Syki - lubi

 • Syki lubi Komentarz

  Nooo, Dariuszu, braaawo! I tak trzymaj! Może jedynie dorzucaj do swoich sensacyjnych newsów więcej spekulacji, przypuszczeń, proroctw, tak żeby kibice mieli więcej pretekstów do kłótni i bluzgów. Tak prowadź dalej tą swoją redakcję. Podoba mi się. Z niecierpliwością czekam na następny magazyn bez hamulców w którym znowu będziesz oblizywał z glutów palucha którym wycierałeś nos. Dziękuję ci za wyznaczanie zupełnie nowych standardów w dziennikarstwie, to nic że obrzydliwe, ale za to jak nośne, jak klikalne. Naprawdę jesteście najlepsi. Spadam z plotek, idę na portal żużlowy. Wieczorkiem jak będą luzy i nudy na służbie jeszcze pewnie zajrzę.na SF poczytać nowe plotki.

 • Syki lubi Komentarz

  Wstyd że te zyeby kibicują temu samemu klubowi co ja. Skreślać chłopaka bo trenował w Polonii. Żenada totalna.

 • Syki lubi Komentarz

  Zbliża się 100 lecie reaktywowania drużyny piłkarskiej z naszej stolicy! Chyba czas aby sekcję piłkarską, występującą pod nazwą Legia Warszawa Spółka Akcyjna rozwiązać! Spółka przynosi wizerunkowa ujmę w środowisku sportowym ze względu na bardzo marne wyniki sportowe już praktycznie od dekad! Do tego dochodzi bardzo niekorzystny, można powiedzieć prymitywny wizerunek "kibiców" znanych nie tylko w Polsce ale i całej Europie ze swoich zachowań nie przystającym do wymogów na miarę XXI wieku! Taki podmiot gospodarczy wpływający niekorzystnie na wizerunek naszego kraju powinien być natychmiast rozwiązany!

 • Syki lubi Komentarz

  Prawdopodobnie Drabik często wspmagał się się kroplówkami w czasie sezonu w razie kontroli odpowiednią wersję miał przygotowaną, więc i tak jest jest wygrany kasę za sezon i punkty dostał, za podpis za sezon pewnie też grubo 500 -700 tys można sobie za to zaplanować piękny rok wakacji. A na sezon 2021 już ustawia się po niego kolejka Grzyb ,Świątek, Kępa kibice nie płaczcie po młodym Drabiku bo kibiców to już od dawna w ma w czterech literach, narazie jego status jest nie zagrożony.

 • Syki lubi Komentarz

  Ufff...jest i dobry news.Oby dali radę do tego finału ligi z Bykami bo przecież nie od dziś wiadomo,iż Kołodziej król orbit ma zakaz zrywania się w pierwszym meczu tudzież uciszania trybun ze łzami tymi Pani prezes włącznie które cała Polska widziała.Bo jak emocje to emocje.Oby tylko maszyna startowa nie zagrała ponownie pierwszych skrzypiec,a plandeka nie tańczyła z chorągiewkami:)

 • Syki lubi Komentarz

  ...na mecenasa i wybielenie po kombinacjach Rusko zawsze znajdzie kasę, szkoda, że na uczciwą pracę np. szkolenie młodzieży nigdy jej nie ma, wychowałby sobie trzech takich Drabików, ale nie... on woli kombinować, tak bardzo chciał złota, że lekarz klubowy przed finałem dostał prikaz kosmicznej szprycy dla Drabika, a nuż się rozdwoi i przywiezie 30 punktów...no i będzie złoto... złota nie było, a Rusko desperat teraz wybuli na mecenasa... ciekawe, czy mecenas działający w imieniu WTS-u, na rozprawie wystąpi w czapeczce Betardu, bo rozumiem, że główny sponsor popiera działania pana Ruski i sfinansuje wybielanie Drabika po nieudanych kombinacjach zdesperowanego prezesa...

