pierwszy sezon był w ekstralidze że kibice nie gwizdali na innych zawodników innych drużyn.. Ale nikt nie powie że to było fałszywe co dziś gwiżdżą że aż głupio.. Tak się wszyscy podniecają że na dźwigach oglądają mecze.. No dobra a może bądźmy sprawiedliwi i powiedzmy dlaczego tak muszą oglądać te mecze.. No bo nie mają gdzie oglądać tych meczy skoro ma się stadion na 7 tys ludzi no to trzeba wchodzić na dźwig.. Dziś tam wchodzą a 5 lat temu nawet na stadion nie przychodzili bo po co skoro była 2 liga.. A było i tak że nawet ligi nie byo.. Klub który dziś się chwali pieniędzmi podatników nie potrafi tych pieniędzy oddać wielu zawodnika w którym wisi od 20 lat.. Dlaczego tych pieniędzy nie oddaje?, np Adamsowi wiszą pieniądze od prawie 30 lat i to klub Motor Lublin te pieniądze mu wisi Adams jeździł w Motorze by ich nie spłacić zmieniał nazwę na Lkz i różne tam. Ale dziś wrócił do tej nazwy czyli jest znów Motor?! Jak to możliwe wkońcu skoro klub zbankrutował to nigdy nie powinien wrócić do nazwy w której zbankrutował. A jak już wrócił to niech oddaje długi.. Kibice z Lublina nie kochają Motoru tylko zwycięstwa patrz przykład przeszłości gdzie byli gdy Motor był przegrany.. Ale macie swoją 5 min daje max wam 5 lat i spowrotem powrót na kolejne dekady 2 liga 1liga..

 • Zbeer napisał/a komentarz do Wicepremier ogłosił im sponsora. Robią furorę, a wkrótce mogą być najlepsi w Polsce

  Motor Publiczne Pieniądze Lublin. Nie pierwszy raz jedzie drużyna za min. moje pieniądze, bo chociażby wspomnieć Unię Tarnów. Z tą różnicą, że Tarnów potrafił kogoś wychować i wymiernie dać coś polskiemu żużlowi, a Motor Publiczne Pieniądze Lublin potrafi tylko kupować medale (zawodników) za PUBLICZNE pieniądze. Gardzę bardzo. Aha, ta przygoda długo nie potrwa i polecicie do 2 ligi szybciej, niż się wam wydaje. To nie groźba czy obietnica, tylko takie klubiki są jak żarówka podczas przepięcia; zabłysną mocno, ale tylko na chwilę. A co się robi z przepalonymi żarówkami?

 • Zbeer napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Skład bardzo ciekawy i jak na warunki 1 ligowe mocny. Cieszy mnie to, bo rysuje się nadzieja na awans do EL, gdzie jest miejsce Gryfów. Poczekajmy jednak do podpisów. Jako torunianin na pewno będę kibicował. Czas powrotu prawdziwych derbów (z całym szacunkiem dla grudziądzan)

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Koszmar Polaków trwa w najlepsze. Złoto znów nie dla nas!

  Fajna ta formuła, taka nie za sprawiedliwa. Jeden błąd i cały dorobek idzie się walić. Być drugim mając 10 punktów przewagi. Taki cyrki to tylko w żużlu. Nie wiem jak smakuje takie złoto, ale po srebro bym w ogóle nie wyszedł.

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Kolejny klub wszedł mocno do gry o Bartłomieja Kowalskiego. Junior ma duży dylemat!

  @EstadioOlimpico: I jeszcze Polaka z niego Rusko zrobi. Takiego podwójnego. Turbo Polaka.

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Paweł Przedpełski nowym królem speedwaya! Europoseł przywitany gwizdami [RELACJA]

  Brawo Paweł i Patryk! Dwóch reprezentantów Torunia na dwóch pierwszych miejscach :)

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Zmarzlik znów niepokonany, ale Stal i tak była bez szans. Motor Lublin blisko finału! [RELACJA]

  @Simon Lubelak: Co masz problem z szukaniem informacji? Google ci zachorował?

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Zmarzlik znów niepokonany, ale Stal i tak była bez szans. Motor Lublin blisko finału! [RELACJA]

  @Kung Lao: Mnie nic nie boli. A nawiązanie to cytatu kompletnie nietrafione. Dobra, jednak tak jakby boli - że za państwowe pieniądze można zrobić tytuł nie wnosząc jednocześnie nic do dyscypliny. To już szacun dla Tarnowa, bo jednak coś po sobie pozostawił. Lublin zostawi kozie klocki, i tak się ta przygoda skończy.

