RNL - lubi

 • RNL lubi Komentarz

  @podgorze: Rzuć kilka nazwisk naszych juniorów, które mogą dać jakość w pierwszym zespole. Wiadomo, że przyjdzie bramkarz (junior).

 • RNL lubi Komentarz

  @vanity: Powiem tak. Jestem całym sercem za Wisłą ale dopóki będzie u nas polityka w klubie to moje serce będzie krwawić jeszcze nie jeden raz. Co z tego że Orlen - Orlen to polityka. U was jest entuzjasta. To kolosalna różnica. Trzeba być totalnie zaślepionym aby tego nie widzieć. Co do panów złotego i maksima i a kilku innych, to poziom przedszkola jest dla nich za wysoki! Pozdro wszystkich. Do zobaczenia na hali!

 • RNL lubi Komentarz

  Maxi zmień nick na zdarta płyta ;)

 • RNL lubi Komentarz

  @bb76 widzę, że to nie tak, że nie ma w Płocku normalnych kibiców, po prostu tutejsza dwójka tak zdominowała swoimi durnymi komentarzami forum, że inni się troche wstydzą za nich i rzadko udzielają. Słuszny komentarz ale chyba też poza samym czwartkiem to kwestia posiadanych środków, mimo tak poważnego sponsora. Ja Wam życzę jak najlepiej (byle do poziomu vicemistrzostwa ;) bo dla mnie silna Wisła to emocje dla Iskry też w Superlidze i ciekawe święte wojny jak ostatnie dwa mecze.

 • RNL lubi Komentarz

  Szczerze mówiąc wielkie brawa dla Bertusa. Myślałem że Remili to jeden z niewielu zawodników nie do wyjęcia z PSG i to na nim będą budować zespół w Paryżu. Duet Dujshebaev / Remili to zdecydowanie najsilniejsza prawa strona na świecie a od biedy obaj świetnie potrafią wesprzeć zespół na środku rozegrania. Remili nawet częściej w kadrze gra na środku niż boku rozegrania. Trzymam kciuki za zdrowie Haukara bo będzie Vive potrzebny. Co z Iliciem w Wiśle? Czytałem że niby zrezygnował z Płocka, prawda to? Fernandez to zdrowotny wrak i mega rozczarowanie na ten moment ale potencjał jest. Mam nadzieję że w nowy sezon wejdzie juz na pełnych obrotach.

 • RNL lubi Komentarz

  Brawo! A my poczekamy - byle do "czwartku":)

 • RNL lubi Komentarz

  Zarzucałem sportowymfaktom zero faktu w podawaniu informacji o transferach a okazuje się że byli bardzo dobrze poinformowani. Gdyby tak jeszcze do tych rzetelnych informacji dorzucili wiadomość że robią porządek z trolami to już wogóle byłby jakiś kosmos. Ogromny szacunek dla Pana Bertusa Servaasa za to wyczynia. Dla tego człowieka niemożliwe nie istnieje.

 • RNL lubi Komentarz

  Viva Łomża nie może zdominować krajowych rozgrywek na kolejne 10 lat. A Bertus na to: "potrzymaj mi Łomżę i patrz" :)

 • RNL lubi Komentarz

  Handball Planet opublikował ciekawy ranking, w którym wzięto pod uwagę sukcesy w europejskich pucharach w latach 1956-2021. Pierwsza dziesiątka: 1.Barcelona 2.Gummersbach 3.Kiel 4.Magdeburg 5.Ciudad Real 6.Dukla Praga 7.Veszprem 8.Goeppingen 9.Flensburg 10.Zagrzeb. Miejsca polskich drużyn: 34.Vive Kielce 49.Wybrzeże Gdańsk 76.Śląsk Wrocław 166.Anilana Łódź 167.MMTS Kwidzyn 183.Wisła Płock 188.Zagłębie Lubin 189.Azoty Puławy

 • RNL lubi Komentarz

  Brawo Bertus ! Tak się buduje potęgę ! Nikt chyba nie ma wątpliwości , że na kolejne długie lata zdominujemy superlige i będziemy wiodącą drużyną w lidze mistrzów !

 • RNL lubi Komentarz

  Duety marzeń na pozycjach: koło i prawa połówka. Szczególnie para Alex&Nedim to będzie galaktyka mocy i zagrożenie dla przeciwnika. Nie wiem, co Bertus zrobił namawiając Remiliego do przyjścia, pozostanie to jego tajemnicą.

 • RNL lubi Komentarz

  Pięknie

 • RNL lubi Komentarz

  Dziękuję wszystkim za udział i gratuluję zwycięzcy.

 • RNL lubi Komentarz

  Ostateczna kolejność:
  1. NafciarZKS - 481
  2. kck - 460
  3. RNL - 455
  4. robertvelkosciej - 447
  5. Czesio1 - 439
  6. mik107 - 423
  7. Miasto mistrzów - Kielce - 408
  8. Mikady - 389
  9. Heniek ZPoczty - 375
  10. Jasna Strona MOCY - 351
  11. bartlomey - 328
  12. Patrick Star - 267

 • RNL lubi Komentarz

  Wyniki ostatniej rundy:
  1. Mikady - 17 (15+2)
  2. Miasto mistrzów - Kielce - 12 (10+2)
  2. robertvelkosciej - 12 (10+2)
  4. NafciarZKS - 11 (9+2)
  5. RNL - 10 (8+2)
  6. Patrick Star - 7 (7+0)
  7. Czesio1 - 6 (4+2)
  8. kck - 5 (3+2)

 • RNL lubi Komentarz

  Barcelona nie ma drugiego bramkarza na nowy sezon, Moeller odchodzi. Oprócz niego klub opuszcza Palmarsson, Sorhaindo, trener Pascual, karierę kończy Entrerrios, przychodzi Richardson, odchodzi Dolenec itd. To nie będzie ta sama drużyna, ciężko im będzie o powtórzenie wyniku, chociaż Cindrić to facet, który od sezonu 2016/17 regularnie występuje w F4 LM

 • RNL lubi Komentarz

  Ciekaw jestem kiedy ty jelopie dostales oklep

 • RNL lubi Komentarz

  Życzę Aalborgowi zwycięstwa w finale, bo jak przyjdzie do nich Hansen to już na pewno tego nie zrobią :)) Dziś Mollgaard pokazał mu jak się rzuca z drugiej linii. Ale oczywiście Mikkel jak zwykle w siódemce sezonu LM...bo narzucał bramek z karnych.

 • RNL lubi Komentarz

  Różnica między Barcą a PSG jest prosta, jedni mają bardzo dobry skład i topowego bramkarza (a nawet dwóch), a drudzy mają bardzo dobry skład i ani jednego topowego bramkarza.

 • RNL lubi Komentarz

  Niby finaliści mi są obojętni, ale trochę bardziej kibicowałem Aalborgowi. Raz, bo to jakiś powiew świeżości. Dwa, w kontekście przyszłych zawodników Vive, jednak wolę żeby Nahi przychodził do Kielc jako zawodnik z drużyny, która jednak nie wygrała LM(to samo się tyczy w przyszłości Remiliego, jeżeli to prawda). Odnośnie Kounkoud - to co pisałem pod innym artykułem, nie widzę tutaj przewagi na Gudjonssonem a ten mecz to tylko potwierdził