Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • maki5469 lubi Komentarz

  Redaktorowi Makuchowi radziłbym najpierw zweryfikować informacje, zamiast powielać fake newsy po redaktorze Kuczerze. Bo teza, iż:
  "W zeszłym sezonie przecież Paweł Przedpełski na torze pojawiał się epizodycznie, głównie na jeden wyścig, a później regularnie zmieniał go Jack Holder."
  jest z gruntu fałszywa. Wystarczy zajrzeć do zeszłorocznych statystyk. Paweł Przedpełski jechał w 13 z 14 meczów Torunia(Frątczak nie zabrał go do Leszna) i w tych 13 meczach odjechał 46 biegów. Nawet jeśli uwzględnimy mecz w Lesznie, to 46 biegów na 14 meczów daje średnią 3,3 biegów na mecz. Czyli 3x więcej niż twierdzi redaktor Makuch. No chyba że statystyki SF są nieprawdziwe.
  A co do meritum, to Pawłowi kibicuję ale nie w tym meczu. Więc liczę że tak bardzo będzie chciał się pokazać, że aż się spali. Albo jeszcze lepiej, że odjedzie fajne zawody ale reszta Włókniarza poza nim i Adrianem zawali :)
  A co będzie w realu, jutro się przekonamy.

 • maki5469 lubi Komentarz

  Co artykuł to kompromitacja. Płacicie chyba żeby autor zrobił z siebie głąba i by to skomentować.
  "spadło blisko 13 czystych uderzeń "
  Blisko 13 to ile? 11?12?

 • maki5469 został fanem Jason Doyle

 • maki5469 lubi Komentarz

  Co wy byście zrobili bez Torunia ? Dziennikarze nie mieli by co pisać a ta większość z pianą w gębie tęksniła by za nami.Pamietajcie tam gdzie przyjedziemy będą komplety.

 • maki5469 lubi Komentarz

  A kto zabroni biednemu bogato żyć? Czy byka boli jak krowa się cieli? Bydło tak się zagalopowało że chcieli w podły sposób klub umoczyć za niby ofertę dla tego rudego beztalencia z Gniezna rodem. Toruń sobie poradzi a o swój byt niech teraz się martwi rudy głupek w rozmowach ze sponsorami. Kto z kimś takim rozmawiać zacznie?

 • maki5469 lubi Komentarz

  Panie Darku, a może uchyli pan rąbka tajemnicy jak wielkie apanaże wynegocjował pan od jednego z trzech tenorów za pisanie w kółko jednych i tych samych smutków ?. Przecież to jest niemożliwe, żeby bezinteresownie tak mocno eksploatować klawiaturę tworząc wszystkie opowieści dziwnej treści z Wellem w roli tytułowej :). Rozumiem, że jako lider SF-ów od tematyki żużlowej cały czas chce pan być na topie, ale ileż można ?. Żona nie mówi panu, żeby chociaż od czasu do czasu zmienił pan płytę ?:). Panie Darku, wstyd i jeszcze raz wstyd... :).