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Zmarzlik znów niepokonany, ale Stal i tak była bez szans. Motor Lublin blisko finału! [RELACJA]

  @Plachol: dużo więcej niż Lublin przez całe swoje istnienie. Polski Żużel Mistrzem/Wicemistrzem Polski (w meczu rozegranym w Lublinie). Tak powinien brzmieć tytuł po meczu finałowym.

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Zmarzlik znów niepokonany, ale Stal i tak była bez szans. Motor Lublin blisko finału! [RELACJA]

  @Adol Hulor: Owszem. W jakim jednak stopniu? Sponsorzy Skarbu Państwa jak najbardziej mogą/powinni wspierać ligę, ale nie indywidualnie klub. Miasto to co innego, mimo wszystko może podejść pod "fundusz reprezentacyjny" - promocję miasta. Promowanie za publiczne pieniądze indywidualnie klubu to IMO patologia. Tak jak było z Tarnowem. I gdzie są obecnie? Po Tarnowie to chociaż jacyś zawodnicy - wychowankowie zostali. Co zostanie po Lublinie?

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Zmarzlik znów niepokonany, ale Stal i tak była bez szans. Motor Lublin blisko finału! [RELACJA]

  @Anastazy: a co ma sponsor tytularny do sponsoringu klubu indywidualnie? Mylisz pojęcia.

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Zmarzlik znów niepokonany, ale Stal i tak była bez szans. Motor Lublin blisko finału! [RELACJA]

  Motor. Kolejny klub wspierany przez spółkę skarbu państwa. Niemal nic nie wnoszący do historii i dorobku sportu żużlowego, ma aspiracje na medale. Za państwowe powtarzam pieniądze. Już tacy byli, gdzie są obecnie? Lublin tak samo skończy. I nie mówię tego rozczarowany przegraną Gorzowa. Nic mi do tego. Po prostu takie wydmuszki za państwowe, czyli NASZE pieniądze to jakieś nieporozumienie!

 • Zbeer napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeśli faktycznie te transfery zostaną dopięte, to mamy naprawdę ciekawą drużynę. Czy na walkę o medale, to jak zwykle bez sensu pisać o tym zanim jeszcze wystartował sezon 2022. Nie wiadomo kto z rywali jaki skład zmontuje, a na końcowy wynik składa się tyle zmiennych, że serio - głupim jest jakiekolwiek gdybanie.
  Cieszy mnie, że prawdopodobnie będziemy mieć młody i perspektywiczny skład. Jeśli to, o czym się pisze jest prawdą, to dwóch zawodników w sile wieku, a reszta to młodzi, rozwijający się zawodnicy z dużym potencjałem. Nie zepsuć tego jak to było w zwyczaju ostatnimi latami, a możemy mieć zespół na lata.

 • Zbeer napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Brawo Dudek! Życzę podobnych zdobyczy w przyszłym sezonie w żółto-niebiesko-białych barwach! :)

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Czy Patryk Dudek po roku wróci do Falubazu? Właściciel eWinner Apatora Toruń zabrał głos

  @JAREK 82: To dział ekstraligowy. Idź szukaj nowych kolegów w zakładce I liga. Powodzenia!

 • Zbeer napisał/a komentarz do Żużel. Falubaz może stracić nie tylko Dudka. "Jego miejsce jest w PGE Ekstralidze"

  @real_M: Maggi.

 • Zbeer napisał/a komentarz do Miał ogromną traumę po tragedii młodego Australijczyka

  @real_M - czego nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi? Napisałeś to samo co ja, tylko podajesz więcej szczegółów, o których się nie rozpisywałem. To jest pier....ie głupot? Ogarnij się.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Dobry-men

„Niech się weseli święty,
Bo bliski jest zwycięstwa,
Niech się raduje grzesznik,
Bo dane jest mu przebaczenie.
Niech powróci do życia poganin,
Bo do życia jest powołany.”
W małym Świętym Dziecku Bóg ułatwia nam Zbawienie.
Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam,
W sercu na nowo tę Dobrą Nowinę,
Niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi,
Niech się umocni nadzieją na cały Nowiuteńkim 2014 Rok!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
czerwiec74

Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu
idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli dużo śniegu napada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nadwrazliwosc_zebow