 • Syki lubi Komentarz

  I już zaczyna się "polactwo"... Nie sportowiec roku a akcja marketingowa itp itd... Zmarzlik zapracował sobie na ten sukces i na niego zwyczajnie zasłużył - pracowitością, determinacją w dążeniu do celu, szacunkiem do ludzi (pan Tomek, pan Robert), dobrym wychowaniem. A ze żużel jest o 95% mniej popularny od piłki nożnej to już nie jego wina. Teraz przynajmniej znacznie więcej osób zauważyło istnienie czegoś takiego jak żużel i kogoś takiego jak mistrz świata Bartosz Zmarzlik - gościa, który robi takie rzeczy, jakie kopaczom mogą się przyśnić tylko w koszmarach. Bo co taki np. Wojtuś Kowalczyk zdziałałby na motocyklu żużlowym oprócz zrujnowania dmuchańca już na pierwszym wirażu? Nażelować włoski to łatwizna, gorzej gdy trzeba stówką pędzić w stronę bandy i jeszcze ścigać się z innymi wariatami. Szanuję Lewego, to świetny piłkarz i podpora reprezentacji, ale to Bartek jest mistrzem, takie są fakty. Zamiast cieszyć się, że środowisko żużlowe potrafiło coś zrobić razem, marudzimy i szukamy dziury w całym, jak to my, Polacy.

 • Syki lubi Komentarz

  I gdzie są wszyscy co 4-5 lat temu mówili że Kubacki to drugi Mateja czy Tonio Tajner?

 • Syki lubi Komentarz

  fałszywiec Skubis się odezwał... dla Sparty za drogo ??! przez ostatnie 25 lat WTS na szkoleniu, którego nie prowadzi zaoszczędził miliony i chce brać za darmo juniorów od tych, którzy szkolą (??!) - niedoczekanie, według regulaminu ekwiwalent za wyszkolenie Curzytków wynosi 600 tys. zł (360 za Michała i 240 za Bartosza), tyle może zażądać Stal Rzeszów, jeśli dla pana Rusko 180 tys. za obu to za dużo to zażądajcie od niego całej kwoty, krótka piłka, płacisz całość albo szkol sobie sam, a w kwietniowych meczach Ekstraligi (dopóki Panicz nie skończy 16 lat) jedź z Garbowską w składzie albo przeproś się z Wojdyłą... to Rusce pali się grunt pod nogami, to on potrzebuje juniorów, brać od niego pełną kwotę, najwyżej Curzytki zostaną w Rzeszowie, to i tak dla nich najlepsze rozwiązanie, nie dajcie się rzeszowianie, wydójcie Ruskę do cna, szkolić nie szkoli, kar za to nie płaci, do biednych nie należy, a wszystko chce za darmo

 • Syki lubi Komentarz

  Ooo to się dobrze składa!Może spłacą wkońcu Emila i kilku innych wierzycieli!

 • Syki lubi Komentarz

  A już wszyscy z Piątka robili lidera reprezentacji. Piątkowi do Lewego to jeszcze brakuje całe lata świetlne.

 • Syki lubi Komentarz

  Krystyna już pokazuje różki. Z czasem coraz więcej frustracji będzie u niej, bo forma się kończy i nagle okazuje się, że brak sensu życia.

 • Syki lubi Komentarz

  Janusz Kołodziej, Emil Sajfutdinow, czy Piotr Pawlicki już nieraz udowodnili, że korona z głowy im nie spadła w przypadku, kiedy trzeba było odstąpić po gonitwie młodszym kolegom.


  Dokładnie, i chwała im za to.
  Brakuje co prawda jednego nazwiska,ale ten pan wciąż dochodzi do formy po kontuzji i szuka ustawień startując z wewnętrznych pól.
  Minimum 4x w meczu.
  Oby to jego ostatnie mecze w Klubie.

 • Syki lubi Komentarz

  Dlatego też najprawdopodobniej szkoleniowiec Spartan (wiemy, że oficjalnie nie może on pełnić funkcji trenera z uwagi na zawieszenie, ale będzie obecny w parku maszyn w "innej roli") tym razem podejdzie do sprawy zgoła inaczej


  I właśnie tak wyglądają kary w polskim żużlu. Szczególnie we Wrocławiu.

 • Syki lubi Komentarz

  Atlas polsat

 • Syki lubi Komentarz

  KSMu nie ma i nie będzie, chyba że sobie wprowadzisz go w NICE 1 lidze.

 • Syki lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Syki lubi Komentarz

  Bardzo przykre jest jak piszący tu ubliżają zawodnikom, którzy są najlepsi w kraju bez względu na przynależność klubową. Może trochę szacunku do nich. Są wśród tych zawodników tacy, którzy nie zmienili barw klubowych ANI RAZU, to jest szacun. A nie
  tacy, co - co dwa sezonu i latają z klubu do klubu.

 • Syki lubi Komentarz

  El Confidento :-)

 • Syki lubi Komentarz

  Szczerze mówiąc więcej emocji budzą mecze w Toruniu, gdzie gospodarze, mają cień szansy na zwycięstwo niż mecze w Lesznie, gdzie goście, choćby nie wiem jak się starali, szansy na cień nie mają.