Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  Problem w tym, że ZZ za Patryka nic nie gwarantuje zwłaszcza ze Skórą jako menago bo tylko to Dudek jest pewnym punktem tego zespołu, gorzej jednak że Patryk nie powalczy o brąz jeśli to się potwierdzi. Cholerny pech, zdrowia chłopaku.

 • Szymon Duda napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Z jakiej racji klub może zostać pare dni po meczu ukarany za zle przygotowanie toru , jeśli komisarz toru dopuścił do meczu , a tor był przugpotowany Zle ,to on powinienen Zostać ukarany a nie klub

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  Akurat mafia w tym przypadku daje dużo do myślenia... Tylko na fotelu powinna być posadzona inna osoba z Torunia. A trener manager raczej z tyłu w tle.

 • Szymon Duda napisał/a komentarz do Toruńska mafia kryje w sobie olbrzymi potencjał. Kibice wrócą na stadion?

  jak przeczytałem tytuł to juz wiedziałem kto napisał ten artykuł.

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  wreszcie udany transfer faluabzu
  brawo

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  Ostafiński skończ pisać swoje wypociny, sępie polskiego dziennikarskiego żużla. Twoje artykuły są niezłe wtedy, kiedy brakuje mi papieru w toalecie, to biorę go z drukarki, wcześniej drukując na nim Twój artykuł, żeby był lepszy poślizg.
  Najlepszą kartkę zostawiam sobie na Twoją twarz, jest tak fałszywa i szpetna, że idealnie nadaje się na mocny finał na tronie.

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  Baliński reanimacja! Nie no, nie ujmując jego wkładowi w klub myślę, że nie podoła...Kurtz jest lepszy przynajmniej o klasę. Panie Skołowski ile płacą za taki bełkot?

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  I bardzo dobrze, jedz dziki po swoje..Ja tam go polubiłem bo prywatnie to mega pozytywny gość jednak kiedy zakłada kask to się to troche zmienia.. jeździ agresywna,mocny by nie powiedzieć że chamsko .. Nawet jak jeździł w Lesznie wkurzał mnie wiele razy ...ale żużel potrzebuje takich jeźdźców a nie krawężników jak Hancock ..... Powodzenia Niki !!

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  Dziku to dziku jak jest w formie to ponizej 10 nie schodzi niech jaskolki biora nie pozaluja

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  Ja się cieszę, bo widać że chyba wraca dawny wku... Nicky! Ten gość jest wyrazisty, a do tego nikogo nie udaje jak "uśmieszki" z Monstera. Dzik to barwna postać, której żużel potrzebuje!

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  Dziś prawdziwych Adamsów już nie ma....

 • Szymon Duda napisał/a komentarz do Dwóch sponsorów to za mało, by ukarać Get Well. Prawnik mówi, że to nie są osoby powiązane

  Dwóch sponsorów to za mało a jeden laguta wystarczył aby Rybnik spadł ...

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  ciekawe jakby rydzyki spadły co by sie wtedy mówiło,pisało itp bo coś mi sie wydaje że wtedy 10 drożyn w elipie to nie był by problem

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  A ja jestem z Gorzowa i po walku w Lesznie zaslugujecie na srebro i tego wam życzę

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  Mareczku my tylko dwa razy po 5:1 i mówimy pa-pa.

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  Tylko jak ....Patryk Jason po gp to razem może z 10 wyjdą Piotrek tak z 4 pkt Jarek z 10 pkt młodzi 1 Thorsen niech 6 pkt to dopiero 31 pkt na tyle nas stać przy dobrych wiatrach może z 40 pkt z taką formą .....mamy dobre 4 miejsce i konczymy zabawę .....

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  Ja kibicuje w finale Leszczynianom.Wy za wałek w Lesznie powinniście za karę w 1lidze jeździć.Stanowcze nie dla beznamiętnego toru we Wrocławiu.

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  Każdą porażkę w tym sezonie Falubazu z Unią Protasiewicz tłumaczy deszczem torem.. co za głupi bezczelny Staruch.. Piotrek kiedy straciłes jaja??!!! Nie czas powiedzieć obiektywnie że w tym sezonie unia pod każdym względem była lepsza sportowo od Falubazu??!!! Pepe miej jaja!!!!

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  Nie płacz już. W 15 biegu też była kontrowersja zobacz sobie dokładnie na powtórce tylko obiektywnie a nie po myszowatemu. I jakoś nie płacze z tego powodu mazgaju

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  Zastanawia mnie dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na kontrowersyjne wykluczenie Piotrka Pawlickiego po ataku Patryka Dudka w 15 ? Jak czegoś nie ma w magazynie Ekstraligi to znaczy że tego nie było ?

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  dla mnie ten cały Dębski czy Dembski jak i ten śmieszny program Ż na ence to jest kpina......zgadzam się że wykluczenie z pierwszego biegu dyskusyjne ale z 15ego tym bardziej. Dudek wynosił się i był kontakt. Pamiętam takie dywagacje tego pseudo sędziego że jeśli zawodnik odchodzi od krawężnika i dochodzi do kontaktu to jego wina jest ewidentna, ale nie tym razem. Teraz naet słowa nie zamienili na ten temat. Teraz zajeli się za to torem jaki to był nie regulaminowy niby.....KPINA.Że nuda była...zapraszam do regulaminowego Wrocławia. Za to nad biednym Cieślakiem się kłaniali jaki on biedny. A ten 0.7 trener to nawet na swoich juniorów pluje, co to za trener, co to za pedagok ? Słoma z butów. On jest taki dobry jak kieruje dreamTeam-em.A jak trochę gdzieś coś kole to i on jest cienki jak bolek.

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  Odpowiedz na jedno proste pytanie. Dlaczego Ty zawsze musisz pisać jak debil, i jeszcze kraść brutalnie wizerunek zawodnika klubu któremu kibicujesz ? Pytam się po raz kolejny, czy Pan Doyle wie, że ględzisz i piszesz bzdury, sugerując każdemu jego nazwisko ? Bo w każdym temacie wyglądasz jak oszołom, jak jakiś narkoman, oj zagalopowałem się teraz :)

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  Ale mamy tępych senatorów. Gdyby jechał Greg, to nie byłoby wczoraj w składzie młodego Holdera. Ot, Termos chyba nawet tego nie zauważył. A Paweł z kolei, ma po prostu słaby sezon. Mecz zawalił starszy Holder. Po prostu.
  A jakie są skutki senatorowania Termosa? Skutki dla społeczeństwa, oczywiście?

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  Gdy by zenigi jechał jak w zeszlym sezonie to byście nie doszli do 25

 • Szymon Duda lubi Komentarz

  Nicki chłopie, a jak z Tobą w składzie mieli przegrać mecz!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.