Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pandada napisał/a komentarz do Mundial 2022. Michał Kołodziejczyk: Katarska karykatura (komentarz)

  Chyba dwóch piłkarzy reprezentancji Francji urodziło się poza Europą. Zatem nie, nie jest to reprezentacja północnej Afryki.

 • pandada lubi Komentarz

  Co za głupi artykuł.

 • pandada lubi Komentarz

  Znowu brak korekty, znowu grafomania i jęczenie bez sensu. A Souk Waqif, bo zapewne o ten autorowi chodzi, został odbudowany po tym, jak spłonął. Czepianie się tego to tak samo jak marudzenie, że zamek królewski w Warszawie odbudowano w XX wieku ale wygląda na stary. Wow, poruszające.

 • pandada lubi Komentarz

  To co działo się Wiśle to patologia ale jakby ten misiek poszedł na współpracę to na pewno nie ujrzałoby to światła dziennego....... to jest przykład w jak prosty sposób można manipulować ciemnym ludem......ew. ktoś coś chciał dla miska udowodnić i mu to wyszło.........

 • pandada lubi Komentarz

  Najbardziej fanatyczni kibice, hahaha
  Po polsku , BANDYCI.

 • pandada napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Kodi to bardzo fajny, odważny zawodnik, trochę podobny do Geceviciusa, ale lepszy w obronie i penetracjach.
  Mam nadzieję, że wróci jeszcze lepszy i zostanie w Stelmecie co najmniej jeden sezon.

 • pandada napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Zbigniew Boniek w oparach absurdu (felieton)

  Ale politycznie wypowiada się dużo mądrzej niż Pawłowicz i jej koledzy. Może to powinna być jego rola, a nie szefowanie PZPN

 • pandada lubi Komentarz

  Jednym słowem to chuligan z tego naszego Lewandowskiego

 • pandada lubi Komentarz

  Po pierwsze, to Robert naśmiewał się z Comana. Po drugie - Kingsley Coman jest europejczykiem. Jest rodowitym Paryżaninem, wychowankiem PSG. Wiem, że dla nas Polaków, którzy nigdy nie byli potęgą kolonialną nie mieści się w głowie, że kolorowy może nie być emigrantem, ale tak jest

 • pandada lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • pandada napisał/a komentarz do Krzysztof Włodarczyk skomentował bokserskie zdjęcie Roberta Lewandowskiego. "Sporo do poprawy"

  raczej w twojej głowie to poruszenie. Widać jak wyobraźnia pracuje.

 • pandada napisał/a komentarz do Hejt na mistrzynię. Iga Baumgart-Witan poszła w kamasze

  I tu widać w komentarzach, że WOT to sprawa polityczna i światopoglądowa. Np homofob jest za WOT. Nie widzę merytorycznego komentarza pochwalającego tę formację.

 • pandada lubi Komentarz

  Pierw powinien być postawiony przed sądem razem z Dudą oszustem wyborczym co na trollach karierę prezydencką zrobił i deweloperem z drabinką co skłócił i podzielił na lata Polaków.
  Wszyscy wymienieni wyżej mafiozi winni zwrócić wszystkie zagrabione pieniądze przez komisję "paranoi i drwin" zwaną Smoleńską. Potem otrzymać wieloletni wyrok w więzieniu za łamanie prawa, oszustwa wyborcze i wyłudzanie publicznych pieniędzy na pseudo komisję. Macierewicz szczególnie dodatkowe +15 lat z prowokację i próbę wywołania wojny z Federacją Rosyjską.

 • pandada lubi Komentarz

  Przeciez nie pisania książek i intelektu oczekujemy od sportowców. Że 1 na 10000 jest mądry to już sukces.

 • pandada lubi Komentarz

  za wiele sportowcy we łbach nie mają. Nie od tego są.

 • pandada lubi Komentarz

  " nie szykuje się wojna", ale dali ostrą broń ( jak napisała). Cele formacji są niejasne i raczej mają służyć rządowi do opanowania miejscowej ludności cywilnej. Z punktu widzenia militarnego w dzisiejszych czasach taka formacja nie ma żadnych walorów bojowych.
  Ale jak ktoś chce dorobić trochę kasy to jest to przynajmniej uczciwe zajęcie. Ci, którzy chcą tanio postrzelać też mają to taniej niż na strzelnicy.

 • pandada lubi Komentarz

  "Już drugiego dnia dostałam ostrą broń" - ostrą broń?? Dobrze że się bidula nie pokaleczyła ostrą bronią albo kozikiem - poziom szkolenia i wyszkolenia WOT wprost się wylewa. Może w kuchni miała służbę i ostrym nożem cebulę siekała?? Nóż też broń a naostrzony to broń straszna!

 • pandada lubi Komentarz

  A mogla pani Iga iść do WGS przy CWZS Zawisza. Sa potworzone kompanie sportowców - żołnierzy, żołnierzy a nie wot-owców

 • pandada lubi Komentarz

  ale wot to nie wojsko, to grupa totalnych nieudaczników ( widzę to na codzień) - niestety, to zbieranina ludzi którzy nie potrafią sobie dac rady w cywilu

 • pandada lubi Komentarz

  "wszystko co na wschód od Rosji moralnie umiera". Chodziło Ci chyba o zachód. Na wschód od Rosji to Ciesnina Beringa a potem Alaska :)

 • pandada lubi Komentarz

  Dawniej było ZOMO, równieżochotnicze.

 • pandada lubi Komentarz

  Tylko jak gwizdki beda pomagac. Te smieszna lige wygra ten ktoremu gwizdki pozwola grac ostrzej a Anwilowi pozwalaja na bardzo duzo, a taki Hrycan wystarczy ze lekko machnie raczka i juz technik leci!
  To juz nawet nie jest smieszne. To jak z tymi komisarzami na Play-Off? Boimy sie czegos?
  Planinic cudem uniknal kontuzji po tym jak go lokciowano po glowie i skakano po nogach kiedy lezal a na koniec jeszcze zostal skopany. Do tego by nie doszlo gdyby gwizdki wykonywaly swoja prace jak nalezy!

 • pandada lubi Komentarz

  Gratulację dla ZG. Po układzie tabeli widać jak ciężką drogę będzie miał Anwil aby dojść do finału

 • pandada lubi Komentarz

  Graty dla obu drużyn za soczysty meczyk. Decydowały detale. Prowadzenie chętnie wymieniano. Graty dla Dzików za wymęczone ale ważne dwa duże! Była stawka meczu... było twardo. Dwie trójki do szatni wyprowadziły Dziki na prowadzonko. Zamoj kiler w Ikw tylko wiadomo, że trafia się do czasu ale wykorzystał swój czas. Dwie ciepające za trzy drużyny wzięły się za strzelanie. Cieszy coraz szybszy Markel. Drażnią gubione punkty z osobistych. Kuprowarneńczyk jakoś nie błyszczał. Dużo by gadać... powiem tyle Dziki w końcu pokazały charakter będąc pod dużym obciążeniem meczowym. Tym bym pewnie tłumaczył ewentualną porażkę... a wygrana tym lepiej smakuje... mamy prawdziwy przedsmak PO. Brawo za dzisiaj! Pamiętajmy, że Anwil był wybyczony a nam rozjechała się rotacja. ZAAAAAAASTAL!!! Czyli PRZEDSTAL!

 • pandada lubi Komentarz

  Rozumiem trash talk i agresję zwróconą na rywala - ale nie rozumiem atakowania jego kobiety i ubliżania jego religii. To nie pokaz siły a dowód słabości.
  McGregor udowodnił tym tylko to, że jest głupcem.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.