Nie wiem czy zauważyłeś, ale Twoje (i nie tylko) wysiłki odniosły sukces. Dziś nie pojawił się żaden tekst p. Janusza. Mam tylko nadzieję, że nie jest to swego rodzaju sen zimowy zaplanowany już wcześniej na grudzień i najbliższe miesiące. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zbeer

Ja również lubię rzeczowo porozmawiać, a jeśli jest z kim, to tym bardziej cieszy. Co do tematu: Hampela nie doświadczymy na pewno z racji KSM. I tak, byłby idealnym uzupełnieniem naszego składu. Właściwie to takiego zawodnika nam brakuje, aby ze spokojem myśleć o medalu. Z kolei po MJJ widać wyraźnie co daje zmiana otoczenia i kto wie, czy Warda nie stać na więcej niż pokazał w tym sezonie? Na moje stać – jak najbardziej i jak chłopak zmądrzeje (na kolejnej banicji) to będą się o niego bić kluby z e-ligi... z Toruniem na czele. A póki co MJJ z racji zdrowego podejścia i ambicji... myślę, że w przyszłym roku ma szanse znaleźć się w pierwszej 10-tce EL i będzie spore zainteresowanie tym chłopakiem. Póki co mam nadzieję na Crumpa zamiast Warda i więcej szans dla Przedpełskiego (przy zachowaniu KSM 41), lub pełnej obsadzie juniorskiej (przy KSM 40).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

ja ci powiem w ten sposób lubie z toba podyskutowac , masz racje co do tej wymiany i zgadzam się tylko jestem ciekaw jak to na prawde bedzie wyglądać ten nasz skład unibaxu co do listy zyczen...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kt-wa

ja ci powiem w ten sposób lubie z toba podyskutowac , masz racje co do tej wymiany i zgadzam się tylko jestem ciekaw jak to na prawde bedzie wyglądać ten nasz skład unibaxu co do listy zyczen jestem Najbardziej za JARKIEM HAMPELEM bo on jest równym zawodnikiem na wyjazdach MJJ ciekawy zawodnik jestem bardzo ciekawy gdzie wyląduje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 15 listopada 2012 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zbeer

Ale Dudka nie można być pewnym. To nadal junior, i nie można być pewnym jego dyspozycji, a już na pewno nie regularności. Tak, to Polak i dużo daje taka obsada w tym miejscu – tu przyznaję rację. Trzeba jednak kłaść nacisk raz jeszcze podkreślę – na regularność i doświadczenie. Może powiem inaczej. Ja jestem za zmianami w składzie. Przede wszystkim, i po kolei: Kamil Pulczyński definitywnie do wymiany, w dalszej kolejności Ward (za charakter, podejście do sportu i GP 2013 i ryzyku fatalnych występów dzień później), Miedziński (za może nie dużą, ale jednak konfliktowość, wysokie mniemanie o sobie /”nikomu nie musi się spowiadać z przygotowań do sezonu”/, nadmierne kombinacje sportowe, marazm). W ich miejsce chciałbym pewnych zawodników, ale większość nierealna ze względu na KSM i inne sprawy. Mimo wszystko popełnię nierealny koncert życzeń:

1. Hampel
2. Sajfutdinov
3. Kołodziej
4. Janowski
5. MJJ

Resztę będzie wiadomo lepiej już jutro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

tak tylko ze FDudek jest Polakiem i to byłby PLUS dla torunia był by troche ciekawszy.ja bym był ZA

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zbeer

A ja bym wstawił Crumpa za Warda... Nie będzie już jeździł w GP, więc odpada syndrom zmęczenia. To przy opcji KSM 41 praktycznie nie zmienia składu. Jeśli zmniejszą KSM do 40, to Kamil na wypożyczenie, i tak samo - Crump za Warda. To lepsza opcja, niż Dudek, który notabene z racji młodego wieku absolutnie nie może być pewny równej formy przez cały sezon, a z dobrej (ba! Znakomitej!) strony pokazał się na początku sezonu 2012, a potem złapał kontuzję. Nie można przepłacać za juniora, kiedy ma się w obwodzie 3-ciego aussie do obsady, który przez kilka lat nie schodził z podium MŚ, a który – powtarzam – nie będzie od 2013 roku eksploatowany przez starty w GP w następnym sezonie. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

jestem ciekaw co będzie ja najlepiej z młodych bym widział P dudka w miejsce Warda.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.