 • maki5469 lubi Komentarz

  Na szlakę zacząłem chodzić na przełomie lat 70 i 80tych. Tyle lat, tyle zjedzonego pyłu żużlowego a później granitowego tudzież sjenitowego, tysiące kilometrów baną na wyjazdy, setki imprez, dwa piętra programów i biletów z tychże... I co? I nic. Teraz mam to w pompie. Nie chodzę. I nie jest to spowodowane stetryczeniem moim, brakiem pieniędzy, czasu, czy upadkiem klubu w moim mieście. Nie.
  To co teraz jest to nie żużel. To produkt (nadużywane obecnie słowo) żużlopodobny o niskiej zawartości żużla w żużlu. To tak jak ze skokami narciarskimi - niby to samo ale nie to samo. Nazwijmy rzecz po imieniu: to zupełnie inna dyscyplina sportu.
  .
  Nie jestem w tym odosobniony.
  .
  W przypadku obecnego "żużla" ciężko mówić o jakichkolwiek zdrowych zasadach rywalizacji. Dzikie karty za zasługi a nie za wyniki, indywidualne mistrzostwa świata bez najlepszych, mistrzem świata zostaje ten, kto dzwona nie zaliczy w tzw międzyczasie a nie ten, kto jest najlepszy. Co to ma być? Licencje będące pseudolicencjami, regulamin będący pseudoregulaminem - wszyscy na nie się powołują a jednego i drugiego nikt nie przestrzega.
  Ekstraliga pseudoprofesjonalna, w której pseudodziałacze robią durniów z kibiców, zawodników i z siebie samych, pseudozawodowcy robią durniów z kibiców i z samych siebie i kibice dający się dymać w doopę hasłami o potędze światowej. Rozgrywki z kolei polegają na jeżdżeniu tej samej (niewielkiej zaznaczam) grupy zawodników w 10 ligach - do czego to podobne? Zaproszenia do startu w najlepszej lidze świata (śmiechu warte - ktoś nie zna pojęcia tych zwrotów...), klub wygrywający niższą ligę nie może startować w wyższej bo nie ma lampek na stadionie, kary dla klubu za nieregulaminowe koszule gracarzy, bezsensowne i nie mające nic wspólnego z czystą rywalizacją playoffy, kaesemy i inne ustrojstwa na siłę "poprawiające" atrakcyjność zawodów...
  To jeszcze bym przebolał, w tym kraju nie takie numery odchodziły, odchodzą i będą odchodzić. Najgorsze dla mnie jest robienie panienek z panów żużlowców. Niegdyś pan ścigający się na szlace był obiektem podziwu, szacunku za odwagę i umiejętności. Teraz tory gładkie jak lustro by najmniejszy kamyczek lub dziurka nie przeszkadzały żużlowcowi w wykonywaniu czynności żużlowych. To co się obecnie wyprawia w zakresie tzw bezpieczeństwa to jakieś zwyrodnienie. Dobra, dmuchane bandy mogą być, ale zniszczenie żużla poprzez takie a nie inne przygotowywanie torów jest nie do przyjęcia. Dlatego twierdzę, że to nie jest żużel tylko produkt żużlopodobny. Bez sensu, nie podoba mi się.
  .
  .
  Kończąc przydługi wstęp odpwiadam na punkty:
  ad 1) Bez sensu. W elidze startowałyby dwa zespoły. Nie oszukujmy się, w każdym bez wyjątku klubie są długi i to potężne, ergo: NIKOGO nie stać. W tej lidze mają startować najlepsi a nie najbogatsi, kryterium awansu powinno być sportowe a nie finansowe. Nie może być tak, że zabrania się kibicom oglądania najlepszych, bo jakiś patałach działacz nie zapłacił innemu patałachowi zawodnikowi. Kibic nie jest temu winny, a bez kibica nie ma żadnej dyscypliny.
  ad 2) Play offy to wynaturzenie, pseudoatrakcja. Tak to już jest, że bywają sezony, gdy jakiś klub całkowicie zdominuje rozgrywki lu b inny całkowicie je skaszani. TAK TO JUŻ JEST kurna. Przynajmniej jest czysta rywalizacja na normalnych zasadach a nie system propagujący fuksy co nie ma związku ze sportem w sensie stricte.
  ad 3) Warunek finansowy... Kolejne blabla dla gawiedzi... Problem polega na tworzeniu miliardów przepisów porządkujących klubowe sakiewki, podczas gdy brak choćby jednego porządkującego mózg działacza.
  4) Zgoda 100%. O to chodzi.
  5) Tyż prowda.
  .
  Pozdrawiam!

 • maki5469 został fanem Niels Kristian Iversen

 • maki5469 został fanem Vaclav Milik

 • maki5469 lubi Komentarz

  oczywiscie własnie tak było jak Milik mówi Piter połozył sie na Vaszka i ten nie mógł sie zlożyc a ze to był pierwszy łuk i w ferworze walki prawidłowa decyzja z duchem sportu przeciez Milik mogł tez byc trzeci, defekt, tasma i to by był dopiero skandal dac Uni 5 pkt za darmo a poza tym wykluczenie Wozniaka, defekt Janosia, bez Drabika niech sie Unia cieszy z tego co ma

 • maki5469 został fanem Kacper Woryna

 • maki5469 został fanem Szymon Woźniak

 • maki5469 lubi Komentarz

  Tai to wspaniały zawodnik i jak ktoś oglądał mecz UNIA-SPARTA to widział że jako jedyny przeskoczył siatkę i wszedł miedzy kibiców czy to jest olewanie głąby .musiał się skupić jak widać i miał powód słabo mu na razie idzie pomyślcie troche.

 • maki5469 został fanem Mamed Chalidow

 • maki5469 lubi Komentarz

  Patryk Dudek!!! Polacy(bez piszczałki oczywiście) !!!

 • maki5469 lubi Komentarz

  reklama AZ KIPI toz to 4liga zawodnikow ,pudzian 3 liga a reklama jakby mistrzostwo swiata zdobywali CIENIASY DLA KASY

 • maki5469 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Woffinden Holder Lindgren

 • maki5469 został fanem Rafał Dobrucki

 • maki5469 został fanem Greg Hancock

 • maki5469 został fanem Zenon Plech

 • maki5469 został fanem Artur Mroczka

 • maki5469 został fanem Adam Skórnicki

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.